PDA

View Full Version : μεταχειρισμενα Strada & Xt660



kalant
24/10/2006, 00:16
ποιο απο τα δυο μοντελα εχει καλυτερη μεταπωληση και ποσο κατα μεσο ορο πωλουνται, πχ με 4.000? βρισκεις ενα απο τα δυο σε καλη κατασταση?

μου ειχε πει ενας φιλος απο δω για το strada αλλα εσβησα κατα λαθος τα π.μ και δεν θυμαμαι τιποτα...

παρακαλουνται οι κατοχοι ή γνωστες ας απαντησουν...

:beer:

dodos_1
24/10/2006, 10:43
πιστευω οτι αυτη η κατηγορια-κυβισμος μηχανων ειναι παντα πιο εμπορευσιμη απο τα 1000αρια.δεν ξερω αν θα βρεις στα λεφτα που λες αφου το στραντα εχει 7000 € περιπου.για το ΧΤΧ δεν γνωριζω τιμη αλλα καπου εκει θα κυμαινεται.παντως συγκρινε τα αυτα τα 2 μηχανακια στα περιφερειακα και να ξερεις οτι φορανε τον ιδιο κινητηρα οποτε μην σου λενε οτι το ενα ειναι αθανατο και το αλλο σπαει.;)

byron
24/10/2006, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
ποιο απο τα δυο μοντελα εχει καλυτερη μεταπωληση και ποσο κατα μεσο ορο πωλουνται, πχ με 4.000? βρισκεις ενα απο τα δυο σε καλη κατασταση?

μου ειχε πει ενας φιλος απο δω για το strada αλλα εσβησα κατα λαθος τα π.μ και δεν θυμαμαι τιποτα...

παρακαλουνται οι κατοχοι ή γνωστες ας απαντησουν...

:beer:

Δύσκολο να βρείς στα 4.000 μια και μιλάμε για καινουργια μοντέλλα. Ένα strada, που πωλήται σε άλλο φόρουμ (αν και νομίζω ότι το είχε βάλει και εδώ), το δίνει 5.200?

:wave2:

kalant
24/10/2006, 13:21
βασικα ενδιαφερεται φιλος, απλα δεν εχει την δυνατοτητα να ασχοληθει με internet...

ουτε xt 660 2004 δεν υπαρχει σε αυτα τα λεφτα?

καλα το strada ειναι λογικο να ειναι πιο ακριβο μιας και ειναι καινουριο μοντελο και αν υπαρχουν μεταχειρισμενα θα ειναι με λιγα χιλιομετρα αρα και περισσοτερα λεφτα...

απο μεταπωληση πως πανε ομως? πιο θα φυγει πιο ευκολα?

byron
24/10/2006, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
βασικα ενδιαφερεται φιλος, απλα δεν εχει την δυνατοτητα να ασχοληθει με internet...

απο μεταπωληση πως πανε ομως? πιο θα φυγει πιο ευκολα?


Προφανώς το ΧΤ. Η προσωπική αποψη δεν παίζει ρόλο; Όποιο του αρέσει καλύτερα να πάρει. Αγοραστικό κοινό υπάρχει και για τα δύο.

kalant
24/10/2006, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Προφανώς το ΧΤ. Η προσωπική αποψη δεν παίζει ρόλο; Όποιο του αρέσει καλύτερα να πάρει. Αγοραστικό κοινό υπάρχει και για τα δύο.

προσωπικη αποψη δεν υπαρχει γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει για test ride το strada πουθενα...

kostisthegreek
24/10/2006, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
ποιο απο τα δυο μοντελα εχει καλυτερη μεταπωληση και ποσο κατα μεσο ορο πωλουνται, πχ με 4.000? βρισκεις ενα απο τα δυο σε καλη κατασταση?

μου ειχε πει ενας φιλος απο δω για το strada αλλα εσβησα κατα λαθος τα π.μ και δεν θυμαμαι τιποτα...

παρακαλουνται οι κατοχοι ή γνωστες ας απαντησουν...

:beer:

Από 5000 και πάνω πωλούνται και τα δύο μοντέλα.