PDA

View Full Version : ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΤΟΥΣ 4 ΤΡΟΧΟΥΣ!!!!



ISIGONIS
24/10/2006, 07:38
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΜΗΧΝΟΒΙΟΥΣ!!!!!!!!!
ΖΗΤΑΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΑΣ.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΚΛΟΥΒΙ ΚΟΥΒΑΛΟΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΟΓΚΟ ΥΛΙΚΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ ΣΕ 4-5 ΑΤΟΜΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΩ 2 ΩΡΕΣ ΘΕΣΗ PARKING.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΝΟΝΤΑΣ 1 ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ.......
ΚΟΙΝΟΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ Μ-Η-Χ-Α-Ν-Η!!!!!!
ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:ΤΙ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ???
ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ 2 ΜΟΝΤΕΛΑ :ΕR-6n KAI HORNET!!!ΜΕ ΚΛΙΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΗΔΗ ΚΑΤΟΧΩΝ ΤΟΥΣ Η ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΔΕΚΤΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ!!!
ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟΥ ΤΗΣ KAWASAKI.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

RESPECT TO THE BIKERS:beer: :rotflmao:

idi
24/10/2006, 07:47
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ

καλως ηρθες :beer: :beer:

villy
24/10/2006, 07:54
Αν δεν έχεις ξαναοδηγήσει μηχανή ή παπί δε θα σου συνηστούσα κάτι με τόσα κυβικά και γκάζι.

Θα σου πρότεινα κάτι μέχρι 250 κυβικά, ίσως και μεταχειρισμένο για αρχή.

Μη ξεχνάς ότι εκτός από τον αέρα ελευθερίας θα συναντήσεις και πολλούς κινδύνους και δύσκολα θα ανταπεξέλθεις αν δεν έχεις καθόλου εμπειρία. Το γκάζι είναι γλυκό μα συνάμα πολύ επικίνδυνο.

Εγώ λέω να μην ακούς μόνο την καρδιά σου αλλά και το μυαλό σου...

Φιλικά.
:wave2: :wave2: :wave2:

TROOPER
24/10/2006, 08:07
εγω παλι λεω να ακους γενικα...!:eyepop:

σοβαρα τωρα...καλως ορισες στη παρεα.

οσο για τη μηχανη που σκεφτεσαι...εγω εχω να πω το εξης...

πηγαινε να παρεις το διπλωμα,κανε τα μαθηματα να δεις πως ειναι η μεγαλη μηχανη και μετα το ξανασυζητας.(ολα αυτα στη περιπτωση που δεν εχεις παρει το διπλωμα φυσικα!!!!:D
και οχι οτι θα καταλαβεις και πολλα πανω στα μαθηματα για το διπλωμα αλλα ε...οσο να ναι μια ιδεα θα παρεις αν δεν εχεις ξανακαβαλησει)

τωρα αν εχεις διπλωμα...τι να πω...για πρωτη μηχανη ισως κατι πιο συμβατικο θα ελεγα εγω οπως για παραδειγμα KLE 500,FREEWIND 650,CB 400-500...κατι τετοιο εν παση περιπτωση.

τελος παντων οτι και να παρεις ευχομαι να το χαρεις με ασφαλεια!!!κρανος κλπ κλπ...τα ξερουμε υποθετω...

:beer:

Vezouvios
24/10/2006, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Αν δεν έχεις ξαναοδηγήσει μηχανή ή παπί δε θα σου συνηστούσα κάτι με τόσα κυβικά και γκάζι.

Θα σου πρότεινα κάτι μέχρι 250 κυβικά, ίσως και μεταχειρισμένο για αρχή.

Μη ξεχνάς ότι εκτός από τον αέρα ελευθερίας θα συναντήσεις και πολλούς κινδύνους και δύσκολα θα ανταπεξέλθεις αν δεν έχεις καθόλου εμπειρία. Το γκάζι είναι γλυκό μα συνάμα πολύ επικίνδυνο.

Εγώ λέω να μην ακούς μόνο την καρδιά σου αλλά και το μυαλό σου...

Φιλικά.
:wave2: :wave2: :wave2:


+1000

κανα CBF μηπως θα ηταν καλυτερα???

ISIGONIS
24/10/2006, 08:38
EMPEIRIA YPARXEI MONO APO PAPIES!
SAN ODIGOS DEN KSEFEYGO.MONO SE EKSERETIKES PERIPTOSIS KANO KAI KAMIA M.....A!
NA PARO KATI MIKROTERO LIGO DISKOLO.TO XREIAZOMAI GIA KATHIMERINI METAKINISI
KAI GIA KANA KONTINO TAKSIDAKI.MHN PARO KATI POY NAI MEN THA EINAI IDANIKO GIA THN ARXH ALLA SE LIGO KAIRO TO BARETHO GIATI DEN THA ANTAPOKRINETAI STIS APAITHSEIS MOY.
OSO GIA AYTA POY ANAFERATAI GIA THN ASFALEIA.ENNOOYNTAI.OPOS TORA KYKLOFORO ME AMAKSI KAI DEN KANO KAPOIA PRAGMATA(NA MILAO STO KINITO ENO ODIGAO,NA PINO KAI NA ODIGO KTL)DEN THA TA KANO 2 FORES ME TH MHXANH.


O KYRIOTEROS KINDYNOS GIA MENA EINAI H ELLIPSI SEBASMOY TON ODIGON AYTOKINITON PROS AYTON TON DIKIKLON(SPAZONTAI POY NAI KOLLIMENOI STHN KINISH KAI PERNAEI ANETA H MHXANH APO DIPLA ME TO MORO PISO!)

DIPLOMA DEN YPARXEI.YPOLOGIZO DIPLOMA KAI MHXANH FEBROYARIO ME MESA MARTIOY.::wave2:

idi
24/10/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
+1000

κανα CBF μηπως θα ηταν καλυτερα???

ΟΧΙ!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ CBF250!!!!

makis206
24/10/2006, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΟΧΙ!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ CBF250!!!!

Πσσσ !

Βγαίνει και σε 600 !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Καλώς ήρθες ISIGONI !

:beer: :beer: :wave2:

ISIGONIS
24/10/2006, 09:10
TO XO DEI TO 600ARI.
KALO.HTAN MESA STIS EPOLOGES MOY.
MILAO PANTA GIA NAKED.
ME FERING MOY DEIXNEI LIGO ASXIMO.
SYMFONA PANTA ME TO GOYSTO MOY:dizzy:

SF
24/10/2006, 09:22
Isigonis, ο,τι και να πάρεις, αν είναι να το χαρείς θα το χαρείς!!

Ολα τα μηχανάκια που αναφέρθηκαν είναι μια χαρά για όλες τις δουλειές, οπότε... πάρε όποιο σου αρέσει και άρχισε να σκέφτεσαι άλλα θέματα όπως cordura ή δέρμα; :D

Καλως ήλθες και στην παρέα μας!

:wave2:

tifoefs
24/10/2006, 10:03
Καλως ηρθες !

Σα γεροραμολιμεντο που ειμαι θα σε συνιστουσα ενα 600αρακι οχι γυμνο για να μπορεις να κανεις και κανα ταξιδακι χωρις να τρως σφαλιαρες απο τον αερα αν πας πανω απο 120.
Τα 600αρια ειναι ακριβουτσικα γιατι ειναι τα πιο εμπορικα και τα πιο λαοπροτιμουμενα για πολη-εξοχη. Δε κανουν για το γυρο της Ευρωπης σε 10 μερες αλλα αν φτασεις εκει τοτε βλεπεις :-)


:beer: :beer: :beer: :wave2:

idi
24/10/2006, 10:18
εγω θα πω οτι εχεις πολλες επιλογες.... ...ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=29551) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ISIGONIS
24/10/2006, 13:02
NAI TO EXO DEI.POLY KALO XROMATAKI.
ALLA SAN TO MAYRO..............
FORIETAI KAI GIA EPISIMO TO BRADY:beer:

adam_tsouk
24/10/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω θα πω οτι εχεις πολλες επιλογες.... ...ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=29551) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


+1




:beer:

kachius
24/10/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Καλως ηρθες !

Σα γεροραμολιμεντο που ειμαι θα σε συνιστουσα ενα 600αρακι οχι γυμνο για να μπορεις να κανεις και κανα ταξιδακι χωρις να τρως σφαλιαρες απο τον αερα αν πας πανω απο 120.
Τα 600αρια ειναι ακριβουτσικα γιατι ειναι τα πιο εμπορικα και τα πιο λαοπροτιμουμενα για πολη-εξοχη. Δε κανουν για το γυρο της Ευρωπης σε 10 μερες αλλα αν φτασεις εκει τοτε βλεπεις :-)


:beer: :beer: :beer: :wave2:

Θα συμφωνήσω απόλυτα
:beer:

Σε 600άρι και γυμνό που θες, είναι αρκετές οι επιλογές σου.
Προσωπικά πιστεύω ότι λίγο ή πολύ όλες (οι μεγάλες τουλάχιστον) εταιρίες
είναι πλέον εξίσου αξιόπιστες, οπότε...

...όποιες σου κάνουν το κλικ...καβάλα τες και επιλέγεις
:wave2: :wave2: :wave2:

Alkis
24/10/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ

καλως ηρθες :beer: :beer:

Έτσι , έτσι.... :a013:

latris mixanis
24/10/2006, 13:49
Καλώς ήρθες, πάρε αυτό που σου αρέσει και σε εκφράζει περισσότερο :)

AFROPANTELOS
24/10/2006, 14:20
Ρωτα πρωτα τους φιλους σου για να μην σου λενε μετα τι μαλακια εκανες και δεν πηρες το ταδε .

Παρε οποιο γουσταρει η ψυχη σου κανε τα πρωτασου χιλιομετρα κι να δεις οτι θελεις καποιο αλο το αλαζεις .

Μηπως με μια μοτο θα την περασεις ολη τη ζωη.

Καλως ηρθες :beer: :beer: :beer:

orizontas
25/10/2006, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ISIGONIS
EMPEIRIA YPARXEI MONO APO PAPIES!
SAN ODIGOS DEN KSEFEYGO.MONO SE EKSERETIKES PERIPTOSIS KANO KAI KAMIA M.....A!
NA PARO KATI MIKROTERO LIGO DISKOLO.TO XREIAZOMAI GIA KATHIMERINI METAKINISI
KAI GIA KANA KONTINO TAKSIDAKI.MHN PARO KATI POY NAI MEN THA EINAI IDANIKO GIA THN ARXH ALLA SE LIGO KAIRO TO BARETHO GIATI DEN THA ANTAPOKRINETAI STIS APAITHSEIS MOY.
OSO GIA AYTA POY ANAFERATAI GIA THN ASFALEIA.ENNOOYNTAI.OPOS TORA KYKLOFORO ME AMAKSI KAI DEN KANO KAPOIA PRAGMATA(NA MILAO STO KINITO ENO ODIGAO,NA PINO KAI NA ODIGO KTL)DEN THA TA KANO 2 FORES ME TH MHXANH.


O KYRIOTEROS KINDYNOS GIA MENA EINAI H ELLIPSI SEBASMOY TON ODIGON AYTOKINITON PROS AYTON TON DIKIKLON(SPAZONTAI POY NAI KOLLIMENOI STHN KINISH KAI PERNAEI ANETA H MHXANH APO DIPLA ME TO MORO PISO!)

DIPLOMA DEN YPARXEI.YPOLOGIZO DIPLOMA KAI MHXANH FEBROYARIO ME MESA MARTIOY.::wave2:




ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΣΑΝ ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΤΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝΘΩΠΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ .
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ .............:evil: :eek: :D :hypnotize :smokin: :sun: :rotflmao:




ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΗΠΣΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΚΟΥΤΙΩΝ ...:mad: :mad: ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ Μ......Σ ΤΟΥΣ

ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΗΝΕΛΙΚΗ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΝΕΙΣ .. ΝΑ ΣΕΒΑΙΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΡΙΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ... ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ ..


ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ .......

ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΔΕ ΦΟΡΟΥΣΑ FULLFACE ΚΡΑΝΟΣ .

ΑΡΕ ΜΗΤΣΟ ΑΘΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ :) :wave2:

Alx 84
25/10/2006, 22:41
Καλώς ήρθες! σχετικά με τις επιλογές σου να σου ότι είναι 2 διαφορετικές μοτοσυκλέτες. Το Hornet ώς 4κύλινδρο είναι πιο δυνατό, αλλά θα πρέπει να το τσιγλίσεις. Πολύ άνετη μοτοσυκλέτα, φιλική και άν θέλεις παιχνιδάκια δε θα σε απογοητέυσει. στην πόλη δεν υπάρχει πρόβλημα με το βάρος, αλλά χρειάζεσαι αρκετό συμπλεκτάρισμα (4κύλινδρο γαρ).
στο ταξιδάκι σε πάει super και μέχρι στιγμής προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο!
για το ER-6 θα σε βοηθήσουν όσοι το έχουν, αλλά καλύτερα είναι να πάς να τα κάνεις ένα Test Ride για να διαπιστώσεις μόνος σου τι σε βολεύει.
Καλές αγορές κ προσοχή!:wave2:

AFTER
25/10/2006, 22:45
Εγω απο την αλλη φιλε μου δεν θα σταθω στο τι μηχανη θα παρεις(Αφου ετσι κι αλλιως θα παρεις το απαιχτο ER-6 :beer: )

Θα σταθω στο οτι πρεπει να προετοιμαστεις να αλλαξεις τον τροπο ζωης σου!

-Θα εχεις 1-2 ωρες τουλαχιστον ελευθερες την ημερα να τις χαρεις με τους ανθρωπους που αγαπας(αφου δεν θα τρως κινηση)
-Θα βλεπεις διαφορετικα τα μερη που περνας
-Θα βλεπεις διαφορετικα ακομα και τους ανθρωπους
-Θα κανεις τρελη οικονομια απο βενζινες-παρκινγκ κτλ.
-Θα ανακαλυψεις οτι τους καλυτερους και πιο ζωντανους ανθρωπους τους συναντας πανω σε μοτοσυκλετα(εξαιρουνται καγκουρες)

Εγω αν και παντα ημουν καβαλα σε μια μηχανη, δεν ετυχε να την χρησιμοποιω για πηγαινε-ελα απο την δουλεια(εχω ενα z750s)
Προσφατα αγορασα ενα παπι για αυτην την δουλεια και πραγματικα εχω σωθει.
Πληρως φυσικα εξοπλισμενοι εγω και η αραβωνιαστικια μου, και πραγματικα γελαμε καθε μερα με το τι κινηση γλυτωνουμε, καθε φορα με ρωταει ''μα δεν εχουν αυτοκτονησει ακομα αυτοι μεσα στα αμαξια?''

Καθε φορα που βλεπω καποιον οδηγο να με κλεινει επιτηδες και γενικως να μην με σεβεται(προβλημα που δεν ειχα τοσο με το Ζ, διαπιστωσα οτι τα μικρα μηχανακια δεν τα σεβονται), οταν τον φτανω(μετα απο δευτερολεπτα στην κινηση), απλα σταματαω διπλα του, και λιγο πριν φυγω, απλα του λεω ''πηξε στην κινηση τωρα''
Ξερεις ποσο ποναει αυτο? :lol:

Καμια φορα αναγκαζομαι λογω χωρου αποσκευων, να πηγαινω με το αμαξι στην δουλεια, ξερω ομως οτι ειναι λακαμια μου και ταλαιπωρια!
Ξερεις ποσοι ειναι που θα μπορουσαν να οδηγησουν μοτοσυκλετα(δεν μιλαω για γερους και κατοχικοπληκτες μητερες), και δεν το κανουν απο ιδεολογια?
Ε, ας γεννηθουν και ας πεθανουν απο βαρεμαρα πισω απο το τιμονι και απο την ποτηροθηκη τους.

AFTER
25/10/2006, 22:52
Και ενα ανεκδοτο:

''Μερικοι αγοραζουν SMART νομιζοντας οτι θα γλυτωσουν κινηση, και οτι θα βρισκουν θεσεις για παρκαρισμα''


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ronin1
25/10/2006, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω θα πω οτι εχεις πολλες επιλογες.... ...ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=29551) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


προτείνω το μπλέ...οι λόγοι γνωστοί..:D :p :p :beer:

ISIGONIS
30/10/2006, 07:31
SYNEXISTE NA ME PORONETAI ETSI KAI THA FYGO AP TH DOYLEIA NA PAO NA PARO TO ER-6 TORA!!!
ALLA THA ME APOLYSOYN .DEN SYMFEREI GIATI DEN THA EXO LEFTA GIA BENZINH KAI MONO THA TO KOITAO!!!!


140 KAI SHMERA EINAI POLLES??????
(GIA NA TO PARO MERES)
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :yuck:

ISIGONIS
30/10/2006, 08:33
NA THESO AKOMA 1 EROTIMA?NA PAO NA TO PARO APO ANTIPROSOPEIA THS KAWASAKI H OXI?:confused:

stradas
30/10/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
........
-Θα εχεις 1-2 ωρες τουλαχιστον ελευθερες την ημερα να τις χαρεις με τους ανθρωπους που αγαπας(αφου δεν θα τρως κινηση)
-Θα βλεπεις διαφορετικα τα μερη που περνας
-Θα βλεπεις διαφορετικα ακομα και τους ανθρωπους
-Θα κανεις τρελη οικονομια απο βενζινες-παρκινγκ κτλ.
-Θα ανακαλυψεις οτι τους καλυτερους και πιο ζωντανους ανθρωπους τους συναντας πανω σε μοτοσυκλετα(εξαιρουνται καγκουρες)

........
Πληρως φυσικα εξοπλισμενοι εγω και η αραβωνιαστικια μου, και πραγματικα γελαμε καθε μερα με το τι κινηση γλυτωνουμε, καθε φορα με ρωταει ''μα δεν εχουν αυτοκτονησει ακομα αυτοι μεσα στα αμαξια?''

Καθε φορα που βλεπω καποιον οδηγο να με κλεινει επιτηδες και γενικως να μην με σεβεται(προβλημα που δεν ειχα τοσο με το Ζ, διαπιστωσα οτι τα μικρα μηχανακια δεν τα σεβονται), οταν τον φτανω(μετα απο δευτερολεπτα στην κινηση), απλα σταματαω διπλα του, και λιγο πριν φυγω, απλα του λεω ''πηξε στην κινηση τωρα''
Ξερεις ποσο ποναει αυτο? :lol:

Καμια φορα αναγκαζομαι λογω χωρου αποσκευων, να πηγαινω με το αμαξι στην δουλεια, ξερω ομως οτι ειναι λακαμια μου και ταλαιπωρια!
Ξερεις ποσοι ειναι που θα μπορουσαν να οδηγησουν μοτοσυκλετα(δεν μιλαω για γερους και κατοχικοπληκτες μητερες), και δεν το κανουν απο ιδεολογια?
Ε, ας γεννηθουν και ας πεθανουν απο βαρεμαρα πισω απο το τιμονι και απο την ποτηροθηκη τους.

Αδερφε, πρεπει να εχεις διαβασει την σκεψη μου, δεν εξηγειται αλλιως... ειδικα για το "πηξε στην κινηση..."!!!

:D

AFTER
30/10/2006, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ISIGONIS
NA THESO AKOMA 1 EROTIMA?NA PAO NA TO PARO APO ANTIPROSOPEIA THS KAWASAKI H OXI?:confused:

Eαν θελεις να σε καλυπτει η εγγυηση, τοτε προτιμησε συνεργαζομενο με την αντιπροσωπια καταστημα.
Παραεισαγωγη μπορεις να βρεις και πιο φτηνα, αλλα δεν ξερω αν συμφερει.

ela ela
30/10/2006, 18:45
Φιλε isigoni χτυπα μια kawasina απο τις καινουργιες αυτες μωρε με τα ανανεωμενα χρωματα er-6 μια χαρα θα εισαι και θα γουσταρεις κιολας............:wave2:

sotpag
30/10/2006, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ

καλως ηρθες :beer: :beer:














+ 1000

τι να πω εγω που για πολυ καιρο θα ειμαι με αυτοκινητο :( :(


παλι καλα που για την πολη θα εχω το παπι













καλως ηρθες , οπως και να εχει :wave2: :wave2: