PDA

View Full Version : Ατύχημα στο ΟΑΚΑ



Harrys
27/10/2006, 12:50
Ρε παιδιά είδε κανείς τι έγινε χτές στη Σ.Λούη χτύπησε μια μηχανή με ένα αμάξι στο γεφυράκι από κάτω όπως έρχεσαι από Κηφισίας και πάς για Ηράκλειο...:rolleyes:
Ελπίζω το παλικάρι να είναι καλά.Δεν μπορούσα να σταματήσω γιατί είχε πολύ κίνηση.Ώρα περίπου 21¨30

stako
27/10/2006, 14:57
Τι μηχανάκι ήταν?

Trans
27/10/2006, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Τι μηχανάκι ήταν?

:D:D αν ήξερες θα μπορούσες να απαντήσεις ένα πράγμα;

Εγώ πάντως δεν ξέρω τίποτα ανεξαρτήτου μηχανής, κυβισμού κτλ

stako
27/10/2006, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
:D:D αν ήξερες θα μπορούσες να απαντήσεις ένα πράγμα;

Εγώ πάντως δεν ξέρω τίποτα ανεξαρτήτου μηχανής, κυβισμού κτλ

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ από ότι έγραψες............

Ρωτάω τι μηχανάκι ήταν γιατί έχω υπόψη μου κάτι που έγινε εκεί και θέλω να μάθω αν το παιδί αναφέρεται στο ίδιο.

Trans
27/10/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ από ότι έγραψες............

Ρωτάω τι μηχανάκι ήταν γιατί έχω υπόψη μου κάτι που έγινε εκεί και θέλω να μάθω αν το παιδί αναφέρεται στο ίδιο.

απλά δεν τα παω καλά με τα σημεία στίξης.....
για οικονομία χρόνου θα μπορούσες να πεις τι έχεις υπ' οψην σου και να σου πει ο άλλος:)
Anyway, δεν θα κάνω τον manager του φόρουμ.... Για να βοηθήσω την συζήτηση το λέω...:wave2:

Harrys
30/10/2006, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Τι μηχανάκι ήταν?
Πρέπει να ήταν ένα μπορτντώ σαν 1300 honda touring (ήταν βράδυ)μου φάνηκε.Ήταν ένας σκαραβαίος σταματημένος κ περιπολικά...Μα πως να γίνει ατύχημα εκει?Αλλά μάλλον παντού μπορεί να γίνει κ πουθενά:rolleyes:

stako
30/10/2006, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Harrys
Πρέπει να ήταν ένα μπορτντώ σαν 1300 honda touring (ήταν βράδυ)μου φάνηκε.Ήταν ένας σκαραβαίος σταματημένος κ περιπολικά...Μα πως να γίνει ατύχημα εκει?Αλλά μάλλον παντού μπορεί να γίνει κ πουθενά:rolleyes:

Ic, ok, αυτό που είχα υπόψη μου ήταν ένα ΧΧ οπότε δεν είναι το ίδιο..........