PDA

View Full Version : Σεβασμος στους μεγαλυτερους



EddY
01/11/2006, 17:44
Λοιπον ειπα να γραψω και ενα ποστ στα ελληνικα.....οπως εχω αναφερει ειμαι μαθητης της 3 λυκειου και το λυκειο σιστεγαζεται με το γυμνασιο...το προβλημα μου ειναι οτι τα γυμνασιακια εχουν παρει πολυ θαρος και βριζουν και πανε και κολλανε τσαμπουκα σε μερικα παιδια του λυκειου...για παραδειγμα σημερα ηρθε ενα πιτσιρικι και αρχιζε να με βριζει επειδη κλοτσισα την μπαλα του.με εφερε στα ορια να τον βαρεσω αλλα μετα σκεφτηκα πως αμα τον βαρεσω εγω θα φερει τους γονεις του να μου ζητισουν τον λογο...θα ηθελα να ηξερα αν οι σημερινοι γονεις μαθαινουν στα παιδια οτι πρεπει να σεβονται τους μεγαλυτερους...εγω θυμαμαι οταν πηγαινα γυμνασιο οτι δεν τολμουσα να πω ουτε μ@λ@κ@ σε παιδι του λυκειου.η το αλλο οταν εβγενε το λυκειο εξω εμεις επρεπε να σταματισουμε την μπαλα για να παιξουν αυτοι τωρα ομως εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο....η ερωτηση μου ειναι αμα μου ξαναπει τπτ ενα πιτσικιρι τι να του κανω να το αφισω ετσι η να δει τι θα πει να μην σεβασμο στους μεγαλυτερους??????





παιδια ΔΕΝ μπορω να γραφω στα ελληνικα μπορω να συνεχισω με τα greeklish μου PLZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GeorgeFZR
01/11/2006, 17:50
Αμα σε ενοχλησει ξανα να τον απειλησεις οτι θα του παρεις Honda μηχανακι


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε τι γινεται....:bawl: :cry: :confused:

EddY
01/11/2006, 17:53
gia auton tha einai doro:) :) :)

lampros_fazer
01/11/2006, 17:58
Δεν ρωτάς τον elias_sgr μπορεί να σε βοηθήσει..:lol: :rotflmao:

Βούτα το απ'το λαιμό και μπινελίκι..:D Και μη συνεχίσεις τα greeklish γιατί μπορεί να κάνω το ίδιο με σένα..:evil: :D

EddY
01/11/2006, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Δεν ρωτάς τον elias_sgr μπορεί να σε βοηθήσει..:lol: :rotflmao:

Βούτα το απ'το λαιμό και μπινελίκι..:D Και μη συνεχίσεις τα greeklish γιατί μπορεί να κάνω το ίδιο με σένα..:evil: :D


ελπιζω να μπει και αυτος στην συζητηση:beer: :beer:


οσο για το αλλο δεν μπορω γτ εχω δισλεκσια και αμα τα γραφω λαθος με βλεπω να γεμιζω το http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30237 οποτε τι να κανω????

lampros_fazer
01/11/2006, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
οσο για το αλλο δεν μπορω γτ εχω δισλεκσια και αμα τα γραφω λαθος με βλεπω να γεμιζω το http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30237 οποτε τι να κανω????
Στο αρχικό σου ποστ μια χαρά τα κατάφερες..:winka: Και δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που κάνει λάθη..Τα ποστ σε greeklish λίγοι τα διαβάζουν,ειδικά αν είναι και μεγάλα π@πάρια..

:beer: :beer:

Όσο για τα μαργαριτάρια,άλλοι προσπαθούν να μπουν και δεν μπορούν..:rotflmao:

evvou
01/11/2006, 18:13
αν ζοριζεσαι σε τοσο μεγαλο βαθμο υπαρχει και αυτο...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4093

παντως μια χαρα γραφεις οποτε μην αγχωνεσαι καθολου μικρε :smilea: :beer: :beer: :beer: :wave2:

megatim
01/11/2006, 18:40
Εμένα μου κολλάνε κάτι μυξιάρικα με Fazer και VStrom και λένε πως με έχουν. Και είναι 2-3 χρόνια μικρότεροι. Μα καλά δεν με σέβονται καθόλου;

:rotflmao:

lampros_fazer
01/11/2006, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Εμένα μου κολλάνε κάτι μυξιάρικα με Fazer και VStrom και λένε πως με έχουν. Και είναι 2-3 χρόνια μικρότεροι. Μα καλά δεν με σέβονται καθόλου;

:rotflmao:
Τον έναν τον ξέρω :lol: τον άλλον μάλλον τον Θόδωρα θα εννοείς,εγώ είμαι 5 χρόνια μικρότερος..:D Την επόμενη φορά από σεβασμό θα σε αφήσω να περάσεις μπροστά..:D

:lol::lol:

vassilis88
01/11/2006, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
Λοιπον ειπα να γραψω και ενα ποστ στα ελληνικα.....οπως εχω αναφερει ειμαι μαθητης της 3 λυκειου και το λυκειο σιστεγαζεται με το γυμνασιο...το προβλημα μου ειναι οτι τα γυμνασιακια εχουν παρει πολυ θαρος και βριζουν και πανε και κολλανε τσαμπουκα σε μερικα παιδια του λυκειου...για παραδειγμα σημερα ηρθε ενα πιτσιρικι και αρχιζε να με βριζει επειδη κλοτσισα την μπαλα του.με εφερε στα ορια να τον βαρεσω αλλα μετα σκεφτηκα πως αμα τον βαρεσω εγω θα φερει τους γονεις του να μου ζητισουν τον λογο...θα ηθελα να ηξερα αν οι σημερινοι γονεις μαθαινουν στα παιδια οτι πρεπει να σεβονται τους μεγαλυτερους...εγω θυμαμαι οταν πηγαινα γυμνασιο οτι δεν τολμουσα να πω ουτε μ@λ@κ@ σε παιδι του λυκειου.η το αλλο οταν εβγενε το λυκειο εξω εμεις επρεπε να σταματισουμε την μπαλα για να παιξουν αυτοι τωρα ομως εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο....η ερωτηση μου ειναι αμα μου ξαναπει τπτ ενα πιτσικιρι τι να του κανω να το αφισω ετσι η να δει τι θα πει να μην σεβασμο στους μεγαλυτερους??????





παιδια ΔΕΝ μπορω να γραφω στα ελληνικα μπορω να συνεχισω με τα greeklish μου PLZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


αφου ειναι φλωροι ρε ολοι τους...ολοι τρεντηδες γινανε...θυμαμαι κ γω περσι κ μας κανανε μαγκιες τα μικρα!αμα τους επαιζες καμια σφαλιαρα ερχοντουσαν στα ισα τους..κ οταν ημασταν εμεις πιο μικροι δν τολμουσαμε ουτε να σκεφουμε να κανουμε μλκια σε μεγαλυτερους.αν κ γω ειχα τον αδερφο μου κ δεν ετρωγα κολληματα μπουχαχαχαχχ :rotflmao: :rotflmao:

EddY
01/11/2006, 23:35
κοιτα δεν σου λεω οτι τα περναο μονο 2 χρονια αλλα τους σκαω μια 4αρα μεσα στο νερο το θεμα ειναι οτι πρεπει να τους κοπει αυτος ο αερας γτ στο τελος μπορει και να πετακσουν.....εγω απο αυριο με το παραμικρο που θα μου πει καπιο αντε γ@ θα φαει σφαλιαρα και ρε να μου και τοτε δεν την γλιτονει πρεπει το λυκειο να ζισει τις παλιες του δοξες

EddY
01/11/2006, 23:38
ακομα αναροτιεμαι πως και δεν εχει μιλισει ακομα elias_sgr.....

Nikoskazer2000
01/11/2006, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
ακομα αναροτιεμαι πως και δεν εχει μιλισει ακομα elias_sgr.....

Θα πλακώνει κανένα παιδάκι του δημοτικού...:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Ρε ακούς τι λές;;;;;

Αν λειτουργούσαμε ολοι έτσι όπως σκέφτεσαι εσυ, τότε θα μας την έλεγε κανείς μεγαλύτερος μας και 'μεις θα στήναμε κώλο :dizzy: .

Όταν πας φαντάρος και δεις το φαινόμενο "παλιός-νέος" ελα να μας πεις τις εντυπώσεις σου. Που θέλω να καταλήξω: Οταν έχεις δίκιο, θα υπερασπιστείς τον εαυτό σου είτε αυτός που έχεις απέναντι σου είναι πιο νέος ή γέρος απο εσένα.

Α ναι ξέχασα: αμα είσαι ντουλάπα, παίζει να τα βάλεις με μια ντουλάπα, αμα δεν είσαι...τότε τα πράγματα δυσκολεύουν...αλλα τουλάχιστον απο θέμα τιμής και μόνο κάνεις οτι μπορείς. :ninja:

Μη με παρεξηγήσεις, φιλικά μιλάω. :beer:

Φιλαλήθης
01/11/2006, 23:51
σεβασμός μόνο και μόνο επειδή ο άλλος έχει ζήσει περισσότερα χρόνια, είναι λάθος.:nono:

τον ίδιο σεβασμό (τον μέγιστο!) πρέπει να δείχνει κάποιος σε ΟΛΟΥΣ._
:mad:
σεβασμό δε δείχνεις στον άλλο επειδή είναι μεγαλύτερος ή σπουδαγμένος ή λεφτάς ή δε ξέρω-γω-τι-άλλο:confused: . Δείχνεις επειδή είναι άνθρωπος τον οποίο δεν ξέρεις. Από κει και πέρα, αν θα συνεχίσεις να τον σέβεσαι ή όχι, θα καθοριστεί από τις πράξεις του.:sick:

τέλος, η δυσλεξία θεραπεύεται:beer: . Όχι τελείως, αλλά σε ικανοποιητικό βαθμό:smilea: . Και μένα μου λείπουν κομμάτια από τα δάχτυλά μου:( ... δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ σαν εξήγηση για το ότι γράφω αργά.:nono: (δεν γράφω αργά, ούτως ή άλλως)

Όπως και να'χει, το thread με τα μαργαριτάρια χρειάζεται υλικό... :wacko: :D

Φιλαλήθης
01/11/2006, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Α ναι ξέχασα: αμα είσαι ντουλάπα, παίζει να τα βάλεις με μια ντουλάπα, αμα δεν είσαι...τότε τα πράγματα δυσκολεύουν...

Ντουλάπα ξεντουλάπα, κλωτσιά στ'αρχίδια και η ντουλάπα γίνεται κομοδίνο:lol:

EddY
01/11/2006, 23:58
ρε παιδια οταν περασατε εσεις απο το σχολειο δεν ειχατε αυτους ας τους πω "νομους"...Δηλαδη θα σου αρεσε να ερχεται το καθε πιστιρικι που ι μαμα του εχει παει και του εχει οτι πιο ακριβο ρουχο υπαρχει το ταιζει μεχρι να σκασει το παιδι και θα ηθελες αυτο το παιδι να σε πει μ@λ@κ@.το οποιο το αφεινει κιολας ι μαμα να βγει εκσω????ολοι περασαμε απο αυτην τιν ιλικα και ξερουμε οτι στα παιδια του λυκειου δεν πρεπει να ανιμιλαμε

Nikoskazer2000
01/11/2006, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
Ντουλάπα ξεντουλάπα, κλωτσιά στ'αρχίδια και η ντουλάπα γίνεται κομοδίνο:lol:

Πούστικη μάχη αλλα....ΟΚ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
02/11/2006, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
ρε παιδια οταν περασατε εσεις απο το σχολειο δεν ειχατε αυτους ας τους πω "νομους"...Δηλαδη θα σου αρεσε να ερχεται το καθε πιστιρικι που ι μαμα του εχει παει και του εχει οτι πιο ακριβο ρουχο υπαρχει το ταιζει μεχρι να σκασει το παιδι και θα ηθελες αυτο το παιδι να σε πει μ@λ@κ@.το οποιο το αφεινει κιολας ι μαμα να βγει εκσω????ολοι περασαμε απο αυτην τιν ιλικα και ξερουμε οτι στα παιδια του λυκειου δεν πρεπει να ανιμιλαμε

Σου ξαναλέω να διαβάσεις την προηγούμενη μου απάντηση :winka: .
(οχι την τελευταία που έστειλα στο tsiro_temp :lol: )

Αμα στην "λέει" χωρίς να έχει δίκιο και σε προσβάλει πέχτου καμιά σφαλιάρα να έρθει στα ίσια του.

Υ.Γ: Και 'γω οταν ημουν στη ηλικία σου δεν υπερασπιζόμουν τον εαυτό μου (κακώς). Μάθε απο τα λάθη μας και τα δικά σου οσο γίνεται νωρίτερα.

:wave2:

Φιλαλήθης
02/11/2006, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Πούστικη μάχη αλλα....ΟΚ!

γιατί, αυτός που το παίζει καμπόσος επειδή είναι σφίχτερμαν, είναι ο "άντρας"; ή σήμερα το πόσα κιλά ποντίκια έχεις είναι το μέτρο αντρείας;
πφ.:wacko:

EddY
02/11/2006, 00:10
αντρας ειναι αυτος που θα χρισιπιοιεισει την εξηπναδα του σε μια τετοια δισκολη περιπτωση,

GIXXERAKIAS
02/11/2006, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
αντρας ειναι αυτος που θα χρισιπιοιεισει την εξηπναδα του σε μια τετοια δισκολη περιπτωση, :confused: :confused: Εξυπναδα?μηπως θα εννοεις την μεγιστη ταχυτητα που μπορει να αναπτυξει πεζος?τα ποδια στον ωμο που λεμε?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EddY
02/11/2006, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:confused: :confused: Εξυπναδα?μηπως θα εννοεις την μεγιστη ταχυτητα που μπορει να αναπτυξει πεζος?τα ποδια στον ωμο που λεμε?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μπορει να εννοω και αυτο......

Φιλαλήθης
02/11/2006, 00:18
κάνεις λάθος... αυτός λέγεται "έξυπνος"

και γι'αυτό πας ακόμα σχολείο... :smilea:

fantacid
02/11/2006, 00:28
u know greek sfaliara????

try it!!!


εχει γαλουχισει γενεες κ γενεες ελληνων!


κ αυτο να το θυμασε:

Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΗΤΕ ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ!

lampros_fazer
02/11/2006, 00:37
Ρε μην ακούς τους από πάνω και βούτα το από το λαιμό σου λέω..! :D

Αύριο το απόγευμα να μου πεις τι έγινε..:lol:

fantacid
02/11/2006, 00:48
πες σε ποιο σχολειο εισαι να μαζευτουμε αυριο κανα 50ρια αλητες-μηχανοβιοι να'ρθουμε
να σε χαιρετησουμε να εχεις ρισπεκτ απο ολο το σχολειο κ τα γκομενακια στα ποδια σου!



:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

jbear
02/11/2006, 02:41
Μπορει να κανω λαθος αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι τον σεβασμο τον κερδιζεις, αυτο που λεμε "με την αξια σου"... Το συγκεκριμενο "μικρο" υποθετω οτι εχει γενικοτερο προβλημα συμπεριφορας και κοσμιας διαγωγης... Και εχω παρατηρησει οτι αυτο ειναι εντονο φαινομενο τωρα τελευταια... :mad: Τι μαθαινουν οι γονεις στα παιδια ειναι μεγαλο θεμα, προφανως η σωστη διαπαιδαγωγηση ειναι δυσκολη για τους περισσοτερους γονεις και το χουν ριξει στον ωχαδεριφισμο... :wacko: :bigcry: Μ@λ@κες... :mad: Αμα γινεται μιση (πολλη λεω?) δουλεια στο σπιτι και καθολου (η ελαχιστη) στο σχολειο, τι περιμενεις?... :mad: :mad: :mad: Πολυ θα θελα να δω τα κακομαθημενα οταν μεγαλωσουν και σπουδασουν και θα πινουν 2 φορες το αιμα των γονιων τους, τι θα λενε για τα καμαρια τους οι γονεις... Για οταν θα θελουν (λεμε τωρα) δουλεια, θα πεσει τρελο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αφου τα καμαρια που με τοσο κοπο τελειωσαν το πανεπιστημιο μετα απο 3 χρονια καθυστερηση (λιγα λεω?) δε θα καταδεχονται δουλεια με βαθμο χαμηλοτερο απο προισταμενο και μισθο 2.000? (και χαρη τους κανανε που πηγαν εκει για να δουλεψουν...) :mad: :mad: :mad:

Τελοσπαντων. Το "κακο" καταπολεμαται στη ριζα του, αν βαλουν ποτε μυαλο οι γονεις (και οι δασκαλοι), υπαρχουν κι εξαιρεσεις φυσικα, μπορουμε να περιμενουμε ενα καλυτερο μελλον, αλλιως το μηλο κατω απ τη μηλια θα πεσει! :sad: :mad:

EddY
02/11/2006, 06:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
Μπορει να κανω λαθος αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι τον σεβασμο τον κερδιζεις, αυτο που λεμε "με την αξια σου"... Το συγκεκριμενο "μικρο" υποθετω οτι εχει γενικοτερο προβλημα συμπεριφορας και κοσμιας διαγωγης... Και εχω παρατηρησει οτι αυτο ειναι εντονο φαινομενο τωρα τελευταια... :mad: Τι μαθαινουν οι γονεις στα παιδια ειναι μεγαλο θεμα, προφανως η σωστη διαπαιδαγωγηση ειναι δυσκολη για τους περισσοτερους γονεις και το χουν ριξει στον ωχαδεριφισμο... :wacko: :bigcry: Μ@λ@κες... :mad: Αμα γινεται μιση (πολλη λεω?) δουλεια στο σπιτι και καθολου (η ελαχιστη) στο σχολειο, τι περιμενεις?... :mad: :mad: :mad: Πολυ θα θελα να δω τα κακομαθημενα οταν μεγαλωσουν και σπουδασουν και θα πινουν 2 φορες το αιμα των γονιων τους, τι θα λενε για τα καμαρια τους οι γονεις... Για οταν θα θελουν (λεμε τωρα) δουλεια, θα πεσει τρελο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αφου τα καμαρια που με τοσο κοπο τελειωσαν το πανεπιστημιο μετα απο 3 χρονια καθυστερηση (λιγα λεω?) δε θα καταδεχονται δουλεια με βαθμο χαμηλοτερο απο προισταμενο και μισθο 2.000? (και χαρη τους κανανε που πηγαν εκει για να δουλεψουν...) :mad: :mad: :mad:

Τελοσπαντων. Το "κακο" καταπολεμαται στη ριζα του, αν βαλουν ποτε μυαλο οι γονεις (και οι δασκαλοι), υπαρχουν κι εξαιρεσεις φυσικα, μπορουμε να περιμενουμε ενα καλυτερο μελλον, αλλιως το μηλο κατω απ τη μηλια θα πεσει! :sad: :mad:



sosta ta les....

Cpt. Haddock
02/11/2006, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
το προβλημα μου ειναι οτι τα γυμνασιακια εχουν παρει πολυ θαρος και βριζουν και πανε και κολλανε τσαμπουκα σε μερικα παιδια του λυκειου...για παραδειγμα σημερα ηρθε ενα πιτσιρικι και αρχιζε να με βριζει επειδη κλοτσισα την μπαλα του.

να πας να το πεις στον μπαμπα σου...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:








γ@μώ τα θρεντ είναι αυτό.. :wacko: :cool:

kachius
02/11/2006, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
πες σε ποιο σχολειο εισαι να μαζευτουμε αυριο κανα 50ρια αλητες-μηχανοβιοι να'ρθουμε
να σε χαιρετησουμε να εχεις ρισπεκτ απο ολο το σχολειο κ τα γκομενακια στα ποδια σου!



:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:


χαχαχα...σωστός :beer:

:lol: :lol: :lol:

Stergios69
02/11/2006, 09:50
Kαι γω μέσα!! :D :D :D

EddY
02/11/2006, 13:16
loipon peite pioi thelete na erthete gia na ksero.....an kai to sxoleio mou den exei gkomenakia alla polla kai ametrita mpaza.....

latris mixanis
02/11/2006, 13:56
Τον σεβασμό τον "κερδίζεις" δεν τον ζητάς!!
Επίσης τα μικρότερα σε ηλικία παιδιά, από εμας παίρνουν παραδείγματα. Όταν εσυ, εγώ ο καθένας αποκαλεί τον άλλον μαλάκα, @ρχιδι κλπ χωρίς να λέει Νίκο, Μαρία... και μέσα στην ίδια πρόταση έχει πει επίσης άντε γαμήσου ρε, το μο.. της μάνας σου κοκ θες να σε σεβαστεί??:confused:

packo
02/11/2006, 14:30
Count me in amigo!

Resistman
02/11/2006, 22:44
Αν εχεις προβληματα με χτισμενους, παρε με τηλ και θα φερω 50 μπαχαλους:lol: :lol: :lol: :lol:

Εγγυηση σου λεω....:D :D :lol: :lol: :lol:

PiLoToS
02/11/2006, 23:23
και εγώ είμαι μαθητής της 3 Λυκείου . . . . έχει δικιο ρε παιδια εδω το φιλαρακι μας εχουν παρει πολυ αερα τα μικρα τωρα τελευταια απλα εμενα οταν μ κολανε τον αφηνω να λεει αλλα αμα πιασει στο στομα του για μανες η οτιδηποτε αλλο και εσυ τον εχεις προειδοποιησει τοτε σκεψου οτι εχεις καλη δικαιολογια να αρχισεις καυγα.....:lol: :lol: αλλα εγω ειμαι αντιθετος του καυγα....

EddY
02/11/2006, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από PiLoToS
και εγώ είμαι μαθητής της 3 Λυκείου . . . . έχει δικιο ρε παιδια εδω το φιλαρακι μας εχουν παρει πολυ αερα τα μικρα τωρα τελευταια απλα εμενα οταν μ κολανε τον αφηνω να λεει αλλα αμα πιασει στο στομα του για μανες η οτιδηποτε αλλο και εσυ τον εχεις προειδοποιησει τοτε σκεψου οτι εχεις καλη δικαιολογια να αρχισεις καυγα.....:lol: :lol: αλλα εγω ειμαι αντιθετος του καυγα....


πες τα!!!!!!!!!!!!!!μα δεν θα αρχισω καυγα απλως θα φαει μια που μετα θα με βλεπει στον δρομο και θα βρισκεται 3 τετραγωνα πιο πανω:) :) :) :) :)

fantacid
02/11/2006, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
loipon peite pioi thelete na erthete gia na ksero.....an kai to sxoleio mou den exei gkomenakia alla polla kai ametrita mpaza.....

αν δεν εχει γκομενα κια το σχολειο εγω δεν ερχομαι......

τωρα προσεξα οτι εισαι σε λυκειο κ οχι γυμνασιο.....αρα κ γκομενακια να ειχε θα μου επεφταν πολυ γερικα!

οποτε count out!!!


:lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao:

Kagourakos
03/11/2006, 01:19
Kala fantacid zwgrafizeis leme!!!!!
AAA k gia ta mpaza pou eipes prin Eddy na s dwsw mia simvouli san MEGALITEROS(SEVASMOS lemeeeeeee):AN DE MPAZWSEIS DE THA XTISEIS!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
03/11/2006, 12:02
καλωςτον:sun:


με τα προβληματα σου :D



ρε σεις ο αλλος απο την Λευκαδα τι απεγινε??

powerphot
03/11/2006, 12:09
Ρε για δες κάτι προβλήματα που έχουν στα σχολεία.......:look:
Καλά στα "κανάλια" για άλλα λένε :confused:
Τι διάλο απο λάθος χώρα ειδήσεις βλέπω...:confused: :confused: :confused:

TROOPER
03/11/2006, 12:20
εδω κολαει η ατακα του αφρο....

ΑΜΑ ΔΕ ΤΑ Γ@ΜΗΣΕΙΣ ΜΙΚΡΑ......................:lol: :lol: :lol:

TROOPER
03/11/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Τον σεβασμό τον "κερδίζεις" δεν τον ζητάς!!
Επίσης τα μικρότερα σε ηλικία παιδιά, από εμας παίρνουν παραδείγματα. Όταν εσυ, εγώ ο καθένας αποκαλεί τον άλλον μαλάκα, @ρχιδι κλπ χωρίς να λέει Νίκο, Μαρία... και μέσα στην ίδια πρόταση έχει πει επίσης άντε γαμήσου ρε, το μο.. της μάνας σου κοκ θες να σε σεβαστεί??:confused:

ας πουμε ελενα οτι εχουμε ενα παλικαρι που το ονομα του ειναι αντρεας....αν τον φωναξω μαλακαντρεα τον σεβομαι η οχι???????????????/:confused:





:rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:

mats8282
03/11/2006, 12:25
Τραβα του την σφαλιαρα που ειπανε πολλοι και την μαμα του να σου φερει και καμμια αποβολη να φας δεν θα σου ξαναπει τπτ...


Εγω μια φορα την εκανα την μαλακια να βρισω μεγαλυτερο στο γυμνασιο(εγω λυκειο αυτος)και την νιωθω ακομα την σφαλιαρα...Και καλα μου εκανε :)

EddY
03/11/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
αν δεν εχει γκομενα κια το σχολειο εγω δεν ερχομαι......

τωρα προσεξα οτι εισαι σε λυκειο κ οχι γυμνασιο.....αρα κ γκομενακια να ειχε θα μου επεφταν πολυ γερικα!

οποτε count out!!!


:lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao:


να σε ρωτησω τα κοριτσακια του δημοτικου σου κανουν γτ εχει πιο διπλα και ενα δημοτικο

EddY
03/11/2006, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Ρε για δες κάτι προβλήματα που έχουν στα σχολεία.......:look:
Καλά στα "κανάλια" για άλλα λένε :confused:
Τι διάλο απο λάθος χώρα ειδήσεις βλέπω...:confused: :confused: :confused:


στην σωστη χωρα ζεις....λες να παμε και μεις τα καναλια γτ το γυμνασιο δεν εχει σεβασμο στο λυκειο?????το μονο καναλι που θα ερθει τρεχοντας ειναι το σταρ

fantacid
03/11/2006, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
να σε ρωτησω τα κοριτσακια του δημοτικου σου κανουν γτ εχει πιο διπλα και ενα δημοτικο

το συζηταμε!!!!

:lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao:

EddY
03/11/2006, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
το συζηταμε!!!!

:lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao:


τολμω να σου πω οτι πιο διπλα εχει και νηπιαγωγειο πιστευω να ερθεις τωρα?????:p :p :p :p