PDA

View Full Version : Eurosprt & Προβλήματα



jimbar
25/06/2004, 11:32
ούτε εγώ μπορώ να «πιάσω» καλά το Eurosport και μένω και κοντά σε έναν από τους «μεταδότες» [Λυκαβηττός, μεταδότης δεν είναι;;] ..

λοιπόν παίδες, μίλησα με το Eurosport [3479613 & 3479837] και μου είπαν τα εξής:

Η αναμετάδοση του Eurosport γίνετε μέσω ΕΡΤ, και η πομποί ανήκουν σε αυτούς [ΕΡΤ].

Άρα θέλω να πιστεύω πως αν μαζευτούμε όλοι μαζί, και κάνουμε γραπτα τα παράπονά μας στην ΕΡΤ και κοινοποιήσούμε στον Πρόεδρο [αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι ο Τζόνης Καλημέρης] και στην Τεχνική Υπηρεσία .. ίσως .. λέω εγω τώρα .. ίσως κάτι να καταφέρουμε.

Τι λέτε το βάζουμε το παράπονο γραπτό;;

gtsiros
25/06/2004, 11:41
re seis, egw pianw girosport :p

ok, sobara twra, pianw eurosport alla oso pernaei h wra kanei diakopes... ase pou sunh8ws deixnei tennis :yuck: :cry: :bawl: :mad:

blyewin
25/06/2004, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

ούτε εγώ μπορώ να «πιάσω» καλά το Eurosport και μένω και κοντά σε έναν από τους «μεταδότες» [Λυκαβηττός, μεταδότης δεν είναι;;] ..

λοιπόν παίδες, μίλησα με το Eurosport [3479613 & 3479837] και μου είπαν τα εξής:

Η αναμετάδοση του Eurosport γίνετε μέσω ΕΡΤ, και η πομποί ανήκουν σε αυτούς [ΕΡΤ].

Άρα θέλω να πιστεύω πως αν μαζευτούμε όλοι μαζί, και κάνουμε γραπτα τα παράπονά μας στην ΕΡΤ και κοινοποιήσούμε στον Πρόεδρο [αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι ο Τζόνης Καλημέρης] και στην Τεχνική Υπηρεσία .. ίσως .. λέω εγω τώρα .. ίσως κάτι να καταφέρουμε.

Τι λέτε το βάζουμε το παράπονο γραπτό;;



ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΓΚΟΣ: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΡΤ

ΤΖΟΝΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣς ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ

ΤΗΛ. ΕΡΤ: 210-6066000

periklisk
26/06/2004, 15:42
Ρε Τζιμάκο γιατί έβαλες δύο ποστ????:confused: :confused:

Τα βάφεις????:D :D :D

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: