PDA

View Full Version : Αγορά GPS + mount: Αξίζει ?



Nik0s
09/11/2006, 11:31
Έχω βρει στο ebay, ένα Garmin 60c, σε "καινούργια" κατάσταση, μαζί με τη βάση της Touratech για μηχανή. Ο τύπος το δίνει περί τα 480 ευρώ κομπλέ, μαζί με κάποιο παγκόσμιο χάρτη φορτωμένο.

Τι λέτε, αξίζει ?
Ξέρει κανείς πόσο θα μου στοιχίσει να αγοράσω και να φορτώσω ελληνικούς χάρτες ?


:wave2:

γεροπιτσιρικος
09/11/2006, 11:34
Ρε μ@μ@κα δεν σου είπα να σου δώσω το δικό μου.... (€350 με όλα)

Stergios69
09/11/2006, 11:35
To 60 είναι καλό gps και μάλιστα έχει κατασκευή ανθεκτική για ον-οφ καταστάσεις.
Ο χάρτης της ανάβασης κάνει καμια 80 ευρώ και αξίζει μέχρι τελευταίας δεκάρας.

Cpt. Haddock
09/11/2006, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Έχω βρει στο ebay, ένα Garmin 60c, σε "καινούργια" κατάσταση, μαζί με τη βάση της Touratech για μηχανή. Ο τύπος το δίνει περί τα 480 ευρώ κομπλέ, μαζί με κάποιο παγκόσμιο χάρτη φορτωμένο.

Τι λέτε, αξίζει ?
Ξέρει κανείς πόσο θα μου στοιχίσει να αγοράσω και να φορτώσω ελληνικούς χάρτες ?


:wave2:

ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!!

:look:

Το δικό μου το Garmin etrex το βρήκα στο ebay περίπου 210 ευρώ. 20 ευρώ έχει η βάση του στον Σκορδίλη. Το μοντέλο αυτό έχει και memory stick

Χαρτες καμια 80αριά ευρώ στην Ανάβαση

:wave2: :wave2:

Nik0s
09/11/2006, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Ρε μ@μ@κα δεν σου είπα να σου δώσω το δικό μου.... (€350 με όλα)


Άκυρο το ebay !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Αν τον ενδιαφέρει κάποιον πείτε μου να δώσω Link


:beer: :wave2:

liberto
09/11/2006, 20:38
το 60 παίζει σε τέσσερεις εκδόσεις, ρίξε μια ματιά στο σιτε της garmin να δεις τι σε βολεύει, αν και εγώ έχω το cs (για ορειβασία) θα σου πρότεινα να πάρεις το τελευταίο (CSx) που μπορείς να βάλεις και κάρτα, είναι βέβαια ακριβότερο.
Αν το θέλεις για μηχανή νομίζω ότι ένα pda είναι πολύ καλύτερο. (με destinator για δρόμους, με πρόγραμμα της ανάβασης και για εκτός δρόμου)