PDA

View Full Version : Αναζήτηση μαγαζιού...



pakis
16/11/2006, 19:08
Καλησπέρα σε όλους!:beer:
Θέλω να σας ρωτήσω που θα βρω αυτοκόλλητα διάφορα για να φτιαξω εξωτερικά το Innova μου και γένικώς ότι έχει σχεση με την εξωτερική του εμφάνιση π.χ. φωτάκια,μασπιέδες,πατάκια...!Καπιο καλό μαγαζί Αθήνα ή Πειραιά με ποικηλία και καλές τιμές???
:rolleyes:

beniamin
22/11/2006, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από pakis
Καλησπέρα σε όλους!:beer:
Θέλω να σας ρωτήσω που θα βρω αυτοκόλλητα διάφορα για να φτιαξω εξωτερικά το Innova μου και γένικώς ότι έχει σχεση με την εξωτερική του εμφάνιση π.χ. φωτάκια,μασπιέδες,πατάκια...!Καπιο καλό μαγαζί Αθήνα ή Πειραιά με ποικηλία και καλές τιμές???
:rolleyes:
στο περιστερι σου κανει?:wacko:

pakis
23/11/2006, 12:12
Ναι πες μου που ειναι!:D

Tigas
23/11/2006, 12:33
Στην Μιχαλακοπούλου πρίν την αντιπροσωπεία Yamaha του Alex έχει ότι γουστάρεις για παπιά.

beniamin
23/11/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από pakis
Ναι πες μου που ειναι!:D

στη θηβων στα φαναρια τις τζων κενεντη απεναντη ακριβως ειναι ο οικονομου!;)

nikos force
23/11/2006, 20:09
ο οικονομου τι σχεση εχει ο οικονομου με αυτα που ζηταει???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????

beniamin
24/11/2006, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ο οικονομου τι σχεση εχει ο οικονομου με αυτα που ζηταει???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????

απεναντη ακριβως :a24: :a24: ειναι ο οικονομου!

nikos force
25/11/2006, 01:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από beniamin
απεναντη ακριβως :a24: :a24: ειναι ο οικονομου! απεναντι απο που???????γιατι πουθενα απεναντι απο τον οικονομου δεν εχει τετοιο μαγαζι που ζηταει ο φιλος αλλα ουτε και ο οικονομου ειναι τετοιο μαγαζι????

beniamin
25/11/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
απεναντι απο που???????γιατι πουθενα απεναντι απο τον οικονομου δεν εχει τετοιο μαγαζι που ζηταει ο φιλος αλλα ουτε και ο οικονομου ειναι τετοιο μαγαζι????

:bigcry: ειπαμε εχει πανω στην θηβων ειναι:a022:

nikos force
26/11/2006, 12:31
οτι πεις. στειλε το παληκαρι εκει που λες να ερθει μετα να σου πει και αυτος αν βρηκε κατι. πανω στη θηβων εχει πολλα . στη θηβων απεναντι απο τιν οικονομου ομως δεν εχει τιποτα. 25 χρονια λοφιωτης ειμαι...ΒΙΟΛΙΤΖΗ

paramedic
26/11/2006, 18:15
Εχω καιρό να περάσω αλλά οταν πήγαινα στη σχολή στα ΤΕΙ Αθήνας το μαγαζί με τα αυτοκόλητα ήταν στα φανάρια που αναφέρθηκαν, στη Θηβών, δίπλα σε αυτόν που πουλούσε αυτοκίνητα. Εχω την εντύπωση όμως οτι έκλεισε και έγινε κομμωτηριο εκει. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Πάντως τότε(πριν 3 χρόνια) υπήρχε.

kostisthegreek
26/11/2006, 18:31
Στον Πειραιά "Μοτορικαμπι" λέγεται το μαγαζί και είναι κοντά στην πλατεία Ιπποδαμίας.