PDA

View Full Version : ΠΑΛiΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΑΛΛΑΓΗ Nick



orizontas
11/11/2006, 18:42
καλησπέρα σας άγνωστοι γνωστοί .
αυτό τον καιρό έχω τις μαύρες μου .
Τίποτε δεν κάθεται στα ίσια του .
Δουλειά πίπα-πισινός . χρόνος για τον εαυτό μου .. για πάρτι μου ρε παιδί μου τίποτε .

Ξεκινώ για 5 ώρες δουλειάς το πρωί και καταλήγω να trxo σαν το kogiot και να μην φτάνει ούτε η μέρα ούτε η νύχτα .
νεύρα τσάνταλης...

δεν μου κάθεται ούτε ένα μονοήμερο μια "μιχαναδα" ρε πούστη μου με την παρέα σας να δω και καμια φάτσα ....

και τι ψάχνεις ... μα καλά όλος ο κόσμος έτσι συνεχίζει την πορεία τις ζωής του ??

στο τρέξιμο?

και κοιτώντας την παγωμένη οθόνη του υπολογιστή ... σκέφτομαι μια αλλαγή ρε πούστη ποσειδώνα ...

κοιτώ το nick μου και lego ..

ορίζοντας ... ούτε θυμάμαι γιατί το έβαλα ..ορίζοντας ... δηλ?

το αλλάζω λοιπόν μπας και αλλάξει και τίποτε άλλο .

έστω να χαλaρώση λίγο το στρές και η καθημερινότητα που είναι ότι χειρότερο ..


και συνήθως ξέρεις ότι ανθρώπους σαν εμενα που όλοι με len "γραψαρχιδι" και .. στον κόσμο του είναι αυτός .. αυτοί που δεν εκτονώνονται ρε παιδί .... e αυτό σε πνιγει τελικός ..

ρε δε μπα να γαμηθούν όλα ?
το κανεις όμως?

sorry που σας πρήζω .. δεν είναι εδώ το site του λεφάκη .. αλλάζω το nick επειδή έτσι το έχω ανάγκη ...δεν ξέρω τι ... παο για να κατεβάσω κάνα σφηνάκι αργότερα μπας και μου έρθει κάτι που να με εκφράζει .. κάτι από μέσα μου ..

συγχωρέστε με για το ξενερομα ...

ΥΓ θα παρω ταξι αποψε γιατι θα αλητεψω με οινοπνευματοδη παρασκευασματα ....
αρα μηχανη δεν περνω ... χικ

:mad:
:( :(
:uplate: :uplate:

:hypnotize :uplate: :eyepop: :sad: :smokin: :smokin:

SPORAKIAS
11/11/2006, 18:45
+1000 για την παλιοκατασταση :mad:

ουτε μια μερα ρε γαμωτο για μια βολτα :mad:

υπομονη ομως ...:smokin:

orizontas
11/11/2006, 18:56
Δεν ειναι η βολτα

δεν ειναι η πιεση

δεν ειναι η καταπονηση του σωματος

ειναι το λουκι που μας βαζουν καθημερινα .. που μας εχουν κανει αμερικα

που βλεπεισ ολο αυτο τον κοσμο να (δηθεν) διασκεδαζει να καθοντε νεοι μαζι σε μεγαλες παρεες και αν κοιταξεισ βαθυτερα καταλαβαινεις οτι τελικα οσο ποιο πολυ τοσο ποιο μονοι ..

ειναι η καταπονιση της Ψυχης μας ..

που οσοι ειμαστε ακομη παιδια σωνει και καλα να μην παραμεινουμε ...

να γινουμε σαν ολουσ τουσ αλλους

ROBOT .

ειναι ...ειναι.. το ενα μικρο το αλλο μικροτερο το τριτο το τεταρτο ΜΠΑΑΑΑΜ

ΕΣΚΑΣΑ .....:a12:

l@gos
11/11/2006, 19:04
τωρα αρχισα να τα βλεπω κ καταλαβαινω οτι ειναι ακριβως ΕΤΣΙ!!!!
δουλεια
καθημερινοτητα
υποχρεωσεις (κ χωρις παιδια ακομα):rotflmao: :rotflmao:
το θεμα ειναι να προσπαθεις να ξεσκας με οποιο τροπο μπορεις!!
π.χ. σημερα θα παω σε party, που εχω να παω καμια διετια!!:rotflmao: :rotflmao:
αλλα... οπως ανεφερες κ παραπανω....
who gives a fuck!!!!!

el_hymador
11/11/2006, 20:19
+1 υπολογιστε...και εγω μια απο τα ιδια ...αν και νομιζω οτι αποτελουμε μια σιωπηλη πλειοψηφια.Ολοι τρεχουμε και δεν φτανουμε....

Συμπτωση? μετα απο παρα πολυ καιρο κανονιστηκε στο ασχετο να βγω σημερα με την παλι ακαλη παρεα ... αντικειμενικος σκοπος να γινουμε ντεφια...:D :a33:

X_NR750
11/11/2006, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
καλησπέρα σας άγνωστοι γνωστοί .
αυτό τον καιρό έχω τις μαύρες μου .
Τίποτε δεν κάθεται στα ίσια του .
Δουλειά πίπα-πισινός . χρόνος για τον εαυτό μου .. για πάρτι μου ρε παιδί μου τίποτε .

Ξεκινώ για 5 ώρες δουλειάς το πρωί και καταλήγω να trxo σαν το kogiot και να μην φτάνει ούτε η μέρα ούτε η νύχτα .
νεύρα τσάνταλης...

δεν μου κάθεται ούτε ένα μονοήμερο μια "μιχαναδα" ρε πούστη μου με την παρέα σας να δω και καμια φάτσα ....

και τι ψάχνεις ... μα καλά όλος ο κόσμος έτσι συνεχίζει την πορεία τις ζωής του ??

στο τρέξιμο?

και κοιτώντας την παγωμένη οθόνη του υπολογιστή ... σκέφτομαι μια αλλαγή ρε πούστη ποσειδώνα ...

κοιτώ το nick μου και lego ..

ορίζοντας ... ούτε θυμάμαι γιατί το έβαλα ..ορίζοντας ... δηλ?

το αλλάζω λοιπόν μπας και αλλάξει και τίποτε άλλο .

έστω να χαλaρώση λίγο το στρές και η καθημερινότητα που είναι ότι χειρότερο ..


και συνήθως ξέρεις ότι ανθρώπους σαν εμενα που όλοι με len "γραψαρχιδι" και .. στον κόσμο του είναι αυτός .. αυτοί που δεν εκτονώνονται ρε παιδί .... e αυτό σε πνιγει τελικός ..

ρε δε μπα να γαμηθούν όλα ?
το κανεις όμως?

sorry που σας πρήζω .. δεν είναι εδώ το site του λεφάκη .. αλλάζω το nick επειδή έτσι το έχω ανάγκη ...δεν ξέρω τι ... παο για να κατεβάσω κάνα σφηνάκι αργότερα μπας και μου έρθει κάτι που να με εκφράζει .. κάτι από μέσα μου ..

συγχωρέστε με για το ξενερομα ...

ΥΓ θα παρω ταξι αποψε γιατι θα αλητεψω με οινοπνευματοδη παρασκευασματα ....
αρα μηχανη δεν περνω ... χικ

:mad:
:( :(
:uplate: :uplate:

:hypnotize :uplate: :eyepop: :sad: :smokin: :smokin:

Η ζωη θελει και λιγο τρελα Οριζοντα, πρεπει να παιρνεις αναποδες και να κανεις αυτο που γουσταρεις χωρις να σε νοιαζει τι θα πουν η θα πιστεψουν για σενα

το ζητημα ειναι ξερουμε τι πραγματικα γουσταρουμε η ολοι κυνηγαμε χιμαιρες και ψευτικα ονειρα

πιστεψε με το ποτο δεν βοηθαει και πολυ

τεσπα :beer:

George-3-
11/11/2006, 21:05
Οριζοντα αγορι μου αυτο που ειπες για τους σταρχιδιστες....

+1000 :wave2:

anf125
11/11/2006, 22:56
Η καλύτερη λύση για να ξεφύγεις από το λούκι παρουσιάζεται στην ταινία "Fight Club"... :a013: :a29:

Να "πείσεις" το αφεντικό σου να σε πληρώνει κανονικά για να δουλεύεις από... το σπίτι. :a26:

ΥΓ: The first rule of fight club is that you do not talk about fight club... :a16:

:a56:

Respect
11/11/2006, 23:41
Δε gamiete!..πάω να κάνω μια σούζα... :a2: :a44:

alex14
12/11/2006, 00:58
Αντι να δουλευουμε για να ζουμε, ζουμε για να δουλευουμε.

Μια απο τα ιδια :mad:

FZMAN
12/11/2006, 05:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Αντι να δουλευουμε για να ζουμε, ζουμε για να δουλευουμε.

Μια απο τα ιδια :mad:

Δυστυχώς συμφωνώ.

siokatas
12/11/2006, 07:46
....:a42: :a42: ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ CLUB ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ 5 ΕΙΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΧΡΕΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ,ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ 9-10 ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ:a29: .....ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.......

sp71
12/11/2006, 09:46
...ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ,
ΘΑΝΑΤΟ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΑΤΑ
ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ...

mumbler
12/11/2006, 11:55
:wave2:


69166

orizontas
12/11/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Αντι να δουλευουμε για να ζουμε, ζουμε για να δουλευουμε.

Μια απο τα ιδια :mad:

δεν ειναι οτι ζουμε για να δουλευουμε μονο .

αν και συμφωνω απολυτα .

δεν εχεισ καθολου χρονο για εσενα τον ιδιο και οσο εχεις ειναι λιγοσ τελικα

τι να προτοκανης

να πας βολτα να καθαρισεις λιγο το σπιτι να δεις την γκομενα ......συγνωμη κοπελια σου ..

να πας ςνα περιπατο στο βουνο ....

και ολα αυτα μια Κυριακη??

η ενα απογευμα ??

orizontas
12/11/2006, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
Η καλύτερη λύση για να ξεφύγεις από το λούκι παρουσιάζεται στην ταινία "Fight Club"... :a013: :a29:

Να "πείσεις" το αφεντικό σου να σε πληρώνει κανονικά για να δουλεύεις από... το σπίτι. :a26:

ΥΓ: The first rule of fight club is that you do not talk about fight club... :a16:

:a56:

το τρομερο ειναι οτι ειμαι εργοδοτης ......

και οταν ημουν υπαλληλος ελεγα θα γινω αφεντικο στην θεση του αφεντικου ...... ξερεισ τωρα ποσα βγαζει ο πουστης και τετοια οτι λεει ολος ο κοσμος


ε.. τελικωσ ειτε η δουλλεια ειναι δικη σου και πας για ενα καλυτερο μελλον ειτε υπαληλοσ εισαι τα ιδια σκατα ....

και το βλεπω διοτι οταν δουλευα σε αλλους 88-98 ειμασταν με ωραριο 7-3

τωρα βλεπω φιλους ακομη και τα παιδια που δουλευουν για μενα ...για να βγει η δουλεια και το μεροκαματο πρεπει να δουλευουμε ολοι εως το βραδυ .. δεν μας βγαινει ....

γυρισαμε παλι στην εποχη του να εισαι δημ υπαλληλος:yuck:

airamhag
12/11/2006, 14:14
τουλαχιστον εχουμε την υγεια μας...( για ποσο ακομα κ ποσο υγιες ειναι να ζουμε ετσι ...ας μην το σχολιασουμε εδω.. )

κ ολα φτιαχνονται...


σε κατι πρεπει να πιστεψουμε...


ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ Ως ΕΔΩ...


ΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ Κ ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΧΑΛΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ..ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΑΘΡΩΠΟ..ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΚΕΙ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ...ΘΑ ΧΑΛΑΩ ΙΣΩς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ , ΟΜΩς ΘΑ ΛΕΩ ΠΩς ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΑ....


δεν εχω ομως τα κοτσια να το κανω γιατι καταβαθος φοβαμαι οτι θα το μετανοιωσω γρηγορα κ θα εχω χασει καιρο κ θα εχω κανει βηματα πισω...κ τοτε ...η μοναξια ( που ολοι νοιωθουμε , θελω να πιστευω ) ισως να ειναι πιο εντονη..ισως μειωθουν κ οι επιλογες...τελικα δεν ξερω τι θελω...κ δεν ξερω τι μου γινεται ...


αυτα...τα ειπα κ εγω...

airamhag
12/11/2006, 14:16
κ να φανταστεις μολις γυρισα απο βολτα.........

orizontas
12/11/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
κ να φανταστεις μολις γυρισα απο βολτα.........

ειπεσ την μαγικη λεξη .... ΒΟΛΤΑ:evil:

καινα φανταστεις οτι πριν 4 μηνες εκανα ολα τα παραπανω ..

πηγα εκτος πρωτευουσης να μεινω .. εχω εξοχικο ( παμε μια βολτα κοτερο δεν εχω ) δεν πηγα ομως εκει ελλα νοικιασα κατι αλλο για ανεξαρτητοποιηση απο σπιτι ...

ωραιο σπιτι κηπος κλπ

ειπα θα το χαρω τουλαχιστον με ησιχια που εχει εδω τα βραδια και δεν θα με ξυπνουν οι μηχανοβιοι αληταμπουρες με τις εξατμησεις τους :winka: ...

ΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ...

ΕΞΟΔΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ...

ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑ ...

ΘΕΛΩ ΕΞΑΤΜΗΣΕΙΣ ΜΠΟΥΡΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΑΠΟ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ:eyepop: :bawl: :blush: :look:

orizontas
12/11/2006, 14:26
ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΟΛΤΑ ??

airamhag
12/11/2006, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΟΛΤΑ ??

καταρχην ηταν με αυτοκινητο καθοτι αμηχανη......


με μια φιλη ..πηγαμε στα δελφινια στη γλυφαδα...ε ηπιαμε τον καφε μας κ επιστρεψαμε...

τρελο κεφι οπως καταλαβες.......

orizontas
12/11/2006, 14:31
ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΕ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :winka: :hypnotize :hypnotize :rotflmao: :rotflmao: :sun: :sun:
:sad:

airamhag
12/11/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ειπεσ την μαγικη λεξη .... ΒΟΛΤΑ:evil:

καινα φανταστεις οτι πριν 4 μηνες εκανα ολα τα παραπανω ..

πηγα εκτος πρωτευουσης να μεινω .. εχω εξοχικο ( παμε μια βολτα κοτερο δεν εχω ) δεν πηγα ομως εκει ελλα νοικιασα κατι αλλο για ανεξαρτητοποιηση απο σπιτι ...

ωραιο σπιτι κηπος κλπ

ειπα θα το χαρω τουλαχιστον με ησιχια που εχει εδω τα βραδια και δεν θα με ξυπνουν οι μηχανοβιοι αληταμπουρες με τις εξατμησεις τους :winka: ...

ΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ...

ΕΞΟΔΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ...

ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑ ...

ΘΕΛΩ ΕΞΑΤΜΗΣΕΙΣ ΜΠΟΥΡΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΑΠΟ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ:eyepop: :bawl: :blush: :look:


που εχεις εξοχικο ? ( μια κ δεν εχεις κοτερο ! :lol: :lol: )


ειδες τελικα μας εχει φαει το " αν ...."

εγω με πιανω να λεω..

" αν ειχα μηχανη κ εμενα μονιμα Σαλαμινα....ε ρε γλεντιαα..."


βεβαια ετσι ελεγα κ μολις παρω αυτοκινητο...κ τωωρα που πηρα.......

airamhag
12/11/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΕ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :winka: :hypnotize :hypnotize :rotflmao: :rotflmao: :sun: :sun:
:sad:


κατι απο τα δυο δεν μας παει ...


ή η τρελλα


ή η χαρα ...


αλλα να σου πω...


κανουμε τρομερο διδυμο εμεις οι δυο σημερα !!!


θες να αλλαξουμε ξυραφακια ??

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orizontas
12/11/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
που εχεις εξοχικο ? ( μια κ δεν εχεις κοτερο ! :lol: :lol: )




βεβαια ετσι ελεγα κ μολις παρω αυτοκινητο...κ τωωρα που πηρα.......

ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ..... ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ...

airamhag
12/11/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ..... ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ...


χτυπα κ εσυ......


αντεχω !!!

orizontas
12/11/2006, 14:42
:a2: :a2:

:a018: :a018: :a018:

:a017: :a9:

:a10: :a10: :a10:

orizontas
12/11/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
που εχεις εξοχικο ? ( μια κ δεν εχεις κοτερο ! :lol: :lol: )



" αν ειχα μηχανη κ εμενα μονιμα Σαλαμινα....ε ρε γλεντιαα..."


.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ??

ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ

:yuck: :yuck:
:lol:

airamhag
12/11/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
:a2: :a2:

:a018: :a018: :a018:

:a017: :a9:

:a10: :a10: :a10:

ωραιος !!!



για την υπογραφη λεω........


μεστο θεμα ....:lol: :lol:

airamhag
12/11/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ΣΑΛΑΜΙΝΑ??

ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ

:yuck: :yuck:
:lol:

ναι ναι .....στο μαγευτικο νησι της Σαλαμινας !!!

ατελειωτα καλοκαιρια στις τροπικες παραλιες...

κ απογευματα ολο ρομαντζο στα μοναδικα ηλιοβασιλεματα της !!!

siokatas
12/11/2006, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
το τρομερο ειναι οτι ειμαι εργοδοτης ......

και οταν ημουν υπαλληλος ελεγα θα γινω αφεντικο στην θεση του αφεντικου ...... ξερεισ τωρα ποσα βγαζει ο πουστης και τετοια οτι λεει ολος ο κοσμος


ε.. τελικωσ ειτε η δουλλεια ειναι δικη σου και πας για ενα καλυτερο μελλον ειτε υπαληλοσ εισαι τα ιδια σκατα ....

και το βλεπω διοτι οταν δουλευα σε αλλους 88-98 ειμασταν με ωραριο 7-3

τωρα βλεπω φιλους ακομη και τα παιδια που δουλευουν για μενα ...για να βγει η δουλεια και το μεροκαματο πρεπει να δουλευουμε ολοι εως το βραδυ .. δεν μας βγαινει ....

γυρισαμε παλι στην εποχη του να εισαι δημ υπαλληλος:yuck:


........+ 100000 με πιανεις .....ομοιοπαθεις.........
και τωρα που ειπα αυτο το σκ δεν κανω τιποτα γιατι ειναι η μερα του παιδιου ,σαβατο μολις σχολασα και πηγα σπιτι διαπιστωσα οτι το υπογειο μου μπαζει νερααααα......:bigcry: :bigcry: ελεοοοοοοςςςςςςς.....

AFTER
12/11/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
....:a42: :a42: ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ CLUB ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ 5 ΕΙΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΧΡΕΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ,ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ 9-10 ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ:a29: .....ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.......


Mα τι μου θυμιζει αυτο, τι μου θυμιζει.......... :a35:

orizontas
12/11/2006, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
........+ 100000 με πιανεις .....ομοιοπαθεις.........
και τωρα που ειπα αυτο το σκ δεν κανω τιποτα γιατι ειναι η μερα του παιδιου ,σαβατο μολις σχολασα και πηγα σπιτι διαπιστωσα οτι το υπογειο μου μπαζει νερααααα......:bigcry: :bigcry: ελεοοοοοοςςςςςςς.....

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ :a31:

Καποτε ενας μεγαλυτερος συναδελφος .... μου ειπε

οτι και να γινει και οσο και να τρεχεις Γιωργη οι οικοδομες .. γραφεια και δουλιες εδω θα μεινουν ... εμεις θα φυγουμε για αυτο τον λογο χαλαρωσε ....

:beer:

βεβαια ο θανασης .... εχει 1 εγκεφαλικο γερο και καποια εγχειριση σε κρανιο ....

γιαυτο ......:a15: :a19: :a34: :a34:

FUCK THE REST AND TAKE THE BEST


:eyepop:

ΣΑΜΑΤΙΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΓΡΑΠΣΑΡΧΙΔΙΣ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΓΑ ...:wave2: :wave2:

VegasKitty
13/11/2006, 10:35
Ξερετε τι διαπιστωνω ολο και παραπανω καθε μερα??

Οτι ολοι ειμαστε στην ιδια πορεια (δλδ να μας *αμανε και να λεμε και ευχαριστω) ειτε εχουμε δικη μας επιχειρηση, ειτε ειμαστε υπαληλοι (σορρυ για την ορθογραφια...).

Ολοι μερα τρεχουμε, αρκετοι απο μας (οπως και εγω) εχουμε 2 δουλειες μπας και τα βγαλουμε περα, και το μονο που μας μενει, αν ειναι και μια κυριακη, συνηθως εχουμε τοσα αλλα πραγματα που πρεπει να κανουμε με τις οικογενιες μας και τα σπιτια μας που ουτε και αυτη τη μερα χαλαρωνουμε!!!

Ωραια θα ηταν να μπορεσουμε να μπουμε να παν να *αμηθουν ολοι τους, αλλα στην τελικη βλεπουμε οτι ολοι μας χρειαζομαστε τους αλλους (εκτος αν ο μπαμπας μας εχει αφισει καταπιστευμα στη τραπεζα και ειμαστε ωραιοι και τα...... αντε μην εκφραστω τωρα τι....)

Και τωρα κανω εγω μια ερωτηση (μαλλον 2 θα ειναι):
1. πως να βρουμε χρονο εφ οσων τρεχουμε ολοι ακομα παραπανω απο τον Βεγκο
2. πως να μην ειμαστε μονοι εφ οσων υπαρχουμε σε αυτη τη ζωη (και παρατειριστε οτι δεν εγραψα "ζουμε") για να τρεχουμε και να δουλευουμε ακαταπαυστα??

Αυτα... Γιατι αρκετα μελανχολισαμε και δε μας βλεπω καλα.... :sad:


Υ.Γ. μηπως αυτη η κουβεντα θα επρεπε ναναι στους προβληματισμους??? :look:

orizontas
13/11/2006, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Ξερετε τι διαπιστωνω ολο και παραπανω καθε μερα??

Οτι ολοι ειμαστε στην ιδια πορεια (δλδ να μας *αμανε και να λεμε και ευχαριστω) ειτε εχουμε δικη μας επιχειρηση, ειτε ειμαστε υπαληλοι (σορρυ για την ορθογραφια...).

Ολοι μερα τρεχουμε, αρκετοι απο μας (οπως και εγω) εχουμε 2 δουλειες μπας και τα βγαλουμε περα, και το μονο που μας μενει, αν ειναι και μια κυριακη, συνηθως εχουμε τοσα αλλα πραγματα που πρεπει να κανουμε με τις οικογενιες μας και τα σπιτια μας που ουτε και αυτη τη μερα χαλαρωνουμε!!!

Ωραια θα ηταν να μπορεσουμε να μπουμε να παν να *αμηθουν ολοι τους, αλλα στην τελικη βλεπουμε οτι ολοι μας χρειαζομαστε τους αλλους (εκτος αν ο μπαμπας μας εχει αφισει καταπιστευμα στη τραπεζα και ειμαστε ωραιοι και τα...... αντε μην εκφραστω τωρα τι....)

Και τωρα κανω εγω μια ερωτηση (μαλλον 2 θα ειναι):
1. πως να βρουμε χρονο εφ οσων τρεχουμε ολοι ακομα παραπανω απο τον Βεγκο
2. πως να μην ειμαστε μονοι εφ οσων υπαρχουμε σε αυτη τη ζωη (και παρατειριστε οτι δεν εγραψα "ζουμε") για να τρεχουμε και να δουλευουμε ακαταπαυστα??

Αυτα... Γιατι αρκετα μελανχολισαμε και δε μας βλεπω καλα.... :sad:


Υ.Γ. μηπως αυτη η κουβεντα θα επρεπε ναναι στους προβληματισμους??? :look:

orizontas
13/11/2006, 21:31
τεκιλα ... σκατα
τελικα ολοι εχουμε δικιο .

οντως απλα υπαρχουμε ...

δεν κανουμε πλεον την δουλεια μας απλα επειδη μας αρεσει , για να διμιουργησουμε αλλα επειδη πρεπει

οντως επρεπε το θεμα αυτο να ειναι στους προβληματισμους ..

το συμπερασμα μου καθε φορα που γινομε ετσι .... κατληγοπαντα στο οτι πρεπει να κοιτω πρωτα τον Γιωργο -εμενα -περισοτερο και μετα τους υπολοιπους ....

καποτε πιστευα και ελεγα οταν δεν γουσταρα κατι , η καποιον . να πα να μαμηθει δεν εχω κανενα αναγκη . ειμαι πολυ καλυτερα απο πολους και δεν θα γλυψω κανενα και δεν θα ανεχτω κανενα και καμια κολοκατασταση

μετα απο δεκα χρονια ........????

:confused: :confused: :confused:

δεν ξερω αν το πιστευω ακομη .....και αν ναι δεν το κανω ....
:eyepop:

οτι κοροιδεψα οτι αρνηθηκα το λουστικα ...

περηφανος ειμαι γιατι το παλεψα ...

γιατι το παλευω ακομη ....

γιατι εχω ακομη τους προβληματισμους μου και τις ανυσηχιες μου

δεν γινομε προβατο εγω απλα σαν ανθρωπος πεφτω και πληγωνομαι

γαμω τον ρομαντισμο μου ...

δεν υπαρχουν ποια πριγκιπες καστρα και αξιες ....

μονο συμφεροντα ...

:mad: :mad: :mad:

ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΥΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ :beer: :beer:

zolotas
14/11/2006, 20:14
......κι οταν θα παωωωω στον τρελλογιατρο ,θα τον τρελλανω και αυτοοοοον .....:D