PDA

View Full Version : Σεισμος



AFTER
05/11/2006, 23:40
Να τα μας παλιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Δεν προλαβα να κατσω στο πληκτρολογιο και αρχισαμε τα κουνηματα....

kalant
05/11/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Να τα μας παλιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Δεν προλαβα να κατσω στο πληκτρολογιο και αρχισαμε τα κουνηματα....

:confused:

δεν πηρα χαμπαρι λεμε...

evvou
05/11/2006, 23:43
:look: κλασμεντεν...:look:
αν σας μυρισει μεντα στο μαρουσι....εγω φταιω :look:



:lol:

AFTER
06/11/2006, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:look: κλασμεντεν...:look:
αν σας μυρισει μεντα στο μαρουσι....εγω φταιω :look:



:lol:
Αρωματικες ριχνεις? :rotflmao:

Τους 2 τελευταιους παντως δεν τους ειχα καταλαβει, καιρος να καταλαβαινα και εναν....
Σεισμους θα εχουμε συνεχεια και για παντα(μεχρι να ενωθει η Ευρωπη με την Αφρικη), οποτε καλυτερα να μαθουμε να ζουμε με αυτους, φτιαχνοντας πιο γερα σπιτια

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Να τα μας παλιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Δεν προλαβα να κατσω στο πληκτρολογιο και αρχισαμε τα κουνηματα.... Ρε συ Γιωργη συνηθως τους καταλαβαινω,μηπως εσαι κοντα σε κανενα μετρο?:look:

Εγω παντως δεν καταλαβα τιπουτις,μονο κατι ντουλαπια κουνιοντοσαν,πολυελαιοι και το pc εκανε ενα τριξιμο,βρε λες να ηταν σεισμος:look:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nostra
06/11/2006, 00:14
μόνο η ναυτεμπορική το αναφέρει.... όλο το υπόλοιπο news-internet κοιμάται...


ευχομαι να ηταν μονο αυτό και όχι κάνας προσεισμός και μας πιάσει στον υπνο αργοτερα....


καλη νυχτα...

:wave2:

vaspiou
06/11/2006, 00:14
παντως κεντρο Αθηνα το καταλαβαμε... Πανω που σερφαρα στο φορουμ περα δοθε η οθονη...
ελπιζω να μην εχει και συνεχεια...
κλας......

:beer:

evvou
06/11/2006, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
μόνο η ναυτεμπορική το αναφέρει.... όλο το υπόλοιπο news-internet κοιμάται...


ευχομαι να ηταν μονο αυτό και όχι κάνας προσεισμός και μας πιάσει στον υπνο αργοτερα....

:wave2:

μπραβο ρε..:mad: λεγε τετοια να ειμαι ολο το βραδυ ξυπνια :rolleyes: :lol:
κοκοκοκοκοκο :lol:

ακουσα στον αντ1 πως οι πρωτες πληροφοριες ειναι πως εχει επικεντρο την αττικη...αλλα δεν ειπαν τιποτα παραπανω :look: εμενα τωρα γιατι με φρικαρει αυτο? :look:

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
μπραβο ρε..:mad: λεγε τετοια να ειμαι ολο το βραδυ ξυπνια :rolleyes: :lol:
κοκοκοκοκοκο :lol:

ακουσα στον αντ1 πως οι πρωτες πληροφοριες ειναι πως εχει επικεντρο την αττικη...αλλα δεν ειπαν τιποτα παραπανω :look: εμενα τωρα γιατι με φρικαρει αυτο? :look: Κοιμησου κοπελα μου,μην αγχωνεσαι το πολυ πολυ να σε νανουρισει το κουνημα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

black humor:D :wacko:

evvou
06/11/2006, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Κοιμησου κοπελα μου,μην αγχωνεσαι το πολυ πολυ να σε νανουρισει το κουνημα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

black humor:D :wacko:

χαχαχαχαχαχαχα ειμαι fan του black humor :lol: :lol: :lol: :beer:
αλλα μαλλον θα τρεχω σα τη τρελη αν αρχισει τιποτα χορευτικα περιεργα :look:

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
χαχαχαχαχαχαχα ειμαι fan του black humor :lol: :lol: :lol: :beer:
αλλα μαλλον θα τρεχω σα τη τρελη αν αρχισει τιποτα χορευτικα περιεργα :look: E tote mia symboylh!pese me ta royxa sto krebati giati deν λεει να τρεχεις τσιτσιδη στους δρομου βραδυατικα:wacko: Αληθεια που μενεις?σε περιπτωση που δεν εχεις ντυθει και τρεχεις σαν την τρελη?:D :D :D

evvou
06/11/2006, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
E tote mia symboylh!pese me ta royxa sto krebati giati deν λεει να τρεχεις τσιτσιδη στους δρομου βραδυατικα:wacko: Αληθεια που μενεις?σε περιπτωση που δεν εχεις ντυθει και τρεχεις σαν την τρελη?:D :D :D


:sick: :rolleyes: αντρες :lol: :lol: :lol: :lol:
αμεσως πεφτει πειραγμα :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:sick: :rolleyes: αντρες :lol: :lol: :lol: :lol:
αμεσως πεφτει πειραγμα :lol: :lol: It is in our blood babe:cool:



Sto lev giat ithn teleytaia φορα που εγινε σεισμος στην αθηνα εγω ημουν φαναταρος και οαδερφος μου ειδε τα καλυτερα εδω στην γειτονια:rotflmao: :rotflmao:
τι φοιτητριες με στρινγκ,τι θεθτσες με babydol γμτ τα εχασα:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
06/11/2006, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
It is in our blood babe:cool:



Sto lev giat ithn teleytaia φορα που εγινε σεισμος στην αθηνα εγω ημουν φαναταρος και οαδερφος μου ειδε τα καλυτερα εδω στην γειτονια:rotflmao: :rotflmao:
τι φοιτητριες με στρινγκ,τι θεθτσες με babydol γμτ τα εχασα:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


χαχαχαχαχα τι τυπος...ακου θειτσες με babydoll :rotflmao: :rotflmao:

και εδω παντως η κοπελιτσα απο απεναντι προλαβε να βαλει μια μπλουζα....αλλα δεν σκεφτηκε να παρει να βαλει κατι απο κατω :sick: :blush: χαμος εγινε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
χαχαχαχαχα τι τυπος...ακου θειτσες με babydoll
και εδω παντως η κοπελιτσα απο απεναντι προλαβε να βαλει μια μπλουζα....αλλα δεν σκεφτηκε να παρει να βαλει κατι απο κατω :sick: :blush: χαμος εγινε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :eyepop: τι και αυτο το εχασα γμτ γμτ την τυχη μου:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: Ατιμη πατριδα θυσιες για παρτη σου και συ ουτε ενα ευχαριστω:mad: :mad: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
06/11/2006, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: τι και αυτο το εχασα γμτ γμτ την τυχη μου:bigcry: :rotflmao: Ατιμη πατριδα θυσιες για παρτη σου και συ ουτε ενα ευχαριστω:mad: :rotflmao:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

GIXXERAKIAS
06/11/2006, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:lol: :rotflmao: :lol: : :lol: Ειμαι γελοιος το ξερω:eyepop: :eyepop: το εχω αυτο κανω τους αλλους να γελανε μαζι μου:rotflmao: :rotflmao: nighty night its νανι time baby:ZZZ: :ZZZ: :beer: :wave2:

evvou
06/11/2006, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Ειμαι γελοιος το ξερω:eyepop: :eyepop: το εχω αυτο κανω τους αλλους να γελανε μαζι μου:rotflmao: :rotflmao: nighty night its νανι time baby:ZZZ: :ZZZ: :beer: :wave2:


:nono: :nono: γελοιος οχι...αστειος ναι..εχει διαφορα :winka:
καλη ξεκουραση :beer: :beer: :beer: :wave2: