PDA

View Full Version : Καπνιζει το v-strom??



kakofonixx
03/11/2006, 23:10
λοιπον, απολογουμαι τι εννοω...

Σημερα το απογευμα επιστρεφω σπιτι μου με τη μηχανη (V-Strom 650 K7) και την παρκαρω ως συνηθως στο πεζοδρομιο απεναντι απο το σπιτι μου...
Πριν τη σβησω βγαζω το κρανακι μου και μου'ρχεται μια περιεργη μυρωδια... Λεω "παλι ψαρια τηγανιζουν ρε π@υστημ...)
Μολις σβηνω λοιπον το μηχανη, να σου καπνοι μεσα απο το κενο του τιμονιου!!:eyepop::eyepop:
Τρελαθηκα λεμε!!!
Ενταξει δεν ηταν παρα πολυ καπνα, αλλα οπως και να το κανεις...:bigcry:
Κατεβαινω αμεσως και αρχιζω να την ψαχνω...
Τι εχει συμβει?
Μια γ@μοζελατινα (ή κατι τετοιο τελος παντων) να σιγοψηνεται στο λαιμο της εξατμισης της καλης μου!!! :uplate:
Εννοω στο κομματι του λαιμου που ειναι χαμηλα, κατω απο τον κινητηρα και κοντα στο φιλτρο λαδιου!
:hypnotize
Προσπαθησα να το αγγιξω, αλλα εκαιγε...

Τι να κανω ρε παιδια??? Πως να το βγαλω? Οταν ειναι κρυος ο λαιμος φανταζομαι θα βγει πιο ευκολα? αλλα πως??? :a4:
Σημειωτεον οτι μετα που την πηγα στο γκαραζ, εκανα δυο στενα δρομο και παλι αρχισε να μου μυριζει...:bawl: :bawl:

TROOPER
04/11/2006, 10:07
δεν ξερεις...δεν πειραζεις!!!!!!!!!

πας σε συνεργειο εξουσιοδοτημενο σουζουκι και σου βρισκουνε λυση!(γνωμη μου):wave2:

VanDiemen
04/11/2006, 10:15
Γνώμη μου.. Άσ' το να ψηθεί αν κρυώσει και δε βγαίνει με το χέρι. Και αφηγούμαι, εξηγούμαι ή διηγούμαι, όχι απολογούμαι! Δε μας έκανες τίποτα.. ;)

kakofonixx
05/11/2006, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δεν ξερεις...δεν πειραζεις!!!!!!!!!

πας σε συνεργειο εξουσιοδοτημενο σουζουκι και σου βρισκουνε λυση!(γνωμη μου):wave2:
Μπαααα...
Αυτοι ειναι ικανοι να μου αλλαξουν ολοκληρη την εξατμιση :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Γνώμη μου.. Άσ' το να ψηθεί αν κρυώσει και δε βγαίνει με το χέρι.
Να το αφησω, αλλα οταν ψηνεται μου μυριζει και μου ανοιγει η ορεξη!:D
Χρυσο το εχω κανει το γυραδικο της γειτονιας :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Και αφηγούμαι, εξηγούμαι ή διηγούμαι, όχι απολογούμαι! Δε μας έκανες τίποτα.. ;)
:blush:

Respect
05/11/2006, 07:19
Αυτή η ζελατίνα από τι πράγμα είναι; Από κάτι που υπάρχει πάνω στο μοτό; :alien:

skous
05/11/2006, 13:26
ean einai zelatina p.x. sakoula pou mazepses, tote opws einai zesti i moto kai ayto einai liwmeno, perneis kati to opoio na antexei tin 8ermokrasia kai na einia se tetoio mege8os wste na min kaneis kai na min xalasei ton laimo, p.x. kapoio ksilaraki apo kapoio dentraki, kai bgazeis afova tin zelatina. kai afineis panw ston laimo elaxisto yliko pleon. meta apo 1 bolta terma i mirodia kai oi kapnoi. apla o laimos 8a fainetai lekiasmenos ligo.

kakofonixx
05/11/2006, 14:01
@ Respect: Οχι δεν ειναι κατι της μηχανης, ειναι καποιο σκουπιδι ή σακουλα super market....
@ skous: αυτο μαλλον θα δοκιμασω... Θα τη δω βεβαια και κρυα αν μπορει να φυγει τιποτα, αλλα αυτη η μεθοδος ειναι μολλον η πιο ενδεδειγμενη...
:wave2:

blueblack
06/11/2006, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
@ Respect: Οχι δεν ειναι κατι της μηχανης, ειναι καποιο σκουπιδι ή σακουλα super market....
@ skous: αυτο μαλλον θα δοκιμασω... Θα τη δω βεβαια και κρυα αν μπορει να φυγει τιποτα, αλλα αυτη η μεθοδος ειναι μολλον η πιο ενδεδειγμενη...
:wave2:


ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ.....

Παίρνεις ένα γάντι άμιάντου άπό αύτά πού έχουν οί νοικοκυρές καί τό πρόβλημα
σου λύθηκε μέ ζεστή τή μηχανή έννοείται.....!!!!!!!!!


:lol: :wave2: