PDA

View Full Version : Συναντήσεις Θεσσαλονίκη



zoumpou
31/10/2006, 14:17
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μέρος συνάντησης στη Θεσσαλονίκη, των Θεσσαλονικιών του Forum.

Κάτι αντίστοιχο με το Δέλεαρ που έχουν στην Αθήνα.

Κάνουμε κάτι με εκδρομές ή βόλτες, γιατί μέχρι τώρα δεν έχω αντιληφθεί κάτι παρόμοιο.

Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει.

Tropeas
31/10/2006, 14:31
γιατί δεν μαζεύεστε και εσείς απάνω κάπου?:confused:

MikeG
31/10/2006, 14:35
Παιδιά, όντως είναι μια πολύ καλή σκέψη να μαζευόμστε και εμείς κάπου, κάποια μέρα της εβδομάδας.Εγώ είμαι φρέσκος στη πόλη οπότε δε ξέρω και πολλά (μέρη και σχετικά) οπότε ας αναλάβουν μια πρωτοβουλία κάποιοι..
Αναμένω..:beer: :beer:

SvsGreek
01/11/2006, 06:51
Συναντιομασταν πολυ συχνα.
Εγω απειχσ λογω μη υπαρξης νετ και γυρισα και ειδα οτι το 99% των Σαλονικαιων αδερφων μετακομισαν στο www.mybike.gr
Αγνωστο γιατι συνεβη αυτο......και δεν μου αρεσει κ το site εκεινο(προσωπικη αποψη).

Παντως εγω χαλαστηκα που χωριστηκαμε σε site απο εδω κ απο εκει....

Για συναντηση παντως ψηνομαι ασχημα....
Και για να το αποδειξω προτεινω-θετω meeting point αυτη την Παρασκευη3/11/2006 21¨30 στην κρήνη-καλαμαρια στο μερος οπου πηγαιναμε, το καφε seagull.

Opoios pistos prosel8ei.

Dodok edessa
01/11/2006, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek
Συναντιομασταν πολυ συχνα.
Εγω απειχσ λογω μη υπαρξης νετ και γυρισα και ειδα οτι το 99% των Σαλονικαιων αδερφων μετακομισαν στο www.mybike.gr
Αγνωστο γιατι συνεβη αυτο......και δεν μου αρεσει κ το site εκεινο(προσωπικη αποψη).

Παντως εγω χαλαστηκα που χωριστηκαμε σε site απο εδω κ απο εκει....

Για συναντηση παντως ψηνομαι ασχημα....
Και για να το αποδειξω προτεινω-θετω meeting point αυτη την Παρασκευη3/11/2006 21¨30 στην κρήνη-καλαμαρια στο μερος οπου πηγαιναμε, το καφε seagull.

Opoios pistos prosel8ei.

που εισαι ρε !!!!:uplate:
χαθηκες εντελως ..ουτε στο χαριλαου δεν σε βλεπω !!!:D
οι περισσοτεροι απο τους Μακεδονες μπαινουν και εδω αλλα δεν γραφουν τοσο πολυ ...ολοι παρακολουθουν ..βρισκομαστε πολυ συχνα και σε βολτες και σε ταβερνες,ψησταριες,καφετεριες..δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος που γινετε αυτο ...ολοι ειμαστε φιλαρακια οπως ειμασταν......:beer:

angels_gr
01/11/2006, 09:55
Βρε τα καρντάσια εδω μου είστε!!! Όποιος θέλει έχουμε συνάντηση για καφέ σήμερα στις 18 στην Αριστοτέλους. Το τηλέφωνο μου είναι xxxxxxx. Όποιος μπορεί να έρθει ας μιλήσει μαζί μου για περισσότερες λεπτομέρειες. :sun:

Atsatsos
01/11/2006, 10:27
Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.

Dodok edessa
01/11/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.


μαλλον δεν ηταν καλα οργανωμένο:)
οταν κανουμε μάζωξη ειναι αρκετά πετυχημένη ,καθως μαζευόμαστε απο ολα τα φορουμ,και κλαμπ οπως την Κυριακή :winka:
σήμερα πάντως θα βρεθούνε οπως ειπε και ο χάροντας ο αντζελ. δυστυχώς εγω δεν εχω την δυνατότητα να κατεβαίνω καθε τρεις και λιγο !!
καλά να περάσετε όσοι πάτε !:wave2: :beer:
και σήμερα και το Σάββατο :wave2:

angels_gr
01/11/2006, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.

Έχει χάρη που τότε έλλειπα. Και έλλειπαν οι περισσότεροι τότε. Τώρα όμως ήμαστε πάλι πίσω και μαζευόμαστε τακτικά. Είπαμε, σήμερα έχει συνάντηση. Όποιος μπορεί έρχεται.... :sun:

Dodok edessa
01/11/2006, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Έχει χάρη που τότε έλλειπα. Και έλλειπαν οι περισσότεροι τότε. Τώρα όμως ήμαστε πάλι πίσω και μαζευόμαστε τακτικά. Είπαμε, σήμερα έχει συνάντηση. Όποιος μπορεί έρχεται.... :sun:

atstatse & lykos
παρακαλώ πολύ να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί με τον παραπάνω κύριο ...κάτω απο την αθώα φαταούλα κρύβει έναν ΣΑΤΑΝΑΑΑΑ:a66: :a01:

angels_gr
01/11/2006, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
atstatse & lykos
παρακαλώ πολύ να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί με τον παραπάνω κύριο ...κάτω απο την αθώα φαταούλα κρύβει έναν ΣΑΤΑΝΑΑΑΑ:a66: :a01:

Με πληγώνεις πατρίδα!!! Αλλά όσο με πληγώνεις τόσο με πορώνεις!!! Χρωστάς κέρασμα λεμεεεεεεεεεεεεε..... :sun:

zoumpou
01/11/2006, 14:38
Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις συναντήσεις του Forum.

Επειδή ψήνομαι να έρθω σε καμιά συνάντηση θέλω να μου πείτε οι πιο έμπειροι αν κάνατε παρέα απο πριν ή όλοι σιγά σιγά πήγατε μια πρώτη συνάντηση και αν ταίριαζε η παρέα καθιερώθηκε και μεγαλώνει με νέα μέλη?

Δεν θέλω να προσγιωθώ σαν εξωγήινος ξαφνικά στην παρέα.

angels_gr
01/11/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoumpou
Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις συναντήσεις του Forum.

Επειδή ψήνομαι να έρθω σε καμιά συνάντηση θέλω να μου πείτε οι πιο έμπειροι αν κάνατε παρέα απο πριν ή όλοι σιγά σιγά πήγατε μια πρώτη συνάντηση και αν ταίριαζε η παρέα καθιερώθηκε και μεγαλώνει με νέα μέλη?

Δεν θέλω να προσγιωθώ σαν εξωγήινος ξαφνικά στην παρέα.

Η παρέα ξεκίνησε με λίγα άτομα και σιγά σιγά μεγάλωσε και μεγαλώνει. Μη σε τρομάζει τίποτα, ανθρώπους δεν τρώμε, αλλά ρίχνουμε κάτι μάσες στις ταβέρνες να τρομάξει το μάτι σου. Η μηχανή είναι αυτό που μας ένωσε αλλά πάνω απ’ όλα γίναμε φίλοι. Βρε θα έρθεις σήμερα να σε δούμε και από κοντά??? Άντε και δεν έχω δει ποτέ μου εξωγήινο!!! :sun:

zoumpou
01/11/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Η παρέα ξεκίνησε με λίγα άτομα και σιγά σιγά μεγάλωσε και μεγαλώνει. Μη σε τρομάζει τίποτα, ανθρώπους δεν τρώμε, αλλά ρίχνουμε κάτι μάσες στις ταβέρνες να τρομάξει το μάτι σου. Η μηχανή είναι αυτό που μας ένωσε αλλά πάνω απ’ όλα γίναμε φίλοι. Βρε θα έρθεις σήμερα να σε δούμε και από κοντά??? Άντε και δεν έχω δει ποτέ μου εξωγήινο!!! :sun:

Για σήμερα πολύ δύσκολο αλλά επιφυλάσομαι για το μέλλον.:alien: :alien: :alien: :alien:

Πάντως ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα τα πουμε και απο κοντά κάποια στιγμή, σίγουρα.

SvsGreek
02/11/2006, 07:38
Poioi eiste mesa gia Paraskeyh?

PAROUSIES.

Atsatsos
02/11/2006, 08:56
Αφού ο SvsGreek λέει για Παρασκευη3/11/2006 21¨30 στην κρήνη-καλαμαρια για καφεδάκι seagull.
Σήμερα ή αύριο ρε παιδιά; :confused:

angels_gr
02/11/2006, 10:01
Με κάποια παιδιά βρεθήκαμε την Τεταρτή. Atsatse σε πετύχαμε και στον ΜΟΘ. Τώρα το νέο ραντεβού είναι για την Παρασκευή. Προσωπικά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω γιατί θα έχω κάτι τρεξίματα, αλλά αν τελειώσω νωρίς θα έρθω να σας βρω.

bartlal
02/11/2006, 10:31
wpa!
Paraskeyh e? xmmmm.... dexeste 2 ai8eries yparxeis apo thn A8hna?

:winka:


:beer: :beer: :beer:


:wave2:

OldMan
02/11/2006, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
wpa!
Paraskeyh e? xmmmm.... dexeste 2 ai8eries yparxeis apo thn A8hna?
:winka:

Προσεκτικά Ζώρζ ....!!!

"Αυτοί" είναι αληταράδες ...:smokin:

angels_gr
02/11/2006, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
wpa!
Paraskeyh e? xmmmm.... dexeste 2 ai8eries yparxeis apo thn A8hna?

:winka:


:beer: :beer: :beer:


:wave2:

ωπα, τη φαση??? Ερχεσαι τεκνον μου στα μερη μας??? Εννοειτε πως σας περιμενουμε και θα φατε με το ζορι μπουγατσα με τυρι!!! :smokin:

angels_gr
02/11/2006, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Προσεκτικά Ζώρζ ....!!!

"Αυτοί" είναι αληταράδες ...:smokin:

ωρε Αντωναρε, κανονισε να βολταρουμε τους φιλους μας απο κατω και χμμμμμμμμ, δεν θα πιεις πολυ τσιπουρο, δεν θα σε αφησουμε!!! Να ερθει και ο αλ καπονε να γινουμε τρελη παρεα.... :smokin:

OldMan
02/11/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Να ερθει και ο αλ καπονε να γινουμε τρελη παρεα.... :smokin:

Με τόσα περιπολικά που θα τον "συνοδεύουν", θα είμαστε παρέα για "δέσιμο" !!!:sad:


Υ.Γ.
Τηλέφωνο δεν σε παίρνω, γιατί δεν το σηκώνεις...

Άν είναι σίγουρο για Seagull, θα περάσουμε !!! :wave2: :beer: :wave2:

angels_gr
02/11/2006, 13:19
οκ μαν, θα κανονισουμε και ασε, θα σε παρουμε εμεις τηλεφωνο που χαχαχαχαχα θα το σηκωσεις!!! :smokin: :beer: :wave2:

lyk0s
03/11/2006, 01:39
Αντε ρε παιδια επιτελους να τα πουμε και απο κοντα!

Αλλα γμτ εχω κανονισει κατι για σημερα το βραδυ....

fantacid
03/11/2006, 01:59
count me in

δωστε κανα ιφνο για το μαγαζι μη ψαχνω ολη τη κρηνη!!!!!
κ πεστε καμια ωρα.

το πως θα σας γνωρισω.....μαλλον απο τα κρανη ε?

τα λεμε

:wave2:

SvsGreek
03/11/2006, 06:44
Ειπαμε....21¨30 στην κρηνη, στο SEAGULL. Ειναι γωνιακο σχετικα στην μεση της κρηνης, το εχει φιλος μου καλος(αν και ειναι γρια!!), εχει μπροστα του περιπτερο και ειναι σε αποχρωσεις καφε κ κοκκινου.

Ε ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ? ΤΟ τι στρινγκ θα φορανε τα κοριτσια εκει δεν το ξερω αυτην την ωρα...

Παντως επειδη παιζει να παω μονος(με το αμαξι ομως, λογο πουτ"""οκρυου) αν υπαρχει καποιος που θα ερθει μονος του αν θελει ας χτυπησει τηλεφωνο να παμε μαζι. Αν ειμαστε πολλα ατομα μπορω να κανονισω να κατσουμε στους μεγαλους κετρινους καναπεδες...μονο εκει χωραμε βασικα....(σποντα)

Το τηλ ειναι 6946-124460. Πετρος. Ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ ανοιχτο....


67874

Dodok edessa
03/11/2006, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με τόσα περιπολικά που θα τον "συνοδεύουν", θα είμαστε παρέα για "δέσιμο" !!!:sad:



Άν είναι σίγουρο για Seagull, θα περάσουμε !!! :wave2: :beer: :wave2:


Μου ελειψες βρε παλιοτραγε :p

θα ερθουν και ο βασιλης κωστας κτλ....:confused:
:wave2:

Uriah Heep
03/11/2006, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Μου ελειψες βρε παλιοτραγε :p

θα ερθουν και ο βασιλης κωστας κτλ....:confused:
:wave2:


Σήμερα το απόγευμα γύρο στις 6 βράζω τσίπουρα στου Αντώνη (όχι του OldMan) το διπλό καζάνι (double-trouble) στο Κάτω Σχολάρι...

Όποιος θέλει μπορεί να περάσει να "μεταλλάβει"...

Δυστυχώς είναι μία καζανιά (2 ώρες περίπου) γι΄αυτό και δεν έκανα "ανοιχτή πρόσκληση".

Εάν δεν είμαι σε κατάσταση "γκροκί" από το χλυαρό φρέσκο τσίπουρο, θα περάσω.

ποιά άλλη αιθέρια ύπαρξη θα έρθει από Αθήναις?

:beer: :beer: :beer:

OldMan
03/11/2006, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
ποιά άλλη αιθέρια ύπαρξη θα έρθει από Αθήναις?

Θα σΕ πω "κατά μόνας" ...!!!

Το τηλέφωνο να έχεις ανοιχτό ...!!! :wave2:

OldMan
03/11/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Μου ελειψες βρε παλιοτραγε :p
θα ερθουν και ο βασιλης κωστας κτλ....:confused:
:wave2:

Θα κατεβείς Λούλη ??

(σε χρωστάω και ένα 50άρικο ...) :wave2:

Stergios69
03/11/2006, 12:16
Παιδιά, αμα έρθει ο dodok να προσέχετε τις μηχανές σας, μην τις δείτε αγγελία στην χρυσή ευκαιρία από Δευτέρα... :D

OldMan
03/11/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Παιδιά, αμα έρθει ο dodok να προσέχετε τις μηχανές σας, μην τις δείτε αγγελία στην χρυσή ευκαιρία από Δευτέρα... :D

Ρε εδώ έχει φτάσει να πληρώνει Γυναίκα Γιατρό για να λέει ότι είναι δικά της ...:eyepop:

Stergios69
03/11/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε εδώ έχει φτάσει να πληρώνει Γυναίκα Γιατρό για να λέει ότι είναι δικά της ...:eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
03/11/2006, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Παιδιά, αμα έρθει ο dodok να προσέχετε τις μηχανές σας, μην τις δείτε αγγελία στην χρυσή ευκαιρία από Δευτέρα... :D

και σε ρε τεκνον βρουτε :mad:


ουυυυυυυ !!!!απατεωνες !!!!:a2:

Dodok edessa
03/11/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα κατεβείς Λούλη ??

(σε χρωστάω και ένα 50άρικο ...) :wave2:

περαν της πενταετιας τα χρεη διαγράφονται !!!:lol: :rotflmao:

Dodok edessa
03/11/2006, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε εδώ έχει φτάσει να πληρώνει Γυναίκα Γιατρό για να λέει ότι είναι δικά της ...:eyepop:

ναι εχεις δικιο πληρωνω ..:cool: αλλα οχι με χρημα..αλλα με το αγαλματενιο μου κορμι:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

fantacid
03/11/2006, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
περαν της πενταετιας τα χρεη διαγράφονται !!!:lol: :rotflmao:


Ρε για δες εδω εναν χρυσο ανθρωπο!!!!!!

του χρωστανε κ σου λει οτι τα χρεη διαγραφονται!!!!!!


εαν ερθεις κρατα κανα κατοσταρι που θελω να με δανεισεις!
ναι καρδια μου?

:wave2: :wave2: :wave2:

AtsatsosKakoszx
03/11/2006, 19:40
E, παιδιά! Ο Πετρος θα έρθει με τουτου!!! μην το κοροϊδέψετε,καλα;;; :p

AtsatsosKakoszx
03/11/2006, 22:59
Καλά ρε παιδιά, μια πλάκα κάναμε και κανείς δε σήκωσε το χέρι του να μου κάνει ένα νόημα; :( μπήκα με δερμάτινο, γάντια και κράνος στο χέρι και κοιτούσα γύρω-γύρω σαν το βλάκα. Τόσο δύσκολο ήταν να το πιάσετε;
Δεν ήξερα κάποιον από την συνάντηση. 2-3 που ξέρω δεν ήταν, οπότε περίμενα καλοσώρισμα από άλλους αλλά τίποτα.
Ήταν και ένα κόκκινο smart απ' έξω με αυτοκόλλητα FMF κ.α.
Τεσπα. Την επόμενη φορά.

Tropeas
04/11/2006, 04:47
Και ο Νίκος με τουτού ήτανε...

SvsGreek
06/11/2006, 06:43
ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ...ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ???

Μονο ο αδερφος που ηρθε κ κοιτουσε οπως λεει δεξια κ αριστερα....μονο που εγω πηγα κατα τις 10 με εναν φιλο ακομα...και απλα μου ειπαν φιλε απτο μαγαζι οτι ηρθες,ειδες, κ απηλθες!!!

Γιαυτο εβαλα το κινητο μου ποστ για να με παιρνατε οσοι ερχοσασταν μονοι σας!!

Οσο για ολους τους αλλους περιμενω καλες-ΠΟΛΥ καλες δικαιολογιες ή εστω κανονιστε μια συναντηση εσεις ρε παιδια κ πειτε μου.

Dodok edessa
06/11/2006, 07:30
εγω ξέρω για καποιες μπεκροκανατες που επιναν ρακι :D οταν τελειωνανε θα περνουσαν απο εκει αλλα μαλλον θα χαλασε η βάνα !!:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:


68297

OldMan
06/11/2006, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
εγω ξέρω για καποιες μπεκροκανατες που επιναν ρακι :D οταν τελειωνανε θα περνουσαν απο εκει αλλα μαλλον θα χαλασε η βάνα !!:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:

Η βάνα (όχι η ψηλή, η άλλη στο βαρέλι...) δεν έπαθε τίποτε !!!:D

(όταν δεν μπορείτε να κάνετε συνεννοήσεις, μην ζητάτε μετά και τα ρέστα...)


Ο ένας Seagull, ο άλλος Ούζου Μέλαθρον, ο τρίτος Sante .... :a31:

Και ο π@π@ρα; ο συντονιστής (λέγε με Χάροντα...) πουθενά !!! :smokin:

Atsatsos
08/11/2006, 00:43
Μαλακία παίχτηκε. Όλοι μέσα ήταν και όλοι λούιδες