PDA

View Full Version : Stunts gone wild



AFTER
18/11/2006, 20:40
Αναφερομαι στο dvd που συνοδευει το νεο ΜΟΤΟ.

Αμερικανακια, που δεν εχουν καμια αγαπη για το αντικειμενο ''μοτοσυκλετα'', και που φαινεται απο τις ενεργειες τους μετα και πριν απο τις πτωσεις.
Ενα ακομα ''παιχνιδι'', σαν το tamagochi και το yo yo!
Αυτη η τοσο politically correct χωρα, με τα 55ml/h ορια ταχυτητας στις απεραντες ευθειες των 5 λωριδων, και των ακρανωτων καγκουραιων με τα t-shirt και τις βερμουδες

Και μετα λενε γιατι τους λεμε ''Αμερικανακια''

Οχι οτι εδω δεν κανουμε λακαμιες, και δεν βαζω τον εαυτο μου απ'εξω, αλλα τουλαχιστον θα πονεσω ψυχολογικα, αν δω την μηχανη μου σε οριζοντια θεση...

kalant
18/11/2006, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
θα πονεσω ψυχολογικα, αν δω την μηχανη μου σε οριζοντια θεση...

μια απο τα ιδια...

μην σου πω οτι δεν μιλαω σε ανθρωπο για αρκετες μερες απο την στεναχωρια μου...

Bil
19/11/2006, 08:28
Πραγματικά, το συναίσθημα που νιώθει κανείς όταν ακούει τον θόρυβο της μηχανής του μα πέφτει κάτω είναι μια κατηγορία από μόνο του στα δυσάρεστα ανθρώπινα συναισθήματα και τολμώ να πώ πως δεν μοιάζει καν με το τι νιώθεις οταν βλέπεις το αυτοκίνητο χτυπημένο (...αρρώστια είναι αυτή τι να κάνουμε...:D )...

675
19/11/2006, 09:14
το περιοδικο κυκλοφορει???:confused:

να παω να το δω...:winka:

el_hymador
19/11/2006, 13:47
Εχετε δικιο ...πολυ καφριλα το dvd!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω τι ''διασκεδαση'' μπορει να προσφερει ενα dvd με πτωσεις , και χυμες που επιφερουν απιστευτο πονο σωματικο και ψυχολογικο...σε καποια σημεια του dvd εδειχνε φατσα φορα ασχημα σπασμενα κοκκαλα και γενικα τις συνεπειες απο τις σαβουρδες...οχι οτι χρειαζοταν δηλαδη , αφου ολοι καταλαβαινουμε οτι το επακολουθο αυτων των καταστασεων ειναι ο ΠΟΝΟΣ!!

μαλακια....

AFTER
19/11/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Εχετε δικιο ...πολυ καφριλα το dvd!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω τι ''διασκεδαση'' μπορει να προσφερει ενα dvd με πτωσεις , και χυμες που επιφερουν απιστευτο πονο σωματικο και ψυχολογικο...σε καποια σημεια του dvd εδειχνε φατσα φορα ασχημα σπασμενα κοκκαλα και γενικα τις συνεπειες απο τις σαβουρδες...οχι οτι χρειαζοταν δηλαδη , αφου ολοι καταλαβαινουμε οτι το επακολουθο αυτων των καταστασεων ειναι ο ΠΟΝΟΣ!!

μαλακια....

Χαλια...

Η πλακα ειναι, οτι πολλοι μετα τις πτωσεις, κλωτσανε με μανια τις μηχανες τους, λες και φταινε αυτες για την μ@λ@κι@ που κουβαλανε στο κεφαλι!
Μερικα stunts που επιχειρουν, ουτε ο pastrana δεν θα σκεφτοτανε να τα κανει χωρις εξοπλισμο και σε δημοσιο δρομο
Ουστ!

loukasfilm
19/11/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Εχετε δικιο ...πολυ καφριλα το dvd!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω τι ''διασκεδαση'' μπορει να προσφερει ενα dvd με πτωσεις , και χυμες που επιφερουν απιστευτο πονο σωματικο και ψυχολογικο...σε καποια σημεια του dvd εδειχνε φατσα φορα ασχημα σπασμενα κοκκαλα και γενικα τις συνεπειες απο τις σαβουρδες...οχι οτι χρειαζοταν δηλαδη , αφου ολοι καταλαβαινουμε οτι το επακολουθο αυτων των καταστασεων ειναι ο ΠΟΝΟΣ!!

μαλακια....



Έχεις απόλυτο δίκιο. Εγώ ανατριχιάζω και σφίγγεται το στομάχι μου κάθε φορά που βλέπω μηχανή να πέφτει. Για τους αμερικάνους όμως θέαμα είναι μόνο πτώσεις συγκρούσεις και γενικά ο χαμός.

ronin1
19/11/2006, 16:59
εδω προχτες το φλασακι ακουμπησα σε ενα κολωνακι, δεν το εσπασα ευτυχώς , το

ξεκουμπωσα μαλλον κ εκαν 10 τσιγαρα με τον καφε, κ ειχα κατι μουρες...

αμερικανοι....μεγαλοι...:a31: :a31: :a31:

nikos force
19/11/2006, 22:50
ενας μεσος αμερικανος ομως τι μηχανη που εσυ παιρνεις και χρωστας 5χρονια ατους τη παιρνει σε ενα χρονο και δευτερον οι μισες τουλαχιστον μηχανες στο βιντεο ηταν οι παλιες οι με μοντες αποκλειστικα για σταντς που σημαινει οτι γενικα στα αρχ@@@@# τους

SUPERMARIO
19/11/2006, 23:18
δεν εχω δει το dvd για να μιλησω, αλλα ειναι γνωστο τι ''πραγμα'' δερνει τους αμερικανους.


...απλα το βρηκα καλη ευκαιρια και ευχαριστω τον ''after'' γι'αυτο να εκφρασω την σφοδρη αντιπαθεια μου προς τον συγκεκριμενο λαο.



:a14: :a26: :a04: :a31: :a31: :a31: :a016: :a015: :a36: :a57: :a48: :a021: :a020: αυτα...

VegasKitty
20/11/2006, 09:05
Να πω τωρα και γω κατι??

Σωστα και συμφονω σε ολα αυτα περι της μλκς που βαραει του συγκεκριμενους "αμερικανους" στο θεμα μηχανης...

Αλλα μη τα περνετε ολα φορα παρτιδα, και πιστευετε οσα βλεπετε, και απο ενα μικρο και ατυχες δειγμα βγαζετε συμπερασματα....

Τοσα χρονια που ζουσα στην Αμερικη, αυτες τις μλκς με τις μηχανες τις κανουν λιγοι...

Οσοι ειχαν μηχανες (αυτοι το λαχιστον που ηξερα εγω) οχι μονο τις προσεχανε, αλλα τις ειχανε σαν τα ματια τους!!!! Ασε που ρειχναμε τα απιστευτα μπινελικια σε αυτους που εκαναν μλκς...

Γιαυτο μην βιαζεστε να κρινετε απο μικρα δειγματα που βλεπετε :winka:

:wave2:

faraway
20/11/2006, 10:44
ενας μεσος αμερικανος ομως τι μηχανη που εσυ παιρνεις και χρωστας 5χρονια ατους τη παιρνει σε ενα χρονο και δευτερον οι μισες τουλαχιστον μηχανες στο βιντεο ηταν οι παλιες οι με μοντες αποκλειστικα για σταντς που σημαινει οτι γενικα στα αρχ@@@@# τους

οχι μονο σε ενα χρονο σε λιγοτερο και εχει τη δυνατοτητα να της ριξει απειρα λεφτα και του χρονου να παρει αλλη.
οπως καταλαβαινετε η σχεση money/bike ειναι σε πολυ καλο επιπεδο γιαυτο και δε τραβανε ζορι αν τη δουν να τη παταει φορτηγο ......αυριο θα τη φτιαξουν απο την αρχη , και καλυτερη!!!!

υ.γ εσυ μλκ ελληνακια ξεχρεωνε καμμια δεκαετια!!!!!!(ποναει αλλα αυτο ειναι):(