PDA

View Full Version : TRAM - KALAMAKI - CRASHmoto



lc8ergr1
20/10/2006, 10:39
ξερει κανεις τι εγινε με τον μοτοσυκλετιστή που συγκρούστηκε και εγκλωβιστηκε κατω απο τραμ το καλαμακι?

ανατριχιασα ....


προσοχή θελει .....θυμαμαι τωρα στην ΓΛΥΦΑΔΑ το καλοκαιρι με κουτι Πηγα αντην πατησω με ΤΡΑΜ στην διασταυρωση απο το "καραβι"

SF
20/10/2006, 14:58
Τι λες τωρα!!!!!

Πάντως 'έχει πάρει το αφτί μου' ότι υπάρχει πολιτική αποσιώπησης των σοβαρών ατυχημάτων του ΤΡΑΜ (με πεζους, οχήματα κλπ)....

Cpt. Haddock
20/10/2006, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Τι λες τωρα!!!!!

Πάντως 'έχει πάρει το αφτί μου' ότι υπάρχει πολιτική αποσιώπησης των σοβαρών ατυχημάτων του ΤΡΑΜ (με πεζους, οχήματα κλπ)....

Έλα; :eek:

Αν και ακούγετια πολύ τραβηγμένο, η αλήθεια είναι οτι πλέον σπανίως ακούμε κάτι. Σίγουρα βελτιώθηκαν οι οδηγοί αλλά και το εμαθε/συνήθισε ο κόσμος, αλλά όντως δε μαθαίνουμε τραμοτροχαία (sic)

:sick: :confused:

alximistis
20/10/2006, 15:51
Ο άνθρωπος είναι μία χαρά. Ελαφρά τραυματισμένος!!! Φτηνά τη γλίτωσε.

lc8ergr1
23/10/2006, 12:43
ευτυχώς ο ανθρωπος

παντως δεν ξερω αν φταιει ο εκαστοτε ΔΗΜΟΣ ή το ΤΡΑΜ για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΗΜΑΝΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΩΤΑ ΦΛΑΣΑΚΙΑ ΑΝΤΑΝΑΚΚΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΡΑΣΠΕΔΑ ΕΠΙΒΑΛΟΝΤΑΙ!!!!!!



αλλα ειδικα απο νεο κοσμο προς νεα σμυρνη η κατασταση ειναι χαλια και σε μερικα σημεια δεν ξερεις που ναι ο δρομος...

κατα τα αλλα το επεκτεινουν μεχρι την ΒΟΥΛΑ....

alximistis
23/10/2006, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από lc8ergr1
ευτυχώς ο ανθρωπος

παντως δεν ξερω αν φταιει ο εκαστοτε ΔΗΜΟΣ ή το ΤΡΑΜ για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΗΜΑΝΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΩΤΑ ΦΛΑΣΑΚΙΑ ΑΝΤΑΝΑΚΚΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΡΑΣΠΕΔΑ ΕΠΙΒΑΛΟΝΤΑΙ!!!!!!



αλλα ειδικα απο νεο κοσμο προς νεα σμυρνη η κατασταση ειναι χαλια και σε μερικα σημεια δεν ξερεις που ναι ο δρομος...

κατα τα αλλα το επεκτεινουν μεχρι την ΒΟΥΛΑ....


Δεν ξέρω ρε φίλε... εμένα μου φαίνεται σε γενικές γραμμές καλή η σήμανση. Όχι ότι δεν υπάρχουν προβλήματα αλλά γενικά καλή νομίζω είναι.
Πάντως σε αυτές τις περιπτώσεις την ευθύνη θεωρώ ότι την έχει ο λακαμάς ο μοτοσικλετιστής. Γιατί οκ η σήμανση πες είναι χάλια. Κοτζάμ τραμ δεν το είδες;;;

Maira
23/10/2006, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δεν ξέρω ρε φίλε... εμένα μου φαίνεται σε γενικές γραμμές καλή η σήμανση. Όχι ότι δεν υπάρχουν προβλήματα αλλά γενικά καλή νομίζω είναι.
Πάντως σε αυτές τις περιπτώσεις την ευθύνη θεωρώ ότι την έχει ο λακαμάς ο μοτοσικλετιστής. Γιατί οκ η σήμανση πες είναι χάλια. Κοτζάμ τραμ δεν το είδες;;;


Εδώ θα συμφωνήσω! Το τραμ, δε θα κάνει ελιγμό, δε θα σεπροσπεράσει από πουθενά αλλού παρά μόνο από εκεί που σε προσπέρασε και την προηγούμενη! Ξέρετε πόσες φορές βλέπω κάθε μέρα μηχανές να πηγαίνουν κατα μήκος και επάνω στις γραμμές του τραμ???? Ρε φίλε αυτό δεν έχει επιλογή! Από κει θα περάσει!!!! Τα περισσότερα ατυχήματα που έχουν γίνει στο τραμ είναι από μαλ....ες των οδηγών (αυτοκινήτων-μηχανών)!

Κρίμα να χτυπάνε ή να σκοτώνονται άνθρωποι τόσο ηλίθια!!!!!:hypnotize

DimChios
23/10/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
...Γιατί οκ η σήμανση πες είναι χάλια. Κοτζάμ τραμ δεν το είδες;;;




....Τί είναι? Ένα πρασινάκι τόσο δά μικρούτσικο?

:confused:



:lol: :lol: :lol: :lol:

Σορυ ρε Στέλιο, δεν κρατήθηκα!!!


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

alximistis
23/10/2006, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
....Τί είναι? Ένα πρασινάκι τόσο δά μικρούτσικο?

:confused:



:lol: :lol: :lol: :lol:

Σορυ ρε Στέλιο, δεν κρατήθηκα!!!


:beer: :beer: :beer:

:wave2:


Ή μήπως είναι δύο πράσινα δίπλα-δίπλα και μπερδεύτηκε;;; Έλα μου ντε...

DimChios
24/10/2006, 02:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ή μήπως είναι δύο πράσινα δίπλα-δίπλα και μπερδεύτηκε;;; Έλα μου ντε...


Ρε αυτός τα πήρε κρανίο! :eyepop:

:lol: :lol: :lol:


Take a :beer: mate! :winka:

alximistis
24/10/2006, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε αυτός τα πήρε κρανίο! :eyepop:

:lol: :lol: :lol:


Take a :beer: mate! :winka:


Δεν παίρνω καλύτερα κιου;;; να μην έχω και φέσι;;; ε τζίνι;;;
)))))