PDA

View Full Version : χαριζονται??? ναι,ευχαριστω!!!



Μικρή Λουλού
07/11/2006, 13:21
επειδη υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε πραγματα που δεν χρησιμοποιουμε πλεον και δεν εχουν απαραιτητα αξια πωλησης (ή δεν μας ενδιαφερει να πουλησουμε) αλλα θα μπορουσαν να χρησιμοποοιηθουν απο καποιον συναδερφο που του λειπουν,δεν θα μπορουσαμε να βαλουμε μια ενοτητα στις αγγελιες που να αφορουν αποκλειστικα αυτα που χαριζονται..???

DUKASII
07/11/2006, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
επειδη υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε πραγματα που δεν χρησιμοποιουμε πλεον και δεν εχουν απαραιτητα αξια πωλησης (ή δεν μας ενδιαφερει να πουλησουμε) αλλα θα μπορουσαν να χρησιμοποοιηθουν απο καποιον συναδερφο που του λειπουν,δεν θα μπορουσαμε να βαλουμε μια ενοτητα στις αγγελιες που να αφορουν αποκλειστικα αυτα που χαριζονται..???

χαρίζεται νεαρά κοπέλα ετών 24 με πολυ καλες αναλογίες και πολυ όμορφο προσωπο γιατι ΜΟΥ ΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ....

Πληροφορίες σε π.μ.
δινω μαζί και κουτα με ανταλακτικα...make up τσαντες γοβες κτλ.. :bigcry: :bigcry:

Nostra
07/11/2006, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
επειδη υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε πραγματα που δεν χρησιμοποιουμε πλεον και δεν εχουν απαραιτητα αξια πωλησης (ή δεν μας ενδιαφερει να πουλησουμε) αλλα θα μπορουσαν να χρησιμοποοιηθουν απο καποιον συναδερφο που του λειπουν,δεν θα μπορουσαμε να βαλουμε μια ενοτητα στις αγγελιες που να αφορουν αποκλειστικα αυτα που χαριζονται..???


επειδή το έχω συζητήσει κι εγώ...

για να μη το κάνουμε το θέμα Χρυσή Ευκαιρία...

Βάζεις το thread στον γενικό κορβανά των αγγελιών και στον τίτλο του δηλώνεις τη χαριστική (!) υπόνοια... :D :D :D

π.χ. "Χαρίζεται VTR1000 SP1 (και bonus δώρο 2 Ζ750) "

:wave2: :wave2: :wave2:

sniper
07/11/2006, 13:24
Όπως ας πούμε, για χάρη παραδείγματος βρε παιδί.... κανένα ντεπόζιτο, τίποτα φαίρινγκ κλπ; :rotflmao: :rotflmao:

Θα έλεγα ότι στις αγγελίες των αξεσουάρ θα μπορουσε ο καθένας να χαρίζει ότι θέλει - πράγματα σχετικά με μηχανές - τοστιέρες είμαστε κομπλέ :D

:smokin:

dukeandthecity
07/11/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
χαρίζεται νεαρά κοπέλα ετών 24 με πολυ καλες αναλογίες και πολυ όμορφο προσωπο γιατι ΜΟΥ ΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ....

Πληροφορίες σε π.μ.
δινω μαζί και κουτα με ανταλακτικα...make up τσαντες γοβες κτλ.. :bigcry: :bigcry:


φιλαρακι για τις γοβες ενδιαφερομαι .... μηπως ειναι 43 νούμερο ????:D :D

DUKASII
07/11/2006, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
φιλαρακι για τις γοβες ενδιαφερομαι .... μηπως ειναι 43 νούμερο ????:D :D 43 ΦΟΡΑΕΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ????:rolleyes: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

OldMan
07/11/2006, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
επειδη υπαρχουν περιπτωσεις που εχουμε πραγματα που δεν χρησιμοποιουμε πλεον και δεν εχουν απαραιτητα αξια πωλησης (ή δεν μας ενδιαφερει να πουλησουμε) αλλα θα μπορουσαν να χρησιμοποοιηθουν απο καποιον συναδερφο που του λειπουν,δεν θα μπορουσαμε να βαλουμε μια ενοτητα στις αγγελιες που να αφορουν αποκλειστικα αυτα που χαριζονται..???

Τσαμπαντάν μετακόμιση , μυρίζομαι ... :smokin:

gcrook
07/11/2006, 13:42
Χαριζονται (απο καποιον αλλον) μπροστινα απο Gsxr; ΟΕΟ;;;:rotflmao:

sniper
07/11/2006, 13:47
Ζητώ να μου ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΚΤΜ ΕΧC200


:smokin:

hidefnick
07/11/2006, 13:48
Εγώ ένα μοτεράκι απο busa, μπας και αξιωθώ να προχωρήσω στο παρακάτω:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30736 :eyepop: :eyepop: :eyepop:

OldMan
07/11/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ζητώ να μου ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΚΤΜ ΕΧC200 :smokin:

Με τρόμπα μίξης ή "φραπετζίδικο" ?? :D

hidefnick
07/11/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με τρόμπα μίξης ή "φραπετζίδικο" ?? :D

:a27:
κακίεςςςςςςςςςςςςςς
:a27: :a27:

sniper
07/11/2006, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με τρόμπα μίξης ή "φραπετζίδικο" ?? :D

Ξέρει ΑΥΤΟΣ! :winka:

:smokin:

Alki_Viades
07/11/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
χαρίζεται νεαρά κοπέλα ετών 24 με πολυ καλες αναλογίες και πολυ όμορφο προσωπο γιατι ΜΟΥ ΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ....

Πληροφορίες σε π.μ.
δινω μαζί και κουτα με ανταλακτικα...make up τσαντες γοβες κτλ.. :bigcry: :bigcry:

Ανταλλαγη παιζει;

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

EVI
07/11/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra


π.χ. "Χαρίζεται VTR1000 SP1 (και bonus δώρο 2 Ζ750) "

:wave2: :wave2: :wave2:




:a26: :a26: :a016: :a52: :a52:



:rotflmao: :rotflmao: