PDA

View Full Version : Δειτε μετατροπη



patelis
27/10/2006, 14:43
Το μηχανακι ειναι H-D Fatboy , μαλλον ηταν, το εχει φιλος , και επειδη ηθελε να το "μαζεψει" :beer:
κατεληξε να βγει αυτο το αποτελεσμα.
Τρελο βεβαια κατα την γνωμη μου γιατι το κοστος ηταν εξωφρενικο , εφτασε τα 29000? ναι εικοσι εννεα χιλιαρικα :eyepop: :beer:
Το λαστιχο ειναι 330 , σχεδον στεκεται και χωρις το νυχι :p
κανενας λογος φυσικα για το πως στριβει γιατι σχεδον δεν στριβει , η κλιση που μπορει να παρει ειναι πολυ μικρη, καλα δεν μιλαμε για το αγχος που εχει για το που θα παρκαρει κλπ κλπ :beer:


66857

patelis
27/10/2006, 14:44
....


66862

patelis
27/10/2006, 14:46
>


66863

patelis
27/10/2006, 14:46
<


66864

patelis
27/10/2006, 14:47
<<


66865

patelis
27/10/2006, 14:48
>>


66866

patelis
27/10/2006, 14:49
<<<<


66867

Zzz750
27/10/2006, 14:58
Να το χαιρεται πες του φιλου σου...και εις κατωτερα!!!:lol:
:beer:

Cpt. Haddock
27/10/2006, 14:59
ΟΛΑ τα λεφτα είναι η πινακίδα στο πλαι!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

patelis
27/10/2006, 15:00
:rotflmao: :lol:
Του το εχω πει , εννοειτε

vassilis88
27/10/2006, 15:28
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

330???!?!?!?οι lamborghini φορανε τοσο!:lol:

cityfly
27/10/2006, 15:42
οκ γούστα είναι αυτά

πάντως από το 330 λάστιχο έχει πατήσει άσφαλτο μόνο το 110

:lol:

gojakla
27/10/2006, 15:49
Όπως και να' χει... είχε μεράκι... :beer: :beer: :beer:

patelis
27/10/2006, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Όπως και να' χει... είχε μεράκι... :beer: :beer: :beer:

Μπαααααα
λεφτα εχει :cool:

zephyr1
27/10/2006, 15:54
Πανε τα λεφτα.:bawl:

idi
27/10/2006, 15:56
29,000 για να εχει μια harley.....










δε τα ετρωγε στις πουτανες ή στο καζινο καλυτερα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

patelis
27/10/2006, 16:39
29000 μονο η μετατροπη , χωρις την αγορα της , και μοτο δεν εχει. καλοοοοο :rotflmao: :beer:

Τρωει εκει που λες τα υπολοιπα :cool:

taxydromos
27/10/2006, 17:03
παντως ειναι κατι διαφορετικο για την ελλαδα:cool:
την μηχανη την εχει πουσαρει καθολου?

possidi
27/10/2006, 17:18
Sorry αλλα αυτο ειναι μονο τρελλη καγκουρια και τιποτε αλλο...

Αν ξεχασουμε το αποτελεσμα ισως θα μπορουσαμε να πουμε ενα μπραβο στο παιδι που ασχοληθηκε για την εν λογω μετατροπη.

Τα λεφτα δεν θα τα σχολιασω...ο καθενας μπορει να τα ξοδευει οπου και οπως θελει!

Φιλικα,

possidi

950dim
27/10/2006, 17:19
Κανω μεγαλη προσπαθεια να συγκρατηθω,εχω τοσα να πω βλεποντας αυτο το ¨πανεμορφο¨:bigcry: μηχανακι...
Ε ρε και να’μουνα Moderator,το’χα στειλει στις Διαμαχες...απ’τα πιτς

950dim
27/10/2006, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από possidi
Sorry αλλα αυτο ειναι μονο τρελλη καγκουρια και τιποτε αλλο...

Αν ξεχασουμε το αποτελεσμα ισως θα μπορουσαμε να πουμε ενα μπραβο στο παιδι που ασχοληθηκε για την εν λογω μετατροπη.

Τα λεφτα δεν θα τα σχολιασω...ο καθενας μπορει να τα ξοδευει οπου και οπως θελει!

Φιλικα,

possidi

Ναι,μπραβο στο παιδι που με 29 χιλιαρικακια:uplate: :uplate: ΜΟΝΟ,δημιουργησε αυτο:yuck: το ονειρο...:lol:
Δηλαδη αν βρω ενα τροπετο απο IMREZA και το προσαρμοσω σε σκουτερακι θα‘ναι αξιοθαυμαστο το αποτελεσμα;;;
Γυρω στα 10000 τα πουλανε...

DARK749
27/10/2006, 17:25
ρε dim το φανταζεσαι το KTM με αυτο το λαστιχο σκετη γλυκα θα ηταν!!!!

Τοσα λεφτα πεταμενα για μια ξυλοσομπα τι να πω...............

950dim
27/10/2006, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DARK749
ρε dim το φανταζεσαι το KTM με αυτο το λαστιχο σκετη γλυκα θα ηταν!!!!

Τοσα λεφτα πεταμενα για μια ξυλοσομπα τι να πω...............

Στοιχημα 100 ευρω πως το 2° μηχανακι του ειναι BMW...
Στειλτε το στις Διαμααααχες,
ακουει κανεις;;;
:rotflmao:

DARK749
27/10/2006, 17:41
ευρω πως το 2° μηχανακι του ειναι BMW


ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ BMW Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ SUZUKI BURGMAN YOSHIMURA EXECUTIVE 650 ΜΕ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΡΙΒΩ ΜΕ 204 km ΕΧΕΙ. ΤΟ HARLEY TO ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ

950dim
27/10/2006, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DARK749
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ BMW Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ SUZUKI BURGMAN YOSHIMURA EXECUTIVE 650 ΜΕ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΡΙΒΩ ΜΕ 204 km ΕΧΕΙ. ΤΟ HARLEY TO ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ

Nυχτερινη σχολη απο Δευτερα στα ΤΕΕ Φιλαδελφειας,να παρω με το καλο το πτυχιακι του μηχανικου,(να εχω και καποιες βασικες γνωσεις):a08: και ανοιγω μαγαζακι με πασης φυσεως μετατροπες...!
Απ’οτι φαινεται εχει ¨ψωμι¨(29000:eyepop: ) το επαγγελμα,υπαρχουν ... :a31 πολλοι:a029: :a46: :a49:

Respect
27/10/2006, 18:07
:eyepop: :a14: :a17: :a04: :a011: :a014: :a52:

patelis
27/10/2006, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Στοιχημα 100 ευρω πως το 2° μηχανακι του ειναι BMW...
Στειλτε το στις Διαμααααχες,
ακουει κανεις;;;
:rotflmao:

Το εχασες , Innova παπι εχει :)

tools
28/10/2006, 00:18
τι κολληματα εχουν μερικοι ρε πουστη μου
το αλητες μηχανοβιοι κ το πως μας βλεπουν οι μη 2τροχοι μας πειραζει αλλα μεταξυ μας ειμαστε χειροτεροι...
harley,bmw,scouter,tdm,z...

ο αλλος εδωσε μια περιουσια να κανει το κομματι του αλλα καποιος θα πεταχτει να πει,''ο μαλακας,bmw θα'χει μωρε''(εχει καταντησει βρισια για οποιον δεν το ξερει...)
γιατι?γιατι διαλεξε μια χαρλευ.
ενω αν ειχε παρει ενα 999 κ το'χε χρυσωσει θα'ταν μερακλης κ μπραβο του.μπορει ομως,γιατι μπορει να'ταν κ ''μαλακας που τοφτιαξε για την καφετερια κ πιστα δεν περναει ουτε απ εξω κ νορμαλ δεν του'φτανε κ στοιχημα οτι θαχει κ μια bmw καβατζα''.το ιδιο θα ισχυε κ για αυτον που θα εκανε το 950adv rally replica φανταζομαι ε?


εγω λεω να απαγορευσουν τετοιου ειδους μετατροπες.ή καλυτερα
να απαγορευσουν τα 2τροχα.
ετσι κ αλλιως ολα σκοτωστρες ειναι:yuck:

AFTER
28/10/2006, 00:37
:a53: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

o_gavros
28/10/2006, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
.....................τι κολληματα εχουν μερικοι ρε πουστη μου...............................


:a23: :a23: :a23:
πιο καλά δεν θα μπορούσα να το πω.



Μια χαρά είναι το μηχανάκι και πατελις να πείς του φίλου σου πολλά μπράβο!
Ξέρω απο χέρι πως δεν είναι τόσο απλό να φτάσεις ένα μηχανάκι να δείχνει έτσι.


πατελις@
πες μου κάτι,σκελετό κράτησε αυτόν της fat boy ή άλλαξε?βλέπω rigid body για αυτό σε ρωτάω.

kakofonixx
28/10/2006, 02:54
endo κανει??
Αμα δεν κανει endo, τι να μας πει... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mbjp
28/10/2006, 06:07
είναι γεγονός παντως οτι όσοι έχουν λεφτά δεν ξέρουν να τα ξοδεύουν.. :D

DimChios
28/10/2006, 07:01
Ρε σύ Θωμά! :confused:

Μήπως ρε συ είναι δικό σου και ψάχνεις να δείς αντιδράσεις?

Το λέω επειδή τελευταία όλο και ανακατασκευάζεις, συντηρείς, πουλάς, μοντιφάρεις κτλ!!!

Έλα παραδέξου το, δικό σου είναι!!! Μεταξύ μας είμαστε!!!!


:winka:

:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:



Πάντως, ρε παιδιά! Περι ορέξεως κΩλοκυθόπιτα!!! Τι να λέμε? Ο καθένας όπως γουστάρει!
Γιατί είσαστε τόσο αρνητικοί? Δεν λέω ότι είναι .....εεεε....χμμμμ.... όμορφο να το πώ....??? :confused: μ@λ@κί@ να το πώ??? "ξεχωριστό" να το πώ??? αλλά ο άλλος έκανε την κ@υλα του και χέστηκε για την γνώμη μας!

Μεταξύ μας κι εγώ θα γέλαγα από μέσα μου σαν θα το έβλεπα στο δρόμο, αλλά... :a12:

AFTER
28/10/2006, 08:24
Δηλαδη αν δω ενα Σπατανεικο αμαξι στο δρομο με νεον απο κατω και αεροτομη σιδερωστρα, θα πρεπει σωνει και καλα να πω ''μπραβο στο παιδι'' ''ωραιο ειναι'' κτλ.?
Θεωρω τετοιες μοτοσυκλετες αχρηστες για οτιδηποτε αλλο απο ''πουλ μουρ'' στα ξεκωλιδια των κλαμπς.
Αχρηστες ωστε να προσφερουν την παραμικρη οδηγικη απολαυση

tools
28/10/2006, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δηλαδη αν δω ενα Σπατανεικο αμαξι στο δρομο με νεον απο κατω και αεροτομη σιδερωστρα, θα πρεπει σωνει και καλα να πω ''μπραβο στο παιδι'' ''ωραιο ειναι'' κτλ.?
Θεωρω τετοιες μοτοσυκλετες αχρηστες για οτιδηποτε αλλο απο ''πουλ μουρ'' στα ξεκωλιδια των κλαμπς.
Αχρηστες ωστε να προσφερουν την παραμικρη οδηγικη απολαυση


ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.αφου δεν σου αρεσει να μην πεις τιποτα σωνει κ καλα,να πεις ''ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΜΑΞΙ''

το γραφεις μονος σου, ''θεωρω''
μπορεις να δεχτεις οτι καποιος αλλος θεωρει διαφορετικα πραγματα απο εσενα?νομιζω ναι.
περι ορεξεως...
αρα τι συζηταμε?
να τι συζηταμε,

το να πεις ''ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΜΑΞΙ'' ειναι ενα πραγμα

το να πεις ''αυτος που το εκανε ετσι ειναι μαλακας κ σιγουρα ενας μαυρος θα του πηδαει τη γυναικα'' ειναι ενα αλλο...

patelis
28/10/2006, 18:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
[B]Ρε σύ Θωμά! :confused:

Μήπως ρε συ είναι δικό σου και ψάχνεις να δείς αντιδράσεις?

Το λέω επειδή τελευταία όλο και ανακατασκευάζεις, συντηρείς, πουλάς, μοντιφάρεις κτλ!!!

Έλα παραδέξου το, δικό σου είναι!!! Μεταξύ μας είμαστε!!!!


οχι ρε τρελος εισαι ?
Απο το θεμα "HARLEY" εχω περασει πριν απο μια 8ετια , μεχρι που ειχα ξεχασει οτι τα μηχανακια στριβουν φρεναρουν και "πανε" , να φανταστεις μια φορα φρεναρισε ενας ταριφας μπροστα μου και ασυναισθητα εβαλα τα ποδια κατω για να φρεναρω λες και ειχα ποδηλατο.

Εγω παντως δεν την καταλαβαινω την "κοντρα" μεταξυ μας
Δηλωνω ερωτευμενος με τα διτροχα , ολα εχουν την γοητεια τους , αν επιανα το λοττο πιστευω οτι θα ειχα πανω απο 20 μηχανακια , και τωρα που εχω BMW , οταν βλεπω Ιταλιδες , Αυστρικες ακομα και ομορφες Ιαπωνεζες τρεχουν τα σαλια μου, αν μορουσα θα ειχα ακομα και Αμερικανα.


@ ο_gayros
το μονο που κρατησε ειναι τον μισο σκελετο και το μοτερ

AFTER
28/10/2006, 23:25
Kαμια κοντρα δεν υπαρχει, απλως την αποψη/γνωμη μας ζητησες, και δυστυχως/ευτυχως θα εχεις και καλες κριτικες αλλα και καλες.
Αλιμονο αλλωστε, 15000 μελη τις διαβαζουν

Δεν γινεται ολοι να επιλεγουν ''ασπρο''

:wave2:

Corruptor
29/10/2006, 02:25
Ρίξτε και μια ματιά εδώ να δείτε μέχρι που τα έχουν φτάσει...
Χωρίς να έχω ασχοληθεί με τέτοιου είδους μετατροπές, πρέπει να είναι ακραία περίπτωση αφού φτιάχτηκε για τον Kimi Raikkonen που έτσι κι αλλιώς οδηγεί ότι πιο γρήγορο υπάρχει και οδηγείται.
:beer:

http://knuttz.net/hosted_pages/Kimi-s-Bike-20060823

Multijohn
29/10/2006, 06:52
To μηχανάκι αυτό το είχα δεί απο κοντά στην Πανελλήνια.Μηχανάκι του...''αφρού'' για κατάλληλους ανθρώπους.Αλλά ο κόπος σεβαστός.Απλά δεν έχει ''ιδρώτα'' το μηχανάκι.Εννοώ οτι ο τύπος το φυσάει και σου λέει ''τι να κάνω σήμερα?!Ε δεν πάω να φτιάξω το μηχανάκι?!''

o_gavros
29/10/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
...Απλά δεν έχει ''ιδρώτα'' το μηχανάκι.Εννοώ οτι ο τύπος το φυσάει....


για συγνώμη ρε φίλε,δε λέω ωραία ακούγεται αυτο το δεν εχει "ιδρώτα" το μηχανάκι αλλά ξερουμε ότι στην ουσία δεν έχει και κάποιο αντικρυσμα.Μόνο να'χουμε να λέμε

Αυτό όμως δεν νομίζω πως είναι λόγος για τέτοια απαξίωση στα συγκεκριμένα μοντέλα.

Στην τελική μου φαίνεται πιο εμπαθής η "κόντρα" απέναντι στα Harley απο ότι για παραδειγμα Ηονδα-Καwasaki (εννοείται ότι η πράσινη εταιρεία υπερτερεί).

Έχω φιλαράκι μου στη Γερμανία που έφτιαξε αναλογη κατασκευή απο το μηδέν.
Ολόκληρο κομπλέ μπροστινό απο GSX-R 750,με ειδικές μόντες για να χωρέσει στο rigid πλαίσιο.
Πίσω επίσης φρένο απο το 750.τι λέτε φρενάρει?
Λάστιχα όχι τόσο τεράστια όσο η φωτό στο ποστ,αλλά ελαφρώς μεγαλύτερα απο τα 190αρια που φοράνε τα ss1000.Μηχανή 1200cc an θυμάμαι καλά.



Γιατί σώνει και καλά πρέπει να βρίζουμε όποιο μηχανάκι δεν μπαίνει με 180 στη στροφή?

στην τελική δέν έπιασε να το γεμίσει με φωτάκια νέον και baroμετρα

mats8282
03/11/2006, 12:44
Δεν θα το εκανα ποτε(εκτος αμα ειμουνα πλουσιος(πολυ)) ,αλλα ειναι ομορφο τσοπερ...Παιδες βιτσια ειναι αυτα



:)

GUZZISTA
04/11/2006, 20:34
νοβα συγκεκριμενα στο ντισκοβερι τσανελ πολυ ωραια μοντιφα ο τυπος μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:D :beer: :beer: :beer: :beer: :smokin:

zolotas
04/11/2006, 20:42
εδωσε 29 χιλιαρικα για να πηγαινει στην καφετερια?? και δεν ανοιγε δικια του να πινει τσαμπα?ΡΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑ ......τραγουδιστα

EVI
05/11/2006, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
εδωσε 29 χιλιαρικα για να πηγαινει στην καφετερια?? και δεν ανοιγε δικια του να πινει τσαμπα?ΡΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑ ......τραγουδιστα



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ε νταξη δεν ειναι μαλακας επειδή του αρεσουν οι τσοπερ ειναι δικαιωμα του
και ουτε οτι χαλα τα λεφτα του ετσι

αμα τα ειχαμε και εμεις ολα εξασφαλισμενα και μας περισσευαν καθε τοσο 30.000ευρω θα τα διναμε και μεις για την κ...λα μας ε/?


αλλα δεν τα εχουμε :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

taxydromos
05/11/2006, 21:08
καποιος να κανουμε ζευγαρι για το "ναι η ου"??? :rotflmao:

STOYBI
06/11/2006, 20:02
Δεν ξερω αν καποιοι... Εκτος απο το μηχανακι , μπορεσαν να δουν το μερακι και την δουλεια που εριξε ο ανθρωπος !!! Κριμα !!! Θα φταιω να αναρωτηθω τωρα αν οι καποιοι εχουν πιασει εστω ενα δεκαρακι να σφιξουν κανενα καθρεφτη, η τρεχουν με το αγαθομουνο υφος στον μηχανικο τους και το βιβλιαρακι της εγγυησης στο χερι ??? :rolleyes:

Περαστικα μας !!!! :sick:


:smokin:

o_gavros
06/11/2006, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Δεν ξερω αν καποιοι... Εκτος απο το μηχανακι , μπορεσαν να δουν το μερακι και την δουλεια που εριξε ο ανθρωπος !!! Κριμα !!! Θα φταιω να αναρωτηθω τωρα αν οι καποιοι εχουν πιασει εστω ενα δεκαρακι να σφιξουν κανενα καθρεφτη, η τρεχουν με το αγαθομουνο υφος στον μηχανικο τους και το βιβλιαρακι της εγγυησης στο χερι ??? :rolleyes:

Περαστικα μας !!!! :sick:


:smokin:
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

patelis
07/11/2006, 08:36
@ o_gayros
Στο 0-300 εχει παρουσιαση το συγκεκριμενο μηχανακι και τα τηλεφωνα που μου ζητησες.

makis206
07/11/2006, 08:52
Εμένα μ'αρέσει άσχετα με το αν γουστάρω τα τσόπερ η όχι.

Απ'όπου κι αν το κοιτάξεις αντανακλάει πάνω του το μεράκι, η προσοχή στη λεπτομέρεια και αυτό που λέμε "πολύτιμο", με όποιο κι αν είναι το κόστος για το τελικό αποτέλεσμα.

Σίγουρα κάποιοι σιχαίνονται τα τσόπερ κι εγώ δεν θ'αγόραζα ποτέ ένα, αυτό όμως είναι κάτι περισσότερο από ένα απλό τσόπερ στο δρόμο, είναι ένα ακριβό κόσμημα που τραβάει τα βλέμματα.

Να του πεις μπράβο του φίλου σου από μένα !



:beer: :beer: :beer:

o_gavros
07/11/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από patelis
@ o_gayros
Στο 0-300 εχει παρουσιαση το συγκεκριμενο μηχανακι και τα τηλεφωνα που μου ζητησες.
εε....χμμ...πως να το πω...
επειδή δεν είμαι Ελλάδα τώρα,αν το έχεις πάρει το περιοδικό,κάνε ένα κόπο και στείλε τα σέα (με π.μ. για να μη θεωρηθεί και διαφήμιση).

σε ευχαριστώ πάντως :beer:

o_gavros
07/11/2006, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
να ερθει να φτιαξει και τη δικια μου στο σπιτι να χεζω με στυλ :rotflmao:

τώρα δηλαδής χέζεις ατσούμπαλα και μΕ δίχως χάρη?:lol: :lol: :lol:

να το κοιτάξεις αυτό μάστορα....:bigcry: :lol: :bigcry:

Davelis
08/11/2006, 06:07
ειναι πανεμορφο!

Xrider
10/11/2006, 19:21
Ωραιος ο νεος!!!

hdbiker
11/11/2006, 04:44
MONO AYTOI POY KATALAVENOYN APO TETOIES MHXANES MPOROYN NA TIS EKTIMISOYN K ANALOGA.
OSOI EXOYN KUSTOM KULTURE MPOROUN NA ME KATALAVOYN PWS TO ENNOW!
BRAVO STO PAIDI POY THN EFTIAKSE GIATI EINAI PANEMORFH!EIDIKA O IMANTAS PROT.KINHSHS BARNETT.OLA TA LEFTA!!!!!GAMATH!APO TIS PIO OMORFES!!POLY DOULEIA.
HD BROTHERS.APO TO 1903 ALWAYS ON THE ROAD!:beer:


69059

patelis
11/11/2006, 08:23
Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα εκτιμησης , γουστα ειναι και καυ@#ες ,
Εγω θα εκτιμησω διαφορετικα μια μοτο απο καποιον αλλον , εγω θελω το μηχανακι που καβαλαω να στριβει , να φρεναρει και να πηγαινει τουλαχιστον αξιοπρεπως .
Καποιος αλλος το εκτιμα απο το ποσο γυαλιστερο ειναι πχ.
Γουστα ειναι
Απλα οταν αγοραζεις ενα ρολοι που κοστιζει 10000? δεν εχεις την απαιτηση να δειχνει και την ωρα σωστα ??? :rotflmao: . Η τεχνη βεβαια δεν εχει περιορισμους , anyway ..........................

idi
11/11/2006, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από hdbiker
MONO AYTOI POY KATALAVENOYN APO TETOIES MHXANES MPOROYN NA TIS EKTIMISOYN K ANALOGA.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Xrider
11/11/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από patelis
Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα εκτιμησης , γουστα ειναι και καυ@#ες ,
Εγω θα εκτιμησω διαφορετικα μια μοτο απο καποιον αλλον , εγω θελω το μηχανακι που καβαλαω να στριβει , να φρεναρει και να πηγαινει τουλαχιστον αξιοπρεπως .
Καποιος αλλος το εκτιμα απο το ποσο γυαλιστερο ειναι πχ.
Γουστα ειναι
Απλα οταν αγοραζεις ενα ρολοι που κοστιζει 10000? δεν εχεις την απαιτηση να δειχνει και την ωρα σωστα ??? :rotflmao: . Η τεχνη βεβαια δεν εχει περιορισμους , anyway ..........................
+10000 ειναι γουστα!

AFTER
12/11/2006, 16:20
Ο ιδιοκτητης του μηχανακιου, ουτε που εβλεπε την εξελιξη της κατα την διαρκεια του customizing

Tην εστειλε ''ταχυδρομικως'' και την πηρε πισω ετοιμη, για να την εχει εξω απο την καφετερια

Να χεσω εγω το προσωπικο μερακι και τον κοπο που εριξε

Μπραβο τουλαχιστον σε αυτους που την εφτιαξαν

siokatas
12/11/2006, 17:27
....οποιος και την εφτιαξε εκανε πολυ καλη δουλεια τωρα αν ολοι μας ειχαμε 10.000 η 20.000 η αλλο ποσο και το ριχναμε στην μοτο μας αυτο ειναι αλλο καπελο....ο καθενας με την κ@υλ@ του ......:rolleyes: