PDA

View Full Version : Τι να κάνουμε για να μας προσέχουν???



sapila racing
02/11/2006, 13:00
Να μια καλή ιδέα!!

http://www.pleaselooktwice.com/

Δείτε το generic

Πάντως οι ανθρωποι που το σκεφτηκαν, το εφτιαξαν και το προμοτάρουν ειναι πολύ μπροστα σε σχέση με μας....

GIXXERAKIAS
02/11/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Να μια καλή ιδέα!!

http://www.pleaselooktwice.com/

Δείτε το generic

Πάντως οι ανθρωποι που το σκεφτηκαν, το εφτιαξαν και το προμοτάρουν ειναι πολύ μπροστα σε σχέση με μας.... +1000000 εμεις ειμαστε ακομα πολυυυυ πισω και θα χρειαστουν πολλααααα χρονια να φτασουμε σε τετοια επιπεδα παιδειας προς τους δυκυκλιστες της Ελλαδας:( :( :(

Trans
02/11/2006, 13:36
Γαμάτο! Πάντως επειδή πλησιάζει χειμώνας και δεν μπορώ να κυκλοφορώ έτσι προτιμώ τα έντονα χρώματα... Όχι παστέλ, φλουο κτλ :D:D Αλλά, πορτοκαλί μηχανή, κόκκινο-μαύρο κράνος, κόκκκινο-μάυρο μπουφαν και φυσικά πάντα η μεσαία σκάλα αναμμένη (άσε που το transalp-άκι μου την έχει πάντα ανοικτή).

Επίσης, κόρνα σε περίεργους οδηγούς ώστε να με δουν. Και γενικά ΠΡΟΣΟΧΗ, πολύ ΠΡΟΣΟΧΗ!

latris mixanis
02/11/2006, 13:43
Πολυ καλόοοοοο, έτσι θα μας προσέξουν σίγουρα!!
Αλλά στην Ελλάδα δε νομίζω να πιάσει:rolleyes:

villy
02/11/2006, 13:47
Προχωρημένο... :winka:





Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Πολυ καλόοοοοο, έτσι θα μας προσέξουν σίγουρα!!
Αλλά στην Ελλάδα δε νομίζω να πιάσει:rolleyes:




Όλο και κάποιος θα πιάσει:rolleyes: :blush: :lol: :lol: :lol:

latris mixanis
02/11/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Προχωρημένο... :winka:



Όλο και κάποιος θα πιάσει:rolleyes: :blush: :lol: :lol: :lol:

Δεν έχεις άδικο, το νόημα της προσπάθειας πάντως δεν θα το πιάσει :sad:

lampros_fazer
02/11/2006, 14:04
Καλό..:lol: :winka:

Αλλά και μέχρι εκεί να φτάσουμε,τις γυναίκες θα προσέξουν,εμάς στ'@ρχίδια τους θα μας γράψουν..μπορεί να μας πάρουν και στο κυνήγι..:lol: :rotflmao:

jarv
02/11/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Γαμάτο! Πάντως επειδή πλησιάζει χειμώνας και δεν μπορώ να κυκλοφορώ έτσι προτιμώ τα έντονα χρώματα... Όχι παστέλ, φλουο κτλ :D:D Αλλά, πορτοκαλί μηχανή, κόκκινο-μαύρο κράνος, κόκκκινο-μάυρο μπουφαν και φυσικά πάντα η μεσαία σκάλα αναμμένη (άσε που το transalp-άκι μου την έχει πάντα ανοικτή).

Επίσης, κόρνα σε περίεργους οδηγούς ώστε να με δουν. Και γενικά ΠΡΟΣΟΧΗ, πολύ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Έχει γίνει μία έρευνα που έδειξε τα εξής, ο εγκέφαλος των οδηγων αυτοκινήτου εντοπίζει μόνο τον όγκο, άρα άλλα αυτοκίνητα, φορτηγά κλπ. και ΟΧΙ μοτοσυκλέτες. Φαντάζομαι όλοι έχετε ακούσει τη γνωστή ατάκα "μα δεν σε είδα", η μόνη λύση είναι να φοράμε πάντα έντονα χρώματα σε μπουφάν και κράνος, να έχουμε πάντα αναμένα τα φώτα και ΜΗΝ κορνάρετε, το πιθανότερο είναι ο οδηγός του αυτοκινήτου να κάνει τιμονιά και να χτυπήσει άλλη μοτοσυκλέτα. Άρα την κόρνα μόνο σε ανάγκη.

johnpan
02/11/2006, 16:21
Τι να κάνουμε για να μας προσέχουν???

τίποτα. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να μας προσέξουν απλά γιατί είμαστε αόρατοι. :smokin:
Ετσι έχουμε όλοι το κεφάλι μας ήσυχο:wave2: