PDA

View Full Version : JohnPan goes to Army



johnpan
13/11/2006, 18:52
Παίδες, μπαίνω αύριο πρωί στο ΚΕΤΧ Πάτρας.

Ηθικό σταθερό μέχρι στιγμής

Πήγα και κουρεύτηκα κιολας :a9:

Θα προσπαθώ να κάνω moderating από κανα γραφειο εκει μεσα. Ετσι κι αλλιώς υπάρχει σχετική τάξη στα cbf, τα έχουν μάθει καλά... Αν το κρίνετε σκόπιμο να βάλετε και κάποιον άλλο, μάλλον θα έλεγα τον Nostra που έρχεται και Δελεαρ από ότι ξέρω και μπορείτε να έχετε και προφορική επικοινωνία.

Σας φιλώ όλους σταυρωτά αλλά κυρίως τους αγαπημένους μου αλήτες συνμηχανόβιους και ενίοτε κωλόπαιδα -με την καλή έννοια!

OldMan
Sniper
Julius
Bartal
idi
hornet
sf
Tropeas
Katanas
makis206

και φυσικά τον κινέζο ευγενή
Kizoku
(πρέπει να είναι καλός και στο sudoku!!)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αντε και καλή μου θητεία!!
:a18:

X_NR750
13/11/2006, 18:58
Ελα ρε νεους τι ειναι αυτο πεζικο?

stay low stay sharp man

καλη θητεια:wave2:

SPORAKIAS
13/11/2006, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Ελα ρε νεους τι ειναι αυτο πεζικο?

stay low stay sharp man

καλη θητεια:wave2:

+100000

μη μασας :smokin:

AFTER
13/11/2006, 19:10
Βρωμισε ψαριλα


69353

OldMan
13/11/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Σας φιλώ όλους σταυρωτά αλλά κυρίως τους αγαπημένους μου αλήτες συνμηχανόβιους και ενίοτε κωλόπαιδα -με την καλή έννοια!

OldMan
Sniper
..........


Ρε Νίκο...

Γιατί μας φιλάει αυτός ??? :eyepop:

(και μάλιστα πρώτους - πρώτους...) :look:

el_hymador
13/11/2006, 19:17
KETX ε?....χμ....
δυο μηνακια απο την θητεια μου εκει τα περασα...τοτε ηταν πολυ δυσκολα , αλλα εχω ακουσει οτι τωρα ειναι απο τα πλεον χημεια στρατοπεδα (χημειο = ευκολη και αραχτη θητεια :winka: )

αντε καλη θητεια να εχεις , απιστευτο γελιο ο στρατος αρκει να μην τον παρεις στα σοβαρα.
:wave2:

X_NR750
13/11/2006, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
KETX ε?....χμ....
δυο μηνακια απο την θητεια μου εκει τα περασα...τοτε ηταν πολυ δυσκολα , αλλα εχω ακουσει οτι τωρα ειναι απο τα πλεον χημεια στρατοπεδα (χημειο = ευκολη και αραχτη θητεια :winka: )

αντε καλη θητεια να εχεις , απιστευτο γελιο ο στρατος αρκει να μην τον παρεις στα σοβαρα.
:wave2:

Οταν εισαι μεσα δεν εχει καθολου πλακα

makis206
13/11/2006, 19:48
Με το καλό να παρουσιαστείς Γιαννιό και μη μασάς, στο τσακ μπαίνεις και το μπαμ παίρνεις τη ροζάλα. Τσακ Μπαμ !:lol:

Αρχίζει μια μικροταλαιπωρία τις πρώτες μέρες και μετά ρέεεεεεεεεκλα :o

Τυχεράκια νά'μουνα στη θέση σου...:lol:


Καλή θητεία μοντεράτορά μας κι όσο για το φόρουμ μείνε ήσυχος, εγώ κανονίζω τα πρώτα :nono: κι ο Νόστρας τα οριστικά :a29: (αν βέβαια θέλει):look: :lol:


Το νου σου και στα μπάνια τοίχο τοίχο !:lol:


:beer: :beer: :wave2: :beer: :beer:

kostisthegreek
13/11/2006, 19:52
Αντε καλή θητεία!

:wave2:

Λεωνίδας
13/11/2006, 20:16
καλή θητεία πολυαγαπημένε μας moderator :bawl: :bawl: :bawl:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Davelis
13/11/2006, 21:41
καλη θητεια:)

orizontas
13/11/2006, 21:45
ante kai kali diaskedasi

dioti akomi kai ti stratiotiko einai super anamnisi otan pernan ta xronia

kalos neos na eisai

me anotero pneyma na palioseis


kai kalos politis mpre:evil:

:rotflmao: :sun:

idi
13/11/2006, 22:01
καλη θητεια και καλος πολιτης :beer:

Alx 84
13/11/2006, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Νίκο...

Γιατί μας φιλάει αυτός ??? :eyepop:

(και μάλιστα πρώτους - πρώτους...) :look:


κάτι παραπάνω θα ξέρει... :winka: :winka: :winka:


καλή θητεία νέους!!!!

sniper
13/11/2006, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Νίκο...

Γιατί μας φιλάει αυτός ??? :eyepop:

(και μάλιστα πρώτους - πρώτους...) :look:

Έχουμε κοινά ενδιαφέρνοντα φαίνεστε..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλή θητεία νέος.... :beer: :beer:

Γαμώ θα περάσεις στο Τεχνικό.... Θα πήξεις στην σκοπιά... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:smokin:

athandim
13/11/2006, 22:24
Καλή θητεία φίλε...:wave2:

johnpan
13/11/2006, 22:33
Ευχαριστώ αδέρφια, πάω για ξύρισμα κόντρα τώρα.... :a9:

KeLeYTiS
13/11/2006, 23:57
Χημειο ε?

Χμμμ

Βασικα οταν πηγα εγω δεν ηταν κεντρο συγκεντρωσης αλλα δευτερο κεντρο εκπαιδευσης η κατι τετοιο

Ταξιαρχος δικας και τμημα στρατονομιας μεσα

Μας πηγαινε 30 μεσα 1 εξω την Πατρα 2 μηνες 2 φορες ειχα την ευκαιρια να την δω και την μια με πηρε ο υπνος απο την κουραση...

Μομα και ΑΡΟΗ με τον τρελλο λοχια στο δευτερο που μας εβαζε μεσα στο αυτοσχεδιο παρκινγκ απο πανια του αυτοκινητου του οταν βαραγε ο ηλιος να βρουμε αν εχει τρυπα :lol: κανα πανι και του καιει το αμαξι :lol:

Μομα με εφαγαν οι ψυλλοι και οι γυφτοι που ερχοντουσαν στην (α ρε γμτ ξεχναω) τεσπα στην σκοπια πανω πανω και μας επαιρναν τα οπλα η πηγαιναν στο νεκροταφειο απεναντι και χτυπαγαν τα καντηλια να μας παει τσιρλιπιπι ....

Εχει και σινεμα μεσα το ΚΕΤΧ να πας παιζει κατι παλιες καλες ταινιες αλλα εχει χαβαλε ...

Τι ξεχασα ... ?

Α ναι Γωνια σταδιου αν ερθει η Βαρβαρουλα (μπορει και να παντρευτηκε) πες της τα χαιρετισματα μου (και δες και κανα βυζακι αν της πεις θα στο δειξει) :lol:

Γωνια διοικητου δες απεναντι στην πολυκατοικια αν ειναι ακομα εκεινη η λουλου που φοραει περουκα και αυνανιζεται μπροστα στην τηλεοραση :lol: :eyepop:

Τωρα που τα σκεφτομαι πλακα ειχε :lol: :rotflmao:

Να μην σε φοβισω ολα αυτα εν ετη 1999 οποτε θα εχουν αλλαξει αρκετα απο τοτε...

Αυτο που δεν θα εχει αλλαξει θα ειναι η σημαια και το σπαστικο εγερτηριο που δεν λεει να τελειωσει ... ειναι λες και εχουν βαλει ολο το singlaki με τον υμνο να παιζει :lol: :rotflmao:

675
14/11/2006, 00:13
να ρε συ ο λεωνιδας ανταποδιδει τα φιλια μεσω avatar χεχε:lol:

καλη θητεια:wave2:

lyk0s
14/11/2006, 00:26
Καλη θητεια!

Για μενα για να την παλεψεις στον στρατο πρεπει να βλεπεις τα πραγματα απο την αστεια τους πλευρα και να μην παιρνεις τιποτα πολυ σοβαρα.
Αν το δεις ετσι εχει πολυ γελιο ο στρατος και ειναι και απο τις τελευταιες ευκαιριες που θα εχεις για λιγη ανεμελια....

Πλεον το φορουμ θα κοιμαται ησυχο!

Nostra
14/11/2006, 00:30
Να έχεις μια ευχάριστη και γεμάτη εμπειρίες θητεία.

Να γνωρίσεις κι άλλους ανθρώπους και να ακούσεις τις μικρές τους ιστορίες.

Να μην απογοητευτείς από τους ηλίθιους που θα συναντήσεις.

Να ρίχνεις aroxol στο φαγητό για να σκοτώσεις τα μικρόβια και να αναστήσεις τις κατσαρίδες.

Να καις με πετρέλαιο το κρεβάτι σου για να φύγουν οι κοριοί και τα yamaha για να νευριάζεις τον trooper.

Να μην ψαρώνεις. Τους έχεις....

Καλός φαντάρος... 365 και σήμερα

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

A vacation in a foreign land
Uncle Sam does the best he can
You're in the army now
Oh, oh, you're in the army now

tifoefs
14/11/2006, 01:44
Μη σκας οταν σε αμολυσουν εσυ θασαι 1 χρονο πισω και θαχεις καιρο να επιταχυνεις να φτασεις εκει που σε σταματησανε :-)

:beer: :beer: :beer:

div400
14/11/2006, 08:50
YOU'RE IN THE ARMY NOW

OHOOOHOOOOOO

YOU'RE IN THE ARMY NOW


χαλαρα φιλε, κανε τον λαλακα στις λαλακιες που θα δεις/ζησεις και θα περασει μεχρι να πεις γυροσκοπικο.......


αχχχχ το τελευταιο μεγαλο break.....απολαυσε το!

:beer: :wave2:

MikeG
14/11/2006, 09:04
Καλή θητεία..Ηθικό ακμαίο..



:wave2:

villy
14/11/2006, 09:07
Καλή θητεία και καλός πολίτης!!!

Εγώ σου εύχομαι κουράγιο γιατί κάποιες στιγμές θα είναι σίγουρα δύσκολες (Εκτός κι αν είσαι κανένα βύσμα...:rolleyes: :lol: ).

Στα δύσκολα να σκέφτεσαι την ζωή σου πρίν και μετά το στρατό.



Τέλος το σημαντικότερο όλων, για μένα τουλάχιστον ήταν, είναι να μην επιτρέψεις ο στρατός να σου αλλάξει το χαρακτήρα!

:wave2: :wave2: :wave2:

Julius
14/11/2006, 09:24
OOOEEEEOOOOOOOOOO

na eisai xalaros kai na koimase poly re, o stratos einai mono gia ypno kai fai



:rotflmao:





:wave2:

crs-k
14/11/2006, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Νίκο...

Γιατί μας φιλάει αυτός ??? :eyepop:

(και μάλιστα πρώτους - πρώτους...) :look:


ΔΕΝ ξερω για σας ... :evil: :a021:

Εγω παντως την γλυτωσα ... :D :a09:

OldMan
14/11/2006, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω παντως την γλυτωσα ... :D :a09:

Τους καλούς πελάτες τους φιλάει με Π.Μ. !! :D

crs-k
14/11/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τους καλούς πελάτες τους φιλάει με Π.Μ. !! :D


Μπορεις και βλεπεις τα Π.Μ. μου ? :confused: :eek: :eyepop: :a7:







:lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
14/11/2006, 10:16
καλη θητεια Γιανναρε, και οπως προειπαν: πολυς υπνος για να μειωθει αισθητα η θητεια. εναλλακτικα, οσο περισσοτερο χωνεσαι σε δουλειες, τοσο πιο γρηγορα γλιστραει ο καιρος! :winka:


αντε, και γΛηγορα παλι κοντα μας!



επισης, ανταποδιδω τις φιλουνες μου και σΕ προτρεπω εκει στας τουαλετας και στας ντουζιερας να πηγαινεις τοιχο τοιχο (οπως προειπωθηκε).


γαμωτ, να μην ειναι και ο στρατος μικτος, να γινοντουσαν οργια στις ντουζιερες! :sad:



:lol: :lol: :lol:




:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Zid
14/11/2006, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS


Αυτο που δεν θα εχει αλλαξει θα ειναι η σημαια και το σπαστικο εγερτηριο που δεν λεει να τελειωσει ... ειναι λες και εχουν βαλει ολο το singlaki με τον υμνο να παιζει :lol: :rotflmao:

Σκέψου ότι το άκουγα για 12 χρόνια το εγερτήριο του ΚΕΤΧ... :eyepop: :eyepop: τιριριρ τιτιτ τιρριρ τιτι :yuck: :yuck: :yuck:

johnpan
16/11/2006, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Χημειο ε?

Χμμμ

Βασικα οταν πηγα εγω δεν ηταν κεντρο συγκεντρωσης αλλα δευτερο κεντρο εκπαιδευσης η κατι τετοιο

Ταξιαρχος δικας και τμημα στρατονομιας μεσα

Μας πηγαινε 30 μεσα 1 εξω την Πατρα 2 μηνες 2 φορες ειχα την ευκαιρια να την δω και την μια με πηρε ο υπνος απο την κουραση...

Μομα και ΑΡΟΗ με τον τρελλο λοχια στο δευτερο που μας εβαζε μεσα στο αυτοσχεδιο παρκινγκ απο πανια του αυτοκινητου του οταν βαραγε ο ηλιος να βρουμε αν εχει τρυπα :lol: κανα πανι και του καιει το αμαξι :lol:

Μομα με εφαγαν οι ψυλλοι και οι γυφτοι που ερχοντουσαν στην (α ρε γμτ ξεχναω) τεσπα στην σκοπια πανω πανω και μας επαιρναν τα οπλα η πηγαιναν στο νεκροταφειο απεναντι και χτυπαγαν τα καντηλια να μας παει τσιρλιπιπι ....

Εχει και σινεμα μεσα το ΚΕΤΧ να πας παιζει κατι παλιες καλες ταινιες αλλα εχει χαβαλε ...

Τι ξεχασα ... ?

Α ναι Γωνια σταδιου αν ερθει η Βαρβαρουλα (μπορει και να παντρευτηκε) πες της τα χαιρετισματα μου (και δες και κανα βυζακι αν της πεις θα στο δειξει) :lol:

Γωνια διοικητου δες απεναντι στην πολυκατοικια αν ειναι ακομα εκεινη η λουλου που φοραει περουκα και αυνανιζεται μπροστα στην τηλεοραση :lol: :eyepop:

Τωρα που τα σκεφτομαι πλακα ειχε :lol: :rotflmao:

Να μην σε φοβισω ολα αυτα εν ετη 1999 οποτε θα εχουν αλλαξει αρκετα απο τοτε...

Αυτο που δεν θα εχει αλλαξει θα ειναι η σημαια και το σπαστικο εγερτηριο που δεν λεει να τελειωσει ... ειναι λες και εχουν βαλει ολο το singlaki με τον υμνο να παιζει :lol: :rotflmao:


Αδέρφια, μόλις ήρθα σπίτι, μου έδωσαν οι γιατροί έξι μήνες αναβολή λόγω του πρόσφατου καταγματος στο σκαφοειδές. Με πήγαν στο 401, με είδαν εκεί, και ήταν ανένδοτοι, ούτε Ι3 ούτε Ι4 ούτε τίποτα, αναβολή. Παρακάλαγα να μείνω αλλά τι να κάνεις... Αύριο θα ορκιζόμουν .... :bawl:

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας, θα σας ενημερώσω όταν είναι να τις επαναλάβετε σε ένα εξάμηνο, οκ, μη μου πείτε σου τα έχουμε ήδη πει γιατί θα με πικράνετε!!!

Εκανα παράθεση το ποστ του φίλου Κελευτή -και τον ευχαριστώ πολύ για τον κόπο να γράψει τόσα- για να σας πω τις αλλαγές από τότε

Εξακολουθεί και είναι χυμείο (με υ από το "χύμα"!!) αλλα πολύ καλύτερο. Το σινεμά δείχνει καινούρια ταινία κάθε μέρα άλλη
το φαγητό πολύ καλό -για τους μη καλομαθημένους- σαν φαγητο εστιας, μου θύμισε πολύ τα ΤΕΙ.
μπριζόλα ρύζι, κοτόπουλο πατατα, λουκανικο ρύζι, ομελετα ζαμπον, φακες, μπακαλιαρο, κλπ μια χαρα

Οι κουβερτες εχουν λιγη σκονη θελουν τιναγμα αλλα κατα τα αλλα σχετικα καθαρα είναι. Τουλέτες καινούριες στου περισσότερους λοχους.

Οι λοχίες πολύ εντάξει παιδιά, αν δεν κάνεις σα λυκειόπαιδο δε σου λενε τίποτα, ισα ισα κανουν και καλαμπούρια.

Ο επίατρος του στρατοπαιδου πολυ καλος ανθρωπος.

Εγερτήριο- σιωπητίριο δεν υπαρχει, απλά ανοίγουν - κλεινουν τα φωτα
Σημαία 1-2 φορές τη μέρα τιποτα υπερβολικό....

Μπήκα τελευταίος και δεν είχαν ρούχα, ήμουν 3 μέρες με τα πολιτικά συνέχεια, αναφορές, βήμα, παρελάσεις, όλα με το τζινάκι!! :rotflmao:

Τώρα που είπες για σκόρο νιώθω φαγούρα ξαφνικά, αλλά πρέπει να είναι αυθυποβολή!!!
:rotflmao: :rotflmao:

Απολελέ λέμεεεεεεεεεε

zoropatra
16/11/2006, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Αδέρφια, μόλις ήρθα σπίτι, μου έδωσαν οι γιατροί έξι μήνες αναβολή λόγω του πρόσφατου καταγματος στο σκαφοειδές. Με πήγαν στο 401, με είδαν εκεί, και ήταν ανένδοτοι, ούτε Ι3 ούτε Ι4 ούτε τίποτα, αναβολή. Παρακάλαγα να μείνω αλλά τι να κάνεις... Αύριο θα ορκιζόμουν .... :bawl:

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας, θα σας ενημερώσω όταν είναι να τις επαναλάβετε σε ένα εξάμηνο, οκ, μη μου πείτε σου τα έχουμε ήδη πει γιατί θα με πικράνετε!!!

Εκανα παράθεση το ποστ του φίλου Κελευτή -και τον ευχαριστώ πολύ για τον κόπο να γράψει τόσα- για να σας πω τις αλλαγές από τότε

Εξακολουθεί και είναι χυμείο (με υ από το "χύμα"!!) αλλα πολύ καλύτερο. Το σινεμά δείχνει καινούρια ταινία κάθε μέρα άλλη
το φαγητό πολύ καλό -για τους μη καλομαθημένους- σαν φαγητο εστιας, μου θύμισε πολύ τα ΤΕΙ.
μπριζόλα ρύζι, κοτόπουλο πατατα, λουκανικο ρύζι, ομελετα ζαμπον, φακες, μπακαλιαρο, κλπ μια χαρα

Οι κουβερτες εχουν λιγη σκονη θελουν τιναγμα αλλα κατα τα αλλα σχετικα καθαρα είναι. Τουλέτες καινούριες στου περισσότερους λοχους.

Οι λοχίες πολύ εντάξει παιδιά, αν δεν κάνεις σα λυκειόπαιδο δε σου λενε τίποτα, ισα ισα κανουν και καλαμπούρια.

Ο επίατρος του στρατοπαιδου πολυ καλος ανθρωπος.

Εγερτήριο- σιωπητίριο δεν υπαρχει, απλά ανοίγουν - κλεινουν τα φωτα
Σημαία 1-2 φορές τη μέρα τιποτα υπερβολικό....

Μπήκα τελευταίος και δεν είχαν ρούχα, ήμουν 3 μέρες με τα πολιτικά συνέχεια, αναφορές, βήμα, παρελάσεις, όλα με το τζινάκι!! :rotflmao:

Τώρα που είπες για σκόρο νιώθω φαγούρα ξαφνικά, αλλά πρέπει να είναι αυθυποβολή!!!
:rotflmao: :rotflmao:

Απολελέ λέμεεεεεεεεεε

δεν πειραζει απλα οταν ξαναερθεις να ξερεις οτι εχω σπιτι ακριβως απεναντι απο το στρατοπεδο....εκει που ειναι τα φαναρια......

Nostra
16/11/2006, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Απολελέ λέμεεεεεεεεεε


εσύ είσαι χειρότερος κι απ΄'τον κρούκη....

:lol: :lol: :lol:

άιντε καλώς γύρισες και καλός πολίτης... :lol: :lol: :lol:

μπες τώρα στα CBF για καθάρισμα....

και πρόσεξε ιδιαίτερα το thread με τη δυναμομέτρηση

:winka: :alien: :alien: :wave2: :wave2:



ο τριήμερος ψαράς.... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

lampros_fazer
16/11/2006, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan

Για τη Βαρβαρούλα δεν είπες,δείχνει ακόμα βυζάκι..;; :lol: :lol:

Το σκαφοειδές που είναι..;; :confused:

Vstrommer71
16/11/2006, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Για τη Βαρβαρούλα δεν είπες,δείχνει ακόμα βυζάκι..;; :lol: :lol:

Το σκαφοειδές που είναι..;; :confused:
Το σκαφοειδες ειναι ενα κοκκαλακι στον καρπο,το οποιο αμα σπασει εχει αρκετο μπελα μεχρι να γιανει.Εμ βεβαια ρε Λαμπρουκο,αμα βλεπεις πολυ Τατιανα ΠΟΥ να ξερεις που ειναι το σκαφοειδες,δες και κανα ντοκυμαντερι!!!!:smokin:

lampros_fazer
16/11/2006, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Το σκαφοειδες ειναι ενα κοκκαλακι στον καρπο,το οποιο αμα σπασει εχει αρκετο μπελα μεχρι να γιανει.Εμ βεβαια ρε Λαμπρουκο,αμα βλεπεις πολυ Τατιανα ΠΟΥ να ξερεις που ειναι το σκαφοειδες,δες και κανα ντοκυμαντερι!!!!:smokin:
Ρε μλκ έχεις δει πολλά ντοκς στην τηλεόραση να δείχνουν τα οστά..;;

Τατιάνα δεν βλέπω!

Θα ρωτήσω αύριο τον Αργύρη για το σκαφοειδές..:rotflmao: :bigcry:

makis206
17/11/2006, 06:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Απολελέ λέμεεεεεεεεεε

Είδες που σού'λεγα ;:cool:


Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Με το καλό να παρουσιαστείς Γιαννιό και μη μασάς, στο τσακ μπαίνεις και το μπαμ παίρνεις τη ροζάλα. Τσακ Μπαμ !:lol:


Καλός πολίτης !

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

OldMan
17/11/2006, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
και πρόσεξε ιδιαίτερα το thread με τη δυναμομέτρηση

Άστο Τάσε....!!

Το κρατάω στο χέρι τον Γιαννάκη :winka:

Nostra
17/11/2006, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άστο Τάσε....!!

Το κρατάω στο χέρι τον Γιαννάκη :winka:

το ξέρω ότι κρατάς στο χέρι τον little johnny σου.... :a31: :a31: :a31: :a31:


τον johnpan άστον ήσυχο να κάνει τη δουλειά του....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gcrook
17/11/2006, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εσύ είσαι χειρότερος κι απ΄'τον κρούκη....



:rotflmao:

Παλιοψαρακα διαβαζω τι ποστ του παιδιου και εχω μεινει μαλακας;
Καλαμπουρι οι λοχιες με το καλημερα;:eek:
Δεν εχει λεει σιωπητηριο; (παω στοιχημα οτι θα κοιμοντουσαν και κανα οχταωρο) :eek:
Λουκανικα και ομελετες;:eek:

Να η εκπαιδευση του πεζικου κυριοι.
Αεροπορια ρουλζ ρε που μου το παιζετε και κομαντα:rotflmao: :wave2:

johnpan
17/11/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:rotflmao:

Παλιοψαρακα διαβαζω τι ποστ του παιδιου και εχω μεινει μαλακας;
Καλαμπουρι οι λοχιες με το καλημερα;:eek:
Δεν εχει λεει σιωπητηριο; (παω στοιχημα οτι θα κοιμοντουσαν και κανα οχταωρο) :eek:
Λουκανικα και ομελετες;:eek:

Να η εκπαιδευση του πεζικου κυριοι.
Αεροπορια ρουλζ ρε που μου το παιζετε και κομαντα:rotflmao: :wave2:

Καταρχήν δεν είναι γενική εκπαίδευση πεζικού, εκεί είμαστε τεχνικοί και διαβιβαστές μόνο.
Κοιμόμαστε κλασσικά 10.15 με 5.40 που αρχίζει ο θαλαμοφύλακας να μας ξυπνάει για να τα προλαβουμε ολα.

Αεροπορία πρέπει λογικά να είναι ακόμα πιο χύμα... :a33:

Α, έχουμε και γυναικες λοχίες!! Μικρούλες, 20 - 23 !!
Αλλά πρέπει να είσαι κύριος γιατί ένας πριν από την εσσο μου είπε σε μια ότι φοράει ωραίο άρωμα και έφαγε 50 φ!

:rotflmao: :rotflmao:

OldMan
17/11/2006, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
ότι φοράει ωραίο άρωμα

Φοράνε άρωμα οι λοχίες ??? :look: :eek: :look:


που οδηγούμεθα, κύριοι ??? :sad:

Nostra
17/11/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Φοράνε άρωμα οι λοχίες ??? :look: :eek: :look:

ναι λέμε.... δεν έχεις ακούσει για την Μάνα του Λόχου ?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ruyjin
17/11/2006, 13:22
με το καλό και πάλι πολίτης man!!!

:wave2: :wave2:

mystique
17/11/2006, 13:34
+1! :beer: :beer: :beer: :wave2:

gcrook
17/11/2006, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Καταρχήν δεν είναι γενική εκπαίδευση πεζικού, εκεί είμαστε τεχνικοί και διαβιβαστές μόνο.
Κοιμόμαστε κλασσικά 10.15 με 5.40 που αρχίζει ο θαλαμοφύλακας να μας ξυπνάει για να τα προλαβουμε ολα.

Αεροπορία πρέπει λογικά να είναι ακόμα πιο χύμα... :a33:

Α, έχουμε και γυναικες λοχίες!! Μικρούλες, 20 - 23 !!
Αλλά πρέπει να είσαι κύριος γιατί ένας πριν από την εσσο μου είπε σε μια ότι φοράει ωραίο άρωμα και έφαγε 50 φ!

:rotflmao: :rotflmao:

Χυμα;
Στη εκπαιδευση οχι.
Οι μισοι εγιναν γιωταδες στα μισα και οι υπολοιποι εμειναν με κουσουρια.
Απο σακατεμενα πδια μεχρι προβληματα υπνοβασιας:rotflmao:

Αλλα μετα....
Πολυ χυμα.

Σκεψου χαιρετισα Ταξιαρχο του Πεζικου (βαρωντας προσοχη που μου επεσαν 2 σφραγισματα) , που ηρθε σαν επισκεπτης στην μοναδα και μονο που δεν με χαρτζηλικωσε.:rotflmao:
Μιλαμε καταενθουσιαστηκε που τον προσφωνησα και με τον βαθμο του.:rotflmao:

Η ποτανα η τιμητικη αργει........:sad:


:rotflmao: :rotflmao:

KeLeYTiS
17/11/2006, 23:20
Ρε Κρουκη αν δεν σε ειχα γνωρισει απο κοντα θα ορκιζομουν οτι εισαι ο Παπακαλιατης :lol: :bigcry: :lol:

Λεωνίδας
18/11/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Ρε Κρουκη αν δεν σε ειχα γνωρισει απο κοντα θα ορκιζομουν οτι εισαι ο Παπακαλιατης :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
19/11/2006, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Α, έχουμε και γυναικες λοχίες!! Μικρούλες, 20 - 23 !!
Αλλά πρέπει να είσαι κύριος γιατί ένας πριν από την εσσο μου είπε σε μια ότι φοράει ωραίο άρωμα και έφαγε 50 φ!

:rotflmao: :rotflmao:

ραδιοαρβύλα φίλε
κανείς δεν έφαγε Φ στην προηγούμενο εσσο (296) γι'αυτο το λόγο.Τότε μπήκα κ ήμουν εκεί :cool: :cool:
Πιο λόχο ήσουν?

ένας τύπος απο τον Λ/Δ την πειραξε αλλά απολυόταν σε 2 μέρες.του πέταξε αυτή ένα αστο διάολο και αυτό ήταν.
χημείο το κετχ αλλά βλέπεις την πύλη με τα κυάλια


σε εμάς το σινεμά είχε παίξει και τσοντες 2 φορές!!!έβγαινε η τύπισσα και φώναζε "αύριο έχει πορνό"
:lol: :lol: :lol:

χαιρετίσματα σε όλους

johnpan
19/11/2006, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
ραδιοαρβύλα φίλε
κανείς δεν έφαγε Φ στην προηγούμενο εσσο (296)

Σόρυ παρεξήγηση, δεν είπα στην προηγούμενη, είπα πριν από την εσσο μου. Δε γνωρίζω σε ποια.

Εγώ ημουν 1ο λόγχο. Ναι, αυτόν που δεν έχει τουαλέτες!! Επίσης αν αποφασίσουν να ξυριστούν οι αξιωματικοί όλοι μαζί, δεν έχουμε ούτε νερό στους νιπτήρες γιατί είμαστε από πανω και μας παίρνουν την πίεση!!