PDA

View Full Version : Ένας μήνας χωρίς το μωρό...



gregorgeous89
19/10/2006, 16:35
Πέρασε σχεδόν μήνας από τότε που την σηκώσανε. Πρώτη φορά που είμαι στην Ελλάδα τόσο διάστημα χωρίς μηχανή. Κοιτάζω της μηχανές σαν παιδάκι που του πήρανε το αγαπημένο παιχνίδι μέσα από τα χέρια:bigcry:
Ψυχραιμία όμως ...¨σιγά μην κλάψω" Το V-teck είναι στα όνειρα μου και σύντομα και στα χέρια μου.
Λοιπόν με το που θα το πάρω θέλω να μου υποσχεθείτε ότι θα κάνουμε εκείνη την πανελλήνια που λέγαμε... ;)

SOL-VFR-VTEC
19/10/2006, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Πέρασε σχεδόν μήνας από τότε που την σηκώσανε. Πρώτη φορά που είμαι στην Ελλάδα τόσο διάστημα χωρίς μηχανή. Κοιτάζω της μηχανές σαν παιδάκι που του πήρανε το αγαπημένο παιχνίδι μέσα από τα χέρια:bigcry:
Ψυχραιμία όμως ...¨σιγά μην κλάψω" Το V-teck είναι στα όνειρα μου και σύντομα και στα χέρια μου.
Λοιπόν με το που θα το πάρω θέλω να μου υποσχεθείτε ότι θα κάνουμε εκείνη την πανελλήνια που λέγαμε... ;)

TOULAXISTON EGO FILE GRECO EIMAI MESA OPOU MOU PEIS GIA SYNADISH......ASE POU DEN GLYTOSEIS TO KERASMA.......KAI OYTE KAI EGO FISYKA....TO ASIMOMA :beer: :beer: :beer:


ASE POU OTAN TO PAREIS SE VLEPO NA TO EXEIS SAN THN FOTO.......


65995

ruyjin
20/10/2006, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Λοιπόν με το που θα το πάρω θέλω να μου υποσχεθείτε ότι θα κάνουμε εκείνη την πανελλήνια που λέγαμε... ;)


+

:wave2:

X_NR750
21/10/2006, 20:02
Αιντε ευκαιρεια για αναβαθμιση
πολυ θα γουσταρα συναντηση VFR αλλα εδω Μυτιληνη που μενω δυσκολα τα πραγματα
Ευχομαι πραγματικα να παρεις γρηγορα οποιο εργαλειο τραβαει η ψυχη σου

Αληθεια θα πας για βεφα η βλέπεις και τιπατα αλλο?

gregorgeous89
23/10/2006, 23:19
Οδήγισα τη Βέφα και το Ducati το ST3.Kάλό και το Ducati αλά τέλειο το vfr. Βέφα λοιπών όσο και αν θα μου άρεσε να έχω κάτη πιό ξεχωριστό.Βέβεα και τα vfr σπάνια είναι στην Ελλάδα...:winka:

X_NR750
24/10/2006, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Οδήγισα τη Βέφα και το Ducati το ST3.Kάλό και το Ducati αλά τέλειο το vfr. Βέφα λοιπών όσο και αν θα μου άρεσε να έχω κάτη πιό ξεχωριστό.Βέβεα και τα vfr σπάνια είναι στην Ελλάδα...:winka:

Δεν νομιζω πως το ST3 ειναι ποιο ξεχωριστο απο την Βεφα εκτος αν μιλας για αριθμο οχηματων που κυκλοφορουν στον δρομο αλλα μην αγορασεις με τετοιο σκεπτικο

κατι ακουσα οτι δινουν τα Triumph Sprint St σε προσφορα αλλα εγω οταν το οδηγησα δεν μου εκανε κλικ
περι ορεξεως ομως......

παρε τεστ ντραιβ απο φιλο η αντιπροσωπεια

Δες ομως και τα Fazer , kawasaki z750s
η διαφορα ειναι σημαντικη

εγω τα κοιταξα ολα αλλα επειδη αποφασισα οτι θα ειναι η τελευταια μου μηχανη πηγα για το παιδικο μου ονειρο.

gregorgeous89
24/10/2006, 13:03
Ναι το ξεχωριστό κολάει σε αρηθμό που κυκλοφορούν αλά και στην "αύρα" που φέρουν κάποια Ευρωπαικά.Το Sprint λέω να το δοκημάσω αλά όταν το είδα από κοντά απογοητεύτηκα από την ποιότητα κατασκευής ενώ το design γενηκά είναι ωραίο. Εκεί στην Αγγλία έχει πολύ σηνεφιά και τους βγένουν κάπος οι μηχανές.:hypnotize
Καλά δεν συζιτάμε για z750 και fazer.:nono:

X_NR750
24/10/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Ναι το ξεχωριστό κολάει σε αρηθμό που κυκλοφορούν αλά και στην "αύρα" που φέρουν κάποια Ευρωπαικά.Το Sprint λέω να το δοκημάσω αλά όταν το είδα από κοντά απογοητεύτηκα από την ποιότητα κατασκευής ενώ το design γενηκά είναι ωραίο. Εκεί στην Αγγλία έχει πολύ σηνεφιά και τους βγένουν κάπος οι μηχανές.:hypnotize
Καλά δεν συζιτάμε για z750 και fazer.:nono:

Παντως επειδη την αγορασα φετος και εψαξα και εναλλακτικες
εχω να πω τα εξεις

1 Αξιοπιστια
2 Για μενα το ποιο ομορφο design απο ολα τα sport touring αλλα και Supesport
3 περισσοτερο πολιτισμενο και ραφιναρισμενο απο τα αλλα sport touring χωρις να ειναι βαρετο το αντιθετο μαλλιστα
4 ποιοτητα κατασκευης (τι να λεμε)
5 ιδανικα κυβικα απο αποψης ευελιξιας,γκαζιου,ροπης,φορων (ασφαλιστρα,τελη κυκλοφοριας)
6 εντονα exotic (PIVOTLESS ΠΛΑΙΣΙΟ,ΜΟΝΟΜΠΡΑΤΣΟ ,V4 ,VTEC ,DUAL CBS ,ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΛΠ)
7 καλα σχετικα λεφτα για αυτο που παιρνεις
8 ιδανικος συνδιασμος Sport και touring
9 υπεροχο κρατημα στρηψιμο φρεναρισμα και γενικως στησιμο

στα μειον
μεταπωληση αστα
καταναλωση οταν μπει το VTEC αστα
δεν κανει για πολη

X_NR750
13/11/2006, 20:34
Τελικα πηρες κατι?

gregorgeous89
15/11/2006, 00:07
Περιμένω να πουλήσω ένα διαμέρησμα.Αντέχω αλά δεν ξέρω για πόσο :eek: :cry: :eyepop:
Ευτηχώς περημένουμε μωρό (κανονικό) και ξεχνιέμε;)
Όταν βγάζει ήλιο δήσκολα τα πράγματα παιδιά:sun:

X_NR750
15/11/2006, 22:04
Νταξει ρε συναδελφε υπομονη

οτι και να παρεις εισαι επιτιμος ViFeR:wave2:

sotokan
16/11/2006, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Νταξει ρε συναδελφε υπομονη

οτι και να παρεις εισαι επιτιμος ViFeR:wave2:








Σωστός......:beer: :beer: :beer:

X_NR750
20/11/2006, 22:33
Παρε μια με το μωρο μου για να δεις τι θα χασεις

σε βλεπω για Trek:wave2:


70088