PDA

View Full Version : κλαψ κλαψ



tools
22/06/2004, 15:59
γεια σου ρε motoforum.μηπως πηγε κανεις χτες pixies/mogwai;

αν ναι ας πει,αναλαμβανωντας καθε ευθυνη:

αξιζει να σκοτωσω τον ποιο μ@λακα καθηγητη που υπαρχει που με(μας) ειχε πηξει να διαβασω(προφανως επειτηδες,για να μην παω συναυλια...:evil: )και εβαλε τις μεγαλυτερες μαλακιες :dizzy: με αποτελεσμα να παρω τα @@ μου........:bigcry:

καταραμενη εξεταστικη!!!!!:mad:

την πεμπτη ομως εχουν να φυγουνε μπυρονια στους archive:beer:

cheers λοιπον,και ελπιζω να γνωρισω και κανεναν απο σας εκει.

και μην ξεχνιωμαστε,θελω εντυπωσεις απο μαλακασα,21/6

GST
23/06/2004, 07:12
απο 21/6 δεν εχω να σου πω ομωσ ειμουν χτεσ 22/6 ...........οι him ηταν λιγο χαλια μασ ξενερωσανε λιγο μου φαινεται οτι ψιλοβαριοτανε ομωσ στουσ placibo εγινε χαμοσ ηταν πιτα ολοσ ο χωροσ και ειχε πολυ καλη ατμοσφαιρα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tools
23/06/2004, 14:08
φιλε gst him ποτε δεν γουσταρα.λιγο απο cure λιγο απο smiths και στο τελος τιποτα.placebo ουτε ζεστη ουτε κρυο,αλλα υπο αλλες συνθηκες δεν με χαλαγε να τους δω live.

tatoo23
23/06/2004, 14:17
εγω ρε παιδια πηγα σαββατοκυριακο και ξενερωσα τελειως τα συγκροτηματα βαριοντουσαν που παιζαν και ηταν σαν να βλεπες ηλικιωμενους εργατες που περιμενουν να χτυπησουν την καρτα τους για να πανε στο σπιτι τους να μετρησουν τις υπερωριες τουσ βλεπε judas priest (αν το γραφω καλα) wasp τελειως αποτυχια μου αρεσαν λιγο οι nightwish οσο για το κοσμο που ειχε κλαψε με μανα κλαψε με σαν εκδηλωση γονεων και κηδεμονων ηταν

Juf
23/06/2004, 17:43
Μάλλον θα πήξεις που δεν είδες Pixies.
Αν εξαιρέσεις ότι παίξανε λίγο (1 1/2 ώρα περίπου) κάνανε γαμώ τα live παρά τα χρονάκια τους.

dez
24/06/2004, 13:52
οι Pixies ανεκαθεν ηταν γαματη live μπαντα ... και σιγα τα χρονακια που εχουν :) Μην ξεχνας οτι ο Black Francis (η καρδια των Pixies) ειναι active μουσικος, δεν σταματησε ποτε να ηχογραφει 'η να παιζει live. Και η Kim Deal και ο Joey Sandiago παιζαν μουσικη μεχρι πριν καποια χρονια (Breeders, Martinis) και γενικα ολοι μαζι μαζευονταν που και που και παιζαν στα υπογεια του Francis :)

Για οποιον ενδιαφερεται, οι Pixies κυκλοφορησαν σε μιση τιμη πολλα απο τα reunion lives που εγιναν στην αμερικη πριν μερικους μηνες.

illuminatios
24/06/2004, 15:49
Απαιχτοί!!!!!!!!!!
και πιο άπαιχτοι όταν τελείωσαν με το τελευταίο δίσκο(monkey goes to heaven) και τα σπάγανε για καμιά ώρα!!!!!
Έχασα τους black rebel ρε ..... γαμώ την κίνηση γαμω....


2768

tools
25/06/2004, 17:23
απο mogwai τι παιχτηκε?
γιατι ειναι για πολυ κλαμα η μπαντα(το λεω για κοπλιμεντο)και τωρα που εχουν και φωνητικα(μαλλον μουρμουριτα...)τρελενεσαι να τους ακους.τους ειχα δει το χειμωνα ομως.

χτες archive περιμενα λιγο καλιτερο το live τους.ελειψαν οι φυσαρμονικες απτο again...
αλλα τουλαχιστον εδειξαν οτι το ευχαριστηθηκαν...