PDA

View Full Version : ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ Help !



R-1nas
12/11/2006, 13:01
Στις 11 / 11 / 2006 και ωρα 05:15 με 05:30 εγινε ενα τρομερο ατυχημα στην οδο Χαμοστερνας στο υψος λιγο πριν την Shell στο ρευμα προς αθηνα - συγγρου. Eνα VW Golf 5αρι μαυρο με δυο ατομα
Μεσα και ενω ηταν στην δεξια λωριδα εκανε σφηνα αριστερα, εχασε τον ελεγχο, δεν μπορεσε να το επαναφερει, εμβολισε ενα μπλε Fiat Punto που ηταν στην αριστερη λωριδα με αποτελεσμα το Punto να χτυπησει κρασπεδο και μπαριερα και να φερει τουμπες και να σταματησει δεξια του δρομου πανω σε μια νταλικα. Το Golf δεν σταματησε καθολου συνεχισε ευθεια και εφυγε παρολο που ανοιξε ο αεροσακος του.

Οποιος ξερει κατι, περασε και ειδε κατι οτιδηποτε, η εχει υποψια γιαυτο το Golf παρακαλω να ερθει σε επικοινωνια μαζι μου η στο κινητο μου 6932-636989 η στο email Μου mbkgr@yahoo.com Να πω οτι οποιος βοηθησει να βρεθει το Golf το οποιο ειναι χτυπημενο στην αριστερη πλευρα του μπροστα και εχει ανοιξει ο αεροσακος, και εξακριβωθει τελικα οτι ειναι αυτο, θα του δωσω εγω προσωπικα
Πολλα λεφτα, και αν δεν του φτανουν θα γραψει ο ιδιος το στην επιταγη ποσα θελει.

Επισης να πω οτι σε περιπτωση που διαβασει ο ιδιος ο οδηγος του Golf αυτα εδω καλο θα ηταν να παει μονος του στην αστυνομια καλλιθεας να το δηλωσει γιατι εαν βρει η αστυνομια μονη της το αυτοκινητο θα βρεθει σε πολυ χειροτερη θεση απο αυτη που βρισκεται.
Μεσα στο Punto ηταν μεσα 4 ατομα και δεν σταματησε καν να δει αν χτυπησαν.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε και διαβασατε αυτο το μηνυμα
Μ.Κ

airamhag
12/11/2006, 14:03
:sad: :sad:


χτυπησαν ανθρωποι ?

DimChios
12/11/2006, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Στις 11 / 11 / 2006 και ωρα 05:15 με 05:30 εγινε ενα τρομερο ατυχημα στην οδο Χαμοστερνας στο υψος λιγο πριν την Shell στο ρευμα προς αθηνα - συγγρου. Eνα VW Golf 5αρι μαυρο με δυο ατομα
Μεσα και ενω ηταν στην δεξια λωριδα εκανε σφηνα αριστερα, εχασε τον ελεγχο, δεν μπορεσε να το επαναφερει, εμβολισε ενα μπλε Fiat Punto που ηταν στην αριστερη λωριδα με αποτελεσμα το Punto να χτυπησει κρασπεδο και μπαριερα και να φερει τουμπες και να σταματησει δεξια του δρομου πανω σε μια νταλικα. Το Golf δεν σταματησε καθολου συνεχισε ευθεια και εφυγε παρολο που ανοιξε ο αεροσακος του.

Οποιος ξερει κατι, περασε και ειδε κατι οτιδηποτε, η εχει υποψια γιαυτο το Golf παρακαλω να ερθει σε επικοινωνια μαζι μου η στο κινητο μου 6932-636989 η στο email Μου mbkgr@yahoo.com Να πω οτι οποιος βοηθησει να βρεθει το Golf το οποιο ειναι χτυπημενο στην αριστερη πλευρα του μπροστα και εχει ανοιξει ο αεροσακος, και εξακριβωθει τελικα οτι ειναι αυτο, θα του δωσω εγω προσωπικα
Πολλα λεφτα, και αν δεν του φτανουν θα γραψει ο ιδιος το στην επιταγη ποσα θελει.

Επισης να πω οτι σε περιπτωση που διαβασει ο ιδιος ο οδηγος του Golf αυτα εδω καλο θα ηταν να παει μονος του στην αστυνομια καλλιθεας να το δηλωσει γιατι εαν βρει η αστυνομια μονη της το αυτοκινητο θα βρεθει σε πολυ χειροτερη θεση απο αυτη που βρισκεται.
Μεσα στο Punto ηταν μεσα 4 ατομα και δεν σταματησε καν να δει αν χτυπησαν.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε και διαβασατε αυτο το μηνυμα
Μ.Κ





:eyepop: :eyepop: :eyepop: :mad: :mad:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΙΑ!!!
ΦΑΙΝΕΣΑΙ "ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΟΣ" ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ!!!

Ευχομαι να μη χτύπησε κανείς και να ψάχνεσαι μόνο για το "γαμώτο" που λέει ο λόγος!!! ("Που λέει ο λόγος" γιατί τουλάχιστον οι ζημιές πρέπει να είναι μεγάλες)

Το κωλόπαιδο....!!! :mad:

SPORAKIAS
12/11/2006, 15:15
ΡΕ ....ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΛΕΜΕ...ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ :mad:

R-1nas
13/11/2006, 22:47
Παιδια πραγματικα ευχαριστω ολους σας για την συμπαρασταση αλλα και τις συμβουλες σας. Η συμπεριφορα σας μετριαζει τον πονο μου αλλα και τον θυμο μου εν μερη. Να σας πω οτι εχω κανει πολλα απο αυτα που προτεινετε αλλα δυστηχως δεν μπορω να αφιερωσω οσο χρονο θα ηθελα στην ερευνα γιατι δουλευω πολλες ωρες.

Δεν θελω να γραφω πολλα νεα ακομα γιατι μπορει να διαβαζει τα διαφορα forum που εχω γραψει το συμβαν ο "ανθρωπος" με το Golf.

Επισης θα ηθελα να πω οτι οταν εγινε το ατυχημα, 1 ωρα που παρεμεινε το Punto αναποδα σταματησαν μονο 3 αυτοκινητα και ενδιαφερθηκαν αν ειναι ολοι καλα.

Θα παρακαλουσα εαν γινοταν για λιγο καιρο να γινει sticky αυτο το θεμα ωστε να το βλεπουν ολοι.

Eυχαριστω και παλι ολους σας

R-1nas
15/11/2006, 22:12
up!

Nostra
16/11/2006, 11:43
κανένα νέο... βγάλατε άκρη?

:wave2: