PDA

View Full Version : Προστατευτικο για τηλεειδοποιηση



franki26gr
04/11/2006, 15:29
Καλησπερα.
Ψαχνω να βρω καποιο προστατευτικο καλυμα για το χειριστηριο της τηλεειδοποιησης.
Θελω να βρω κατι ειτε σε δερματινο (η οποιο αλλο υλικο υπαρχει) για το κατω μερος και με 1 διαφανη πλαστικη μεμβρανη στο επανω(εκει που ειναι η οθονη και τα κουμπια) το οποιο θα προστατευει το χειριστηριο απο νερο(δυστηχως δεν ειναι αδιαβροχο).
Ενναλακτικα καποιο ειδος μπρελοκ το οποιο θα χωραει και τα 2 κλειδια και το χειριστηριο και θα κλεινει με καποιο τροπο (φερμουαρ-κουμπια-σκρατσ).
Για πετε ιδεες-λυσεις και που μπορω να βρω κατι τετοιο....
Παρακατω παραθετω φωτο για ποιο το θελω

GIXXERAKIAS
04/11/2006, 18:49
Μιας και εισαι και απο το κερατσινι πεταξου μια βολτα ακομα και τωρα απο τον βαρελα στην γρηγοριου λαμπρακη απο κει την εχω παρεο και γω:winka: :wave2:

franki26gr
05/11/2006, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Μιας και εισαι και απο το κερατσινι πεταξου μια βολτα ακομα και τωρα απο τον βαρελα στην γρηγοριου λαμπρακη απο κει την εχω παρεο και γω:winka: :wave2:

Θα τον επισκεφτω με την πρωτη ευκαιρια...
Εσυ που πηρες τον ιδιο συναγερμο τι σου εδωσε και μου προτεινεις το συγκεκριμενο μαγαζι??
Θηκη για το χειριστηριο η μπρελοκ??
Τhanks....

PS:Αν θες μου απαντας και μεσω πμ....Ποσο σου πηγε το μαλλι(αγορα - τοποθετηση)??

GIXXERAKIAS
05/11/2006, 23:43
Για σκετη θηκη σου μιλησα δεν αβαλα εκει τον συναγερμο,κοστος 10ε.τον συναγερμο τον εβαλα μονος μου με αγορα 200ε elser με τηλεειδοποιηση απο αλλο μαγαζι(δεν κανω διαφημιση στον βαρελα απλα σου λεω που εχω βρει την θηκη):wave2:

keyman
06/11/2006, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από franki26gr
Καλησπερα.
Ψαχνω να βρω καποιο προστατευτικο καλυμα για το χειριστηριο της τηλεειδοποιησης.
Θελω να βρω κατι ειτε σε δερματινο (η οποιο αλλο υλικο υπαρχει) για το κατω μερος και με 1 διαφανη πλαστικη μεμβρανη στο επανω(εκει που ειναι η οθονη και τα κουμπια) το οποιο θα προστατευει το χειριστηριο απο νερο(δυστηχως δεν ειναι αδιαβροχο).
Ενναλακτικα καποιο ειδος μπρελοκ το οποιο θα χωραει και τα 2 κλειδια και το χειριστηριο και θα κλεινει με καποιο τροπο (φερμουαρ-κουμπια-σκρατσ).
Για πετε ιδεες-λυσεις και που μπορω να βρω κατι τετοιο....
Για να καταλαβετε και για ποια το θελω:



Μεγάλο λαθος να βαζετε φωτογραφιες με τα κλειδιά σας.
Ανετα καποιος μπορει να αντιγραψει τα δοντια.

franki26gr
06/11/2006, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Για σκετη θηκη σου μιλησα δεν αβαλα εκει τον συναγερμο,κοστος 10ε.τον συναγερμο τον εβαλα μονος μου με αγορα 200ε elser με τηλεειδοποιηση απο αλλο μαγαζι(δεν κανω διαφημιση στον βαρελα απλα σου λεω που εχω βρει την θηκη):wave2:

Σε ευχαριστω πολυ.
Θα παω απο κει...

franki26gr
06/11/2006, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από keyman
Μεγάλο λαθος να βαζετε φωτογραφιες με τα κλειδιά σας.
Ανετα καποιος μπορει να αντιγραψει τα δοντια.

Πιστευω οτι ετσι ειναι καλυτερα...
Ειχες δικιο.


68400