PDA

View Full Version : Οδήγησα



DUKASII
17/11/2006, 11:48
χθες το απόγευμα..

ένα ΑΠΡΙΛΙΑ RXV 550 SM!!:evil: :evil:

αντικοφτες..προγραμμα...ολόσωμη τιτανίου ΧΩΡΙΣ τελικό...

70 άλογα ρόδα..καμια 140 κιλά....


και ΤΙ λέμε τώρα.

το πριόνι σκοτώνει..!!!! ΤΟ γκάζι που έχει είναι απλά απίστευτο για σμ μηχανάκι(από σα έχω οδηγήσει Ότι πιο δυνατό!) το 180 πίσω λάστιχο βοηθάει ώστε σε κάθε έξοδο να είναι στη μία ρόδα και πλαγιασμένο:eyepop:

δεν έχει κραδασμούς και ανεβάζει σαν ΔΙΑΟΛΟΣ!!!!!!!!
αλλάζεις σε 4και εκεί που λες οκ ηρεμησε..ανοιγεις γκάζι και σηκώνεται με τέτοια δύναμη που νομίζεις ότι έχεις ακόμα πρώτη.

καλά...αν έχετε ον -οφφ οποιαδήποτες μάρκας και εθνικότητας...tdm και τέτοιου είδους μηχανάκια ..η κάτι μονστερ της φάπας...

ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ..ΓΙΑΤΙ ΜΑΥΡΟ (ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ..) ΦΙΔΙ ΣΑΣ ΕΦΑΓΕ..ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΣΟΥΖΑ.

Αμα το δείτε απλα καντε τον κινέζο..θα φύγει πολύ γρήγορα…χωρίς να σας δώσει και πολύ σημασία!

:evil: :evil:


100000000 μπραβο στην Πραπριλια για αυτο το μηχανημα που εβγαλε..!!!:beer:


απιστευτο μηχανακι.θέλω ενα για να πηγαίνω στη λαικη.

adam_tsouk
17/11/2006, 12:03
παιζει καπου ή μεσω γνωστου το οδηγησες;

DUKASII
17/11/2006, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
παιζει καπου ή μεσω γνωστου το οδηγησες; δε παίζει....αλλα και να παιζε ρε ανταμ..θα νε μαμα και με κοφτες(50 αλογα) και θα ναι μισο μηχανακι.

μεσω γνωστου το πήρα και εχω μπει σε κακες σκεψεις τωρα!!! το θελω για δευτερο.
:D

GST
17/11/2006, 12:12
ρε οργιο το σερβις μανιουαλ στο δωσανε η πηγες μονο το τετραγωνο της καλλιροης ....ουτε μεχρι τα λιμανακια δε παει....:lol: :lol: :wave2:

Julius
17/11/2006, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
παιζει καπου ή μεσω γνωστου το οδηγησες;


Paizei test drive alla einai to montelo etsi opos vgenei mama, diladi me koftes


episeis ean to pareis kai toy vgaleis toys koftes DEN pezei pleo h eggyhsh tis antiprosopias



ontos h motosykleta einai koukla, elafrya kai grigori

DUKASII
17/11/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ρε οργιο το σερβις μανιουαλ στο δωσανε η πηγες μονο το τετραγωνο της καλλιροης ....ουτε μεχρι τα λιμανακια δε παει....:lol: :lol: :wave2: ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ...αλλα μπρος τα κάλη τι ειναι ο πόνος..
και καμια σχέση με καλλιροης.

αλλα κακομοίρη αμα σε πετυχει το συγκεκριμένο με το μουλινεξ σου..θα πεις το δεσποτη Παναγιώτη...

:lol: :sad:

div400
17/11/2006, 12:50
δεν θα βγαλουν και street εκδοση.....που θα παει

ας μην κλεισω ακομα το mille....θα περιμενω:sad:

adam_tsouk
17/11/2006, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
δε παίζει....αλλα και να παιζε ρε ανταμ..θα νε μαμα και με κοφτες(50 αλογα) και θα ναι μισο μηχανακι.

μεσω γνωστου το πήρα και εχω μπει σε κακες σκεψεις τωρα!!! το θελω για δευτερο.
:D
σωστο.....:rolleyes:

dodos_1
17/11/2006, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Paizei test drive alla einai to montelo etsi opos vgenei mama, diladi me koftes


episeis ean to pareis kai toy vgaleis toys koftes DEN pezei pleo h eggyhsh tis antiprosopias



ontos h motosykleta einai koukla, elafrya kai grigori

σου δινει μονο 2 μηνες εγγυηση.:)