PDA

View Full Version : Gandalf...ο εμπρηστής ...χεχεχε...(ΠΑΟ-ΟΣΦΠ)



Gandalf dr685sm
03/11/2006, 10:48
Αίντε να σας δώ τώρα...

Απο την μια λέει οι παίκτες των κόκκινων , "αναίρεσαν" μόνοι τους το ρεπό τους και έκαναν προπόνηση χθες!
Απο την άλλην οι του ΠΑΟ, θέλουν κορυφή και έχουν πάρει τα πάνω τους.

Και οι δύο απο καλές σχετικά εμφανίσεις.

Ο ΟΣΦΠ με 5 βαθμούς απο ΠΑΟ και 6 απο ΑΕΚ , αν χάσει , κάνει τα εύκολα δύσκολα και σίγουρα θα χαλάσει τελείως το κλίμα για όλους τους μετέχοντες σε αυτόν. Ο Κόκκαλης λέει πάλι , πάει με φάκκελο.

Αν χάσει ο ΠΑΟ, τότε δυσκολεύουν οι καταστάσεις μιας και ο ΟΣΦΠ πάει με 8 μπροστά και δύσκολα πιάνεται. Χώρια που αν κερδίσει και η ΑΕΚ μένει 2 πόντους πίσω και απο αυτήν.

Αν έρθει , ισοπαλία, θα χαρούμε εμείς, μιας και ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ , τότε θα είμαστε 4 πίσω απο ΟΣΦΠ και 1 μπροστά απο ΠΑΟ...

Αίντε να σας δώ τώρα.. .πείτε τα εσείς για τις ομάδες σας και βλέπουμε.


Gandalf

VegasKitty
03/11/2006, 11:20
Εγω θα κανω δηλοσεις μετα τον αγωνα.... :evil:

Μεχρι τοτε αναμενατε στην οθονη σας.... :smokin:

x-rider
03/11/2006, 11:25
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
[Και οι δύο απο καλές σχετικά εμφανίσεις.





Ε.Λ.Ε.Ο.Σ:bawl:





Χτες δυο επαρχιακες ομαδουλες παιζανε κλωτσοπατιναδα


ο ενας εδινε την μπαλλα στον αλλο

dodos_1
03/11/2006, 12:31
λοιπον εγω εχω να πω οτι παναθηναϊκος θα χασει την κυριακη,εμεις θα παρουμε το πρωταθλημα για ακομη μια φορα,το καλοκαιρι θα ερθουν παλι τα μεγαλα ονοματα στις ομαδες,ο κοκκαλης θα ανακοινωσει οτι στοχος του ολυμπιακου ειναι το Τσου Λου,ο ολυμπιακος θα παιξει προκριματικα τσαμπιονς λιγκ,θα περασει στους ομιλους,θα αποκλειστει απο την επομενη φαση και θα παιζει μαζι με τον ΠΑΟ και την ΑΕΚ στο ουεφα με ποδοσφαιρικα χωρια μεχρι να αποκλειστουνε ολοι μαζι.
για γαρνιτουρα βαλτε και καποιες αφιξεις-αναχωρησεις προπονητων για να κανουμε γουστα.
:wave2: :wave2: :wave2: :lol: :lol:

alximistis
03/11/2006, 14:29
Εγώ ως αεκτζής που συνήθως διαφοροποιούμαι από τους υπόλοιπους αεκτζήδες έχω την εξής άποψη:
θέλω να χάσει ο βάζελος!!! Και το λέω αυτό για δύο λόγους. Πρώτον αν χάσει και κερδίσουμε εμείς (άντε να δούμε αν θα το καταφέρουμε) φεύγουμε δύο βαθμούς μπροστά. Βασικό. Θα μας κυνηγάει αυτός και όχι το αντίθετο.
Δεύτερον θα έχει χάσει όλα τα ως τώρα ντέρμπι που θα έχει δώσει και σε μία περίοδο που φαίνεται να παίρνει τα πάνω του τσουπ να τη πάλι η κατραπακιά!!! Άντε πάλι μπουρδέλο.
Κι επειδή ΔΕΝ έχω καμία μα απολύτως καμία πίστη στις πιθανότητες μας (και στις ικανότητες μας) για πρωτάθλημα θέλω πάση θυσία τη δεύτερη θέση. Να μαζώξωμε πάλι κανά ευρώ...

ΙΠΠΕΑΣ
03/11/2006, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
λοιπον εγω εχω να πω οτι παναθηναϊκος θα χασει την κυριακη,εμεις θα παρουμε το πρωταθλημα για ακομη μια φορα,το καλοκαιρι θα ερθουν παλι τα μεγαλα ονοματα στις ομαδες,ο κοκκαλης θα ανακοινωσει οτι στοχος του ολυμπιακου ειναι το Τσου Λου,ο ολυμπιακος θα παιξει προκριματικα τσαμπιονς λιγκ,θα περασει στους ομιλους,θα αποκλειστει απο την επομενη φαση και θα παιζει μαζι με τον ΠΑΟ και την ΑΕΚ στο ουεφα με ποδοσφαιρικα χωρια μεχρι να αποκλειστουνε ολοι μαζι.
για γαρνιτουρα βαλτε και καποιες αφιξεις-αναχωρησεις προπονητων για να κανουμε γουστα.
:wave2: :wave2: :wave2: :lol: :lol:

+1

el_hymador
03/11/2006, 21:32
2 - 0 ...

Απλα και Λακωνικα.

STOYBI
03/11/2006, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
2 - 0 ...

Απλα και Λακωνικα.

Υπαληλοοοοοςςςς........:mad:

Ενα 2-0 στο κυριο !!!!!:D Και γρηγορα !! :mad:

Ο επομενος πελατης παρακαλω.... :D


:smokin:

oiko1979
04/11/2006, 04:03
ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ....

:confused: :confused: :confused:

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ:lol: :lol: :lol: ....

skous
04/11/2006, 16:08
ego 8elw na kerdisei o aris ;)