PDA

View Full Version : ανεκδοτο



el_hymador
13/11/2006, 19:46
εχει μπει δεν εχει μπει
ποιος γ@μει το RCT....




Παει ενας οικοδομος με τρομερο προβλημα δυσκοιλιοτητας στον γιατρο...

>Γιατρε μου βοηθησε με !! εχω δυο εβδομαδες να ενεργηθω!! κοντευω να πεθανω...

-Να σας δωσω αυτο τα χαπια ειναι τα καλυτερα καθαρτ..

>Σας λεω εχω παρει τα παντα , χαπια , σιροπια , χουρμαδες , φασολαδες ....τιποτα!! παω στην τουαλετα και δεν γινεται τιποτα!!

-Ε τοτε αγαπητε μου πρεπει να σας εξετασω...παρακαλω γδυθειτε και ξαπλωστε μπρουμυα στο κρεβατι....

Πραγματι ο οικοδομος τα κατεβαζει και ξαπλωνει ... ο γιατρος αρχιζει την εξεταση...

-Χμ...ειπατε δουλευετε ως οικοδομος ε?

>Μαλιστα...

-Μαρια! φερε μου σε παρακαλω ενα σφυρι και ενα καλεμι!!

>Μα γιατρε τι θα κανετε με αυτα?

-Μην ανησυχειτε , σε πεντε λεπτα θα ειστε ετοιμος...

Αρχιζει ο γιατρος με το σφυροκαλεμο να κοπαναει και μετα απο λιγο λεει στον οικοδομο να σηκωθει κα να ντυθει...

>Τι εγινε γιατρε ηταν τιποτα σοβαρο?

-Οχι αγαπητε μου , απλα οταν χεζεις στην οικοδομη μην σκουπιζεσε με χαρτι απο τσιμεντοσακουλες....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

και αλλο ενα παρεμφερες....


Ειναι ενας τυπος με τρομερο προβλημα αιμορροϊδων ...εχει δοκιμασει ολες τις θεραπειες , αλλα το προβλημα του επιδεινωνεται , μερα με την μερα ....μεχρι που το λεει σε εναν φιλο του...

>Ασε ρε ! σου λεω υποφερω!! δεν μπορω να ζησω φυσιολογικη ζωη πλεον..

-Ρε συ Ελληνικο καφε πινεις?

>Ε ναι ρε συ!! καθε πρωϊ

-Λοιπον ακου φιλε ...το κατακαθι απο τον Ελληνικο καφε ειναι το καλυτεροι φαρμακο για τις αιμορροϊδες!! Καθε πρωϊ , αφου τελειωσεις το καφεδακι σου , θα περνεις το κατακαθι απο τον καφε και θα το βαζεις...ξερεις τωρα που....μιλαμε σε δυο -τρεις μερες θα εχεις γινει περδικι!!!

>Ελα ρε μαλακιες λες!!

-Καλα , καντο και θα με θυμηθεις!!

Παει λοιπον αυτος και αρχιζει την θεραπεια με το κατακαθι του καφε αμεσως , απο το επομενο πρωϊ.....

..οι μερες περνανε αλλα δεν βλεπει καμια βελτιωση και ετσι αποφασιζει να παει στον γιατρο...

-Γδυθειτε κυριε...Ωραια...για σκυψτε τωρα να σας εξετασω.......χμ ....μαλιστα....

>Τι ειναι γιατρε? τι βλεπεις?....








-Μεγαλο δρομο θα διαβεις!!!

SPORAKIAS
13/11/2006, 19:49
σκατοσυζητηση :a04: :yuck:

:beer: :rotflmao: :beer:

airamhag
13/11/2006, 21:05
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γαματα !!!

GIXXERAKIAS
13/11/2006, 21:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το δευτερο το ειχαν κανει οι ΑΜΑΝ οταν ειχαν εκπομπη,μιλαμε ομως να το βλεπετε εχει πολυ γελιο με την φατσα του κανακη και του καλυβατση,γιατρος-ασθενης:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

villy
14/11/2006, 06:14
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
14/11/2006, 06:21
Eλιωσα με το δευτερο :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao: