PDA

View Full Version : καταστροφική οδήγηση?



monstermind
17/06/2004, 20:24
3η ταχύτητα στο κιβώτιο, απότομη στροφή, πλαγιάζω περισσότερο τραβάω γκάζι στις 6000 στροφές... αλλά... τίποτα...

η μηχανή στο μηχανικό για καρμοπμυρατέρ και βαλβίδες...

40.000 χλμ σε εξουσιοδοτημένο με πολύ καλό όνομα... και τιμές

"πάρτο μια βόλτα ρε να το δεις" του λέω

το πάει το φέρνει και λέει "χάλια είναι" ενώ μάλλον ήθελε να πει "τι του κανες ρε μεγάλε?"

καδένα και εκκεντροφόρος και γραναζάκια αλλαγή

500ευρώ + φπα...

και ρωτάει ο μονστεράκος μπας και ξεστραβωθεί. "έκανα μλκία που πήγα τόσο γρήγορα σε τόσο απαιτητική μοτοσυκλέτα, το ξέρω τώρα... αλλά πριν την γαμήσω... υπάρχει κάτι που μπορώ να μάθω χωρις να πρέπει πρώτα να ισοπεδώσω τα 8 χιλιάρικα μηχανή που έχω και πληρώνω κάθε μήνα?"

AKIS77
18/06/2004, 04:31
Xwris na 3erw ti mporei na ftaiei .. kai mh 3erontas ti moto exei (alla upo8etw Ducati Monster) Poso poly apexoun ta kokkina apo tis 6000Rpm ?? Giati skeftomoun kai egw gia Ducati 749 kapoia stigmh....
alla skasw 15.000euro gia na mhn to plakwnw sta gazia kai na to exw mono gia na grafei Ducati kai na akouw ton v2???
Exw arxisei kai skeftomai poly sovara kai to R1...

crs-k
18/06/2004, 06:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS77
Xwris na 3erw ti mporei na ftaiei .. kai mh 3erontas ti moto exei (alla upo8etw Ducati Monster) Poso poly apexoun ta kokkina apo tis 6000Rpm ?? Giati skeftomoun kai egw gia Ducati 749 kapoia stigmh....
........


Αν διαβασεις το προφιλ ... :)
Λεει οτι εχει HONDA CBR 600 F :lol:

jimbar
18/06/2004, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
και ρωτάει ο μονστεράκος μπας και ξεστραβωθεί. "έκανα μλκία ...

έλα μωρέ τώρα και εσύ πως κάνεις έτσι για 500 ψωροευρώπουλα [λες και εμένα, τα χρήματα, μου τρέχουν από τα μπατζάκια] .. Εγώ λέω μικρέ ότι ΔΕΝ. Πάρε μια μεγάλη, σε κυβικά, on-off να μην τρέχεις σαν παλαβός [διότι αυτό με φοβίζει με σένα κακά τα ψέματα] να κάνεις και το ταξιδάκι σου πιο .. «όρθιος» και να χαρεί και η Ελένη [πσίτ, Λενιό, για σένα δουλεύω τώρα .. βλέπεις;;] την βόλτα της.

Εγώ αυτή την «βλακεία» έχω να πω. Όχι πως θα γλιτώσεις τα σέρβις μιας και οδηγείς χειρότερα απ’ότι εγώ αλλά τουλάχιστον να το χαρείς καλύτερα το όλο ζήτημα.

Υ.Γ:
Είναι η Νικόλ δίπλα μου και στέλνει φιλιά .. ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ !!!!!!! [ντόινγκ] αλλά στην Ελενίτσα .. [μάλιστα φίλε μου γυναικεία αλληλεγγύη] ..

Κανένας
18/06/2004, 08:37
Φίλε μου τα cbr έχουν πρόβλημα εκ γενετής, στον τεντωτηρα και καδένα εκκεντροφόρου
Θέλει προσοχή, γιατί είναι το παθητικό τους σημείο
Για να πας όμως για γρανάζια και ρουλεμάν, σημαίνει ότι, κανείς δεν στο είχε κοιτάξει μέχρι τώρα Πράγμα εγκληματικό, γιατί είναι γνωστό τοις πασι και δεύτερον είσαι τυχερός, που δεν σου πήδηξε δόντια, για να πηγαίνεις για βαλβίδες, κεφαλή, πιστόνια, μπιέλες και ότι άλλο θα σου μάσαγε
Εγώ μόλις έκανα σέρβις και η μηχανή δουλεύει πολύ καλύτερα (cbr f3), μόνο και μόνο από την ρύθμιση του τεντωτηρα

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΦΤΗΝΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕΣ :beer: