PDA

View Full Version : Ζητείτε επειγόντως βοηθός ( ανελκυστήρες )!!!



Pokermon
06/11/2006, 10:00
Επειδή κουράστηκα να τα ξύνω κάθε μέρα μόνος μου ψάχνω για βοηθό να τα ξύνουμε παρέα, ο καθένας τα δικά του όμως ρε!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά τώρα αν γνωρίζετε κανένα παλικάρι η και γεροντοπαλίκαρο δε με χαλάει που να έχει άδεια ΒΟΗΘΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΗ η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ η κάποια παρόμοια άδεια και να θέλει να δουλέψει σε ανελκυστήρες ( μόνιμη εργασία ) η και να μην θέλει να δουλέψει αλλά να ψάχνει να εκμεταλλευτεί την άδεια του για ένσημα πάρτε με ένα τηλ στο 6944335655!!!

KaTaNaS
06/11/2006, 10:08
δε ξερω αν θα συμφωνησεις Βαγγελη αλλα δυστηχώς αυτο που εχω παρατηρησει εγώ

μιας και βρισκομαι στον χωρο της κατασκευης

οι έλληνες σιγα σιγά αποχωρούν απο τον χώρο του τεχνίτη...


δυτηχώς νέο αίμα δε παίζει, όλοι θέλουν και αν δε θελουν πάνε σταλμένοι να περασουν σε καποια σχολή, να πάρουν ένα χαρτί, ανάθεμα και αν το 60% ενδιαφερεται τι χαρτι θα παρει!


και δεν υπαρχουν τεχνιτες , στη βιομηχανια , στις οικοδομές


πλέον παντού συναντας αλλοδαπούς δυστηχώς!


και οι δικοι μας παραπονιουνται για ανεργια! :( :( :(


τις προαλλες ήρθε τεχνόιτης της αντιπροσωπειας σπίτι για να φτιαξει το πλυντηριο και ηταν αλλοδαπός ! :(

Pokermon
06/11/2006, 10:12
Από το Σεπτέμβριο του 2003 ψάχνω ρε φίλε, είναι δυνατόν να μη συμφωνήσω με αυτά που λες?
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

PortisHead
06/11/2006, 11:10
Εχω φιλαράκι που δουλεύει χρόνια σε συντήρηση και εγκατάστση ανελκυστήρων.
Δεν ξέρω όμως αν ψάχνετε για αλλη δουλειά......θα του το μεταφέρω πάντως.
:wave2:

SPORAKIAS
06/11/2006, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Από το Σεπτέμβριο του 2003 ψάχνω ρε φίλε, είναι δυνατόν να μη συμφωνήσω με αυτά που λες?
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

γι'αυτο και θα το μαζεψουμε εμεις ολο το χρημα :sun: :rotflmao: :sun:

o_gavros
06/11/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Σοβαρά τώρα αν γνωρίζετε κανένα παλικάρι η και γεροντοπαλίκαρο δε με χαλάει που να έχει άδεια ΒΟΗΘΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΗ η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ η κάποια παρόμοια άδεια και να θέλει να δουλέψει σε ανελκυστήρες ( μόνιμη εργασία ) η και να μην θέλει να δουλέψει αλλά να ψάχνει να εκμεταλλευτεί την άδεια του για ένσημα πάρτε με ένα τηλ στο 6944335655!!!

Συνάδελφος?τα σέβη μου.
Δεν ξέρω που έψαχνες απο το 2003 για να βρεις κάποιον,αλλα σίγουρα δεν ήταν στο σωστό μέρος.
Εγώ,ο αδερφός μου και αρκετοί φίλοι μας δουλεύουμε/-αμε στους ανελκυστήρες.

Θα ρίξω το σύρμα αν κάνα παιδί θέλει δουλειά.το κακό είναι πως πολλοί πλέον έχουν ήδη βρει κάποιο μάστορα στο χώρο και δουλεύουν.
Να υποθέσω ότι είσαι Αθήνα έτσι?

Pokermon
06/11/2006, 17:45
yeap

orizontas
06/11/2006, 19:34
Aν βρειτε και δυο βοηθους ηλεκτρολογους φερτε κανεναν απο δω διοτι ψαχνω απο το 2001 και οσοι εχουν βρεθει μετα απο μια εβδομαδα εχουν βαλει το ποδια στο κεφαλι .... και οπως καταλαβαινετε .... εχω πεοξει στα αλοδαπα ..... κανεις ΕΛΛΗΝΑς ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:mad: :mad: :smokin:

babishondakias
06/11/2006, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
Aν βρειτε και δυο βοηθους ηλεκτρολογους φερτε κανεναν απο δω διοτι ψαχνω απο το 2001 και οσοι εχουν βρεθει μετα απο μια εβδομαδα εχουν βαλει το ποδια στο κεφαλι .... και οπως καταλαβαινετε .... εχω πεοξει στα αλοδαπα ..... κανεις ΕΛΛΗΝΑς ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:mad: :mad: :smokin:


Εγωωωωωωωωωω. Ελληνας ηλεκτρολογος ψαχνω δουλεια. Αλλα προφανος εισαι αθηνα ε???

:confused:
:wave2:

orizontas
06/11/2006, 20:33
Αθηνα .......:winka: