PDA

View Full Version : Ηρακλειο - cbf..... club?



menos
13/11/2006, 16:24
Ετσι για να δούμε πόσα από τα CBF που κυκλοφορούν συχνάζουν στο moto.gr

...#..Username......Colour.....City

1. makis206........Μαύρο........Χανιά
2. bsari..............Mαύρο........Ρέθυμνο
3. anixneyths......Mαύρο........Ρόδος
4. ewsd..............Aσημί.........Kυκλαδες
5. vinylrider.........Ασημί.........Αρτα
6. acealex...........Γκρι...........Λάρισα
7. JimmyZ...........Ασημί.........Σέρρες
8. tsiki................Μπλε.........Κομοτηνή
9. lyk0s..............Μαύρο.......Θεσσαλονίκη
10. possidi...........Ασημί.........Θεσσαλονίκη
11. symvoulos......Aσημί.........Θεσσαλονίκη
12. franki26gr.......Mαύρο........Πειραιάς
13. geopitt..........Ασημί..........Αθήνα
14. javaneze........Ασημί.........Αθήνα
15. iziogas...........Ασημί.........Αθήνα
16. NaGaN...........Ασημί.........Αθήνα
17. icex...............Ασημί.........Αθήνα
18. el_hymador.....Γκρι...........Αθηνα
19. Eyanhos.........Γκρι...........Αθήνα
20. Nostra...........Μπλε...........Αθήνα
21. revenger.......Mπλε...........Αθήνα
22. ???


Colour......#.......%....
Ασημί......10.......48,0%
Μαύρο......5........24,0%
Μπλε........3.......14,0%
Γκρι..........3.......14,0%
........................................................................
Μα καλα... τοσοι κυκλοφορουν στο Ηρακλειο (Κρητης) με cbf, μονο εγω μπαινω στο moto.gr?:(
Παραπονο το'χω να βρω ατομα με cbf να κανουμε ενα ταξιδακι αποστασης 100-150Km με κυριλε οδηγηση 100-140. Κουραστηκα να βγαινω extreme βολτες με gsxr 1000, cbr 1000 και να φερνω την μηχανη μου περα απο τα ορια του κατασκευαστη της..... και τα δικα μου βεβαιως,βεβαιως:dizzy:
Πλιζ χελπ μιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Nostra
13/11/2006, 16:38
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

sorry για το spam....

αλλά...

1. έχεις πάρει κόπια τη λίστα με τους CBF-άδες από τα μοντέλα CBF

2. την ξαναποστάρεις μέσα στα ανταλλακτικά-βελτιώσεις-aftermarket

3. γράφεις/προδιαθέτεις/υπαινίσσεσαι στον τίτλο κάτι για CBF Club στο Ηράκλειο Κρήτης

και στη ουσία παραπονιέσαι που πας βόλτα με 1000άρια αεροπλανάκια και πιέζεις τον εαυτό σου και τη μηχανή πέρα των ορίων τους... και ότι δε μπαίνουν άλλοι Ηρακλειώτες με CBF στο forum...





:lol: :lol: :lol: τι να πω.... τα κάλυψες όλα....

:bawl: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

vassilis88
13/11/2006, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
... και ότι δε μπαίνουν άλλοι Ηρακλειώτες με CBF στο forum...

ας δωσουμε το βροντερο παρων!!:lol: :lol:

adam_tsouk
14/11/2006, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:lol: :rotflmao: :rotflmao:
sorry για το spam....

αλλά...

1. έχεις πάρει κόπια τη λίστα με τους CBF-άδες από τα μοντέλα CBF

2. την ξαναποστάρεις μέσα στα ανταλλακτικά-βελτιώσεις-aftermarket

3. γράφεις/προδιαθέτεις/υπαινίσσεσαι στον τίτλο κάτι για CBF Club στο Ηράκλειο Κρήτης

και στη ουσία παραπονιέσαι που πας βόλτα με 1000άρια αεροπλανάκια και πιέζεις τον εαυτό σου και τη μηχανή πέρα των ορίων τους... και ότι δε μπαίνουν άλλοι Ηρακλειώτες με CBF στο forum...





:lol: :lol: :lol: τι να πω.... τα κάλυψες όλα....

:bawl: :bigcry: :bawl:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


θελει να μαθει ποσοι απο αυτους χρειαζονται ανταλλακτικα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

menos
23/11/2006, 06:25
Φιλε Nostra....
1 Αντιληφθηκες βλεπω πως πηρα κοπια τη λίστα με τους CBF-άδες από τα μοντέλα CBF
και το'κανες θεμα:rolleyes:
2 Την ξαναποσταρα μέσα στα ανταλλακτικά-βελτιώσεις-aftermarket επειδη δεν γνωριζα...
Αλλα επρεπε και αυτο να το κανεις θεμα:sick:
3 Εγραψα/προδιαθεσα/υπαινιχθηκα για cbf club στο Ηρακλειο..... Κρεμαστε με!!!:eyepop:

Πρωτου λοιπον αρχισεις να θαβεις.... σκεψου/θυμισου, πως δεν γνωριζουμε ολοι πως να κινουμαστε σε αυτο το site και πως η διαθεση μας ακομη και οταν αντικρουομαστε, ειναι πρωτ'απ'ολα και πανω απ'ολα φιλικη:wave2:

Cpt. Haddock
23/11/2006, 08:39
:a15: brothers....

Nostra
23/11/2006, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Φιλε Nostra....
1 Αντιληφθηκες βλεπω πως πηρα κοπια τη λίστα με τους CBF-άδες από τα μοντέλα CBF
και το'κανες θεμα:rolleyes:
2 Την ξαναποσταρα μέσα στα ανταλλακτικά-βελτιώσεις-aftermarket επειδη δεν γνωριζα...
Αλλα επρεπε και αυτο να το κανεις θεμα:sick:
3 Εγραψα/προδιαθεσα/υπαινιχθηκα για cbf club στο Ηρακλειο..... Κρεμαστε με!!!:eyepop:

Πρωτου λοιπον αρχισεις να θαβεις.... σκεψου/θυμισου, πως δεν γνωριζουμε ολοι πως να κινουμαστε σε αυτο το site και πως η διαθεση μας ακομη και οταν αντικρουομαστε, ειναι πρωτ'απ'ολα και πανω απ'ολα φιλικη:wave2:

Φίλε menos,

Μη με αντικρούεις με τόσο μένος...

ούτε θέμα το έκανα ούτε είπα να σε κρεμάσουμε, ούτε σε θάβω ειδικά από τη στιγμή που απάντησα απ' ευθείας σε εσένα και όχι σε κάποιο άλλο τόπικ.

Επιπλέον τα έγραψα όλα αυτά γελώντας (γι' αυτό έβαλα και τα emoticons άλλωστε), με καλή διάθεση και χωρίς να έχω την τάση να σε κοροϊδέψω ή να σε περιπαίξω κακότροπα...

Αν έχεις τριγυρίσει στο φόρουμ θα συνειδητοποίησες πως ελάχιστοι γράφουν με κακία, σχεδόν όλοι έχουν καλή και χιουμοριστική διάθεση.

Μπες λοιπόν στην κατηγορία με το μοντέλο μας (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=33) και τριγύρνα και στα V-strom και θα δεις ότι με τα παιδιά με κυκλοφορούν στην Κρήτη (ειδικά με τον makis206-69 :D ) μπορείτε να οργανώσετε λιγότερο "χωρίς αύριο" βόλτες.

Επίσης στις συναντήσεις (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=5) θα βρεις και βόλτες Κρητικές.

Πριν λοιπόν παρεξηγηθείς προσπάθησε να φιλτράρεις τον τρόπο που γράφονται ορισμένα πράγματα και μη νιώθεις αντικρουόμενος, εγώ τουλάχιστον δεν είχα αυτό τον σκοπό...

Φιλικά πάντα

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


ΥΓ: Τελικά στην λίστα να σε βάλουμε ή θα συνεχίσεις να μου κρατάς μούτρα? :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

makis206
23/11/2006, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
(ειδικά με τον makis206-69 :D )

Αν και εγώ πάω γρήγορα συνήθως...:a13:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είμαι πάντα ανοικτός στις βόλτες όμως !

Και τις Κυριακές με καλό καιρό βρίσκομαι στην καντίνα δίπλα στην εθνική οδό στο Μπαλί, κερνάω μπύρες, σουβλάκια, καφέδες, κοκακόλες, αλλά δε λέω όχι και σ'αυτούς τους "γρήγορους " που θέλουν να τους κεράσω τσάϊ.:lol:

:beer: :beer:

Nostra
23/11/2006, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αν και εγώ πάω γρήγορα συνήθως...:a13:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είμαι πάντα ανοικτός στις βόλτες όμως !

Και τις Κυριακές με καλό καιρό βρίσκομαι στην καντίνα δίπλα στην εθνική οδό στο Μπαλί, κερνάω μπύρες, σουβλάκια, καφέδες, κοκακόλες, αλλά δε λέω όχι και σ'αυτούς τους "γρήγορους " που θέλουν να τους κεράσω τσάϊ.:lol:

:beer: :beer:


Hot dog έχετε?

εκεί στην καντίνα κάνετε και hot shots? :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
23/11/2006, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Hot dog έχετε?
εκεί στην καντίνα κάνετε και hot shots? :lol: :rotflmao:

Σιγά ρε μην κάνουμε και χοτ σεξ

Μεσημέρια πάμε !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: