PDA

View Full Version : ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!



XTMPAM
20/10/2006, 09:46
ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑ ΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΙΣ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΒΑΘΜΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

Ο ΚΑΡΕΜΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ?:rotflmao: :rotflmao:


66039

Cpt. Haddock
20/10/2006, 09:48
Ναι...

μια μεγάλη επιτυχία "ελληνικής" ομάδας


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Βίκτορ Μουνιόθ):
Εμπεντε,
Βύντρα,
Αντονσον (50΄ Μπίσκαν),
Μόρις,
Σέριτς,
Αντριτς,
Ιβανσιτς,
Βίκτορ (60' Λεοντίου),
Ρομέρο,
Παπαδόπουλος (73' Μάντζιος),
Σαλπιγγίδης.

τίγκα στην ελληνική ψυχή είναι βρε παιδί μου (όπως όλοι δηλαδή)

:rolleyes: :sad:

dodos_1
20/10/2006, 10:23
το "ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ" το λες για τον βαθμο που πηρατε ή για την μπαλα που παιξατε;

MIKE_16V
20/10/2006, 10:30
Και γαμω τους αγωνες:lol: :lol:

Λες και παιζανε πρωτη φορα μπαλα στην ζωη τους ηταν η Χαποελ, μπερδευαν τα τερματα...τους παιχτες... τρελο γελιο:lol: :lol:

XTMPAM
20/10/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
το "ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ" το λες για τον βαθμο που πηρατε ή για την μπαλα που παιξατε;

Δεν ειπα ΜΟΥ ασχετα αν ειναι και κατα δευτερον ειναι βαθμοι και οχι βαθμος.Μαλλον μπερδευσαι με την ομαδα σου που σε 2 παιχνιδια εχεις 1 βαθμο ενω εμεις με εναν 3 :rotflmao:

Αντε :wave2:

GST
20/10/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Και γαμω τους αγωνες:lol: :lol:

Λες και παιζανε πρωτη φορα μπαλα στην ζωη τους ηταν η Χαποελ, μπερδευαν τα τερματα...τους παιχτες... τρελο γελιο:lol: :lol:

οντως πολυ γελιο ριξαμε ολη την εβδομαδα ..τριτη γελιο ....τεταρτη γελιο...και την πεφτη χαμόγελο!!!!!!!!! απο το να ξεβρακωνομαστε στο τσαμπιον λιγκ χιλιες φορες ουεφα!!!

παντως λιγο γελιο δεν νομιζω να σε χαλασε ...μετα το κλαμα ε:winka:

MIKE_16V
20/10/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
οντως πολυ γελιο ριξαμε ολη την εβδομαδα ..τριτη γελιο ....τεταρτη γελιο...και την πεφτη χαμόγελο!!!!!!!!! απο το να ξεβρακωνομαστε στο τσαμπιον λιγκ χιλιες φορες ουεφα!!!

παντως λιγο γελιο δεν νομιζω να σε χαλασε ...μετα το κλαμα ε:winka:


Καθολου δεν με χαλασε, με ενα βαζελο το βλεπαμε και γελαγαμε παρεα:winka:


Οσο για τον γαβρο....εχω σταματησει πλεον να σκαω.....και σκεφτομαι να το γυρισω στο μπασκετ:lol: :lol:

GST
20/10/2006, 10:49
ασε αδερφε και εκει κλαμα ειναι η ιστορια!!!:lol: :lol:

DUKASII
20/10/2006, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!
...

παιζεις στο ΟΥΕΦΑ....:rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
20/10/2006, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιζεις στο ΟΥΕΦΑ....:rotflmao: :rotflmao:

Και νικας :wave2:

GST
20/10/2006, 10:59
ποσους βαθμους πηρατε περυση ρε ραμολιμεντα :rotflmao:

DUKASII
20/10/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Και νικας :wave2: ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ..ΤΗ ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΛΒΙΒ..:rotflmao: :rotflmao: ΜΕ ΔΩΡΑ...:rotflmao:
ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΝ ΕΜΠΕΝΤΕ...:rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
20/10/2006, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ποσους βαθμους πηρατε περυση ρε ραμολιμεντα :rotflmao: ΠΕΤΥΧΑ ΕΝΑ ΜΟΥΛΙΣΤΡΑΝΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ....


ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ??? :rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

GST
20/10/2006, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΠΕΤΥΧΑ ΕΝΑ ΜΟΥΛΙΣΤΡΑΝΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ....


ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ??? :rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

μπα κανας γαυρος θα ηταν .....γιατι οπως ολοι ξερουν η μαυρη θυελλα δεν αστειευετε!!!

:lol: :lol: :wave2:

DUKASII
20/10/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
μπα κανας γαυρος θα ηταν .....γιατι οπως ολοι ξερουν η μαυρη θυελλα δεν αστειευετε!!!

:lol: :lol: :wave2: ΘΑ αστειεύεσαι ….ακου μαύρη θύελλα…


:rotflmao: :rotflmao: :lol:

XTMPAM
20/10/2006, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ..ΤΗ ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΛΒΙΒ..:rotflmao: :rotflmao: ΜΕ ΔΩΡΑ...:rotflmao:
ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΝ ΕΜΠΕΝΤΕ...:rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παντα η Παναθα με τυχη κερδιζει ρε Τακη...... το θεμα ειναι οτι κερδιζει!

Αντε στον καναπε σας τωρα ολοι:wave2:

crs-k
20/10/2006, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιζεις στο ΟΥΕΦΑ....:rotflmao: :rotflmao:


Ενω εσεις κι οι Γαυροι προσπαθειτε ΣΚΛΗΡΑ, μπας και τα καταφερετε και παιξετε εκει, ε? :p

crs-k
20/10/2006, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι...

μια μεγάλη επιτυχία "ελληνικής" ομάδας


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Βίκτορ Μουνιόθ):
Εμπεντε,
Βύντρα,
Αντονσον (50΄ Μπίσκαν),
Μόρις,
Σέριτς,
Αντριτς,
Ιβανσιτς,
Βίκτορ (60' Λεοντίου),
Ρομέρο,
Παπαδόπουλος (73' Μάντζιος),
Σαλπιγγίδης.

τίγκα στην ελληνική ψυχή είναι βρε παιδί μου (όπως όλοι δηλαδή)

:rolleyes: :sad:


Μηπως ξερετε κυριε την συνθεση απο καμμια "Αγγλικη" (μεγαλη) ομαδα να μας πειτες? :D

Ας εχει εστω και δυο Αγγλους μεσα ... :p



Απο καμμια Γαλλικη, Ιταλικη, Ισπανικη ? :confused:

oiko1979
20/10/2006, 11:31
ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΣΟΥ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΟΥ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΡΕ.....

ΞΕΦΤΙΛΕΣ....

Cpt. Haddock
20/10/2006, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μηπως ξερετε κυριε την συνθεση απο καμμια "Αγγλικη" (μεγαλη) ομαδα να μας πειτες? :D
Ας εχει εστω και δυο Αγγλους μεσα ... :p
Απο καμμια Γαλλικη, Ιταλικη, Ισπανικη ? :confused:

Εκεί πήγαινε το "όπως όλοι δηλαδή"

:D :winka:

Τι να γίνεται αυτός ο Μπόσμαν; :confused:

oiko1979
20/10/2006, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μηπως ξερετε κυριε την συνθεση απο καμμια "Αγγλικη" (μεγαλη) ομαδα να μας πειτες? :D

Ας εχει εστω και δυο Αγγλους μεσα ... :p



Απο καμμια Γαλλικη, Ιταλικη, Ισπανικη ? :confused:

ΕΚΕΙ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ Η ΜΠΑΛΑΡΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΑΣ...

ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΡΟΤΥΠΑ...

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ...ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ...ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΒΟΥΡΙΑ...

ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΥΠΑΡΧΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΩΣ ΜΕΣΣΙΑ...

ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΣΙΕΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Cpt. Haddock
20/10/2006, 11:40
Οικο...

Άστο αγορίνα, δεν κατάλαβες...

Εδώ δεν είμαστε κολημένοι

:wave2: :wave2: :wave2:

crs-k
20/10/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
...........................
Τι να γίνεται αυτός ο Μπόσμαν; :confused:


Ξοδεψε ΟΛΗ του την περιουσια για την επιμαχη υποθεση, για να κερδισουν ΟΛΟΙ οι ΑΛΛΟΙ, κι αυτος να ψωμολυσαει της πεινας τωρα ... :sick:

dodos_1
20/10/2006, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Δεν ειπα ΜΟΥ ασχετα αν ειναι και κατα δευτερον ειναι βαθμοι και οχι βαθμος.Μαλλον μπερδευσαι με την ομαδα σου που σε 2 παιχνιδια εχεις 1 βαθμο ενω εμεις με εναν 3 :rotflmao:

Αντε :wave2:



πρωτον αφου αναφερεσαι στην νικη του ΠΑΟ το ΜΟΥ σε χαλασε;για την μπαλα που παιξατε δεν θα απαντησεις;:p :wave2:

εγω ξερω τι ομαδα ειμαι...εσυ ξερεις τι ομαδα εισαι(καθε εβδομαδα που αλλαζεις εχεις χασει τον αριθμο) ή θες να σου πω πελατη μου;:lol: :lol: :wave2:

και κατι τελευταιο απο 3αρια εχετε εισπραξει σε πολλες μορφες...γκολ,π@@τσα,κλπ...να μην σου πω απο ποιον...ξερεις εσυ:wave2: :wave2: :wave2

crs-k
20/10/2006, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ

.................................

ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΡΕ.....

ΞΕΦΤΙΛΕΣ....



Αν δεν σε πειραζει ...

Οι "ξεφτυλες" φετος, εχουν φερει, ΑΥΤΗΝ την στιγμη που μιλαμε, 2 περισσοτερους βαθμους σ' αυτην την Χωρα, απ' οσους ΟΛΕΣ οι υπολοιπες Ελληνικες ομαδες ΜΑΖΙ ... :D



Πως ειπατε? :p

Cpt. Haddock
20/10/2006, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ξοδεψε ΟΛΗ του την περιουσια για την επιμαχη υποθεση, για να κερδισουν ΟΛΟΙ οι ΑΛΛΟΙ, κι αυτος να ψωμολυσαει της πεινας τωρα ... :sick:

Ναι, το είχα ακούσει κι εγώ αυτό και μάλιστα είχαν πει τότε οτι υπήρξε υπόγεια συμφωνία των ομάδων να μην τον προσλάβει καμία

:sick:

DUKASII
20/10/2006, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αν δεν σε πειραζει ...

Οι "ξεφτυλες" φετος, εχουν φερει, ΑΥΤΗΝ την στιγμη που μιλαμε, 2 περισσοτερους βαθμους σ' αυτην την Χωρα, απ' οσους ΟΛΕΣ οι υπολοιπες Ελληνικες ομαδες ΜΑΖΙ ... :D



Πως ειπατε? :p ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΝΙΚΕΣ ΜΕ ΧΑΡΤΣ ΜΕΣΑ ΕΞΩ..
ΚΑΙ ΕΝΑ Χ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ.
ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΕ ΕΓΩ ΔΕ ΣΕ ΕΒΡΙΖΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟ...

oiko1979
20/10/2006, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αν δεν σε πειραζει ...

Οι "ξεφτυλες" φετος, εχουν φερει, ΑΥΤΗΝ την στιγμη που μιλαμε, 2 περισσοτερους βαθμους σ' αυτην την Χωρα, απ' οσους ΟΛΕΣ οι υπολοιπες Ελληνικες ομαδες ΜΑΖΙ ... :D



Πως ειπατε? :p


ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ????

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ???

ΠΟΥ ΔΕ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ???

crs-k
20/10/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
..........................
ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΕ ΕΓΩ ΔΕ ΣΕ ΕΒΡΙΖΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟ...


Συγνωμη ρε ... :sad: :blush:





:lol: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
20/10/2006, 11:57
Ρε μ@λάκες έχει γραφτεί ο Τσουκαλάς στο φόρουμ;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
20/10/2006, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ????

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ???

ΠΟΥ ΔΕ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ???


ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Ο ΠΑΟ ΓΑ%@#ΑΕΙ!!!:wave2: :wave2:

ΡΕ ΤΑΚΗ ΜΗ ΒΡΙΖΕΙΣ ΡΕ ΤΑΚΗ.....:rotflmao: :rotflmao:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΑΚΗΣ):wave2: :wave2: :wave2:

oiko1979
20/10/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε μ@λάκες έχει γραφτεί ο Τσουκαλάς στο φόρουμ;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...

ΠΟΝΑΕΙ...

ΠΑΝΤΑ....

ΠΕΛΑΤΕΣ....

Cpt. Haddock
20/10/2006, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...
ΠΟΝΑΕΙ...
ΠΑΝΤΑ....
ΠΕΛΑΤΕΣ....

ΝΑΙ !!


:a25: :a25:


Αυτός είναι!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΚΗ !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
20/10/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
πρωτον αφου αναφερεσαι στην νικη του ΠΑΟ το ΜΟΥ σε χαλασε;για την μπαλα που παιξατε δεν θα απαντησεις;:p :wave2:

εγω ξερω τι ομαδα ειμαι...εσυ ξερεις τι ομαδα εισαι(καθε εβδομαδα που αλλαζεις εχεις χασει τον αριθμο) ή θες να σου πω πελατη μου;:lol: :lol: :wave2:

και κατι τελευταιο απο 3αρια εχετε εισπραξει σε πολλες μορφες...γκολ,π@@τσα,κλπ...να μην σου πω απο ποιον...ξερεις εσυ:wave2: :wave2: :wave2

ΡΕ ΝΤΟΝΤΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΡΕ...ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ , ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΣ!ΡΕ ΧΑΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΗ ΓΙΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΓΑΥΡΟΙ ΠΙΑ!!ΗΜΑΡΤΟΝ!

ΔΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΛΑΡΑ ΑΛΛΑ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΗ!

ΔΗΛ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΛΑΜΕ 2 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ?

ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΕΜΕ:wave2:

oiko1979
20/10/2006, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM

ΔΗΛ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΛΑΜΕ 2 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ?

ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΕΜΕ:wave2:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
20/10/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ΒΛΑΧΟ!!:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
20/10/2006, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ΒΛΑΧΟ!!:rotflmao: :rotflmao: καλα μαρεσει που πιανεις και κουβεντα μαλακα
σε βλεπω στο αβαντι με οικο1979 να λετε ο ενας στον αλλον αντε γεια....


ΣΥΝΕΛΘΕ....


ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙς ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΚΕΙ Ε???ΣΕ ΕΧΟΥΝΕ ΠΗΞΕΙ...

oiko1979
20/10/2006, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καλα μαρεσει που πιανεις και κουβεντα μαλακα
σε βλεπω στο αβαντι με οικο1979 να λετε ο ενας στον αλλον αντε γεια....


ΣΥΝΕΛΘΕ....


ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙς ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΚΕΙ Ε???ΣΕ ΕΧΟΥΝΕ ΠΗΞΕΙ...

Αλήθεια ρε μάγκες πότε θα σας γνωρίσω από κοντά άσχετο μεν αλλά κανα meeting δε κανονιζετε μεταξύ σας???

DUKASII
20/10/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Αλήθεια ρε μάγκες πότε θα σας γνωρίσω από κοντά άσχετο μεν αλλά κανα meeting δε κανονιζετε μεταξύ σας??? ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...

dodos_1
20/10/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΡΕ ΝΤΟΝΤΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΡΕ...ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ , ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΣ!ΡΕ ΧΑΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΗ ΓΙΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΓΑΥΡΟΙ ΠΙΑ!!ΗΜΑΡΤΟΝ!

ΔΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΛΑΡΑ ΑΛΛΑ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΗ!

ΔΗΛ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΛΑΜΕ 2 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ?

ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΕΜΕ:wave2:


το μονο πραγμα που με χαλαει ειναι το κουνουπιδι...κρυφοτσουκαλα!:wave2: :wave2: :lol: :lol:

XTMPAM
20/10/2006, 14:11
Σίγουρα ο Μουνιόθ δεν είναι Κόπερφιλντ. Όσοι καθίσατε μπροστά από την τηλεόραση με τη λογική ότι θα δείτε έναν Παναθηναϊκό ο οποίος με τρεις πάσες θα κάνει γκολ, τότε μάλλον μείνατε με την... μπίρα στο χέρι. Αυτά τα πράγματα δεν γίνονται. Υπήρχαν στοιχεία όμως στον χθεσινό αγώνα που σίγουρα κάνουν τους φίλους του «τριφυλλιού» να αισιοδοξούν.

Ο Παναθηναϊκός του Μουνιόθ εμφανίστηκε σίγουρα πιο συγκροτημένος. Οι γραμμές ήταν κοντά, οι παίκτες έδειξαν ότι ήξεραν τι ήθελαν μέσα στο γήπεδο και αν οι «πράσινοι» ήταν πιο εύστοχοι στο πρώτο ημίχρονο, τότε η νίκη θα ήταν ακόμα πιο εύκολη. Αυτός ο Παναθηναϊκός ήταν σίγουρα καλύτερος από αυτόν που είχαμε δει μέχρι στιγμής. Με συνοχή και τακτική στο παιχνίδι του, προσπάθησε στο πρώτο ημίχρονο ν' ανοίξει την άμυνα της Χάποελ και να «καθαρίσει» τους τρεις βαθμούς πολύ νωρίτερα.

Αυτός ο Παναθηναϊκός ήταν πιο γρήγορος, πιο πιεστικός, πιο δυναμικός. Ακόμα και η αμυντική λειτουργία έδειξε σημάδια βελτίωσης, αν και οι Ισραηλινοί κατάφεραν να φτιάξουν φάσεις και μάλιστα καλές μπροστά από την εστία του Εμπέντε. Αυτές έγιναν στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και μετά το 2-0. Στην επίθεση οι «πράσινοι» χρειάστηκαν μια μικρή βοήθεια. Το πρώτο ήταν αυτογκόλ και το δεύτερο ασίστ του γκολκίπερ. Λίγη σημασία έχουν αυτά. Το αποτέλεσμα μετράει σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις. Πόσω μάλλον όταν ήταν το πρώτο παιχνίδι του Βίκτορ Μουνιόθ στον πάγκο της ομάδας.

Καθαρά ατομικά, ο Βίκτορ έδειξε ότι ακόμα δεν είναι έτοιμος. Ίσως να μην τον βοήθησε και η θέση που αγωνίστηκε, αλλά ο Ισπανός ήταν ένα κλικ πίσω από τους συμπαίκτες του, δείγμα ότι θέλει ακόμα δουλειά στη φυσική κατάσταση. Ο Ρομέρο έδειξε έπειτα από πολύ καιρό το πρόσωπο που μας είχε δείξει στα φιλικά προετοιμασίας. Ο Αντριτς «κατάπιε» πολλά χιλιόμετρα στον χώρο του κέντρου και ήταν από τους κορυφαίους -αν όχι ο καλύτερος- του γηπέδου. Ο Εμπέντε καλύπτει επάξια το κενό του Γκαλίνοβιτς και κράτησε σε πολλές περιπτώσεις το μηδέν.

Εν κατακλείδι, ο χθεσινός Παναθηναϊκός έδειξε ότι έχει καλύτερο μέλλον. Οσο πιο γρήγορα αφομοιώσουν οι παίκτες του «τριφυλλιού» τη φιλοσοφία του Μουνιόθ τόσο πιο γρήγορα θα γίνoυν ομάδα...


ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΕΑΝΗΣ SPORTDAY

cityfly
20/10/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Σίγουρα ... γίνoυν ομάδα...


ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΕΑΝΗΣ SPORTDAY

επίσης ο μουνιόθ σηκώνεται και δίνει οδηγίες δε χαζεύει το παιχνίδι σα να το βλέπει από το σπίτι του

lampros_fazer
20/10/2006, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε μ@λάκες έχει γραφτεί ο Τσουκαλάς στο φόρουμ;

Ρε κάπτεν τώωωρα τον πήρες χαμπάρι..;;

:lol::lol:

lampros_fazer
20/10/2006, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Αλήθεια ρε μάγκες πότε θα σας γνωρίσω από κοντά άσχετο μεν αλλά κανα meeting δε κανονιζετε μεταξύ σας???
Θες να μας γνωρίσεις κι από κοντά εε..:evil: :evil: Δεν ξέρω αν θα χαρείς και πολύ..:smokin:

:a015:


















































































:D:D
:rotflmao:

alximistis
20/10/2006, 16:17
Δεν θα χαρεί ο άνθρωπος... που να χαρεί με αυτά που γράφουμε και λέμε...
άκου βελτίωση ο ΠΑΟ!!!

Αλήθεια ρε παιδιά χωρίς προκατάληψη και άσχετα από ομάδες τώρα πείτε μου σοβαρά...

είστε ικανοποιημένοι από το χθεσινό παιχνίδι;;;;;
και σοβαρά πιστεύετε ότι έδειξε βελτίωση ο ΠΑΟ;;;
Γιατί αν ναι εγώ έβλεπα άλλο ματς...

lampros_fazer
20/10/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
και σοβαρά πιστεύετε ότι έδειξε βελτίωση ο ΠΑΟ;;;

Ναι.

zzr2005
20/10/2006, 17:11
σε σχέση με τα προηγούμενα παιχνίδια φυσικά και έδειξε βελτίωση...όποιοσ δεν το παρατήρησε ή είναι προκατηλειμένος ή δεν βλέπει μπάλα....
φυσικά δεν έπαιξε καλό ποδόσφαιρο αλλά σημάδια βελτίωσης έδειξε...το αν αυτά ήταν τυχαία¨ή προϊόν δουλειάς θα το δείξει το μέλλον...
ΣΗΜΑΔΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ:
1)αποφύγαμε τις πολλές γιόμες , με εξαίρεση κάποιες του Βύντρα όταν δεν ήξερε τι κα κάνει την μπάλα...
2)οι παίχτες αλληλοκαλύπτονταν
3) σωστό πρέσινγκ στο χώρο του κέντρου με συνεχείς βοήθειες απο δεύτερο παίχτη πάνω στον αντίπαλο.....
4)ενδείξεις σωστής ανάπτυξης παιχνιδιού με απευθέίας πάσες απο την άμυνα στις αντεπιθέσεις...(αν και η συνταγή χάλαγε συνήθως στο χώρο του κέντρου όπου κάποιος ξεχνιόταν κ κωλυσιεργούσε)
5) φανερή βελτίωση στον τομέα της φυσικής κατάστασης...η ομάδα μοπόρεσε να διατηρήσει ρυθμό στα πρώτα 20 λεπτά του αγώνα και σχεδόν σε όλο το δεύτερο ημίχρονο ειδικά μετά το 2-0 ήλεγχε το παιχνίδι...

αυτά...για να δούμε μπάλα θα περιμένουμε την επόμενη χρονιά...αλλά το σίγουρο είναι ότι ο προπονητής έχεις εμπειρία, ξέρει απο ποδόσφαιρο κ είναι δουλευταράς...κάνει διπλές προπονήσει κ αν δεν αρχίσουν τις γκρίνιες οι ποδοσφαιριστές περί κούρασης κτλ θα βελτιωθεί γρήγορα το παιχνίδι του ΠΑΟ

crs-k
20/10/2006, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
................................
και σοβαρά πιστεύετε ότι έδειξε βελτίωση ο ΠΑΟ;;;
Γιατί αν ναι εγώ έβλεπα άλλο ματς...


Ρε μπάμια ...

Στην ΝΕΤ τον ειχε τον ΠΑΟ κι οχι στο SupeSport σου ειπα ... :sick:



:lol: :rotflmao: :lol:

GeorgeFZR
20/10/2006, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
σε σχέση με τα προηγούμενα παιχνίδια φυσικά και έδειξε βελτίωση...όποιοσ δεν το παρατήρησε ή είναι προκατηλειμένος ή δεν βλέπει μπάλα....
φυσικά δεν έπαιξε καλό ποδόσφαιρο αλλά σημάδια βελτίωσης έδειξε...το αν αυτά ήταν τυχαία¨ή προϊόν δουλειάς θα το δείξει το μέλλον...
ΣΗΜΑΔΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ:
1)αποφύγαμε τις πολλές γιόμες , με εξαίρεση κάποιες του Βύντρα όταν δεν ήξερε τι κα κάνει την μπάλα...
2)οι παίχτες αλληλοκαλύπτονταν
3) σωστό πρέσινγκ στο χώρο του κέντρου με συνεχείς βοήθειες απο δεύτερο παίχτη πάνω στον αντίπαλο.....
4)ενδείξεις σωστής ανάπτυξης παιχνιδιού με απευθέίας πάσες απο την άμυνα στις αντεπιθέσεις...(αν και η συνταγή χάλαγε συνήθως στο χώρο του κέντρου όπου κάποιος ξεχνιόταν κ κωλυσιεργούσε)
5) φανερή βελτίωση στον τομέα της φυσικής κατάστασης...η ομάδα μοπόρεσε να διατηρήσει ρυθμό στα πρώτα 20 λεπτά του αγώνα και σχεδόν σε όλο το δεύτερο ημίχρονο ειδικά μετά το 2-0 ήλεγχε το παιχνίδι...

αυτά...για να δούμε μπάλα θα περιμένουμε την επόμενη χρονιά...αλλά το σίγουρο είναι ότι ο προπονητής έχεις εμπειρία, ξέρει απο ποδόσφαιρο κ είναι δουλευταράς...κάνει διπλές προπονήσει κ αν δεν αρχίσουν τις γκρίνιες οι ποδοσφαιριστές περί κούρασης κτλ θα βελτιωθεί γρήγορα το παιχνίδι του ΠΑΟ



δηλαδή μέσα σε 15 μέρες προπόνησης με άλλον προπονητή αποκτήσανε φυσική κατάσταση?

idi
20/10/2006, 18:48
φωτο του ΟΙΚΟ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


66112

zzr2005
20/10/2006, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
δηλαδή μέσα σε 15 μέρες προπόνησης με άλλον προπονητή αποκτήσανε φυσική κατάσταση?

δεν αποκτήσανε φυσική κατάσταση για να βγάλουν το πρωτάθλημα...αλλά για να αντέξουν τον ρυθμό ενός αγώνα ουέφα ναι απέκτησαν.....η κακή προετοιμασία φαίνεται συνήθως τον Μάρτιο...
υπάρχουν ειδικά προγράμματα εκγύμνασης που μπορούν να βελτιώσουν τη φυσική κατάσταση μέσα σε ένα μήνα...και φυσικά υπάρχουν και άλλα πράγματα που βοηθούν....ο νοών νοείτο... ;)

the_passenger
20/10/2006, 20:02
επιτέλους ένας ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ!!! :smilea:

αν και πολύ νωρίς, το πρώτο δείγμα σούπερ! :smokin:

Για το γαύρο νό κόμεντς, βαρέθηκα να ασχολούμαι, απλά μακράν η χειρότερη ομάδα του champions league της δεκαετίας................. :dizzy:

oiko1979
20/10/2006, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
φωτο του ΟΙΚΟ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑΔΑ ΦΙΛΟ...

ΘΥΜΑΣΑΙ Ε???

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΕΚ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ???

ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...


66140

schumacher_
21/10/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
...ΠΟΛΛΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ...

Τι εννοεί ο ποιητής? :confused: :confused:

TROOPER
21/10/2006, 12:16
ρε τα εχετε παιγμενα??????????????

διαβαζω ποστακια και δε τα πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!

ε ετσι ρε παπαρες βαζελοι @@ μπροστα θα πατε!!!!!!!!!!!

εγω χεστηκα....με βολευει να βλεπετε βελτιωση εκει που δεν υπαρχει....αλλα αν πραγματικα ειδατε προχθες βελτιωση και μαλιστα στη φυσικη κατασταση...ε ενταξει...δε κουβεντιαζω μαζι σας ρε ασχετοπουλα....!
ισως να γνωριζετε περισοτερα σε αλλα αθληματα....στις τσιμπιες για παραδειγμα αλλα απο μπαλα αφηστε το καλυτερα!!πιαστε το πλεξιμο!!!!!!!!!!!!!!!

:wave2:

zzr2005
21/10/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρε τα εχετε παιγμενα??????????????

διαβαζω ποστακια και δε τα πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!

ε ετσι ρε παπαρες βαζελοι @@ μπροστα θα πατε!!!!!!!!!!!

εγω χεστηκα....με βολευει να βλεπετε βελτιωση εκει που δεν υπαρχει....αλλα αν πραγματικα ειδατε προχθες βελτιωση και μαλιστα στη φυσικη κατασταση...ε ενταξει...δε κουβεντιαζω μαζι σας ρε ασχετοπουλα....!
ισως να γνωριζετε περισοτερα σε αλλα αθληματα....στις τσιμπιες για παραδειγμα αλλα απο μπαλα αφηστε το καλυτερα!!πιαστε το πλεξιμο!!!!!!!!!!!!!!!

:wave2:
στο ότι δεν γνωρίζεις γρι απο μπάλα φαίνεται από το ότι πάντα απαντάς γενικόλογα...
εγώ παρέθεσα συγκεκριμένα πράγματα κ όποιος θέλει λέει την άποψή του για να τα αντικρούσει...

το ότι έκαναν καμια 20αρια σουτ (πολλά από τα οποία στον στόχο) όσα δεν είχαν καταφέρει να κάνουν σε 10 αγώνες μέχρι τώρα δεν σου λέει τίποτα φαντάζομαι ε????

alximistis
22/10/2006, 11:22
Ίσως να υπάρχει βελτίωση... τι να πω... μάλλον είμαι πολύ απαιτητικός!
Αλλά αν αυτό εσείς το λέτε βελτίωση τότε ο Ολυμπιακός θα κατακτήσει το τσου λου η ΑΕΚ εύκολα θα βγει δεύτερη και θα πάρει και το κύπελλο και ο Εργοτέλης θα χτυπήσει ανετότατα τρίτη θέση!!!
Και μετά ξυπνήσαμε όλοι μαζί...
Ακόμα ο άνθρωπος (πολύ καλός προπονητής δεν λέω) δεν προετοίμασε την ομάδα δεν τους γνώρισε καλά-καλά έγινε και βελτίωση...

el_hymador
22/10/2006, 11:38
Ναι ειναι βελτιωση!!!

Πρωτα απ΄ολα εχουμε προπονητη και οχι τον θειο της γυναικας του προεδρου:winka: ...(Βλαμμενε σωφερ ξερουμε πολυ περισσοτερα απο οσα νομιζεις!!!)

Αν καταφερουμε να εχουμε και διοικηση θα ειμαστε μια χαρα!!!

Σε αγωνιστικο επιπεδο , δεν περιμενω θαυματα απο την μια μερα στην αλλη ... το κυριοτερο ειναι οτι οι παικτες εχουν κανει κακιστη προετοιμασια και αυτο φαινεται στο γηπεδο.
Ποια τακτικη και ποια συστηματα να αποδωσουν , αν δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους?
Εν πασει περιπτωση μετα απο καιρο δειξαμε ομαδα με την εννοια οτι υπηρχαν γραμμες , οι παικτες ειχαν συγκεκριμενες θεσεις κ.τ.λ.

Με τον καιρο θα βελτιωθει η ομοαδα , μονο και μονο επειδη χειροτερη δεν μπορει να γινει!!

alximistis
22/10/2006, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ναι ειναι βελτιωση!!!

Πρωτα απ΄ολα εχουμε προπονητη και οχι τον θειο της γυναικας του προεδρου:winka: ...(Βλαμμενε σωφερ ξερουμε πολυ περισσοτερα απο οσα νομιζεις!!!)

Αν καταφερουμε να εχουμε και διοικηση θα ειμαστε μια χαρα!!!

Σε αγωνιστικο επιπεδο , δεν περιμενω θαυματα απο την μια μερα στην αλλη ... το κυριοτερο ειναι οτι οι παικτες εχουν κανει κακιστη προετοιμασια και αυτο φαινεται στο γηπεδο.
Ποια τακτικη και ποια συστηματα να αποδωσουν , αν δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους?
Εν πασει περιπτωση μετα απο καιρο δειξαμε ομαδα με την εννοια οτι υπηρχαν γραμμες , οι παικτες ειχαν συγκεκριμενες θεσεις κ.τ.λ.

Με τον καιρο θα βελτιωθει η ομοαδα , μονο και μονο επειδη χειροτερη δεν μπορει να γινει!!


Αυτό άντε και να το δεχτώ. Λογικά δηλαδή έτσι θα γίνει και έτσι πρέπει. Με τον καιρό η ομάδα όντως θα βελτιωθεί.
Άλλο όμως αυτό και άλλο ότι υπήρξε βελτίωση. Θα υπάρξει σύμφωνοι. Όχι όμως ότι ήδη φάνηκε. Μην τρελλαθούμε εντελώς!!!
Και για να μην ξεχνάμε κιόλας για να πεις για μια ομάδα ότι εμφάνισε βελτίωση πρέπει νομίζω να τη δεις με μία σοβαρή ομάδα. με μία αν όχι πιο δύσκολη ανάλογου επιπέδου.
με τη Χάιφα που έφαγε ένα αυτογκόλ και έκανε πασούλες μέασ στην περιοχή της δεν μπορούμε να μιλάμε για βελτίωση...

ΥΓ. Ο σωφέρ ποιος είναι;;;;;;

zzr2005
22/10/2006, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αυτό άντε και να το δεχτώ. Λογικά δηλαδή έτσι θα γίνει και έτσι πρέπει. Με τον καιρό η ομάδα όντως θα βελτιωθεί.
Άλλο όμως αυτό και άλλο ότι υπήρξε βελτίωση. Θα υπάρξει σύμφωνοι. Όχι όμως ότι ήδη φάνηκε. Μην τρελλαθούμε εντελώς!!!
Και για να μην ξεχνάμε κιόλας για να πεις για μια ομάδα ότι εμφάνισε βελτίωση πρέπει νομίζω να τη δεις με μία σοβαρή ομάδα. με μία αν όχι πιο δύσκολη ανάλογου επιπέδου.
με τη Χάιφα που έφαγε ένα αυτογκόλ και έκανε πασούλες μέασ στην περιοχή της δεν μπορούμε να μιλάμε για βελτίωση...

ΥΓ. Ο σωφέρ ποιος είναι;;;;;;
είπαμε ότι είδαμε βελτίωση σε σχέση με τα παιχνίδια του ελληνικού πρωραθλήματος αλλά και την απίστευτη Μέταλουρκ που πέξαμε...άρα δεν συγκρίνουμε ανόμια πράγματα...δεν απέχει η δυναμικότητα των εβραίων από τη δυναμικότητα του ΟΦΗ και της Μεταλουρκ...μάλλον καλύτερη ομάδα είναι απο αυτές...
δηλαδή το ότι οι παίχτες έχουν κάποιο ρόλο στο γήπεδο και κρατάνε τις θέσεις τους , αλληλοκαλύπτονται δεν είναι βελτίωση ομάδας????δεν είπαμε ότι παρουσιάστηκε καμια σημαντική βελτίωση στην ποιότητα του ποδοσφαίρου που παρουσιάζουμε , απλά το πως λειτούργησε η ομάδα στο γήπεδο ήταν σαφώς καλύτερα από το συνοθήλευμα που βλέπαμε στους προηγούμενους αγώνες...

alximistis
22/10/2006, 13:52
Ρε φιλαράκι... αυτό λέω ο άνθρωπος. Εγώ προσωπικά αυτό το πράγμα δεν το είδα.
Ήταν τόσο χαμηλής ποιότητας παιχνίδι που και να υπήρχαν στοιχεία βελτίωσης εγώ δεν τα είδα.
Να σου πω που θα φανεί η βελτίωση που λέτε, αν υπάρχει; Που θα φανεί τέλος πάντων το πρώτο σημάδι ανάκαμψης;
Στο ματς της Δευτέρας με μας! Ασχέτως αποτελέσματος!
Εκεί θα φανούν κάποια πράγματα. Μπορεί να μας κερδίσετε ή να χάσετε και να είμαστε όλοι ένα μάτσο χάλι (το πιο πιθανό). Μπορεί όμως να μας κερδίσετε ή να την πατήσετε και να δείξετε όντως καλά στοιχεία.
Αυτό λέω. Σε τέτοια ματς βγάζεις συμπεράσματα...

Υγ τελικά δεν μου είπατε ο σωφέρ ποιος είναι;;;;;

zzr2005
22/10/2006, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis


Υγ τελικά δεν μου είπατε ο σωφέρ ποιος είναι;;;;;

φαντάζομαι ότι εννοεί τον Τζίγγερ λόγω του χόμπυ του να το παίζει ραλίστας

el_hymador
22/10/2006, 19:21
Το πιο πιθανο σεναριο για το αυριανο ματς , ειναι οτι θα δουμε ποδοσφαιρο μετριο στην καλυτερη περιπτωση και στην χειροτερη κακιστο...με την κατασταση που βρισκονται και ο ΠΑΟ και η ΑΕΚ δεν νομιζω για κατι καλυτερο...

Επισης δεν πιστευω οτι υπερτερει καποια ομαδα σημαντικα της αλλης σε καποιο επιπεδο , αλλα εχω την αισθηση οτι πιο πιθανο ειναι να χασει ο ΠΑΟ.

Ο σωφερ ειναι ο Τζιγγερ...

Η γυναικα του ξερετε τι εθνικοτητας ειναι?

TROOPER
23/10/2006, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
στο ότι δεν γνωρίζεις γρι απο μπάλα φαίνεται από το ότι πάντα απαντάς γενικόλογα...
εγώ παρέθεσα συγκεκριμένα πράγματα κ όποιος θέλει λέει την άποψή του για να τα αντικρούσει...

το ότι έκαναν καμια 20αρια σουτ (πολλά από τα οποία στον στόχο) όσα δεν είχαν καταφέρει να κάνουν σε 10 αγώνες μέχρι τώρα δεν σου λέει τίποτα φαντάζομαι ε????

ενω εσυ γνωριζεις απο μπαλα!!!!!!!!!!!!!!!
σε 10 μερες βελτιωσε τη φυσικη κατασταση της ομαδας!!!!!!!!!!!!!!!
που ειναι το εμοτικον με τη μουτζα ρε παιδια???????????!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον ακου φιλαρακι και κατι ακομα....
εστω οτι εσυ εκανες και 10 σουτ....εγω γιατι εβλεπα τον εμπεντε να τιναζεται μια δεξι γαμα μια αριστερο να σε σωσει???????????οεο!!!!!!!!!!!

σου ξαναλεω οτι εμενα με συμφερει να βλεπετε βελτιωση...ειδικα στην κατασταση που ειναι και η δικια μου ομαδα!!!!!!!!!!!!

:smokin:

oiko1979
23/10/2006, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
είπαμε ότι είδαμε βελτίωση σε σχέση με τα παιχνίδια του ελληνικού πρωραθλήματος αλλά και την απίστευτη Μέταλουρκ που πέξαμε...άρα δεν συγκρίνουμε ανόμια πράγματα...δεν απέχει η δυναμικότητα των εβραίων από τη δυναμικότητα του ΟΦΗ και της Μεταλουρκ...μάλλον καλύτερη ομάδα είναι απο αυτές...
δηλαδή το ότι οι παίχτες έχουν κάποιο ρόλο στο γήπεδο και κρατάνε τις θέσεις τους , αλληλοκαλύπτονται δεν είναι βελτίωση ομάδας????δεν είπαμε ότι παρουσιάστηκε καμια σημαντική βελτίωση στην ποιότητα του ποδοσφαίρου που παρουσιάζουμε , απλά το πως λειτούργησε η ομάδα στο γήπεδο ήταν σαφώς καλύτερα από το συνοθήλευμα που βλέπαμε στους προηγούμενους αγώνες...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΠΑΝΑΘΑ - ΑΕΚ 1-2 ΕΠΟΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΣ