PDA

View Full Version : Πολιτικοί & πολιτική για τις μοτό



Trans
06/11/2006, 11:45
Την περασμένη βδομάδα μου την έδωσε και είπα να φτιάξω κάτι τέτοιο....

http://new.e-go.gr/auto/article.asp?catid=7264&subid=2&pubid=394016

Μου βγήκε η ψυχή να βρω φωτογραφικό υλικό αλλά πιστεύω ότι αξίζει... επίσης μπορεί να χρησμοποιηθεί και σαν ελαφρυτνικό σε δικαστήριο:D:D

edit by me: και να μην ξεχάσω να πω ότι την ιδέα την πήρα από κάτι (που δεν θυμάμαι τι ακριβώς) είχε γράψει ο sapila racing

SPORAKIAS
06/11/2006, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Την περασμένη βδομάδα μου την έδωσε και είπα να φτιάξω κάτι τέτοιο....

http://new.e-go.gr/auto/article.asp?catid=7264&subid=2&pubid=394016

Μου βγήκε η ψυχή να βρω φωτογραφικό υλικό αλλά πιστεύω ότι αξίζει... επίσης μπορεί να χρησμοποιηθεί και σαν ελαφρυτνικό σε δικαστήριο:D:D

πολυ καλο

μπραβο σου trans :beer: :beer:

αντε με τους καρεκλοκενταυρους :mad:

villy
06/11/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Την περασμένη βδομάδα μου την έδωσε και είπα να φτιάξω κάτι τέτοιο....

http://new.e-go.gr/auto/article.asp?catid=7264&subid=2&pubid=394016

Μου βγήκε η ψυχή να βρω φωτογραφικό υλικό αλλά πιστεύω ότι αξίζει... επίσης μπορεί να χρησμοποιηθεί και σαν ελαφρυτνικό σε δικαστήριο:D:D

edit by me: και να μην ξεχάσω να πω ότι την ιδέα την πήρα από κάτι (που δεν θυμάμαι τι ακριβώς) είχε γράψει ο sapila racing



:a18: :a18: :a18:


Πολύ καλός!!!!

Έπρεπε να το πεις λίγο νωρίτερα. Είχαμε κι άλλο φωτογραφικό υλικό να σου δώσουμε, υπάρχουν φώτο και κάπου στο forum!


:wave2: :wave2: :wave2:

alex14
06/11/2006, 12:27
Μπραβο φιλε μου.

Μακαρι την κινηση σου να την εκαναν και καποιοι "αρμοδιοι" φορεις (ονοματα δεν λεμε)

:wave2:

Trans
06/11/2006, 13:05
Ρε παιδιά ξέρετε τι μου έκανε εντύπωση; Ψάχνωντας βρήκα ΠΑΡΑ πολλούς να οδηγούν χωρίς κράνος. Στους τόσους (γιατί έχω και άλλους που δεν μπήκαν γιατί δεν μπορούσα να στήσω την σελίδα) ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ βρήκα να έχει φωτογραφηθεί με κράνος... τον Σγουρό (αντινομάρχης νομίζω)... Κι αυτός αν δεν ήταν "στημένος".{edit by me: φωτογραφίες εννοώ]

SF
06/11/2006, 14:52
Trans, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ!!!!!!!!!!! :beer:

Trans
09/11/2006, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Trans, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ!!!!!!!!!!! :beer:

Kαι μετά από καιρό κατάλαβα τι εννοούσε ο SF με το link... :D:D

Και είμαι και black ο άτιμος... Να πω έστω ξανθός :D:D

H.A.Balafoutre
09/11/2006, 22:57
Και έχουνε μετά το θράσσος να νομοθετούν και να πέρνουν μέτρα για τις μοτοσικέτες. Αίσχος.

Trans
10/11/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Και έχουνε μετά το θράσσος να νομοθετούν και να πέρνουν μέτρα για τις μοτοσικέτες. Αίσχος.

Αυτοί καλά κάνουν και νομοθετούν, άσχετο αν εμείς δεν φοράμε το κράνος. Το θέμα είναι ότι είναι λίγο υποκριτικό να νομοθετούν και να κυκλοφορούν ΣΥΝΕΧΕΙΑ αυτοί και η συνοδεία τους ξεκράνωτοι. Τον Βουλγαράκη τον είχα πετύχει σαν Υπουργό στο προξενείο του Ισραήλ αλλά δεν μπορούσα να του μιλήσω και να του πω "γιατί δεν φοράς κράνος;". Αυτός έστριβε με την συνοδεία αριστερά για το Υπουργείο κι εγώ δεξιά για Κυψέλη. Περιττό να πω για τον τροχονόμο που όταν κατάλαβε ποιος ήταν τα χρειάστηκε:D:D