PDA

View Full Version : o lagos



EddY
09/11/2006, 22:38
Μια ηλιόλουστη μέρα έτρεχε ο λαγός μέσα στο δάσος, εκεί που έτρεχε βλέπει πάνω σε ένα μικρό βράχο ένα λύκο να καπνίζει χασίσι Τι κάνεις εκεί μια τέτοια ωραία μέρα; Έλα να τρέξουμε μαζί. Τα παρατάει και ο λύκος και τρέχουνε μαζί. Παρακάτω συναντάνε ένα ελάφι να σνύφάρει κόκα. Φωνάζει ο λύκος: Τι κάνεις εκεί μια τέτοια ωραία μέρα; Έλα να τρέξουμε μαζί. Τα παρατάει και το ελάφι και τρέχουνε μαζί. Παρακάτω συναντάνε μια αλεπού να χτυπάει ένεση ηρωίνης. Φωνάζει το ελάφι και πριν προλάβει να τελειώσει την φράση του λέει η αλεπού: Δεν γαμ
**στε πρωί πρωί, όποτε παίρνει έκσταση ο λαγός θα τρέχουμε πίσω του σαν τους μα**κες;
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Eνας Λαγός είχε την παράξενη συνήθεια να ρεμβάζει πάνω σ ένα δένδρο. Η συμπεριφορά του παραξένευε τα άλλα ζώα που τον ρωτούσαν τι κάνει εκεί πάνω. Πέρναγε η αρκούδα; -Τι κάνεις Λαγέ εκεί πάνω; -Ε! ...τι να κάνω αρκούδα μου; Τρώω το χορταράκι μου, πίνω το γάργαρο νεράκι μου κι άμα μου κάνει κέφι, "π***ω" και το Λιοντάρι!... Η Αρκούδα φρίκαρε, αλλά δεν είπε τίποτα... Ο Λαγός όμως το χαβά του : Όποιο ζώο πέρναγε και τον ρωτούσε , έλεγε το ποίημα του...."Τρώω το χορταράκι μου , πίνω το γάργαρο νεράκι μου, έ!.. ΄κι άμα μερακλωθώ, "π***ω" και το Λιοντάρι!..." Βεβαίως ο απόηχος αυτής της αήθους συμπεριφορά δεν άργησε να φθάσει και στα αυτιά του Βασιλιά της ζούγκλας!...Μια και δύο λοιπόν πάει και βρίσκει το Λαγό.... -Τι κάνεις Λαγέ εκεί πάνω; -Τι να κάνω Βασιλιά μου; Τρώω το χορταράκι μου, πίνω το γάργαρο νεράκι μου, έ!...λέμε και καμιά μ****α να περάσει η ώρα!..?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



elpizo na min exoun ksanampei bariomoun na do:D:D:D:D:D:D:D

SPORAKIAS
09/11/2006, 22:45
γνωστα αλλα πολυ καλα

:beer: :beer:

gcrook
09/11/2006, 22:47
To αλλο με την σαυρα και τον πιθηκα το ξερετε;:rotflmao: :sad:

EddY
09/11/2006, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
To αλλο με την σαυρα και τον πιθηκα το ξερετε;:rotflmao: :sad:


gia pes to...

AFTER
09/11/2006, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
Μια ηλιόλουστη μέρα έτρεχε ο λαγός μέσα στο δάσος, εκεί που έτρεχε βλέπει πάνω σε ένα μικρό βράχο ένα λύκο να καπνίζει χασίσι


Ποτε ειναι που γυρναει απο την λιμνη και του λεει ''καλα ποσο νερο ηπιες μωρη χαμουρα?''



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: