PDA

View Full Version : ΠΙΣΩ ΚΑΙ Σ'ΕΦΑΓΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!



the_passenger
18/11/2006, 20:57
Το έχω κάνει 2 φορές τελευταία, το έχω κάνει και παλιότερα:

Πηγαινοέρχομαι στη δουλειά κάνοντας 5χλμ Κηφησίας, και έχω βαρεθεί να βλέπω τους έξυπνους κουτάκηδες να περνάνε ΠΟΛΥ μετά το κόκκινο :cool: (δε μιλάω για "βαθύ πορτοκαλί") κι εγώ να περιμένω την αφεντιά τους.. μα πάνω απ'όλα να σκέφτομαι ότι κάπως έτσι μοιράζουν τα εισητήρια για τον άλλο κόσμο...... :sad:

2 φορές λοιπόν, βλέπω το φανάρι δρόμου που μπαίνει Κηφισίας κόκκινο (άνοδος στον ΟΤΕ, άνοδος στο Γερμανό πιό πάνω), έπειτα εγώ με πράσινο αρχίζω να ξεκινάω (επιφυλακτικά, ΠΑΝΤΑ, έχω σωθεί από "κόκκινο ταξί" έτσι.....), νά σου ο έξυπνος ο κουτάκιας πολύ μετά το κόκκινο να πετιέται, νά σου κι εγώ (αφού έχω δεί οτι με παρακολουθεί κι εμένα, δεν παω να αυτοκτονησω ετσι; ) μπροστά του να ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩ ΠΙΣΩ!!!!!!!!!!! :nono: :nono: :nono:

Εντάξει γίνεται λίγο σούσουρο για να γυρίσει πάλι πίσω...:lol: και αρχίζει να ενοχλεί και τους ομόσταυλούς του πλέον που έχουν πράσινο :look: :look: .......... ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΦΡΕΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΚΑΖΙ.

τη μία ήταν ένας γέρος με βανάκι που ζήταγε και τα ρέστα!!! μάλλον χαμένο θα το είχε, ή αχρωματοψία. (με ένα πιτσιρικά μέσα που κοίταγε αλλού από ντροπή)

την άλλη ένας οικογενειάρχης που είχε και τη φαμίλια μέσα, και κυριολεκτικά "κατάπιε τη γλώσσα του" και πέρασαν μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να καταλάβει οτι πρέπει πλέον να βάλει όπιστεν!

Ρε παιδιά, τι γίνεται πιά με το ΚΟΚΚΙΝΟ;;;

ΑΦΟΥ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΗ ΣΤΗΝΕΙ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΟ TARGET TOY MHNA ΑΠΟ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ;;;

:dizzy: :eyepop: :alien: :confused: :cry: :eek: :dizzy:

AFTER
18/11/2006, 21:04
Eιναι 2-3 σημεια που περναω καθημερινα, που ειμαι 100000000000% σιγουρος οτι θα περασουν 3 αμαξια με κοκκινο!
Ειτε το πρωι ειτε το βραδυ!

Κλασικη περιπτωση ενα φαναρι στην Παπανικολη στο Χαλανδρι
Δυστυχως ειναι και τυφλο φαναρι, με μαντρα/δεντρα στην γωνια και δεν φαινεται ποιος ερχεται!

Αν εχω οχημα διπλα μου, του κανω νοημα να ξεκινησει αργα, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!
Εχει τυχει να με ρωτησουν αν ειμαι φυλακας αγγελος οταν ειδανε να περνανε τα αμαξια μπροστα με κοκκινο, και φυσικα να σωζονται απο τρελη στουκα.

Παιδεια μπλα μππλα μπλα, μ@λ@κι@ μπλα μπλα μπλα....

Βλεπεις καποιον αλλο λογο?
Ειμαστε κρατος καφρων....

the_passenger
18/11/2006, 21:06
Διστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο....................

orizontas
18/11/2006, 21:31
Καλο το συστημα αλλα .... ριψοκυνδινο

αλλοσ δρομος που ειναι καρακοκινοσκοτωστρας ....

Πλ Αμερικης και λεσβου ,. Αναβει το φαναρι Λεσβου να βγεις πατησιων και το τρολει συνεχιζει με κοκκινο ...... Τι κανεις εκει ερχομενος νορμαλ οχι πολυ 50 χιλιομετρακια σου λεω εγω ....

anf125
18/11/2006, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
Καλο το συστημα αλλα .... ριψοκυνδινο

αλλοσ δρομος που ειναι καρακοκινοσκοτωστρας ....

Πλ Αμερικης και λεσβου ,. Αναβει το φαναρι Λεσβου να βγεις πατησιων και το τρολει συνεχιζει με κοκκινο ...... Τι κανεις εκει ερχομενος νορμαλ οχι πολυ 50 χιλιομετρακια σου λεω εγω ....

Εκεί ισχύει ότι SIZE DOES MATTER :eyepop:

Γενικά τα μεγάλα οχήματα (λεωφορεία, τρόλλευ, φορτηγά κλπ) ή μάλλον οι οδηγοί τους θεωρούν ότι σε... ένδειξη σεβασμού οι άλλοι πρέπει να τους δώσουν προτεραιότητα ανεξαρτήτων φαναριών και σήμανσης. Κάποιες φορές είναι και δύσκολο να σταματήσουν λόγω αδράνειας... πολλαπλή προσοχή λοιπόν :a16:

FZMAN
19/11/2006, 05:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Ειμαστε κρατος καφρων....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και δυστυχώς πάμε απ΄το κακό στο χειρότερο. Ήδη έχουμε φτάσει στο σημείο να ευχαριστούμε τον Θεό που ζούμε μετά απ΄τις καθημερινές μετακινήσεις μας μέσα στην ζούγκλα αυτή. ΑΙΣΧΟΣ!!!!:a018:

dirtbird
19/11/2006, 07:58
Π. Ράλλη και Αγ. Άννης (το φανάρι που μυρίζει ωραία-Παπαδόπουλος). Μονίμως τα εξερχόμενα από Αγ. Άννης οχήματα βγαίνουν με μπορντώ.... και συνήθως είναι άνω των 10 τόνων...:mad:

AFTER
19/11/2006, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZMAN
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και δυστυχώς πάμε απ΄το κακό στο χειρότερο. Ήδη έχουμε φτάσει στο σημείο να ευχαριστούμε τον Θεό που ζούμε μετά απ΄τις καθημερινές μετακινήσεις μας μέσα στην ζούγκλα αυτή. ΑΙΣΧΟΣ!!!!:a018:


Nα ητανε μονο στον δρομο οι καφροι....

Πανω απο το μαγαζι μου, πλενουν τα μπαλκονια τους και πετανε τα νερα στον κοσμο απο κατω.
Τα διαφημιστικα φυλλαδια που αφηνουν οι διανομεις, ανοιγουν την πορτα της πυλωτης και τα αραδιαζουν στο πεζοδρομιο.
Παρκαρουν οπου να'ναι τα κουτια τους στα πεζοδρομια, και δεν μπορει να περασει ο κοσμος με τα καροτσακια
Θελουν παντα να σου φανε την θεση στην ουρα
Και αλλα και αλλα και αλλα....

Γενικα, δειξε μου πως οδηγας, να σου ποιος εισαι!
Στην οδηγηση βγαινει ολος ο χαρακτηρας του ανθρωπου, για αυτο σκοτωνομαστε συνεχεια...
Μπουρτζοβλαχοι ολοι μας

harlek
19/11/2006, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γενικα, δειξε μου πως οδηγας, να σου ποιος εισαι!
Στην οδηγηση βγαινει ολος ο χαρακτηρας του ανθρωπου, για αυτο σκοτωνομαστε συνεχεια...
Μπουρτζοβλαχοι ολοι μας [/B]

+888.000

orizontas
19/11/2006, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Nα ητανε μονο στον δρομο οι καφροι....

Πανω απο το μαγαζι μου, πλενουν τα μπαλκονια τους και πετανε τα νερα στον κοσμο απο κατω.
Τα διαφημιστικα φυλλαδια που αφηνουν οι διανομεις, ανοιγουν την πορτα της πυλωτης και τα αραδιαζουν στο πεζοδρομιο.
Παρκαρουν οπου να'ναι τα κουτια τους στα πεζοδρομια, και δεν μπορει να περασει ο κοσμος με τα καροτσακια
Θελουν παντα να σου φανε την θεση στην ουρα
Και αλλα και αλλα και αλλα....

Γενικα, δειξε μου πως οδηγας, να σου ποιος εισαι!
Στην οδηγηση βγαινει ολος ο χαρακτηρας του ανθρωπου, για αυτο σκοτωνομαστε συνεχεια...
Μπουρτζοβλαχοι ολοι μας












:sad: :mad: :( :hypnotize :sick:


+666 ..........+ 666 =:evil:

el_mojito
20/11/2006, 17:36
...ΣΗΜΕΡΙΝΟ :

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ:ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΡΟΣ VILLAGE,ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ,ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΤΣΟΥΛΑΜΕ!ΣΤΑΜΠΑΡΩ ΕΝΑ AUDI CABRIO ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΚΑΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ).ΟΧ ΛΕΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ...
ΜΑΓΟΣ ΕΙΜΑΙ?ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΣΟΚΑΡΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ + ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ (ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ ΓΑΜΩ).
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ (ΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΟΛΩΝΕ).
Ε=ΕΓΩ
Α=ΑΥΤΗ

Α: ΑΑ, ΩΡΑΙΑ,ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΩΡΕ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ?ΤΑ ΔΙΤΡΟΧΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ...ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...!ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙΤΗ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ??(ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΑ)

Ε:ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????

Α: ΑΗ ΠΝΙΞΟΥ ΡΕ...ΝΑΙ ΚΑΙΤΗ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ,ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ...

E:
:confused: :a015: :a015: ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΑΖΙ,ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΧΕΣΜΕΝΟ ΣΩΒΡΑΚΟ...ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΒΟΛΑΝ!*%^!@#$|ο($%&^$@$#%^@#^#

ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ...ΑΚΟΥΣΕ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ...
ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ???:rolleyes:

Λεωνίδας
20/11/2006, 19:19
το βολάν; :lol: :lol: :lol: :lol:

AFTER
21/11/2006, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
...ΣΗΜΕΡΙΝΟ :

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ:ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΡΟΣ VILLAGE,ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ,ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΤΣΟΥΛΑΜΕ!ΣΤΑΜΠΑΡΩ ΕΝΑ AUDI CABRIO ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΚΑΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ).ΟΧ ΛΕΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ...
ΜΑΓΟΣ ΕΙΜΑΙ?ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΣΟΚΑΡΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ + ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ (ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ ΓΑΜΩ).
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ (ΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΟΛΩΝΕ).
Ε=ΕΓΩ
Α=ΑΥΤΗ

Α: ΑΑ, ΩΡΑΙΑ,ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΩΡΕ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ?ΤΑ ΔΙΤΡΟΧΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ...ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...!ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙΤΗ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ??(ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΑ)

Ε:ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????

Α: ΑΗ ΠΝΙΞΟΥ ΡΕ...ΝΑΙ ΚΑΙΤΗ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ,ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ...

E:
:confused: :a015: :a015: ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΑΖΙ,ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΧΕΣΜΕΝΟ ΣΩΒΡΑΚΟ...ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΒΟΛΑΝ!*%^!@#$|ο($%&^$@$#%^@#^#

ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ...ΑΚΟΥΣΕ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ...
ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ???:rolleyes:

Βουτα το κινητο, και σπαστο κατω με μανια.
Μετα παρε τα κλειδια απο το αμαξι, και πετα τα σε εναν υπονομο
ΤΟΤΕ δεν θα το ξανακανει

MikeG
21/11/2006, 08:37
Στη Θεσσαλονίκη όλοι οι κάφροι περνάνε με κόκκινο!!!
& χθες μια σκατοκυράτσα μου ακούμπησε τη πίσω δεξιά πατήθρα αλλά την έσωσα τη μηχανούλα μου..Είμαι σε φάση να βγώ έξω με ρόπαλο και να κάνω καλοκαρινά τα αυτοκίνητα που οδηγάνε οι βρωμόγριες..Το φελέκι μου!

:evil: :evil:

cityfly
21/11/2006, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Π. Ράλλη και Αγ. Άννης (το φανάρι που μυρίζει ωραία-Παπαδόπουλος). Μονίμως τα εξερχόμενα από Αγ. Άννης οχήματα βγαίνουν με μπορντώ.... και συνήθως είναι άνω των 10 τόνων...:mad:


λίγο πιο κάτω (προς νίκαια)

στη διασταύρωση με την εθνική το φανάρι από πειραιά προς πέτρου ράλλη το περνάνε με κόκκινο σχεδόν όσοι το περνάνε με πράσινο

τουλάχιστον είναι αρκετά μακριά και τους βλέπεις άνετα

H.A.Balafoutre
21/11/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Nα ητανε μονο στον δρομο οι καφροι....

Πανω απο το μαγαζι μου, πλενουν τα μπαλκονια τους και πετανε τα νερα στον κοσμο απο κατω.
Τα διαφημιστικα φυλλαδια που αφηνουν οι διανομεις, ανοιγουν την πορτα της πυλωτης και τα αραδιαζουν στο πεζοδρομιο.
Παρκαρουν οπου να'ναι τα κουτια τους στα πεζοδρομια, και δεν μπορει να περασει ο κοσμος με τα καροτσακια
Θελουν παντα να σου φανε την θεση στην ουρα
Και αλλα και αλλα και αλλα....

Γενικα, δειξε μου πως οδηγας, να σου ποιος εισαι!
Στην οδηγηση βγαινει ολος ο χαρακτηρας του ανθρωπου, για αυτο σκοτωνομαστε συνεχεια...
Μπουρτζοβλαχοι ολοι μας

ΠΟΣΟ, ΜΑ ΠΟΣΟ ΣΩΣΤΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ.

Λέω κι εγώ, μήπως κάνω λάθος όταν βλέπω κόσμο να συμπεριφέρεται σαν καθίκια τελειωμένα στην οδήγηση πόσο καλύτεροι είναι σε ότι κάνουν στη ζωή τους όταν δεν σέβοντε στοιχειώδεις και αυτονόητους κανόνες που είναι αντικειμενικοί και ίδιοι για όλους μας και μάλιστα για να κάνουν τη ζωή (την καθημερινότητα) όλων μας, έστω λίγο καλύτερη, ευκολότερη.

Βλέπουμε διάφορα γύρω μας κάθε μέρα. Από το να πετάνε κάτω ένα σκουπίδι μέχρι τα χειρότερα που δεν χωράει συγχώρεση και δηλαδή τι, πρέπει κάθε φορά να υπάρχει δίπλα και κάποιος να τους πει το σωστό.

Δηλαδή δεν καταλαβαίνουν πως κι εμείς μπορούμε να ξεφτιλίσουμε τα πάντα και χειρότερα από αυτούς και δεν το κάνουμε, γιατί? Γιατί είμαστε δειλοί? Γιατί είμαστε αθώοι ή μήπως επειδή θέλουμε να σεβόμαστε τον διπλανό μας.

Δηλαδή, κάθε μέρα να δερνόμαστε και να βριζόμαστε λες και δεν έχουμε τιποτά καλύτερο να κάνουμε στη ζωή μας για θέματα στοιχειώδη.

Τέσπα, εγώ τα παίρνω στο κρανίο και με τους οδηγούς που σε διασταύρωση με φανάρια, μένουν στη μέση της διασταύρωσης επειδή έχει κίνηση και μπλοκάρουν το άλλο πράσινο. Κι όταν πάς κοντά να τους δείξεις πως εμποσίζουν, σου κάνουν το κλασσικό νεύμα, "μα ο μπροστά δεν προχώρησε" σαν το πιο φυσιολογικό καφροπράγμα στον κόσμο.

Marinos-GSXR
22/12/2006, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από the_passenger
Το έχω κάνει 2 φορές τελευταία, το έχω κάνει και παλιότερα:

Πηγαινοέρχομαι στη δουλειά κάνοντας 5χλμ Κηφησίας, και έχω βαρεθεί να βλέπω τους έξυπνους κουτάκηδες να περνάνε ΠΟΛΥ μετά το κόκκινο :cool: (δε μιλάω για "βαθύ πορτοκαλί") κι εγώ να περιμένω την αφεντιά τους.. μα πάνω απ'όλα να σκέφτομαι ότι κάπως έτσι μοιράζουν τα εισητήρια για τον άλλο κόσμο...... :sad:

2 φορές λοιπόν, βλέπω το φανάρι δρόμου που μπαίνει Κηφισίας κόκκινο (άνοδος στον ΟΤΕ, άνοδος στο Γερμανό πιό πάνω), έπειτα εγώ με πράσινο αρχίζω να ξεκινάω (επιφυλακτικά, ΠΑΝΤΑ, έχω σωθεί από "κόκκινο ταξί" έτσι.....), νά σου ο έξυπνος ο κουτάκιας πολύ μετά το κόκκινο να πετιέται, νά σου κι εγώ (αφού έχω δεί οτι με παρακολουθεί κι εμένα, δεν παω να αυτοκτονησω ετσι; ) μπροστά του να ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩ ΠΙΣΩ!!!!!!!!!!! :nono: :nono: :nono:

Εντάξει γίνεται λίγο σούσουρο για να γυρίσει πάλι πίσω...:lol: και αρχίζει να ενοχλεί και τους ομόσταυλούς του πλέον που έχουν πράσινο :look: :look: .......... ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΦΡΕΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΚΑΖΙ.

τη μία ήταν ένας γέρος με βανάκι που ζήταγε και τα ρέστα!!! μάλλον χαμένο θα το είχε, ή αχρωματοψία. (με ένα πιτσιρικά μέσα που κοίταγε αλλού από ντροπή)

την άλλη ένας οικογενειάρχης που είχε και τη φαμίλια μέσα, και κυριολεκτικά "κατάπιε τη γλώσσα του" και πέρασαν μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να καταλάβει οτι πρέπει πλέον να βάλει όπιστεν!

Ρε παιδιά, τι γίνεται πιά με το ΚΟΚΚΙΝΟ;;;

ΑΦΟΥ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΗ ΣΤΗΝΕΙ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΟ TARGET TOY MHNA ΑΠΟ ΚΛΗΣΕΙΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ;;;

:dizzy: :eyepop: :alien: :confused: :cry: :eek: :dizzy: ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΙΑ -ΡΕΘΗΜΝΟ (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΘΝΙΚΗ!!)ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΜΠΗ ΤΟΝ 200+ (ΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ)ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕ !ΣΤΡΙΒΩ ΜΕ 160 ΣΤΑ 200ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΚΟ ΟΧΗΜΑ ΠΕΡΙ ΤΟΝ 10ΤΟΝΝΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ !!!ΔΡΟΜΟΣ 1+1 ΓΡΑΜΜΗΣ ΚΛΥΚΛΟ\ΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΟΧΗΜΑ 12+ΜΕΤΡΩΝ!!ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΙΟΔΟΥΣ ΔΙΑΦΗΓΗΣ ΜΟΥ!ΨΙΛΟΠΑΝΙΚΟΣ ΔΑΓΚΩΜΑ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ (ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ!!!!)ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ!Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΥΑΜΑΤΑΕΙ ΟΡΙΑΚΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤ\ΠΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ!Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΣΤΟ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΟΥ!(ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΩΤΟΣΑΝΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΟΥΝ!)ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΟΥΣ ΤΥΧΗ ΤΟ ΑRAI ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ!Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ!ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ?ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΖΩΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ,,,ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥΣ,,,,,,

SPORAKIAS
22/12/2006, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Marinos-GSXR
ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΙΑ -ΡΕΘΗΜΝΟ (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΘΝΙΚΗ!!)ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΜΠΗ ΤΟΝ 200+ (ΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ)ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕ !ΣΤΡΙΒΩ ΜΕ 160 ΣΤΑ 200ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΚΟ ΟΧΗΜΑ ΠΕΡΙ ΤΟΝ 10ΤΟΝΝΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ !!!ΔΡΟΜΟΣ 1+1 ΓΡΑΜΜΗΣ ΚΛΥΚΛΟ\ΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΟΧΗΜΑ 12+ΜΕΤΡΩΝ!!ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΙΟΔΟΥΣ ΔΙΑΦΗΓΗΣ ΜΟΥ!ΨΙΛΟΠΑΝΙΚΟΣ ΔΑΓΚΩΜΑ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ (ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ!!!!)ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ!Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΥΑΜΑΤΑΕΙ ΟΡΙΑΚΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤ\ΠΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ!Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΣΤΟ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΟΥ!(ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΩΤΟΣΑΝΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΟΥΝ!)ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΟΥΣ ΤΥΧΗ ΤΟ ΑRAI ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ!Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ!ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ?ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΖΩΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ,,,ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥΣ,,,,,,

κανονικα δεν πρεπει να ξανα οδηγησει καθολου....:mad: .....και οχι απλα να κανει πολυ καιρο.....:mad:

απο αστυνομια..??τπτ..??δεν φωναξετε να του τραβηξεις και μια μηνυση για επιθεση...!!!:evil:

warlord
22/12/2006, 20:12
Ακουστε και κατι τρελο που μου ετυχα εμενα το πρωηγουμενο Σαββατο στισ 7 το πρωι,ξεκιναω απο το φαναρι των κτελ πηγενοντασ πρως μοναστιριου,ενας ταριφας περναει με καρακοκκινο και για 5 ποντους δεν με κανει πασα στις κολονες της αερογεφυρας,σταματαμε στο φαναρι που εχει 20 μετρα πιο κατω και του λεω ομορφα 'ρε μαστορα μανουλα με γεννησε και μενα κριμα δεν ειναι να με στειλεις ετσι τζαμπα; και μου απανταει(ακουστε κορυφη ο ταριφας)
-καλα ρε φιλε και εσυ που πας πρωι πρωι με την μηχανη; ε και του λεω
-ενταξει ρε μαγκα,κατεβα κατω να σε γα**σω πρωι πρωι γιατι για σενα ερχομουνα
τι ειναι αυτα τα παλικαρια που κυκλοφορουν;ειναι και επαγγελματιες το φελεκι μου μεσα.....

ernti
22/12/2006, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
Ακουστε και κατι τρελο που μου ετυχα εμενα το πρωηγουμενο Σαββατο στισ 7 το πρωι,ξεκιναω απο το φαναρι των κτελ πηγενοντασ πρως μοναστιριου,ενας ταριφας περναει με καρακοκκινο και για 5 ποντους δεν με κανει πασα στις κολονες της αερογεφυρας,σταματαμε στο φαναρι που εχει 20 μετρα πιο κατω και του λεω ομορφα 'ρε μαστορα μανουλα με γεννησε και μενα κριμα δεν ειναι να με στειλεις ετσι τζαμπα; και μου απανταει(ακουστε κορυφη ο ταριφας)
-καλα ρε φιλε και εσυ που πας πρωι πρωι με την μηχανη; ε και του λεω
-ενταξει ρε μαγκα,κατεβα κατω να σε γα**σω πρωι πρωι γιατι για σενα ερχομουνα
τι ειναι αυτα τα παλικαρια που κυκλοφορουν;ειναι και επαγγελματιες το φελεκι μου μεσα.....


Και μονο για τη μαλακια που ειπε το αξιζε ενα γερο μπερτακι.

Maira
23/12/2006, 03:02
Καλά τι συζητάμε τώρα? Η παραβίαση του κόκκινου είναι η πιο συχνή παραβίαση! Ν. Ηράκλειο και περνάνε κόκκινο στην Ηρακλείου με καμία ογδοντάρα! Το έχω σώσει γιατί το ξέρω! Κάθε φορά το παραβιάζουν τουλάχιστον τρεία αυτοκίνητα!

Το ακόμα πιο σπαστικό είναι το "δεν προσπαθώ να περάσω το φανάρι όταν θα αναγκαστώ, λόγω μποτιλιαρίσματος να κλείσω την διασταύρωση!"

Ε και εκεί γίνεται τρελό γλέντι! Εκεί περνάω και τους κοροϊδεύω! γιατί είναι όλοι βλάκες που προσπαθούν να πάνε κάπου που έτσι κι αλλιώς δεν χωράνε να πάνε!

Αλλά ας επανέλθω! Δεν είναι θέμα παιδείας νομίζω! Είναι "βιάζομαι", είναι "προλάβαίνω γιατί είμαι γρήγορος", είναι "είμαι νταλίκα, λεοφορείο,τρόλεϋ και χέστικα", είναι "δεν με βλέπει κανείς", είναι έτσι κι αλλιώς κάνουν δυο λεπτά ναξεκινήσουν κάθε φορά οι πρώτοι στον κάθετο!", είναι .... κλπ.! Είναι ο τρόπος που σκέφτονται! και άν έχε4ις μάθει να οδηγείς σωστά, έχεις τρακάρει μέσα σε δύο μέρες (για να μην πω ώρες και με πείτε υπερβολική!)!

Όλοι πρέπει να είναι γρήγοροι στην Ελλάδα! Γι' αυτό και η αριστερήγ λωρίδα είναι πάντα πνιγμένη! Γιατί όλοι είναι οδηγοί ράλλυ!

Και βλέπεις το πράσινο από δυο μέτρα και έρχεσαι με καμιά 40χλμ, και λες "αποκλείεται να περάσει άλλος". Μέχρι να νοιώσεις τον αέρα τον την ώρα που περνάει από μπροστάσου στο μισώ μέτρο!

Ξέρετε τι θέλουν?

Σκότωμα!:a015: :a016: :a015: :a016: :a015: :a016:

warlord
23/12/2006, 03:40
η αληθεια ειναι οτι ολοι στην ελλαδα ειμαστε γρηγοροι,και εγω οταν πρωτοπηρα το αμαξι η αληθεια ειναι οτι νομιζα οτι ειμαι ο σουμαχερ και πηγενα σαν μαλακας,θα συμφονισω εν μερη οτι δεν ειναι τελειος θεμα μορφωσης γιατι εν μερη ειναι και νοοτροπια λαου,ολοι γρηγοροι.......

Ταξιδευτής
23/12/2006, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Βουτα το κινητο, και σπαστο κατω με μανια.
Μετα παρε τα κλειδια απο το αμαξι, και πετα τα σε εναν υπονομο
ΤΟΤΕ δεν θα το ξανακανει

+500000000! :mad:

Kαι τραβα την μια μπατσα την παλιοσκροφα!!!!!! Ομορφη και λαλακιες! Την εχει δει και ολος ο κοσμος πρεπει να προσκυναει το νινι της!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

(Οπως βλεπετε ειμαι σε πολυ εορταστικη διαθεση σημερα!!! LOOOOLLLL) :lol: :rotflmao:

zolotas
23/12/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
+500000000! :mad:

Kαι τραβα την μια μπατσα την παλιοσκροφα!!!!!! Ομορφη και λαλακιες! Την εχει δει και ολος ο κοσμος πρεπει να προσκυναει το νινι της!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

(Οπως βλεπετε ειμαι σε πολυ εορταστικη διαθεση σημερα!!! LOOOOLLLL) :lol: :rotflmao:

:confused: στραβο...αμησες χθες ??? :lol: οντως εισαι πολυ cool ,μην βγεις για καλαντα γιατι σε βλεπω για τα σιδερα :lol: .......

TROOPER
23/12/2006, 09:59
εγω μαζι σας παιδες....αλλα δε σας βλεπω να προτειθεστε να συμετεχετε οπως μπορει ο καθενας στο θρεντακι που βρισκεται στα σχολια και προτασεις....:sick:

:wave2:

crywolf74
23/12/2006, 10:02
Οντως μεγάλο πρόβλημα αυτό με τα φανάρια. Ειδικά αν είσαι με μοτο είναι ακόμα πιο επικίνδυνο. Εγώ που κυκλοφορώ και με αυτοκίνητο (ή "κουτί") και με μοτοσυκλέτα παρατηρώ ότι το πραγμα έχει παραγείνει. Να φανταστείται ότι καμιά φορά έχει τύχει να περάσω με πορτοκαλί ή μόλις ακριβώς ανάβει κόκκινο και αρχίζω να νοιώθω τύψεις και σκέφτομαι μήπως έπρεπε να σταματήσω, κ.α. Αμάσως όμως μετά βλέπω στον καθρέπτη να περνούν πίσω μου με μεγάλη ταχύτητα άλλα 2-3 αυτοκίνητα. Μετά δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα είχε συμβεί αν είχα σταματήσει. Δυστυχώς όμως δεν φταίνε μόνο οι οδηγοί των "κουτιών". Έχω γίνει μάρτυρας σοβαρού ατυχήματος όταν μοτό πέρασε φανάρι με κόκκινο αργά το βράδυ σε κεντρικό δρόμο της Θεσσαλονίκης. Όλοι μας πρέπει να προσέχουμε και να σεβόμαστε τη σηματοδότηση.

TROOPER
23/12/2006, 10:12
καλα εδω λεμε δεν υπαρχει καν η εννοια του κοκκινου!!!!!!!

απλα ελεγχει ο καθε μαλακας οδηγος το αλλο ρευμα και αν δεν ερχεται κανεις απλα το παραβιαζει!!!

δλδ το παραβιαζει εχοντας πληρη ςπιγνωση του τι κανει!!!!!!!

:wave2:

the_passenger
23/12/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord

...
-καλα ρε φιλε και εσυ που πας πρωι πρωι με την μηχανη; ε και του λεω
-ενταξει ρε μαγκα,κατεβα κατω να σε γα**σω πρωι πρωι γιατι για σενα ερχομουνα
...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

the_passenger
23/12/2006, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω μαζι σας παιδες....αλλα δε σας βλεπω να προτειθεστε να συμετεχετε οπως μπορει ο καθενας στο θρεντακι που βρισκεται στα σχολια και προτασεις....:sick:

:wave2:


Ποιό είναι το θρεντάκι αυτό; κάποιο λίνκ; με ενδιαφέρει με τα 1000 !

:wave2:

TROOPER
23/12/2006, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από the_passenger
Ποιό είναι το θρεντάκι αυτό; κάποιο λίνκ; με ενδιαφέρει με τα 1000 !

:wave2:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=32709

the_passenger
24/12/2006, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=32709

Μπράβο για την ιδέα!

είμαι μέσα και απάντησα!

:beer: :winka: :wave2: