PDA

View Full Version : ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΣΟΥ



SOL-VFR-VTEC
20/10/2006, 15:02
LOIPON GIA NA TELIONOUME AFTH THN ISTORIA ME TO XROMA.....OPIOS PAREI PIO POLOUS PSHFOUS ME TO XROMA POU EXEI STHN VEFA TOU......TO EPATHLO THA EINAI....NA POUNE OLOI STON NIKHTH=......E.. TELIKA TO DIKO SOU EINAI TO PIO K@VLERO XROMA...STHN VEFA



ADE ARXIZO EGO PROTOS.....ME FOTO...MIPOS KAI PARO KAI KAMIA GYNAIKIA PSHFO:winka: :winka:


66095

idi
20/10/2006, 15:19
γαλάζιο υπαρχει?

η ψηφος μου στο γαλαζιο να μη τρομαζει και τα ψαρια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SOL-VFR-VTEC
20/10/2006, 15:20
ENA EINAI TO PIO ISTORIKO KOKKINO......FERRARI.......OLA TA ALLA EINAI:a020: :a48: :a48:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


66098

Nik0s
20/10/2006, 15:21
Lava Red :a8:


66099

SOL-VFR-VTEC
20/10/2006, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
γαλάζιο υπαρχει?

η ψηφος μου στο γαλαζιο να μη τρομαζει και τα ψαρια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KAI PARALAGEIS NA TO AVGAZE...DEN EINAI KAKO.....

PRASINH GIA KYNHGI

KAI ERHMOU GIA POLEMO STO IRAK...:rotflmao: :lol: :wave2: :sun:

KaTaNaS
20/10/2006, 15:42
το κοκκινο φεραρι εννοειται!

zolotas
20/10/2006, 21:22
ψηφιζω ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΡΑΝΙ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ........για να εισαι really bad................ το κακο ειναι οτι θες και ενα ξεσκονοπανο στην τσεπη

Θ.Β_750z
20/10/2006, 23:45
το πιο ωραιο κοκκινο υπαρχει σε ενα εργαλειο μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αν κ σε εταιρεια πρασινη!!!!!!!!!!!):ninja: :ninja: :ninja:






ετσι για να γουσταρετε..............:lol: :lol: :lol:


66142

gregorgeous89
20/10/2006, 23:59
Μπορώ να ψηφίσω και εγώ?
Λοιπόν στο παλιό πήγενε πολύ το ασημί στο v-teck όμως το μαύρο και το κόκινο...βέβεα και το μπλέ που είδα προχτές ωραίο ήταν...:hypnotize τέλος πάντον ...ΜΑΥΡΟ

SOL-VFR-VTEC
21/10/2006, 12:06
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Θ.Β_750z
το πιο ωραιο κοκκινο υπαρχει σε ενα εργαλειο μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αν κ σε εταιρεια πρασινη!!!!!!!!!!!):ninja: :ninja: :ninja:






ετσι για να γουσταρετε..............:lol: :lol: :lol: [/QUOTE


DEN MOU LES RE Z..........SE ROTHSE KANEIS????KAI MAS EVALES KAI MOSTRA TO....Z...ETAKI....


THA MAS DOSEIS THN GNOMH SOU...MONO OTAN POUME.....GIA SKARES....KAI TRIPLETES.....GENIKA GIA APOTHIKEFTIKO XORO...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :

PADOS APO PSAREMA PREPEI NA KSEREIS.......EXEIS TARAKSEI TA XTAPODIA :lol: :lol: :lol: :lol:

SOL-VFR-VTEC
21/10/2006, 12:11
:eek: :eek: :confused: :confused: :alien:


66166

Θ.Β_750z
21/10/2006, 17:29
:look: :confused: :sad:

καλυτερα τιγκα,φορτωμενος.........παρα σακουλιασμενος........!


:wave2: :wave2: :wave2:


66206

X_NR750
21/10/2006, 18:58
RED BABY
Και το 06 κοκκινο που εχω καλο ειναι
το μαυρο ειναι διαχρονικο
αλλα αν πρεπει να πω μονο ενα χρωμα
RED OR DEAD

SOL-VFR-VTEC
21/10/2006, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ψηφιζω ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΡΑΝΙ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ........για να εισαι really bad................ το κακο ειναι οτι θες και ενα ξεσκονοπανο στην τσεπη

KAI ESY RE ZOLO..:confused: :confused: :confused: .....OYTE DEFTERO GYRO DEN VLEPO........


GIA NA DOUME MIPOS KAI ALAKSEI TIPOTA.......:dizzy:

sotokan
21/10/2006, 21:29
Ότι κινήται σε ρόδες πρέπει να είναι κόκκινο............:smokin: :smokin: :smokin: :a44:

Τα z τάκια γιατί μιλάνε ρε SOL ,αλλά εμείς φταίμε που δεν τα μαμήσαμε όταν ήτανε μικρά ακόμα........

X_NR750
22/10/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θ.Β_750z
το πιο ωραιο κοκκινο υπαρχει σε ενα εργαλειο μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αν κ σε εταιρεια πρασινη!!!!!!!!!!!):ninja: :ninja: :ninja:






ετσι για να γουσταρετε..............:lol: :lol: :lol:

Ρε φιλε σορυ κιολας ωραια τα Ζ δεν λεω
αλλα αν η Βεφα ηταν στα ιδια λεφτα τι θα επαιρνες?

Θ.Β_750z
22/10/2006, 18:56
oxι,δεν τρεχει τιποτα,τις αποψεις μας λεμε.
αν η βεφα σας ηταν στα ιδια λεφτα,θα ηταν και αλλα μηχανακια σε πιο προσιτες τιμες κ πιστεψε με,ουτε κ συ θα ψαχνοσουνα για το πολυ ομορφο μηχανακι που εχεις!
θα εψαχνες για ενα μηχανημα με αυτα τα 30 αλογα παραπανω που ολοι οι βεφεραδες,ζαχαρωνετε!!!!
δεν θα σε πειραζε να χρεωθεις αλλα 2000 ευρω κ απο τα 8 να πας στα 10.τωρα ομως εχεις δωσει 13 κ εγω που εδωσα 8 εχω την ιδια ιπποδυναμη,χωρις φερινγκ βεβαια,αλλα την παλευω ακομα(γιατι ειμαι κ πιτσιρικος) κ παω οπου κ σεις με την πολυθρονα σας κ ας τρωω ξυλο απο τον αερα!!
οσο για στροφες.............................
:winka: :winka: :winka: ξερετε εσεις......................



κ γενικα,αν ολα τα μηχανακια ηταν πιο φτηνα,θα ειχαμε εναν καλυτερο κοσμο...................
αλλα...:cry: :a12: :a12: :a12:

X_NR750
22/10/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θ.Β_750z
oxι,δεν τρεχει τιποτα,τις αποψεις μας λεμε.
αν η βεφα σας ηταν στα ιδια λεφτα,θα ηταν και αλλα μηχανακια σε πιο προσιτες τιμες κ πιστεψε με,ουτε κ συ θα ψαχνοσουνα για το πολυ ομορφο μηχανακι που εχεις!
θα εψαχνες για ενα μηχανημα με αυτα τα 30 αλογα παραπανω που ολοι οι βεφεραδες,ζαχαρωνετε!!!!
δεν θα σε πειραζε να χρεωθεις αλλα 2000 ευρω κ απο τα 8 να πας στα 10.τωρα ομως εχεις δωσει 13 κ εγω που εδωσα 8 εχω την ιδια ιπποδυναμη,χωρις φερινγκ βεβαια,αλλα την παλευω ακομα(γιατι ειμαι κ πιτσιρικος) κ παω οπου κ σεις με την πολυθρονα σας κ ας τρωω ξυλο απο τον αερα!!
οσο για στροφες.............................
:winka: :winka: :winka: ξερετε εσεις......................



κ γενικα,αν ολα τα μηχανακια ηταν πιο φτηνα,θα ειχαμε εναν καλυτερο κοσμο...................
αλλα...:cry: :a12: :a12: :a12:

Φιλε πραγματικα το μονο που δεν με νοιαζει ειναι τα αλογα
και πραγματικα επισης δεν θα ηθελα τιποτα να αλλαξει στην βεφα
για αλλους λογους την αγορασα και αν δεν ηταν το οικονομικο δεν θα κοιταγα ουτε το πανεμορφο Ζ σου ουτε το επισης ομορφο Fazer
το μονο που θα ηθελα ηταν να ηταν ποιο ανετο για πολη αλλα τοτε δεν θα ηταν Βεφα
και πιστεψε δεν ειναι καθολου πολυθρονα ειναι πολυ περισσοτερο σπορτ απο οσο νομιζεις αλλα με ολα αυτα τα RR εχουμε χασει το νοημα
Α και για τις στροφες δεν Νομιζω δεν στα εχουν πει καλα

Αν εμενες Μυτιληνη θα σου την εδινα βολτα για να καταλαβεις γιατι κανει τοσο

hornet
23/10/2006, 09:30
κοκκινο ρεεεεε


66298

ruyjin
23/10/2006, 09:41
θέλετε να απαντήσω?????
:smokin:
ναι η δική μου ΒεΦα είναι:smokin:


66299

Θ.Β_750z
24/10/2006, 22:59
εισαι απτους λιγους που δεν τον ενδιαφερουν τα αλογα. ισως επειδη εκει που μενεις δεν τα χρειαζεσαι(οχι πως εμεις εδω στην αθηνα εχουμε τις δρομαρες κ θα τα αξιοποιουσαμε...απλα εχουμε πιο πολλες επιλογες για βολτες,αλλα να εχουμε να λεμε κιολας...)
οσο για το μηχανημα σου, το εχω οδηγησει,οχι σε στροφες(μην πω και ψεμματα),ωραιο δεν μπορω να πω,αλλα σε σχεση με το δικο μου,πολυθρονα μου φανηκε!
οσο για τα στροφηλικια,επειδη με 4 vfr κανω τις βολτες μου,στις στροφες,ολο πισω μου ειναι.....:rotflmao: :rotflmao: :

μαγγιτες,ψεμματα?



ΥΓ.στην ουσια οι 2 πιανονται,γιατι ο ενας ειναι κουλαδι κ ο αλλος τοσο ασχετος που γινεται επικινδυνος..........για δολοφονος λεμε..............

αυτοι που πρεπει,ξερουν ποιους εννοω!!!!


:look: :look: :look:

sotokan
25/10/2006, 09:35
Ρε ποντίκι πες τα όλα και μην ντρέπεσαι........

Πρώτα απ όλα τι θες να μας πεις,ότι αν είχε φέρια ο ντενεκές σου θα ήταν κάτι ανάλογο της Βέφας???Και νομίζεις ότι η διαφορά τιμής εντοπίζεται μόνο εκεί???


Δεύτερον γιατί δεν λες στον κόσμο ότι στα στροφιλίκια, ο ένας που είναι κολλημένος πίσω σου είναι πάντα δικάβαλος και ο άλλος γενικότερα δεν το κυνηγάει και πάει με το πάσο του......


Αλλά στο είπα και πιο πάνω εγώ φταίω που έβγαλες γλώσσα μικρέ,κανόνισε όμως γιατί Σάββατο ή Κυριακή σχεδιάζει βόλτα στον μπράλο ο SOL και εκεί θα τα πούμε....:a021: :a021: :a021:

:a5: :a5: :a5:

hornet
25/10/2006, 09:37
καλα μπραλος για πολυ ξυλο θα πεσει εκει αγαπητε ΘΒ...εκτος εαν πας ταυτοτητα οποτε δεν τιθεται θεμα

SOL-VFR-VTEC
25/10/2006, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θ.Β_750z
εισαι απτους λιγους που δεν τον ενδιαφερουν τα αλογα. ισως επειδη εκει που μενεις δεν τα χρειαζεσαι(οχι πως εμεις εδω στην αθηνα εχουμε τις δρομαρες κ θα τα αξιοποιουσαμε...απλα εχουμε πιο πολλες επιλογες για βολτες,αλλα να εχουμε να λεμε κιολας...)
οσο για το μηχανημα σου, το εχω οδηγησει,οχι σε στροφες(μην πω και ψεμματα),ωραιο δεν μπορω να πω,αλλα σε σχεση με το δικο μου,πολυθρονα μου φανηκε!
οσο για τα στροφηλικια,επειδη με 4 vfr κανω τις βολτες μου,στις στροφες,ολο πισω μου ειναι.....:rotflmao: :rotflmao: :

μαγγιτες,ψεμματα?



ΥΓ.στην ουσια οι 2 πιανονται,γιατι ο ενας ειναι κουλαδι κ ο αλλος τοσο ασχετος που γινεται επικινδυνος..........για δολοφονος λεμε..............

αυτοι που πρεπει,ξερουν ποιους εννοω!!!!


:look: :look: :look:





1=THN VLEPO NA MAS PAEI STHS DIAMAXES..O MASTER..

2=MAS TO EKANES POU TO EKANES ..DELO TO FORUM....GIATI LES KAI FIDIA...KALE MOU ANTHROPE???

3=KALA GIA TO KSYLO TOU AERA DEN THA POUME......EXEIS KANEI SVERKO....PYGMAXOU :lol:


4=OSO AFORA TON BRALO..FILE SOTOKAN...TO PROVLIMA EINAI AN KANEI H VESPA TOU 200XLM....KAI META EXEI KAI TA STROFILIKIA........GIATI TO KLAMA THA ARXISEI APO THN YLIKH.........

PADOS AN GOYSTAREI KAPOIOS NA ERTH NA DEI..TON KOKKINO:lol: ..SIFOUNA:lol: .....NA EINAI EKEI..................ALLA KAI NA MHN EINA EKEI.......OI KAMERES POU LENE THN ALITHIA THA EINAI STIMENES STA DEPO.....ZITA:lol: :sun:




Y.G=NA MHN KSEXASEIS
NA VALEIS KAI THN FORMA.......THN PRASINH THN ARGOSTASIAKH

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



AFOU APO MIKRO....TON MIKRO.... DEN TON EVALES STA PODIA SOU...
:a021: .......................OXI TIPOTA ALLO...THA SE ALEGE KAI THIO..SOTOKAN


66610

X_NR750
25/10/2006, 17:50
Τελος παντων μπορει να εισαι χερας αλλα δεν νομιζω το Ζ να ειναι καλυτερο απο την Βεφα στο στροφιλικι

εγω ειμαι κουλομαριας και αλλη Βεφα στο νησι δεν παιζει για να σου πω εντυπωσεις αλλα ολος ο ειδικος τυπος εγραφε οτι το κρατημα,στριψιμο της μονο με Ducati μπορει να συγκριθει.
Πολυ μεγαλο κοπλιμεντο αν αναλογιστεις οτι μιλαμε για ενα ταπεινο Sportouring

Θ.Β_750z
28/10/2006, 14:23
και οπως πολυ καλα ειπε ο αδερφος sotokan,ειναι παντα πισω μου!!!

οσο για τα βιντεακια οπως λες,καλε μου ανθρωπε sol,καποιοι εχουν ντοκουμεντα απο μπραλο,λαγκαδια,καλαβρυτα που στην οθονη μονο εγω φενομαι και μερικες φορες κι ολας δεν φενομαι και καθολου,γιατι εχω φυγει τρεις στροφες μπροστα!!!!:wave2: :wave2: :wave2:


ολοι ομως εχετε απο μια δικιολογια..............!




αντε γεια με τις μπουρουχες σας!!!:wave2: :wave2: :wave2:


με το κυαλι.....:eyepop: :eyepop:

X_NR750
28/10/2006, 14:27
Κοιτα πιπινι θα μιλας ομορφα οπως σου μιλανε

για το μπουρουχες αστο δεν σε παιρνει αυτα θα τα λες στους ασχετους

τον που...ο

Alx 84
28/10/2006, 22:02
Γενικά δε μου αρέσει το κόκκινο σε μοτοσυκλέτα, ΑΛΛΑ... το VFR δε το έχω δεί από κοντά σε μαύρο, οπότε ψηφίζω κο κο κο κο κόκκινο!!!:beer:

SOL-VFR-VTEC
29/10/2006, 00:23
KALA ME TO THEMA TOY Z...HTOVIOU..DEN THA KSANAPOUME TIPOTA.........GIATI RE ESY SOTOKAN=OI KOTES TH TRONE THN 28 OKTOVRIOU???????.....NAI KALA TO EIPES....KALABOKIIIIII ......KAI AN EINAI KAI APO TON BRALO KIOLAS.......

KAI TO AN EINAI KALO STO STROFILIKH FILE... NR750.....TO YLIKO ERXETAI......KODA EINAI



AS ASXOLITHOUMAI TORA ME TO THEMA MAS.......RE OUTE ENAS GIA TO ASHMI????:mad:
MALLON THA PAIKSEI DERBY ME TO KOKKINOMAYRO.....EKTOS KAI ALAKSEI KATI ME TO ASHMI........5 EYRO O PSIFOS GIA TO XROMA POU EINAI PROTO STHN FOTO........:a4: :a4: :a4:







KAI OTAN EINAI NA VGALO FOTO......NOMIZO....OTI KATI KANO :wave2: :wave2:


66993

X_NR750
29/10/2006, 07:49
Μαμω τις φωτογραφιες

να γραψω τραπεζικο λογαριασμο για τα ? που λεγαμε:lol:

kostasdirt
29/10/2006, 09:08
Μαύρο και έτσι...


67018

kostasdirt
29/10/2006, 09:12
..και αλλιώς


67019

Θ.Β_750z
31/10/2006, 01:02
αραξε γκασμα,μην τρελενεσαι.....τα πιπινια κ αυτα,στους δικους σου.
εκει που εχω παει εγω με το z εσυ δεν προκειται να τα δεις ουτε στο σινεμα:hypnotize

κανε καμμια βολτιτσα,καμμια 20 χλμ τωρα και αραξε...:winka:


κ για να καταλαβεις οτι την τρελα την εχει ο αναβατης και οχι το μηχανακι....:eyepop: κοιτα...

αντε τα λεμε γιατι σε δυο ωρες πεταω για ROME:wave2:


67396

Θ.Β_750z
31/10/2006, 01:08
ωραιος ο dirt.συγχαρητηρια φιλε,απο τα πιο ομορφα μηχανακια που εχω δει.....αλητικο.:a015: :a015: :a015: