PDA

View Full Version : Provlima Ipsous



giokal
12/11/2006, 21:00
hi paides eimai neos sto forum.exw ena provlima me to ipsos.xerw pws sta ss to ipsos paizei rolo gia to poso aneta tha eisai panw sti moto.loipon egw exw 1.84 ipsos kai skeftomai gia gsxr alla logo ipsous den xerw pws tha eimai panw tis.tha ithela ligo na mou peitai me to ipsos ayto poio 600ari tha mou einai aneto.thnx

675
12/11/2006, 21:44
κοιτα ενα cbr...
ενα triumph daytona 675...(το πιο ψηλο...)

giokal
12/11/2006, 22:31
daytona?
einai pio mikro apo to gsxr re

project.breeze
12/11/2006, 22:34
Φίλε μου πριν μερικές μέρες είχαμε την ίδια κουβέντα με φίλους.Είμαι και εγώ στο ύψος σου (1,85) και έχω βάρος 95 κιλά.Σκεφτόμασταν λοιπόν πως θα φαινόμασταν πάνω σε διάφορες μοτοσυκλέτες.Ξέρω πως στο ΚΤΜ 990 θα φαίνεσαι καλύτερα,ξέρω πως στο Varadero θα φαίνεσαι καλύτερα,ξέρω πως σε όλες τις on-off θα φαίνεσαι καλύτερα αλλά τί να το κάνεις;Αν δεν έχεις αυτό που θέλεις θα σου μείνει απωθυμένο οπότε πάρε ότι γουστάρεις και άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν...

DimST
13/11/2006, 08:23
Πήγαινε σε μια έκθεση και ανέβα σε ένα SS μηχανάκι. Λίγο πολύ τα ίδια είναι όλα, αλλά αν βρείς το μηχανάκι που θές να πάρεις ακόμη καλύτερα
Αν δεν είσαι εξεικιωμένος με την θέση οδήγησης θα σου φανεί τραγικά άβολη... αλλά δώσε λίγο χρόνο και κάτσε αν είναι δυνατό παραπάνω στο μηχανάκι.
Φυσιολογικά δεν θα έχεις πρόβλημα με το gsxr, το ύψος σου δεν είναι υπερβολικό... εκτός και γενικά δεν βολεύεσαι στα μηχανάκια οπότε θα σε ζορίσει.