PDA

View Full Version : Scooter Έγινε Παπί!!! (Στην πραγματικότητα)



Stayrozzz
07/11/2006, 09:31
Χθές το βράδυ στον Δημοτικό Κήπο της Δράμας καθώς έκανα βόλτα βλέπω 2 παλικαρια να προσπαθούν να κάνουν σούζα!!! Προσέξτε ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ δεν έκαναν !!! Ξαφνικά χάνει τον έλεγχο ο ένας και πατάει στο βρεγμένο απο υγρασία γκαζόν, η συνέχεια... κεντράρει μία λιμνούλα που είχε μπροστά του και το Scooter έγινε παπί :eyepop: !!! Ευτυχώς δεν χτύπησε ! Αλλα να πέφτεις σε λιμνούλα με 8-9 βαθμούς μάλλον είναι οδυνηρό ! Άγιο είχε , η λίμνη ήταν γεμάτη βραχάκια, και το scooter αφου το βγάλαν απο την λίμνη πηρε μπρος κανονικά !!! Αλλο τι θα δουμε:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Trans
07/11/2006, 10:00
Και δεν τους είπες την άλλη φορά να πάνε στην Αγία Βαρβάρα που έχει και πάπιες.... να μην νιώθει μόνο το scooter ό παπο

GIXXERAKIAS
07/11/2006, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stayrozzz
Χθές το βράδυ στον Δημοτικό Κήπο της Δράμας καθώς έκανα βόλτα βλέπω 2 παλικαρια να προσπαθούν να κάνουν σούζα!!! Προσέξτε ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ δεν έκαναν !!! Ξαφνικά χάνει τον έλεγχο ο ένας και πατάει στο βρεγμένο απο υγρασία γκαζόν, η συνέχεια... κεντράρει μία λιμνούλα που είχε μπροστά του και το Scooter έγινε παπί :eyepop: !!! Ευτυχώς δεν χτύπησε ! Αλλα να πέφτεις σε λιμνούλα με 8-9 βαθμούς μάλλον είναι οδυνηρό ! Άγιο είχε , η λίμνη ήταν γεμάτη βραχάκια, και το scooter αφου το βγάλαν απο την λίμνη πηρε μπρος κανονικά !!! Αλλο τι θα δουμε:eyepop: :eyepop: :eyepop: Αυτα ειναι εργαλεια ρε!!!tranformers παπι και σκουτερ μαζι!!!Ασε το αλλο οτι πηρε μπροστα αμεσως:beer: :beer: Αν ηταν παπι ακομα θα το εσπρωχναν να παρει μπροστα!!!Τα ακουτε αυτα παποβιοι σκουτερ RULES:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Stayrozzz
07/11/2006, 12:25
Και το πιο ωραίο... την ώρα που τον βγάζανε τον λέει ο φίλος του "αφου δεν ξέρετε να οδηγάτε ρε" Μιλούσε ο "easy rider" :a30: :a26: :a029: :a38: που 10 ώρες προσπαθούσε να κανει σούζα !!!!

fethry
07/11/2006, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αν ηταν παπι ακομα θα το εσπρωχναν να παρει μπροστα!!!Τα ακουτε αυτα παποβιοι σκουτερ RULES:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ουτε καν... παπακι και ξερο ψωμι... :a23: :a23:
εχω astrea 11 χρονια και 140000km και εχει καψει μονο το μπρος δεξια λαμπακι των φωτων θεσης... για να μη μιλησω για στρογγυλοφαναρα...
εχεις δει πολλα typhoon να κυκλοφορουν τελευταια? ολα στα σκουπιδια ειναι... :D :D

SPORAKIAS
07/11/2006, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry
ουτε καν... παπακι και ξερο ψωμι... :a23: :a23:
εχω astrea 11 χρονια και 140000km και εχει καψει μονο το μπρος δεξια λαμπακι των φωτων θεσης... για να μη μιλησω για στρογγυλοφαναρα...
εχεις δει πολλα typhoon να κυκλοφορουν τελευταια? ολα στα σκουπιδια ειναι... :D :D

+10000000

και εγω εχω ενα astrea dream 11 χρονια και του εχω αλλαξει μονο κανα δυο φορες τα ελατηρια + πιστονι και μια φορα μπιελα

αλλα μιλαμε για πολυ ξεμ@υνι@σμ@

καποια εποχη θυμαμαι (17 χρονων μιλαμε) πηγαινα ανα δυο μερες μεχρι σαρωνιδα ταπα (γκομενοδουλεια - καταλαβαινετε)

αν ημουν με αυτοματο-διχρονο στο εξαμηνο πανω θα το εβαφα μπλε και θα το πεταγα στο σαρωνικο :D

EVI
07/11/2006, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry

εχεις δει πολλα typhoon να κυκλοφορουν τελευταια? ολα στα σκουπιδια ειναι... :D :D



:nono: :nono: :nono: :nono:


MONTEΛΟ 1996


125cc

και ακομα τρεχει ο τυφώνας μου ....και μεσα στη πολη τον γουσταρω πολυ περισσοτερο απο την μηχανη....χωρά παντου και συμφερει


ασε που οταν ο τυφωνακος μου ειχε απσαινταουν και μπρεμπο φρενα (τα εχει ακομα) εσεις αυτα τα βλεπατε μονο στα ducati


:ninja: :ninja: :ninja:


:lol: :beer:

zolotas
07/11/2006, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry

εχεις δει πολλα typhoon να κυκλοφορουν τελευταια? ολα στα σκουπιδια ειναι... :D :D

λιγα λογια για τον ΤΥΦΩΝΑ ε.......μην γινουμε μπιλιες δω μεσα :mad:

πεσε και παιρνε ρε ποντικι......typhoon rulezzz ,best sport-touring 1999

fethry
09/11/2006, 15:01
βρε ανθρωποι ετυχε... δεν αποτελειτε κανονα αλλα εξαιρεση...
για μετρηστε παπια 10ετιας (και βαλε) που κυκλοφορουν ακομα και συγκρινετε...

δεν ηθελα να θιξω προσωπικα το θεμα... :rotflmao: :rotflmao: ενα παραδειγμα εφερα... ;)

project.breeze
12/11/2006, 22:13
Gilera Runner 125 SP από το 1998. 35.000km τέρμα γκάζι,δικάβαλα ταξιδάκια των 200km και δεν έχει πάθει το παραμικρό εκτός βέβαια από τα αναλώσιμα.Αφήστε που κάτι Astrea,KazeR,Crypton,F1 κτλ τα είχα για πρωινό:winka:

fethry
14/11/2006, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Gilera Runner 125 SP από το 1998. 35.000km τέρμα γκάζι,δικάβαλα ταξιδάκια των 200km και δεν έχει πάθει το παραμικρό εκτός βέβαια από τα αναλώσιμα.Αφήστε που κάτι Astrea,KazeR,Crypton,F1 κτλ τα είχα για πρωινό:winka:


μονο που εχω +105000km... :sick:
τεσπα, το θεμα δε χρειαζεται πολυ αναλυση... προτιμω να αναλωσω την υπολοιπη φαια ουσια μου στην επιλογη επομενης μηχανης...

orizontas
16/11/2006, 20:49
AN KAI DEN EINAI TO UEMA AYTO .....

KYKLOFOREI AKOMI TO 6VOLTO MPLE PAPAKI MOY POY TO EIXA AGORASI APO ENA MPARMPA MOY TOTE 25OOO DRAXMES .. EXEI MHDENHSEI KONTER AN DEN KANO LATHOS 2 FORES ME PINAKIDA ........... AB KAI MONOPSIFIO ARIUMO


A RE MPARMPA NA EISAI KALA

SE OLA AYTA TA XRONIA ......2 REKTIFIE ........

ΑΘΑΝΑΤΗ ΗΟΝΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ( ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ )

arxaios
17/11/2006, 10:22
C-50 6-βολτο αγορά 1982 (λύκειο τότε) χρώμα περδικαλί ΧΩΡΙΣ ρεκτιφιέ και κινήται κανονικότατα ακόμα...... αν και σπάνια καθώς δεν είμαι τοσο μινιμαλιστής......... :wave2: :wave2: :wave2: