PDA

View Full Version : Τον Παναγιώτη από το Δέλεαρ....



Nik0s
26/10/2006, 13:55
το γνωστό σε όλους μας αγαπητό σερβιτόρο, όταν τον πετυχαίνεις ξαφνικά να περιφέρεται μέσα στο Υπουργείο Παιδείας με "δίπατο" δίσκο καφετζή, μπλοκάρεις λίγο γιατί λες "τι δουλειά έχει αυτός εδώ - μήπως μπήκα λάθος ? - εγώ στο υπουργείο πήγαινα ρε παιδιά !!! " :look:


Αυτό το Δέλεαρ είναι παντού :alien: :look: :lol:

Nostra
26/10/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
το γνωστό σε όλους μας αγαπητό σερβιτόρο, όταν τον πετυχαίνεις ξαφνικά να περιφέρεται μέσα στο Υπουργείο Παιδείας με "δίπατο" δίσκο καφετζή, μπλοκάρεις λίγο γιατί λες "τι δουλειά έχει αυτός εδώ - μήπως μπήκα λάθος ? - εγώ στο υπουργείο πήγαινα ρε παιδιά !!! " :look:


Αυτό το Δέλεαρ είναι παντού :alien: :look: :lol:


ναι, διορίστηκε κι αυτός και έφυγε από τον ψυχοφθόρο ιδιωτικό τομέα.... άσε που είναι και πρωτεργάτης στις απεργίες τώρα.... :hypnotize


να 'ναι καλά το παιδί όπου και να είναι....


όσο για σένα.... δε σε βλέπω και πολύ συχνά τώρα τελευταία στο Leather.... :rolleyes:

:rotflmao:
:wave2:

Nik0s
26/10/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ναι, διορίστηκε κι αυτός και έφυγε από τον ψυχοφθόρο ιδιωτικό τομέα.... άσε που είναι και πρωτεργάτης στις απεργίες τώρα.... :hypnotize


να 'ναι καλά το παιδί όπου και να είναι....


όσο για σένα.... δε σε βλέπω και πολύ συχνά τώρα τελευταία στο Leather.... :rolleyes:

:rotflmao:
:wave2:


Όντως έφυγε από Δέλεαρ ? Εγώ φαντάστηκα απλά οτι το παίζει σε διπλό ταμπλώ :rolleyes:

Ε την Δευτέρα νομίζω δικαιολογήθηκαν πολλές απουσίες λόγω της κακουχίας που περάσαμε την Κυριακή... :uplate:

Μην με περιμένεις ούτε την επόμενη, θα είμαι 600 χλμ μακριά :beer:

:wave2:

latris mixanis
26/10/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s


Αυτό το Δέλεαρ είναι παντού :alien: :look: :lol:

Ή εμείς κυνηγάμε το Δέλεαρ :rolleyes: :look: :hypnotize