PDA

View Full Version : Αποριες για διπλωμα



babishondakias
23/10/2006, 00:24
:( :( :(

Ηθελα να ρωτισω σχετικα με το διπλωμα που μπορεις να βγαλεις στα 18.
Τελικα μεχρι πωσα αλογα εισαι νομιμος?
Οταν γινεις 21 και θες να βγαλεις για ανεξαρτιτου κυβισμου μοτοσυκλετας πας στη σχολη και πληρωνεις ξανα και δεινεις εξετασεις ξανα?
Ρωταω γιατι τωρα θα βγαλω διπλωμα α1.
Ξερω οτι γυνομαι σπασαρχιδ@ς αλλα ο καθενας λεει τα δικα του και δεν βγαζω ακρη.


Τι ησχηει τελικα ρε παιδες.
:beer:

GIXXERAKIAS
23/10/2006, 00:30
καλησπερα φιλε μου.νομιζω οτι μπορεις να οδηγησεις μεχρι 30 η μεχρι 34 αλογα αλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος σε αυτο,το σιγουρο ειναι οτι μπορεις να οδηγησεις μεχρι και 250 κυβικα απο οσο ξερω απο ενα φιλο που εχει το beverrly piaggio 250 και εχει διπλωμα για 125 το καινουργιο και του ειπαν οτι μπορει να το οδηγαει νομιμα απο το αστυν.τμημα που πηγε και ρωτησε,μην ρωτησεις που δεν ξερω:D λογικα θα απαντησουν και αλλοι για να ειμαστε σιγουροι για τα αλογα:smilea: :wave2:

babishondakias
23/10/2006, 00:45
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
καλησπερα φιλε μου.νομιζω οτι μπορεις να οδηγησεις μεχρι 30 η μεχρι 34 αλογα αλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος σε αυτο,το σιγουρο ειναι οτι μπορεις να οδηγησεις μεχρι και 250 κυβικα απο οσο ξερω απο ενα φιλο που εχει το beverrly piaggio 250 και εχει διπλωμα για 125 το καινουργιο και του ειπαν οτι μπορει να το οδηγαει νομιμα απο το αστυν.τμημα που πηγε και ρωτησε,μην ρωτησεις που δεν ξερω:D λογικα θα απαντησουν και αλλοι για να ειμαστε σιγουροι για τα αλογα:smilea: :wave2: [/QUO

:beer: Καλυσπερα και σε σενα. κατι εχω ακουσει παντως οτι μετριετε σε KW και παει και αναλογος με τα κιλα της μηχανης.:wave2: