PDA

View Full Version : pros ADMIN!!!!!!!SOS!!!!



wolfman13
27/06/2004, 11:57
paratirisa ena lathos sto chat!sta prosopika stixeia kalo tha einai na min vgenoun ta stixia mas opos to eponimo!!prepei na prostateutoume apo tous epitidious kai pistepse me yparxoun poli!emeis gnorizmaste alla enas agnostos pou tha mpei apla sto chat gia na kanei kapies erotisis den mas 3erei kai kalista mporei na xrisimopioisi ta prosopika mas stixia!!!!

dez
28/06/2004, 11:45
Δηλαδη, για να καταλαβω, σε πειραζει που εμφανιζεται το επωνυμο σου στα προσωπικα στοιχεια του chat, αλλα δεν σε πειραζει που εμφανιζεται στα προσωπικα στοιχεια σου στο forum? :)

Η λυση παντως ειναι απλη, δεν βαζεις το επωνυμο σου στο profile σου :wave2:

idi
28/06/2004, 12:30
Χωρίς να θέλω να σας τρομάξω κτλ, και χωρίς να υπονοώ κάτι για την αξιοπιστία και τη διακριτικότητα καθώς και τη φερεγγυότητα του συγκεκριμένου site, προτείνω γενικά να ΜΗ καταχωρείται προσωπικά στοιχεία σας στο internet (επώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο κτλ) για οποιοδήποτε λόγο (εκτός φυσικά αγορών από ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ site διότι δεν γίνετε αλλιώς).

Υπάρχουν επιτήδειοι που μαζεύουν τα προσωπικά στοιχεία (και προπάντων από συμμετοχές σε διαγωνισμούς κα) και διατηρούν τράπεζα πληροφοριών που διασταυρώνει εκατομμύρια στοιχεία και έτσι δημιουργεί «φάκελο» για τον καθένα μας ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ που πουλαει σε «περίεργους οργανισμούς ασφαλείας (my ass)» και σε πολυεθνικές εταιρίες κτλ .

Να βάζετε μονό nick και το μικρό σας όνομα, και στα υπόλοιπα ΚΕΝΟ ή τελιτσες αν δε το δέχεται το σύστημα.

Αν θέλετε μια άλλη στιγμή να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες, τώρα έχω δουλίτσα...

dez
28/06/2004, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Χωρίς να θέλω να σας τρομάξω κτλ, και χωρίς να υπονοώ κάτι για την αξιοπιστία και τη διακριτικότητα καθώς και τη φερεγγυότητα του συγκεκριμένου site, προτείνω γενικά να ΜΗ καταχωρείται προσωπικά στοιχεία σας στο internet (επώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο κτλ) για οποιοδήποτε λόγο (εκτός φυσικά αγορών από ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ site διότι δεν γίνετε αλλιώς).

Υπάρχουν επιτήδειοι που μαζεύουν τα προσωπικά στοιχεία (και προπάντων από συμμετοχές σε διαγωνισμούς κα) και διατηρούν τράπεζα πληροφοριών που διασταυρώνει εκατομμύρια στοιχεία και έτσι δημιουργεί «φάκελο» για τον καθένα μας ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ που πουλαει σε «περίεργους οργανισμούς ασφαλείας (my ass)» και σε πολυεθνικές εταιρίες κτλ .

Να βάζετε μονό nick και το μικρό σας όνομα, και στα υπόλοιπα ΚΕΝΟ ή τελιτσες αν δε το δέχεται το σύστημα.

Αν θέλετε μια άλλη στιγμή να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες, τώρα έχω δουλίτσα...

ειναι αστειο, οταν τολμησα να πω κατι τετοιο πριν λιγο καιρο, με πηρατε με τις πετρες και τις ειρονειες σας. Και τι δεν ακουσα :)

Και η σχετικη παραθεση απο το τοτε post



ΥΓ.2: κατα την ταπεινοτατη γνωμη μου, ειναι ΛΑΘΟΣ να κοινοποιεις τη διευθυνση σου 'η το κινητο σου τηλ. σε public posts και καποιοι απο εδω εχουν την πειρα να καταλαβουν το γιατι.


Τελοσπαντων, η ουσια ειναι οτι ο idi εχει απολυτο δικιο και στο κατω κατω, αν δεν μας απασχολει το "μεγαλο φακελωμα", τα μαζευουν για να μας ενοχλουν με διαφημισεις (μεσω email, τηλεφωνου, απλου ταχυδρομειου κοκ) και πολλα αλλα...