PDA

View Full Version : γιατι ρε Vale...



kalant
29/10/2006, 14:04
:(

GeorgeFZR
29/10/2006, 14:10
8a pesei to amerikanaki:rotflmao: :rotflmao:


an itan honda,meta tin ptwsh den 8a eperne mpros:rotflmao: :rotflmao:

kalant
29/10/2006, 14:49
τι ξενερωμα ειναι αυτο ρε, γ@μω την γκαντεμια...

του εφεξε παλι του μ@λ@κ@...

sotpag
29/10/2006, 14:55
κριμα πολυ κριμα αλλα αυτα εχουν οι αγωνες



στον προηγουμενο επεσε ο Χειντεν και πολυ πιο αδικα


σημερα ηταν τυχερος




για μενα περισοτερο ξενερομα ηταν το συνολο του αγωνα


κανενα ενδιαφερον :(

jbear
29/10/2006, 15:11
τρελη γκαντεμια φετος :sad: :sad: :sad:

και ασταματητη :mad: :mad: :mad:

του χρονου να μαστε καλα να πανηγυρισουμε και παλι :D :D :D :beer:

DimChios
29/10/2006, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
....an itan honda,meta tin ptwsh den 8a eperne mpros:rotflmao: :rotflmao:




:a36: :a36: :a36: :a43: :a43: :a026:

:a17: :a17:

SOL-VFR-VTEC
29/10/2006, 15:37
an itan honda,meta tin ptwsh den 8a eperne mpros:rotflmao: :rotflmao: [/B][/QUOTE]



ELA VRE GORGE KAI ESY......AKOU DEN THA EPERNE BROSTA.......


MEXRI EDO AKOUSAME TON HXO APO TO REP..SOL..AKI

POY DOULEVE ROLOI:wave2: :wave2: :wave2:


67076

AFTER
29/10/2006, 15:44
Χαρειτε μεχρι του χρονου

Vale ritornera!!!!

SOL-VFR-VTEC
29/10/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Χαρειτε μεχρι του χρονου

Vale ritornera!!!!

MEXRI TOTE EIPAME ETSI..................



LADAKIA.....REPSOL


MHN KSEXNIOMASTE:wave2: :wave2:

Electra
29/10/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
γιατι ρε Vale... :(

...ίσως να φταίει και η λάθος επιλογή ελαστικών εεε? Βιάστηκε να το πιέσει το θέμα με κρύα λάστιχα...

Όπως και να έχει, η τύχη ήταν με το μέρος του KFC :rolleyes: ...
Δε πειράζει, όλοι ξέρουμε άλλωστε, ότι ο αγώνας επιφυλάσσει πάντα εκπλήξεις!


Του χρόνου ο "Γιατρός"... για να κάνει και ποδαρικό στα 800!:winka:

FZMAN
29/10/2006, 16:55
Συγχαρητήρια στον Hayden για το πρωτάθλημα. Πιστεύω ότι ο VALE έκανε λάθος επιλογή στα λάστιχα και απ ότι άκουσα απ΄το πρωί στις δοκιμές είχε πρόβλημα. Δεν πειράζει φέτος το πρωτάθλημα δεν χάθηκε μόνο εκεί αλλά σε όλες αυτές τις ατυχίες της χρονιάς. Πιστεύω πάντως ότι όλα αυτά μαζί και με τις νέες μοτό των 800cc θα κάνουν το επόμενο πρωτάθλημα πολύ πιο ενδιαφέρον. Μέχρι τότε πρωταθλητής θα είναι ο Hayden αλλά στην καρδιά μας θα είναι ο ROSSI.

AFTER
29/10/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZMAN
Μέχρι τότε πρωταθλητής θα είναι ο Hayden αλλά στην καρδιά μας θα είναι ο ROSSI.


Mουντομπασκετ μου θυμιζει

vassilis88
29/10/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Mουντομπασκετ μου θυμιζει

γαμω το 2006 το σκατοετος.χανει ο ροσσι ετσι οπως χανει,το ιδιο κ ο σουμαχερ,ο λεμπ τραυματιζεται,η εθνικη τον πινει κανονικα στον τελικο,εγω παιρνω τα @@ μου στις πανελληνιες...να παει να γ@μηθει αντε να ρθει το 2007.

το μονο καλο(πολυ καλο μεσα στα τοσα σκ@τα ειναι οτι πηρε η ιταλια το παγκοσμιο ποδοσφαιρου)
α πιο πανω επρεπε να βαλω κ το ζινταν.

γμτ πια,δεν μπορει να ειναι αληθεια,ποτε μου δεν στενοχωρηθηκα τοσο για κατι τετοιο.......δεν πιστευα οτι μπορει να εχανε ο ροσσι,ακομα δν μπορω να το πιστεψω!

:(

AFTER
29/10/2006, 22:26
Oλοι οι μεγαλοι κανουν καποια στιγμη κοιλια!

Ανακαμπτουν ομως μετα και μ@μ@νε κωλ@ρ@κια!!!!!! :a39:

GIXXERAKIAS
29/10/2006, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Oλοι οι μεγαλοι κανουν καποια στιγμη κοιλια!

Ανακαμπτουν ομως μετα και μ@μ@νε κωλ@ρ@κια!!!!!! :a39: Μην κανει πολυ μεγαλη κοιλια μονο και δεν μπορει να οδηγησει,μπυροκοιλιες γαρ απο την ηττα του θα πινει για να ξεχασει και θα λεει "με νικησε ο κοτοπουλας:bigcry: :bigcry: :bigcry: μπουχου μπουχουουου"

:D :D :D :D













γμτ δεν βρισκω κανενα χοντρο να οδηγαει R1:rotflmao: :rotflmao:ΑΑΑ κατι βρηκα:rotflmao: :rotflmao:


67143

jbear
30/10/2006, 03:45
Το σκεφτηκα λιγο πιο ψυχραιμα :dizzy: :D και κατεληξα στα εξης: ολη τη χρονια ο vale ειχε μαθει να ναι με την πλατη στον τοιχο και να μαχεται να κλεισει τη διαφορα, και φτανει στον τελευταιο αγωνα καταφερνοντας να γινει επικεφαλης της βαθμολογιας, κατι που φυσικα του αλλαζει την ψυχολογια... Παιρνει την pole και ολα μοιαζουν ιδανικα. Ομως καπου τα μπερδεψε, η ψυχολογια του ειναι πλεον διαφορετικη, ειναι περισσοτερο απ οτι συνηθως αγχομενος και το χειροτερο ειναι οτι δεν καταφερνει να το ελεγξει (κι αυτο ειναι ανηκουστο! για τον vale). Το πλεονεκτημα του το μετατρεπει ο ιδιος σε μειονεκτημα :hypnotize κι αυτο τον οδηγησε σε λαθος κατα την εκκινηση το οποιο τον πανικοβαλε, πλεον δε σκεφτεται καθαρα, τα ψιλοχανει αφου αλλιως τα ειχε υπολογισει και υπεπεσε και σε δευτερο ακομα πιο τραγικο, και μαλιστα πολυ νωρις στον αγωνα :sad: . Ο vale δε μας εχει συνηθησει σε τετοια, δε δικαιλογησε το "doctor"... Ενηργησε σαν ... hayden :rotflmao: :rotflmao:

Τωρα που το σκεφτομαι δε με πειραζει ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα, κατι σαν να μην εγινε αυτο το πρωταθλημα... Ασε που η Μ1 φετος δε μου αρεσε :eyepop: την προτιμουσα μπλε!!! :lol:

Μηπως η χοντα θα πρεπει να δωσει στον ελιας (τιμητικα!) εργοστασιακη μοτοσυκλετα του χρονου? μια που εμβολησε τον vale και μια που του "εκλεψε" την πρωτια στον προηγουμενο αγωνα... αν το σκεφτουμε ο προηγουμενος αγωνας στερησε το πρωταθλημα απ τον vale! :hypnotize

Tελοσπαντων! Ελπιζω να γινει πολυ καλη δουλεια απ ΟΛΕΣ τις ομαδες το χειμωνα για να δουμε του χρονου ενα ανταγωνιστικο πρωταθλημα, με ΟΛΟΥΣ τους πρωταγωνιστες στις πιστες... Γιατι, να πω την αληθεια, το φετινο ΔΕ το απολαυσα οσο συνηθως (πολλοι τραυματισμοι, απουσιες, κλπ)

Τωρα μπορω να χαρω πραγματικα για την οδηγαρα τον Bayliss!!!!! :beer: :beer: :beer:
Aπλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ :a23: :a23: :a23:

ktm640lc4
30/10/2006, 08:49
Πως μπορει να γινει ο καλυτερος αγωνας της χρονιας στον χειροτερο ολων των εποχων.

Αν πεσει ο ροσι γινεται. Εσκασα παιδια. Στεναχωρηθηκα παρα πολυ με την πτωση του ροσι και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.

Δεν του αξιζε κατι τετοιο, οχι στον τελευταιο αγωνα της χρονιας ρε διαολε.............................

Αν τερματιζε πισω απο το κωλ....αμερικανακι δεν θα ειχα προβλημα αλλα οχι και να πεσει............

Πραγματικα κριμα.
(σημερα περιμενω να ακουσω τον εξαψαλμο απο τα βρισιδια που εριξα την κυριακη και με ακουγε ολη η περιοχη)






Παραμενει ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ πιλοτος ολων των εποχων.........................

Tigas
30/10/2006, 08:54
Valentino Ptossi :lol: :lol: :lol: :lol: :wave2: :wave2:

kalant
30/10/2006, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γαμω το 2006 το σκατοετος.χανει ο ροσσι ετσι οπως χανει,το ιδιο κ ο σουμαχερ,ο λεμπ τραυματιζεται,η εθνικη τον πινει κανονικα στον τελικο,εγω παιρνω τα @@ μου στις πανελληνιες...να παει να γ@μηθει αντε να ρθει το 2007.

το μονο καλο(πολυ καλο μεσα στα τοσα σκ@τα ειναι οτι πηρε η ιταλια το παγκοσμιο ποδοσφαιρου)
α πιο πανω επρεπε να βαλω κ το ζινταν.

γμτ πια,δεν μπορει να ειναι αληθεια,ποτε μου δεν στενοχωρηθηκα τοσο για κατι τετοιο.......δεν πιστευα οτι μπορει να εχανε ο ροσσι,ακομα δν μπορω να το πιστεψω!

:(

εγω στις γκαντεμιες βαζω και την νικη της ιταλιας :smokin:

οσο για τον σουμαχερ, καλα να παθει ο π@@στης

για τον βαλε στεναχωρηρηκα παρα πολυ αλλα απο του χρονου θα επανελθει...

:beer:

alximistis
30/10/2006, 12:15
Εγώ είμαι από τους χαρούμενους!!! Για συγκεκριμένους λόγους που έχω γράψει κατ' επανάληψη το γούσταρα το τρελλόπαιδο τον Αμερικανό, αν και για να είμαι τίμιος είχα σπαστεί μαζί του στους τελευταίους αγώνες. Ωστόσο ήθελα μέσα μου να το κάνει το μπαμ! Και το έκανε.

Τώρα... για να δούμε τα πράγματα ψύχραιμα... έλεγα πριν την κούρσα ότι αγώνα δεν πρόκειται να δούμε. Και είχα δίκιο. Μάπα αγώνας ήταν. Χωρίς ενδιαφέρον.
Κατά τα άλλα ΄μάλλον έκανε μαλακία με τα λάστιχα. Δεν ξέρω αν ήταν αυτός ο λόγος αλλά μου φάνηκε από την αρχή-αρχή ότι δεν πάταγε καλά ο γιατρός. Μόλις έγιναν οι δύο πρώτοι γύροι αυτή την αίσθηση μου έβγαλε. Ότι δεν πατούσε όπως έπρεπε.
Έχω τη γνώμη ότι δεν ήταν μόνο τα λάστιχα ο λόγος. Πιστεύω πως για πρώτη φορά ένιωθε τόσο πολύ αγχωμένος και πιεσμένος και γι' αυτό είχε εκείνη την εντελώς χαζή πτώση.
Και να με συγχωρείτε δεν ξέρω τι λέτε για το Heyden αλλά φέτος αν θυμάμαι καλά μόνο μία πτώση είχε και αυτή από το βλαμμένο τον Κολομβιανό. Αν θυμάμαι καλά...
και στις στροφές στη Βαλένθια έμπαινε πολύ καλά ο KFC σε αντίθεση με πολλούς άλλους...

Για να τελειώνουμε δίκαια πρωταθλητής ο Heyden. Όχι θεαματικός σίγουρα αλλά δίκαια το πήρε. Στην καρδιά του καθενός πρωταθλητής είναι βέβαια αυτός που εκείνος θέλει οπότε είναι εντελώς υποκειμενικό.
Εγώ πιστεύω ότι ο Καπιρόσι ήταν καταπληκτικός φέτος θα μπορούσε και παραπάνω αλλά..
κατά τα άλλα θέλω ακόμα καλύτερο θέαμα του χρόνου στα 800άρια...
Α. Καταπληκτικός ο Bayliss...

hidefnick
30/10/2006, 12:37
Εμένα πάντως η φάση, βλέποντας και την πτώση, λίγο σε Σουμάχερ στην αρχή της περασμένης σαιζόν.

"Παιδιά χάστε και λίγο μπας και ανεβάσουμε ενδιαφέρον και ακροαματικότητες." Γιατί, ως γνωστόν, τα ίδια και τα ίδια κάποια στιγμή βαριέται ο κόσμος.

Ασε που ο Valerossi θα τρέξει το ραλάκι του τον άλλο μήνα.:wave2:

Θάνος
30/10/2006, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Για να τελειώνουμε δίκαια πρωταθλητής ο Heyden. Όχι θεαματικός σίγουρα αλλά δίκαια το πήρε. Στην καρδιά του καθενός πρωταθλητής είναι βέβαια αυτός που εκείνος θέλει οπότε είναι εντελώς υποκειμενικό.

Φυσικά και δεν είναι θεαματικός, όπως φυσικό να μην έχει και πτώσεις... αφού κάθεται πίσω και περιμένει να τερματίσει για να μαζεύει βαθμούς. Τι χάσιμο... Ακόμα και χθες που είχε μία ευκαιρία να μας πείσει για κάτι, δεν πάλεψε ούτε για την δεύτερη θέση μόλις είδε ότι ο Rossi έπεσε... Μοναδική καλή στιγμή του φέτος η κόντρα με τον Edwards.

Φιάσκο!

Το μόνο που θα θυμόμαστε από τη φετινή χρονιά μετά από λίγο καιρό δεν θα είναι φυσικά ο ξενέρωτος πρωταθλητής, αλλά οι μάχες και οι τρομεροί αγώνες που έκανε ο Vale παρά τις γκαντεμιές της χρονιάς για να πετύχει την ανατροπή! Αυτός είναι ο πρωταθλητής, τι να λέμε τώρα...

Χωρίς το γιατρό, ο χθεσινός αγώνας ήταν στο ίδιο στυλ του Hayden... βαρετός κι ανάλατος...

Alx 84
30/10/2006, 13:13
Παίδες, REPSOL RULEZ, αλλά με τους αχώνευτους που έχουν για οδηγούς προτιμώ fortuna. κρίμα για τον Vale. κρίμα πραγματικά. και ο άλλος ο φαρδοπίσινος ο κουλάντζας βγήκε πρώτος επειδή όλο έπεφταν οι άλλοι. τι να πει κανείς!!!:sad: :sad: :sad: :sad:


άψογος ο Θάνος!!!:beer:

vassilis88
30/10/2006, 13:14
παντως παρατηρησα οτι μπορει ο χευντεν να εχει πολλες διαφορες απ το ροσσι,εχει ομως κ ομοιτητες.
το χαρακτηριστικο του ροσσι ειναι οτι ειναι πολυ γρηγορος,παντου κ εχει κ μια καταπληκτικη ικανοτητα στα προσπερασματα.
ο χευντεν φετος ηταν πολυ γρηγορος,παντου,οχι τοσο γρηγορος οσο ο ροσσι,γι αυτο κ κερδισε λιγοτερες νικες,ομως ανεβηκε πολλες φορες στο βαθρο.
αυτο κυριως ειναι το πιο σημαντικο για να παρει κανεις πρωταθλημα,η σταθεροτητα.
παρολες τις ατυχιες το μεγαλειο του ροσσι μπορεσε κ ανεκαμψε αλλα τα λαθη ισως απο ψυχολογικη πιεση ειναι κατι ανθρωπινο,κ οπως δηλωσε ο ροσσι,απεχει πολυ απ το να χαρακτηριστει υπερ-αναβατης η οτιδηποτε τετοιο.ποσταρα τις δηλωσεις του σε διπλανο ποστ.

marmel.gr
30/10/2006, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
8a pesei to amerikanaki:rotflmao: :rotflmao:


an itan honda,meta tin ptwsh den 8a eperne mpros:rotflmao: :rotflmao:

μεγαλες αυτο που λες ουτε οι γιαμαχακηδες δε το παραδεχοντε. ακομα και οι ζεστοι.
ειδικα για κινητηρα χοντα που δεν κανει ουτε κιχ!!!!!
ελεος!!!!
το γιαμαχα τρυπησε εμβολο και ακομα το κρατανε μυστικο να μη γινουν ρεζιλι. την αναρτηση του Μ1 ξερεις ποτε θα την φτιαξουν? οταν βγει το RCV211 στην παραγωγη ωστε να μπορεσουν να το αγορασουν και να γινει πιστη αντιγραφη....

α και να μην ξεχασωωωω
χρονια τωρα βαζω λαδια denicol

καιρος για REPSOL REPSOLREPSOL REPSOL

SOL-VFR-VTEC
31/10/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
μεγαλες αυτο που λες ουτε οι γιαμαχακηδες δε το παραδεχοντε. ακομα και οι ζεστοι.
ειδικα για κινητηρα χοντα που δεν κανει ουτε κιχ!!!!!
ελεος!!!!
το γιαμαχα τρυπησε εμβολο και ακομα το κρατανε μυστικο να μη γινουν ρεζιλι. την αναρτηση του Μ1 ξερεις ποτε θα την φτιαξουν? οταν βγει το RCV211 στην παραγωγη ωστε να μπορεσουν να το αγορασουν και να γινει πιστη αντιγραφη....

α και να μην ξεχασωωωω
χρονια τωρα βαζω λαδια denicol

καιρος για REPSOL REPSOLREPSOL REPSOL

TO PA EGO GIA TA LADAKIA......REP..SOL..AKIA....TH ALLO....

AA KAI POU SAI.......EXEI KAI KATI ORAIA TZHNAKIA H ....GAS....

GIA XEIMONA.... EINAI OTI PREPEI

:beer: :beer:

marmel.gr
31/10/2006, 17:30
χαχαχαχαχαχα ετσι ετσι;)

vassilis88
31/10/2006, 22:18
μπουαχαχαχααχχ αμα ηταν ετσι κ εγω θα αρχισω το καπνισμα απ τη στεναχωρια μου..καμελ φυσικα!:lol: τα καλυτερα λαδια ειναι τα motul κ τα καλυτερα ρουχα imatra!