PDA

View Full Version : XX vs TransAlp



jimbar
18/06/2004, 11:58
λοιπόν παίδες έχουμε και λέμε ..

ΧΧ 1100 BlackBird μπλε-σκούρο, του 2000 [αυτός στο μαγαζί λέει ότι είναι του 2001], με 19,000 [!!:uplate:!!:uplate:!!], από Γερμανία, «ανοιχτό» [164 Hp {δεν ξέρω αν το έγραψα καλά ;}], injection, με καταλύτη = 10.200...

Σκέφτομαι να το κάνω ανταλλαγή με το TransAlpάκι ..

Ακούω Γνώμες ..

GyPsy
18/06/2004, 12:09
και ασε τισ μαλ...!!!
Παιζει vfr τζιτζι αιντε.

parji
18/06/2004, 12:42
Καλά το πήρες απόφαση να τα φας τα μούτρα σου...
Εκείνη τη καημένη τη Νικόλ, δε τη σκέφτεσαι καθόλου?
Μείνε ρε συ κανά χρόνο ακόμη με το ΤΑ και μετά αγοράζεις το Varadero. Τι σε έπιασε και βιάζεσαι τόσο?
Αντε ασε τις μαμακίες και ελάτε Άρτα που σας περιμένουμε...

periklisk
18/06/2004, 12:45
Αντε ρε κουλομαρία που θες και χχ!!! Δε πα να πάρεις κανα ζούνταπ καλύτερα!!!:lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα για δες και αυτό που λέει ο Κώστας (vfr) γιατί από transalp σε χχ είναι κάπως.....

jimbar
18/06/2004, 12:53
βρε καλώς τα παιδιά [Parji & Periklisk] ..
καλά για τον Κώστα το ότι είναι Άρτα, [Κωστή μπορεί να ανέβω με το ΧουΧού] αλλά ο Πέρις .. βρε συ μου μιλάς μετά από το «κάρφωμα» που σου έκανα [βλέπε φωτό];
Λοιπόν και λίγο Σοβαρά ..
Δεν είμαι και πολύ λάτρης του VFR αλλά ούτε και είπα ότι θα κόψω φλέβες αν δεν πάρω ΧουΧού. Απλά με τρώει το χεράκι τώρα τελευταία όλο και πιο πολύ ..
Τι να κάνω;;;;;;;;;;;;;;
Αυτό το μηχανάκι, αν του ανοίξεις την «καρδιά» θα δεις γραμμένο «made in Japan but created for Jimmy»

GST
18/06/2004, 13:06
ρε συ παρε το χχ για καμια βολτα απο καποιο γνωστο να το οδηγησεισ πρωτα γιατι το μηχανακι εχει παρα πολυ γκαζι και θελει λιγο πεπειραμενο κατα τη γνωμη μου οδηγο.τωρα αν ειναι να το παρεισ και να πηγαινεισ με 120 κατε με δεν αξιζει το κοπο.αν παλι το εχεισ αποφασισει να προσεχεισ και να μην τρεχεισ πολυ που λεει και η μανα μου γιατι το γκαζι ειναι γλυκο και σε παρασυρει.καλη συνεχεια..........................................:beer:

kapeos
18/06/2004, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ρε συ παρε το χχ για καμια βολτα απο καποιο γνωστο να το οδηγησεισ πρωτα γιατι το μηχανακι εχει παρα πολυ γκαζι και θελει λιγο πεπειραμενο κατα τη γνωμη μου οδηγο.τωρα αν ειναι να το παρεισ και να πηγαινεισ με 120 κατε με δεν αξιζει το κοπο.αν παλι το εχεισ αποφασισει να προσεχεισ και να μην τρεχεισ πολυ που λεει και η μανα μου γιατι το γκαζι ειναι γλυκο και σε παρασυρει.καλη συνεχεια..........................................:beer:


Συμφωνω με τον προλαλήσαντα.

Τι θες δηλαδη, οταν το καβαλάς με την Νικόλ, να κουβαλάει και το ρόπαλο του μπειζμπολ μαζί? ε?:uplate: :uplate: :uplate:

Παρε ένα africa να δεις την υγειά σου:D :D (Ρε ο αφρο που χάθηκε??):evil: :evil: :evil:


:beer: :beer: :beer:

periklisk
18/06/2004, 13:19
Σωστός ο GST!!! Κάντο έτσι ρε Τζιμάκο!!!!

africa_t
18/06/2004, 13:23
φιλε jim,το γκαζι θελει γνωση και συνεση,και το χχ εχει πολυ το ατιμο,αν το αποφασισες με την ευχη μου,μονο που θα σου λειψουν τα πεζοδρομια,και οι λακουβες που ειχες με το transalpaki.

CyBeRseXX
18/06/2004, 14:04
An odigiseis mixani toooso kairo oste pleon exeis kataferei na filagesai -oso einai dinaton vevaia- apo tis pagides kai tous koulous ton ellinikon dromon, logiko na skeftesai na pas se kati poio grigoro. A telika pas se kati poio grigoro, exe upopsin oti o paragontas "filagomai" ginetai poio apetitikos mia pou sinithos mikrainei o xronos antidrasis stin periptosi kapoias stravis.

Prosopika sto XX piga meta apo ena ZZR400 (street se street diladi) kai stin arxi (prin 5xronia)eixa psarosei me tin diafora pou eida sto gazi. Prepei na mou pire kai kana xrono isos kai perissotero gia na aisthantho aneta.

Epeidi den exo odigisei pote on-off toso, oste na katalavo ti diafores paizoun stin odiki simperifora metaksy ton duo katigorion, den mporo na voithiso sto an tha se volepsei stis metakiniseis sou stin poly i kai me to eteron imisi entos kai ektos athinas. H kaliteri lisi einai auti pou proteine o GST, kane ena test ride monos kai me tin Nikol.

Oso gia to oti to gazi einai gliko, einai arketes fores pou girisa stin thesi tou sinepivati kai eipa: Euxaristo Panagitsa mou..

:sun:

cbanthropos
18/06/2004, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από africa_t
μονο που θα σου λειψουν τα πεζοδρομια,και οι λακουβες που ειχες με το transalpaki.

Πολύ σωστό. Εδώ και το CBsf μου με περιορίζει πάρα πολύ. Είναι ένα θέμα...

TIMPLALEXIS
18/06/2004, 16:01
Jim πριν 3 χρόνια είχα ενα Bros 400 (τώρα το έχει το μέλος Bourou). Δε μπορώ φυσικά να έχω άποψη για το θέμα γκάζι, μπορώ να σου πω όμως για τη θέση οδήγησης (με κάθε συμπάθεια προς τους streetάδες). Είναι σκυφτή και κουραστική για μέση, αυχένα και καρπούς. Στην κίνηση είναι σκότωμα.
Οι αναρτήσεις είναι κοντές κάτι που σημαίνει ότι όλες οι λακούβες ,απο 1εκ. έως και 50εκ. (για Ελλάδα), θα φτάνουν άνετα στα μαλακά σου μόρια.
Για τον συνεπιβάτη δεν ξέρω... Μήπως μαζί με το ΧΧ να αρχίσεις να ψάχνεις και για άλλη γκόμενα??? Φιλικά

CyBeRseXX
18/06/2004, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TIMPLALEXIS
Είναι σκυφτή και κουραστική για μέση, αυχένα και καρπούς. Στην κίνηση είναι σκότωμα.


Den einai toso skifti oso ta supersport. Ego tin vrisko aneti idios gia megalo taksidi, mia pou i mesi pernei ligotero zori apo to na eisai kathistos opos sta on-off.

Oso gia tin kinisi, einai arketa os poly euelikti, mono pou to kalokairi an kollisei se mpotiliarisma, ta ventilater tha sou kokkinisoun os sxedon psisoun ta kalamia. Simiosi pos kathimerina kano to dromologio Kallithea-Glyfada kai piso.

Gia ta malaka moria, simfono

Μικρή Λουλού
18/06/2004, 16:34
EΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ Σ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ SPORT-TOURING, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΑΝΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝ-ΟΦ ΜΟΤΟ..
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΜΠΕΡΣΕΞ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ SPORT ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..
ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΣ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΕΛΑ..
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΔΙΚΑ (ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ) ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΡΠΟΥ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΓΛΥΚΑ..!!

ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ...
ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕ Ο ΙΑΠΩΝΑΣ ΘΑ ΤΕΛΟΙΠΟΙΟΥΣΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΙΡΙ... :lol: :lol: :lol:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΒΙΩΣΗ...

ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΧΕΣΗ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ....

:beer: :beer: :beer:

Θάνος
18/06/2004, 16:44
Jimmy και το δικό μου το μηχανάκι έχει ένα σχετικό γκάζι αλλά μέσα στην πόλη συνήθως πηγαίνω πιο σιγά κι από 50άρι σκούτερ ενώ στην εθνική το ανοίγω μόνο μέχρι εκεί που με παίρνει.

Αν νιώθεις ότι "το έχεις" το μηχανάκι, πάρτο. Θα σε πάει ένα βήμα παραπέρα από εκεί που είσαι με το Transalp που και το ότι σκέφτεσαι να το αλλάξεις, μάλλον σημαίνει ότι δεν σε γεμίζει πια.

Σεβασμός και σύνεση χρειάζεται και ας έχει και 250 άλογα. Αυτό νομίζω εγώ...

Όσο για τη μέση... η όρθια θέση της κάνει κακό και όχι η σκυφτή...

hornet
18/06/2004, 16:49
Τζιμακο ειναι γνωμη μου να το σκεφτεις καλα και κυριως να ψαχτεις μηπως και καταφερεις να οδηγησεις κανενα εστω και για λιγο.
Θυμασαι τον πορο που ανοιξες λιγο το cbr του μαρινου.Εεε ειναι πολυ περισσοτερο το γκαζι στο ΧΧ (μα παρα πολυ σου λεω)απο τι sto cbr.

Δευτερον καλως πρεπει να σκεφτεις και το γεγονος συντηρηση του θηριου το οποιο ναι μεν εχει αραιοτερα διαστηματα συντηρησης αλλα οταν κανει ειναι ενα θεμα

Τριτον αν το θες και για την πολη δεν εχει καμια σχεση με ΤΑ ειναι πιο δυστροπο στην κινηση

Ειμαι της αποψης να το σκεφτεις καλα και να μην το σκεφτεσαι επιδερμικα (εαν το κανεις αυτο!)

Τωρα αν ολα αυτα τα εχεις σκεφτει και ζυγισει...τοτε με γεια σου και καλοταξιδο!

Μικρή Λουλού
18/06/2004, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Jimmy και το δικό μου το μηχανάκι έχει ένα σχετικό γκάζι αλλά μέσα στην πόλη συνήθως πηγαίνω πιο σιγά κι από 50άρι σκούτερ ενώ στην εθνική το ανοίγω μόνο μέχρι εκεί που με παίρνει.

Αν νιώθεις ότι "το έχεις" το μηχανάκι, πάρτο. Θα σε πάει ένα βήμα παραπέρα από εκεί που είσαι με το Transalp που και το ότι σκέφτεσαι να το αλλάξεις, μάλλον σημαίνει ότι δεν σε γεμίζει πια.

Σεβασμός και σύνεση χρειάζεται και ας έχει και 250 άλογα. Αυτό νομίζω εγώ...

Όσο για τη μέση... η όρθια θέση της κάνει κακό και όχι η σκυφτή...

ΒΡΕ,ΒΡΕ.....
Ο ΤHANOS KINEITAI..!!:p :p (ΠΩΣ ΛΕΜΕ,ΚΑΙ Η ΓΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ..??)

ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΘΑΝΟ..!!!:lol: :lol: :lol: (ΠΩΣ ΛΕΜΕ,ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ..??)

ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΣΟΥ (ΣΑΣ) ΜΥΣΤΙΚΟ....

:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

Θάνος
18/06/2004, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΒΡΕ,ΒΡΕ.....
Ο ΤHANOS KINEITAI..!!:p :p (ΠΩΣ ΛΕΜΕ,ΚΑΙ Η ΓΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ..??)

ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΘΑΝΟ..!!!:lol: :lol: :lol: (ΠΩΣ ΛΕΜΕ,ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ..??)

ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΣΟΥ (ΣΑΣ) ΜΥΣΤΙΚΟ....

:beer:

:rotflmao: :lol: :eyepop: Μυστικό...; μου (μας) ;;

Δεν καταλαβαίνω... :confused:

300 € είναι καλά;

Θανάση δεν φταίω... Τρίτη...;; :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
18/06/2004, 17:48
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ....

ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ (ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΑ 400 !!!) :lol: :lol:

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ...(ΠΕΥΚΩΝΑΣ,ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ..)


ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΡΕ ΘΑΝΟ ΤΟΝ ΤΖΙΜΗ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΓΚΟΜΕΝΑ TRANSALP..!!:lol: :lol:

:beer: :beer:

crs-k
18/06/2004, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto

.............
ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ (ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΑ 400 !!!) :lol: :lol:
..............

ΔΕΝ πιστευω να μην καταθεσεις στο Forum τις "γνωσεις" σου για 500 ψωροευρω??? :nono:

Εσυ εισαι υπερανω χρηματων! (οχι και μπυρας βεβαια) :lol: :beer: :lol:

Θάνος
18/06/2004, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
ΔΕΝ πιστευω να μην καταθεσεις στο Forum τις "γνωσεις" σου για 500 ψωροευρω??? :nono:

Εσυ εισαι υπερανω χρηματων! (οχι και μπυρας βεβαια) :lol: :beer: :lol:

Για 600 € μιλάω κι εγώ!! :D

Μικρή Λουλού
18/06/2004, 18:05
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΟΛΑ ΤΑ ΤΖΟΒΕΝΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ !!!:lol: :lol: :lol:

ΕΓΩ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ,ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΣΕ Π.Μ. ΤΙΣ "ΓΝΩΣΕΙΣ" ΜΟΥ..!!! :lol: :lol:

Α ΡΕ ΡΗΜΑΔΙ ΧΡΗΜΑ..........

:lol: :lol: :beer: :beer:

Ora_Nihil
18/06/2004, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Τι να κάνω;;;;;;;;;;;;;;
Αυτό το μηχανάκι, αν του ανοίξεις την «καρδιά» θα δεις γραμμένο «made in Japan but created for Jimmy»


Καλησπέρα Τζιμάκο.

Αγορίνα τι να πω; Με κάλυψαν οι προλαλήσαντες. Αν όμως το μηχανάκι είναι created for Jimmy τότε πάρτο χωρίς δεύτερη σκέψη.

Άκου την καρδιά σου φίλε και μακάρι στο μηχανάκι αυτό να βρείς ότι ψάχνεις σε μια μοτοσυκλέτα.

Πιστεύω ότι και η Νικόλ δεν θα έχει πρόβλημα αφού και αυτή είναι created for Jimmy.

crs-k
18/06/2004, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto

..............
ΟΛΑ ΤΑ ΤΖΟΒΕΝΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ !!!:lol: :lol: :lol:


Εγω κι εσυ μαζι εχουμε τρεις κορες!!! :lol:
(Οπως θελει ας το καταλαβει ο καθενας)
Που να παμε ρε Καραμητροοοοο ??? :lol:
Δουλευε εκει για την προικα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto

ΕΓΩ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ,ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΣΕ Π.Μ. ΤΙΣ "ΓΝΩΣΕΙΣ" ΜΟΥ..!!! :lol: :lol:
.............


Οσο γι' αυτο που μου εστειλες σε ΠΜ, ειναι οντως πολυ "γαργαλιστικο", αλλα δεν μπορω να το βγαλω εγω στο Forum, οπως μου ζητας! Καλυτερα να το βγαλεις εσυ ...
Και τα 900 τα μοιραζομαστε 60-40! Οκ?

:lol: :beer:


ΥΓ: Στην αναγκη τα κανουμε μπυρες, που δεν πανε και χαμενες!!! :lol: :beer: :lol:

Μικρή Λουλού
18/06/2004, 19:07
ΠOYTANA ANEXEIA....

ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ......ΘΑ ΥΠΟΚΥΨΩ..........

ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ...

ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ......1100 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ.......:lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΛΕΒΕΝΤΕΣ...ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ..!!


:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

Θάνος
18/06/2004, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΠOYTANA ANEXEIA....

ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ......ΘΑ ΥΠΟΚΥΨΩ..........

ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ...

ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ......1100 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ.......:lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΛΕΒΕΝΤΕΣ...ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ..!!


:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

Παιδιά μη μασάτε... με ένα 1000ρικο τα μαρτυράω εγώ όλα... :smokin:

crs-k
19/06/2004, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Παιδιά μη μασάτε... με ένα 1000ρικο τα μαρτυράω εγώ όλα... :smokin:


Καλα ρε Πηλιο Γουση ... :)
Θα "δωσεις " εσενα? :confused:


:lol: :beer: :lol:

Dirty_Gas
19/06/2004, 08:20
Κατ' αρχην καλημέρα σο όλους. θέλω να σας εκφράσω την χαρά μου που επιτέλους απέκτησα και εγώ μια θέση ανάμεσα σε ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν τη μούρλα που με (μας;) δέρνει με τις μηχανές.
Τώρα, όσο αφορά το δίλημμα σου φίλε jim δε θα προσπαθήσω να σε αποτρέψω με δικαιολογίες του τύπου είναι μεγάλο και είναι γκαζιάρικο και... και... και...
Η λύση είναι ΜΙΑ. Σ' αρέσει; Είναι καλό; Ε, τότε πάρ΄το!!! Βλέπεις ότι δε σου κάνει; Το πουλάς.
Για να σου δώσω να καταλάβεις εγώ πήγα μετά από 6 χρόνια με KLR σε Z750. Καμία σχέση!!!
Αυτά. Και πάλι καλημέρα...

crs-k
19/06/2004, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dirty_Gas
Κατ' αρχην καλημέρα σο όλους. θέλω να σας εκφράσω την χαρά μου που επιτέλους απέκτησα και εγώ μια θέση ανάμεσα σε ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν τη μούρλα που με (μας;) δέρνει με τις μηχανές.
...............



Καλως ηρθες .... :wave2:
Βρωμογκαζο! :lol: :beer:

milaber
19/06/2004, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Αντε ρε κουλομαρία που θες και χχ!!! Δε πα να πάρεις κανα ζούνταπ καλύτερα!!!:lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα για δες και αυτό που λέει ο Κώστας (vfr) γιατί από transalp σε χχ είναι κάπως.....

Εσύ μωή τετράτροχη γουρουνίτσα μιλάς και για κουλομαρίες;

:lol: :lol: :lol:

Πάρε το ΧΧ Jimmy και μην ακούς κανέναν!

:evil: :evil: :evil:

ireneepi
21/06/2004, 20:35
σαφως και να το παρεις...

jzer
22/06/2004, 17:26
ΦΙΛΕ ΤΟ ΧΧ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΦΟΣΟΝ:
Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...
ΔΕΝ ΞΕΘΑΡΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΙΛ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...
ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ...
ΓΕΝΙΚΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...

ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΡΟΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΟΝ ΟΦ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΩΘΙ ΛΟΓΟΥΣ.....

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ
ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟ ΤΑΞΙΔΙ
ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΑΙΡΟ ΗΜΙΣΥ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....ΜΕ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΡΟΜΟΥ Γ@@ΑΣ ΟΤΙ ΚΙΝΗΤΑΙ ,ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ,ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΑΠΑΙΧΤΑ ΚΛΠ ΚΛΠ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΥΝ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΡΟΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ....

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Η ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ..

afrotwin
22/06/2004, 21:01
re tzimako ti to 8es to xx diskilios ise?
pare kana farmako agori mou pio ftina 8a sou er8i

jimbar
23/06/2004, 08:13
και άλλα φάρμακα βρε συ ΛΕΩ;; θαρρείς πως τα ληγμένα που παίρνω δεν κάνουν καλή δουλειά;;

Παίδες σας Ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας αλλά μάλλον θα μείνω με το .. TransAlp [:sad: ] διότι είχα τελεσίδικο από την Νικόλ: απλά και ευγενικά μου είπε ..:eyepop:

ή ΕΜΕΝΑ ή το ΧουΧού σου !!!:nono:





εδώ πάλι, τίθεται ένα ερώτημα ..

sniper
23/06/2004, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
......

[B][SIZE=4]Παίδες σας Ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας αλλά μάλλον θα μείνω με το .. TransAlp [:sad: ] διότι είχα τελεσίδικο από την Νικόλ: απλά και ευγενικά μου είπε ..:eyepop:

ή ΕΜΕΝΑ ή το ΧουΧού σου !!!:nono:

......




Φίλτατε Jimmy καλωσόρισες στο club ..... :rotflmao: :rotflmao: :lol: :wave2:


2739

periklisk
23/06/2004, 10:10
Ρε Τζιμάκο γι' αυτό χάθηκες???? Για να μη δούμε τα σημάδια από τις παντοφλιές???? :lol: :lol: :lol:

:wave2: :wave2: :beer: :beer:

afrotwin
23/06/2004, 10:16
pantos exoun ekselix8i i pantofles
stis meres mas itan kati kafe varies me mavri apoxrosi se simia ke ama epefte epano sou ponage poli milame:rotflmao:

e?crs 8imase?

popo panagia mou
tora mia xara sas vlepo min milate ka8olou ke elafromenes ine ke oreo ntizain me louloudaki xerese na tis tros
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

periklisk
23/06/2004, 10:21
Άσε Λεώ γιατί υπάρχουν και τα τσόκαρα με το ξύλο.... τα ανατομικά ντε! έτσι και σε κεντράρει με τη γωνία τον κλαίγανε!:lol: :lol: :lol: :lol:

Κανα τέτοιο έφαγες ρε Τζιμάκο ταλαίπωρε?????:wave2: :lol:

crs-k
23/06/2004, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pantos exoun ekselix8i i pantofles
stis meres mas itan kati kafe varies me mavri apoxrosi se simia ke ama epefte epano sou ponage poli milame:rotflmao:

e?crs 8imase?

popo panagia mou
tora mia xara sas vlepo min milate ka8olou ke elafromenes ine ke oreo ntizain me louloudaki xerese na tis tros
:rotflmao: :lol: :rotflmao:


Αν θυμαμαι λεει??? :lol:

Θυμαμαι επισης εκεινη την καταραμενη εποχη που κυκλοφορησαν εκεινα τα γαμω_τσοκαρα!!! :eek:
ΟΛΕΣ οι γυναικες τρεξαν να αγορασουν, ασχετως με το νουμερο που φοραγαν.
Εμενα η δικια μου μου ειχε πει, φερε μου 2 ζευγαρια, οτι χρωμα και νουμερο θελεις, μονο να'ναι βαρια!!! :hypnotize

Τωρα ....
Φλωρεψανε κι οι γυναικες! :lol: :lol:

afrotwin
23/06/2004, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άσε Λεώ γιατί υπάρχουν και τα τσόκαρα με το ξύλο.... τα ανατομικά ντε! έτσι και σε κεντράρει με τη γωνία τον κλαίγανε!:lol: :lol: :lol: :lol:

Κανα τέτοιο έφαγες ρε Τζιμάκο ταλαίπωρε?????:wave2: :lol:

o xristos!!!! ke i panagia!!!!:eyepop:
min mou pis jimaco oti efages sampo sto kefali!!!!!
jimi pou ise jimi? jimi ise kalaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
pedia an den dosi simia zois psaxte ta nosokomia sigoura se kapio me diasisi 8a ine to palikari!!!!!
:rotflmao: :lol:

Boxer
23/06/2004, 10:48
Ο Απαντοφλιαστος !!! πρωτος το λιθο βαλετω:wave2:

periklisk
23/06/2004, 10:56
pedia an den dosi simia zois psaxte ta nosokomia sigoura se kapio me diasisi 8a ine to palikari!!!!!
:lol: :rotflmao: :rotflmao:

που σαι Γιάννη????:wave2: :wave2: :wave2:

Boxer
23/06/2004, 11:03
Που να μαι και γω.
Μπλεξιμο μεγαλο

Εγκυμοσυνη της γυναικας μου και πολυ πολυ δουλεια.
Μας κοψανε και τις αδειες
Γ@Μ@ Τ@

periklisk
23/06/2004, 11:19
Εγκυμοσύνη!!! Αυτά είναι ευχάριστα! Άντε η ώρα η καλή!!!

Τώρα για τη δουλειά πάω πάσο.....:beer:

Τις άδειες γιατί τις κόψανε? Που δουλεύεις (αν επιτρέπεται)?

Boxer
23/06/2004, 13:28
Στον ΟΣΕ
τωρα γιατι μας τις κοψανε και εγω το ιδιο ρωταω.
Δεν νομιζω οτι δεν θα γινουν ολυμπιακοι αγωνες αν λειψω εγω.
Τελος παντων στο θεμα μας

JIM ΠΑΡΕ BMW._

Θάνος
23/06/2004, 13:35
Μάλλον είστε όλοι πίσω... οι δικές ΤΗΣ παντόφλες λέγονται μιουλ και είναι μυτερές... :(

sniper
23/06/2004, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Μάλλον είστε όλοι πίσω... οι δικές ΤΗΣ παντόφλες λέγονται μιουλ και είναι μυτερές... :(

H ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:wave2:

jimbar
23/06/2004, 16:37
παίδες ακόμα παντόφλα η τσόκαρο δεν έχω φάει [ευτυχώς δηλαδή] αλλά για τον πλάστη μπορώ να σας πω ότι δεν θα μου άρεσε να ήμουν το παράθυρο που .. κατέβασε .. να ρε σεις .. ρωτήστε και τον Μαρίνο που υποχρεώθηκε να πιει όλη την Coca-Cola [άσχετο αυτό] ..

periklisk
23/06/2004, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Μάλλον είστε όλοι πίσω... οι δικές ΤΗΣ παντόφλες λέγονται μιουλ και είναι μυτερές... :(

ωχωχ!!!! :eyepop: :dizzy:

:lol: :lol:

periklisk
23/06/2004, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

παίδες ακόμα παντόφλα η τσόκαρο δεν έχω φάει [ευτυχώς δηλαδή] αλλά για τον πλάστη μπορώ να σας πω ότι δεν θα μου άρεσε να ήμουν το παράθυρο που .. κατέβασε .. να ρε σεις .. ρωτήστε και τον Μαρίνο που υποχρεώθηκε να πιει όλη την Coca-Cola [άσχετο αυτό] ..


την coca-cola??? το μπουκάλι στο κεφάλι μετά????:lol: :lol: :lol:

milaber
24/06/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
ρωτήστε και τον Μαρίνο που υποχρεώθηκε να πιει όλη την Coca-Cola [άσχετο αυτό] ..

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: