PDA

View Full Version : την κυριακη λεω να κατεβω.....



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
24/06/2004, 19:15
στην ζαχαρω. λενε οτι εχει μια παραλια που ο δημαρχος της ζαχαρως εχει κανει για καμπινκ αλλα δεν πηρε αδεια λειτουργιας και αφινη τον κοσμο να κατασκηνωνει ελευθερα. εχει απο ολα τα αναγκαια για να κανεις διακοπες, σκευτομε λοιπων να παω μια βολτα να την δω, εχει κανεις υπ οψιν του που ακριβως ειναι η να παω ρωτοντας?
γιωργος

kostom
24/06/2004, 19:59
Και εγώ άκουσα για αυτήν την παραλία και σκεπτόμουν
και εγώ να κατέβω να βολιδοσκοπήσω το μέρος. Αλλά
εγώ μάλλον θα κατέβω την άλλη κυριακή.....:sad:

africa_t
26/06/2004, 03:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
στην ζαχαρω. λενε οτι εχει μια παραλια που ο δημαρχος της ζαχαρως εχει κανει για καμπινκ αλλα δεν πηρε αδεια λειτουργιας και αφινη τον κοσμο να κατασκηνωνει ελευθερα. εχει απο ολα τα αναγκαια για να κανεις διακοπες, σκευτομε λοιπων να παω μια βολτα να την δω, εχει κανεις υπ οψιν του που ακριβως ειναι η να παω ρωτοντας?
γιωργος

φιλε γιωργο κατα 90% την κυριακη θα ειμαι πυργο αν θελεις παρε με στο 6945495040 να παμε μαζι να δουμε το μερος.φωτης.

x-rider
01/07/2004, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
στην ζαχαρω. λενε οτι εχει μια παραλια που ο δημαρχος της ζαχαρως εχει κανει για καμπινκ αλλα δεν πηρε αδεια λειτουργιας και αφινη τον κοσμο να κατασκηνωνει ελευθερα. εχει απο ολα τα αναγκαια για να κανεις διακοπες, σκευτομε λοιπων να παω μια βολτα να την δω, εχει κανεις υπ οψιν του που ακριβως ειναι η να παω ρωτοντας?
γιωργος



ΟΛΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕΤΑ ΤΑ "ΛΟΥΤΡΑ ΚΑΙΑΦΑ" ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 95%

ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ

ΤΙ ΛΕΣ ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ? :sun:

africanos31
01/07/2004, 12:49
Auto to Σαβ/κο ειναι και το Hell Angels meeting στη Ζαχαρω με γαμω τα συγκροτηματα.........τους Zoo....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
01/07/2004, 18:07
πηγα στην ζαχαρω το καμπινκ ειναι μικρο με λιγες σκιες και ειναι πιασμενες απο τωρα. τελικα δεν ειναι ελευθερο. οταν πιγα ηρθε ενα παιδι και με ρωτησε τι θελω. οταν του ειπα οτι θελω να κατασκηνωσω μου ειπε οτι ο πατερας του ειναι υπευθηνος για το καμπινκ. αυτος ηξερε μονο οτι το ατομο ειναι 5 ευρω. δεν ηξερε τιμες γενηκα και μου ειπε να περιμενω τον πατερα του να μηλισω λογο ομως του οτι ο τυπος αργουσε και οτι να κατασκηνωσεις στον ηλιο δεν λεει γιατι θα πεθανης απο την ζεστη,ακομα και τζαμπα εγω δεν θα καθωμουν στον ηλιο εφηγα. τωρα κανω κατι κρουσεις για καποια καμπινκ προς πρεβεζα που δεν εχω παει. μολις εχω νεα θα κανω μια βολτα με την κατερινα να τα δω τι παιζουν. βασικα θα κυταξω για οργανωμενο φτηνο σχετικα αλλα να εχει τις ανεσεις που πρεπει. γιατι ειμαστε και 5 ατομα. και καλα εμεις λιγο πολυ την βολεβουμε αλλα οι γυναικες εχουν καποιες παραπανω απετησεις τουλαχιστον στον τομεα της υγειηνης. οπωτε εχουν και τον πρωτο λογο. που εμεις που την εχουμε και μια.... πρεπει να την προσεχουμε περισοτερο.
στο καμπινκ στην ελαφονησο οι τιμες ειναι αυτες που ειχα βαλει στο τελευταιο ποστ οπως τις εβαλε ο πατακιας ο οποιος ειναι απο τους οργανωτες.
γιωργος

x-rider
02/07/2004, 10:38
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

στο καμπινκ στην ελαφονησο οι τιμες ειναι αυτες που ειχα βαλει στο τελευταιο ποστ οπως τις εβαλε ο πατακιας ο οποιος ειναι απο τους οργανωτες.

ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ,ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ 2ΑΤΟΜΑ+ΣΚΗΝΗ ΕΙΝΑΙ

5ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ


:sun: