PDA

View Full Version : Ποσο πολυ!!



GIXXERAKIAS
15/11/2006, 23:13
Μ@Λ@ΚΕΣ ειναι μερικοι απο εμας!!πριν κανενα μισαωρο,γυρισα απο βολτα με καποιους φιλους απο το φορουμ.Γυρνοντας πο την βολτα λεω δεν περναω μια βολτα να φαω κατιτις στα goody's στην καβαλας?πηγα,εφαγα καλα καλα και ξεκινησα για το σπιτακι μου.Εχω σταμπαρει πιο πανω ενα CBR 1000RR REPSOL στο φαναρι που κανουμε αναστροφη μετα τα goody's,δικαβαλο και ο συνοδηγος του κεφαλιου του χωρις κρανος!Οδε οδηγος της ειχε ενα ανοιγομενο παρακαλω:eyepop: !Και ξεκιναει μαλλια στο φαναρι,ξεκιναω και γω σιγα σιγα εχοντας και την μαχη στο στομαχι μου μετα απο την μασα:D δεν ασχοληθηκα και ΟΥΤΕ θα σχολιομουν ειδικα με 1000αρι ποτε!ΤΟν προλαβαινω στο φαναρι του δασους,ειχε γυρισει ο συνοδηγος και με κοιταζε,ο οδηγος εριχνε κενες (γκαζιες οχι κλανιες:D ) και με το αναβει το πρασινο φευγει και παλι σουζαριστος και ο συνοδηγος να παλευει να κρατηθει ο μ@λ@κ@ς.Παλι τα ιδια στο επομενο φαναρι και με κοιταζαν και οι δυο τωρα σαν να ειμαι η κοτα της βραδιας,τον κοιταω και του λεω,αν ειχα ορεξη και ενα Κ5 1000 θα μου κουνιοσουνα ετσι ρε φιλε?μου απανταει με ενα υφακι και βεβαια θα σε ειχα για πρωινο:eyepop: :eyepop: εδω γελασα δεν κρατηθηκα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: του λεω εγω τωρα ναι αλλα τωρα ειναι βραδυ και αν το ειχα θα επινες τσαγακι και θα πηγαινες για νανι κλαιγοντας,με τα πολλα δεν μου απαντησε γιατι οταν του απαντησα αναψε το φαναρι και δεν σταματησε καν στο επομενο κοκκινο!!οπου φυγει φυγει ο μαγκας:smokin:

kalant
15/11/2006, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Μ@Λ@ΚΕΣ ειναι μερικοι απο εμας!!πριν κανενα μισαωρο,γυρισα απο βολτα με καποιους φιλους απο το φορουμ.Γυρνοντας πο την βολτα λεω δεν περναω μια βολτα να φαω κατιτις στα goody's στην καβαλας?πηγα,εφαγα καλα καλα και ξεκινησα για το σπιτακι μου.Εχω σταμπαρει πιο πανω ενα CBR 1000RR REPSOL

και...

pissaman
15/11/2006, 23:19
???

EVI
15/11/2006, 23:20
οντως τι μαλακες να αγοραζουν honda


πες τα ρε\


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

kalant
15/11/2006, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
???

μαλλον οσοι εχουν CBR 1000RR REPSOL ειναι μ@λ@κες θελει να πει...

:rotflmao:

kalant
15/11/2006, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
οντως τι μαλακες να αγοραζουν honda


πες τα ρε\


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

με προλαβες...

:lol:

AFTER
15/11/2006, 23:24
Ρε ψωλ, ή ρεψιμολ?

:lol:

pissaman
15/11/2006, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
μαλλον οσοι εχουν CBR 1000RR REPSOL ειναι μ@λ@κες θελει να πει...

:rotflmao:
καλά έκανα και το πήρα μαύρο δηλαδής?:beer: :smokin:

GIXXERAKIAS
15/11/2006, 23:26
:D :D :D Εκανα μ@λ@κι@ και το πατησα πριν το ολοκληρωσω:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: δειτε το παλι:D :D

EVI
15/11/2006, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Μ@Λ@ΚΕΣ ειναι μερικοι απο εμας!!πριν κανενα μισαωρο,γυρισα απο βολτα με καποιους φιλους απο το φορουμ.Γυρνοντας πο την βολτα λεω δεν περναω μια βολτα να φαω κατιτις στα goody's στην καβαλας?πηγα,εφαγα καλα καλα και ξεκινησα για το σπιτακι μου.Εχω σταμπαρει πιο πανω ενα CBR 1000RR REPSOL στο φαναρι που κανουμε αναστροφη μετα τα goody's,δικαβαλο και ο συνοδηγος του κεφαλιου του χωρις κρανος!Οδε οδηγος της ειχε ενα ανοιγομενο παρακαλω:eyepop: !Και ξεκιναει μαλλια στο φαναρι,ξεκιναω και γω σιγα σιγα εχοντας και την μαχη στο στομαχι μου μετα απο την μασα:D δεν ασχοληθηκα και ΟΥΤΕ θα σχολιομουν ειδικα με 1000αρι ποτε!ΤΟν προλαβαινω στο φαναρι του δασους,ειχε γυρισει ο συνοδηγος και με κοιταζε,ο οδηγος εριχνε κενες (γκαζιες οχι κλανιες:D ) και με το αναβει το πρασινο φευγει και παλι σουζαριστος και ο συνοδηγος να παλευει να κρατηθει ο μ@λ@κ@ς.Παλι τα ιδια στο επομενο φαναρι και με κοιταζαν και οι δυο τωρα σαν να ειμαι η κοτα της βραδιας,τον κοιταω και του λεω,αν ειχα ορεξη και ενα Κ5 1000 θα μου κουνιοσουνα ετσι ρε φιλε?μου απανταει με ενα υφακι και βεβαια θα σε ειχα για πρωινο:eyepop: :eyepop: εδω γελασα δεν κρατηθηκα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: του λεω εγω τωρα ναι αλλα τωρα ειναι βραδυ και αν το ειχα θα επινες τσαγακι και θα πηγαινες για νανι κλαιγοντας,με τα πολλα δεν μου απαντησε γιατι οταν του απαντησα αναψε το φαναρι και δεν σταματησε καν στο επομενο κοκκινο!!οπου φυγει φυγει ο μαγκας:smokin:





πσσσσσσσσσσ


οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο



ααααααααααααααααααααααααα




μπραβο!

ετσι μην ασχολεισε να κανεις κοντρε με χονΔα


μονο βενζινη χαλας


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KamenosAfrican
15/11/2006, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
καλά έκανα και το πήρα μαύρο δηλαδής?:beer: :smokin:


και δεν λες τιποτα ε?

AFTER
15/11/2006, 23:39
Ερωτησης:


Ποσα SS πανε χαμενα σε αυτον το τοπο γαμωτι μου?

EVI
15/11/2006, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ερωτησης:


Ποσα SS πανε χαμενα σε αυτον το τοπο γαμωτι μου?

ειναι κρισεως η ερωτηση γιωργο?


ελα ρε αφου τα ξερουμε τωρα αυτα ολοι μας


:sick:

AFTER
15/11/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ειναι κρισεως η ερωτηση γιωργο?


ελα ρε αφου τα ξερουμε τωρα αυτα ολοι μας


:sick:


Κοιμησουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

:rotflmao:


(ασχετο, αλλα ετσι μου ηρθε :lol: )



Προλαβες να δεις τα chicken strips στα λαστιχα?
Σιγουρα θα τα ειχε πιασει μουχλα

GIXXERAKIAS
15/11/2006, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ερωτησης:


Ποσα SS πανε χαμενα σε αυτον το τοπο γαμωτι μου? Δεν ειναι αυτο το θεμα βρε Γιωργη,ενταξει ο τυπακος ηταν πιλοτακος αλλα να παει να πουλησει μαγκια στα 600αρια?ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!Που και τρικαβαλο να ηταν παλι θα με ειχε σε γκαζι και ροπη.

GIXXERAKIAS
15/11/2006, 23:46
AFTER:Προλαβες να δεις τα chicken strips στα λαστιχα?
Σιγουρα θα τα ειχε πιασει μουχλα


__________________

Αυτο λεω και γω,ας με πετυχει πιστα η σε δρομο με στροφιλικι να δουμε πως θα κουμανταρει ολη αυτην την ροπη του 1000αριου και γω με το 600αρι θα πηγαινω περιπατο(λεμε τωρα)

AFTER
15/11/2006, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Δεν ειναι αυτο το θεμα βρε Γιωργη,ενταξει ο τυπακος ηταν πιλοτακος αλλα να παει να πουλησει μαγκια στα 600αρια?ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!Που και τρικαβαλο να ηταν παλι θα με ειχε σε γκαζι και ροπη.

Εμ, για αυτο ηθελε να σε παει, γιατι θα νικαγε το μηχανακι απο μονο του!
Προεκταση του πεους κτλ...

Ξερω κατι τυπακια που κανουν σουζα στο ενα ποδι, και λεει καποιος ΟΥΑΟΥ τι οδηγαρες, αλλα οταν αρχισουν οι στροφες, τους περνας ακομα και με παπι... :rolleyes:

gixxerpap
16/11/2006, 01:34
ναι αλλα οταν κανουν σουζα καθεσαι και κανεις το παπι....

ρε παιδια γιατι τσακωνεστε, ο καθενας στο ειδος του....

και μεταξυ μας, οι σουζες δεν αρεσουν σε οποιον δε μπορει να κανει σουζα....

βεβαια, αυτο δε σημαινει οτι δικαιολογω το μαλακα που ακρανος επιδιδεται σε σουζες, και ειδικα δικαβαλος....

rsp
16/11/2006, 07:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ναι αλλα οταν κανουν σουζα καθεσαι και κανεις το παπι....

ρε παιδια γιατι τσακωνεστε, ο καθενας στο ειδος του....

και μεταξυ μας, οι σουζες δεν αρεσουν σε οποιον δε μπορει να κανει σουζα....

βεβαια, αυτο δε σημαινει οτι δικαιολογω το μαλακα που ακρανος επιδιδεται σε σουζες, και ειδικα δικαβαλος....

Γιωργο θυμασε τι σου ειχα πει οταν συζηταγαμε οι δυο μας περι σουζας!Μερικα πραγματα σε μια οθονη υπολογιστη βγαινουν λαθος!!

:beer: :beer:

motaba
16/11/2006, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Μ@Λ@ΚΕΣ ειναι μερικοι απο εμας!!πριν κανενα μισαωρο,γυρισα απο βολτα με καποιους φιλους απο το φορουμ.Γυρνοντας πο την βολτα λεω δεν περναω μια βολτα να φαω κατιτις στα goody's στην καβαλας?πηγα,εφαγα καλα καλα και ξεκινησα για το σπιτακι μου.Εχω σταμπαρει πιο πανω ενα CBR 1000RR REPSOL στο φαναρι που κανουμε αναστροφη μετα τα goody's,δικαβαλο και ο συνοδηγος του κεφαλιου του χωρις κρανος!Οδε οδηγος της ειχε ενα ανοιγομενο παρακαλω:eyepop: !Και ξεκιναει μαλλια στο φαναρι,ξεκιναω και γω σιγα σιγα εχοντας και την μαχη στο στομαχι μου μετα απο την μασα:D δεν ασχοληθηκα και ΟΥΤΕ θα σχολιομουν ειδικα με 1000αρι ποτε!ΤΟν προλαβαινω στο φαναρι του δασους,ειχε γυρισει ο συνοδηγος και με κοιταζε,ο οδηγος εριχνε κενες (γκαζιες οχι κλανιες:D ) και με το αναβει το πρασινο φευγει και παλι σουζαριστος και ο συνοδηγος να παλευει να κρατηθει ο μ@λ@κ@ς.Παλι τα ιδια στο επομενο φαναρι και με κοιταζαν και οι δυο τωρα σαν να ειμαι η κοτα της βραδιας,τον κοιταω και του λεω,αν ειχα ορεξη και ενα Κ5 1000 θα μου κουνιοσουνα ετσι ρε φιλε?μου απανταει με ενα υφακι και βεβαια θα σε ειχα για πρωινο:eyepop: :eyepop: εδω γελασα δεν κρατηθηκα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: του λεω εγω τωρα ναι αλλα τωρα ειναι βραδυ και αν το ειχα θα επινες τσαγακι και θα πηγαινες για νανι κλαιγοντας,με τα πολλα δεν μου απαντησε γιατι οταν του απαντησα αναψε το φαναρι και δεν σταματησε καν στο επομενο κοκκινο!!οπου φυγει φυγει ο μαγκας:smokin:

:a20: :a23: :a23:

KaTaNaS
16/11/2006, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
....


ασε μας και συ ρε φίλε!

που το σηκώνεις στη Λαμία και το κατεβάζεις στα (πρωην) φαναρια της κηφισιάς! :look:







:lol: :rotflmao: :rotflmao:




:wave2:

rsp
16/11/2006, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ασε μας και συ ρε φίλε!

που το σηκώνεις στη Λαμία και το κατεβάζεις στα (πρωην) φαναρια της κηφισιάς! :look:







:lol: :rotflmao: :rotflmao:




:wave2:

Ρε μην εισαι κακος!! Αφου μου ειπε ο Θανασης να μην το κανω γιατι θα μεινει απο λαδι η αντλια...


:lol: :lol:

DUKASII
16/11/2006, 08:17
απο φανάρι σε φανάρι τους είχες σίγουρα...και Επρεπε να τους ράψεις ετσι για το γούστο και για να χωνεψεις και καλύτερα.

:wave2:

airamhag
16/11/2006, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
καλά έκανα και το πήρα μαύρο δηλαδής?:beer: :smokin:

:beer: :beer: :beer:


το χειροτερο θα ταν να το ειχες παρει πρασινολαχανι!:lol: :lol: :lol:

kachius
16/11/2006, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
και μεταξυ μας, οι σουζες δεν αρεσουν σε οποιον δε μπορει να κανει σουζα....

:nono:

Εμένα μου αρέσουν και ας μη μπορώ...:D




ξέρω όμως καταπληκτικά να "τεντώνω" την μπροστινή ανάρτηση :look:


...αλλά δε σηκώνεται το μαμημένο:a018:

adam_tsouk
16/11/2006, 09:25
θα του ελεγες να πατε οπως εισασταν μια μεχρι Πατρα....

Ο συνοδηγος θα πεθαινε στα μισα απο το κρυο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
16/11/2006, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
απο φανάρι σε φανάρι τους είχες σίγουρα...και Επρεπε να τους ράψεις ετσι για το γούστο και για να χωνεψεις και καλύτερα.

:wave2:

ετσι εκανα και σε εναν εξυπνο με 1100, (εγω με srad 600) και αφου φτασαμε στο επομενο φαναρι που ειχε αρκετη αποσταση και θα με ξετρυπαγε του λεω με το υφος του πρωταθλητη:

θα ανοιγα και εδω, αλλα δε φοραω τα γυαλια μου και δε βλεπω στα πολλα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ktm640lc4
16/11/2006, 11:03
Ελα ρε λαθος. Εγω θα του εριχνα μερικες ξερες γκαζιες να ψαρωσει.

Οταν γινονται κατι τετοια, ξερει οτι σε εχει, εσυ ξερεις επισης οτι σε εχει, οποτε ουσιαστικα κανετε πλακα ο ενας στον αλλο.

Επρεπε να ριξεις μερικες, το πιθανοτερο ειναι οτι στα φρενα θα εκανε και εντο απο την ποροση εκτος απο την σουζα.

Φαντασου οτι μια φορα εγω με παπι εσκαγα ξερογκαζιες σε ενα rgv banana, εννοειται οτι αυτος ξεκινησε πρωτος αφου με πηγαινε πιπα κολο (ημουν μπροστα σε κινηση) δεν ξερω και εγω ποση ωρα. Σκαει διπλα μου και ξεκιναει γκαζιες και κοιταγμα.

Πολυ γελιο σου λεω, εφυγε γαμιονταααααααα..................:lol: :lol:

Απο δαυτους θα βρεις.............ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

GIXXERAKIAS
16/11/2006, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ναι αλλα οταν κανουν σουζα καθεσαι και κανεις το παπι....

ρε παιδια γιατι τσακωνεστε, ο καθενας στο ειδος του....

και μεταξυ μας, οι σουζες δεν αρεσουν σε οποιον δε μπορει να κανει σουζα....

βεβαια, αυτο δε σημαινει οτι δικαιολογω το μαλακα που ακρανος επιδιδεται σε σουζες, και ειδικα δικαβαλος.... Oxi βρε Γιωργη δεν καταλαβες καλα και γω γουσταρω σουζες και εντο αλλα οχι δικαβαλος και ο συνοδηγος χωρις κρανος!!Και γω το σηκωνω με 1η και 2α αλλαγη αλλα δεν το παω ποολυ πορεια γιατι φαβαμει εχει πολυ δυναμη το 600αρακι μου:D :D :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
16/11/2006, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
θα του ελεγες να πατε οπως εισασταν μια μεχρι Πατρα....

Ο συνοδηγος θα πεθαινε στα μισα απο το κρυο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :eyepop: :eyepop: Βρε συ θα πεθαινα και γω μεχρι πατρα το βραδυ με το ψ@λοκρυο που εκανε χθες στην εθνικη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Προς DUKASII

:confused: την επομενη φορα που θα βρω 1000αρι δικαβαλο θα το δοκιμασω για να κλεισω μερικα στοματα:smokin: