PDA

View Full Version : Μικρός που είναι ο κόσμος τελικά...



parji
28/06/2004, 09:21
Χθες στη πόλη μου την Άρτα, είχαμε τη τιμή σα Λέσχη, να έχουμε την επίσκεψη της Λέσχης Φίλων Kawasaki, της γνωστής σε όλους μας ΛΕ.Φ.ΚΑ. Τα παιδιά ήρθαν από την ΑΘήνα αυθημερόν για να δούν τις ομορφιές του υδροβιότοπου της Κορωνησίας. Μιας περιοχής λίγα χιλιόμετρα νότια της Άρτας, στον Αμβρακικό Κόλπο.
Αφού έφτασαν, τους πήγαμε στο στέκι μας για να τους δροσίσουμε, μιας και τα χιλιόμετρα ήταν πολλά και μάλιστα έγιναν κάτω από αφόρητη ζέστη. Αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις, με όσους δε γνωρίζοταν, μιας και οι πιο πολλοί είχαμε ξανασυναντηθεί στο παρελθόν, είπαμε κάποια πράγματα που απασχολούν τις Λέσχες το τελευταίο καιρό, αλλά και διάφορες ιστορίες που ο καθένας είχε να διηγηθεί για τον ίδιο ή για κάποιον άλλο.
Εκεί άκουσα το εξής και ήταν και ο λόγος που αποφάσισα να γράψω αυτό το ποστ.
"Εμένα μια φορά μου έτυχε το εξής", είπε ένα παιδί. "Καθώς γύριζα από το Γύθειο, κοντά στο Αρτεμίσιο πήρε φωτιά το ένα σαμάρι μου. Δε πήρα χαμπάρι τίποτε. Ούτε εγώ, ούτε η κοπελιά μου. Τρέχαμε πάρα πολύ και δε κοιτούσα καν πίσω. Μετά από ώρα το κατάλαβα και σταμάτησα. Ευτυχώς η ζημιά είχε περιοριστεί στο σαμάρι μόνο και δε πάθαμε τίποτε χειρότερο κανείς από τους δυο μας."
Αμέσως μου πήγε το μυαλό το ποστ που είχε βάλει λίγο καιρό πριν ο NLS με τίτλο "Ποιός βλάκας να ήταν"
Του λέω λοιπόν του παιδιού ότι έχεις γίνει θέμα στο inetrnet στο moto.gr και του δίνω τη διεύθυνση να μπει ώστε να διαβάσει όλα αυτά που γράφτηκαν γι'αυτόν χωρίς αυτός να το γνωρίζει καν.
Οταν βέβαια του είπα το τίτλο του ποστ χαλάστηκε όπως ήταν φυσικό. "Αυτός που το έγραψε περνιέται για έξυπνος?" μου λέει. "Θυμάμαι που πέρασα τρεις μηχανές εκ των οποίων η BMW 650" "Αυτοί προσπάθησαν να σε ειδοποιήσουν" του λέω, "αλλά εσύ δεν έπερνες χαμπάρι τίποτε έτσι όπως έτρεχες"
Τέλος πάντων, θέλω να ξαναπω ότι ο κόσμος μας είναι τελικά πολύ μικρός και μπορεί να συναντήσεις τον οποιονδήποτε οπουδήποτε. Μου έκανε φοβερή εντύπωση το γεγονός αυτό. Είμαι περίεργος να μάθω τι θα πει το παληκάρι, που παρεπιμπόντως απ'ότι είδα δεν είναι καθόλου βλάκας, όταν διαβάσει το ποστ του Νίκου...

hornet
28/06/2004, 10:05
Απιστευτο!!!!!
Χαχχαα τι να πει κανεις!
Τα παιδια της ΛΕΦΚΑ ειναι πολυ ξηγημενα.Τα χουμε πει κατα καιρους σε διαφορες βολτες με κοινο προορισμο.

parji
28/06/2004, 10:50
Πράγματι Στάθη τα παιδιά της ΛΕΦΚΑ είναι πολύ εντάξει.
Οσον αφορά το γεγονός είναι πραγματικά απίστευτο. Σε όποιον και να το είπα έπαθε πλάκα...

jimbar
28/06/2004, 11:06
Στάθη & Κώστα καλημέρα.

Είναι αλήθεια ότι και εγώ όσα παιδιά έχω γνωρίσει από την Λέσχη Kawa, είναι πραγματικά καλά παιδιά.

Πάντως, όντως ο κόσμος είναι μικρός ..

parji
28/06/2004, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Στάθη & Κώστα καλημέρα.

Είναι αλήθεια ότι και εγώ όσα παιδιά έχω γνωρίσει από την Λέσχη Kawa, είναι πραγματικά καλά παιδιά.

Πάντως, όντως ο κόσμος είναι μικρός ..



Που'σαι εσύ ωρέ...???
Ακόμα να έρθεις προς τα εδώ?
Θα σε μαλώσω...

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
28/06/2004, 12:53
σαν πρωην μελος της λεφκα και γνωριζωντας απο μεσα τα παιδια θα σας πω το εξεις. απο τα 160 μελοι που ηταν ενγαγραμενα τοτε που ειμουν εγω εκτως απο 10-20 ατομα (που σε καθε λεσχη υπαρχουν 10-20 μαλακες) ειναι τα καλυτερα παιδια. για αυτα τα μελοι (οχι τους μαλακες που χαλανε την λεσχη) εχω την καλυτερη γνωμη, και θεωρο τιμη για εμενα που με ειχαν δεχθει στην παρεα τους. ας οψωνται οι μαλακες ομως που προκαλουν προβληματα στης λεσχες. ενδικτυκα σας αναφερω μερικους που για εμενα στην λεσχη ειναι ολλα τα <<λευτα>>. χορης επωνημο .
στρατος ZZR 1100
χριστος ZX9R
γιωργος ο κυπριος ZX11
σταυρος TRX 900
κωστας CBR 1000 RR
ησαιας ZX10 RR
δημητρης GPZ 900
γιωργος θαντερεης 1000
και πολλοι αλλοι που αν δεν υπηρχαν οι μαλακες θα καναν την λεσχη νο1 στην ελλαδα
γιωργος

jimbar
28/06/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

έτσι και για μένα. Στο TransAlp Club, για δυο τυπάδες, τους οποίους γνωρίζουν καλά όσοι είναι εντός λέσχης, παράτησα την εγγραφή μου. Δεν είμαι πλέων μέλος και πολλές φορές, ενώ έχω δει άτομα από εκεί, με έχει δυσαρεστήσει που δεν μπόρεσα να τους πω μια καλημέρα.

Ενδεικτικά εγώ θα μιλήσω μόνο για τον πρόεδρο [ένα είναι ακόμα πρόεδρος ο άνθρωπος], τον Μιχάλη. Ο Μιχάλης στην λέσχη [όπως και οι υπόλοιποι αλλά μια συμπάθεια είναι αυτό] είναι η καλύτερη παρέα !!!

parji
28/06/2004, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Ενδεικτικά εγώ θα μιλήσω μόνο για τον πρόεδρο [ένα είναι ακόμα πρόεδρος ο άνθρωπος], τον Μιχάλη. Ο Μιχάλης στην λέσχη [όπως και οι υπόλοιποι αλλά μια συμπάθεια είναι αυτό] είναι η καλύτερη παρέα !!!


Κάτι σαν εμένα στη ΛΕΜΟΤΑ δηλαδή, έτσι Τζιμάρα?

jimbar
28/06/2004, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
ακριβώς..

parji
28/06/2004, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
ακριβώς..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
28/06/2004, 16:38
Nα δούε αν καιτι θα απαντήσει το παλλικάρι στο post!

:D :D :D :D :D :D

parji
28/06/2004, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Nα δούε αν καιτι θα απαντήσει το παλλικάρι στο post!

:D :D :D :D :D :D


Αυτό περιμένω και γω...
Πάντως απ'ότι έδειξε στην αρχή χάρηκε όταν του είπα ότι έγινε θέμα σε κάποιο post. Μετά όταν του είπα το τίτλο, για να το βρει πιο εύκολα και όχι για κάποιο άλλο λόγο, τον είδα ότι χαλάστηκε.
Είδομεν...

periklisk
28/06/2004, 19:11
Κώστα άσε! Βουνό με βουνό δε σμίγει!!!!

Έχω και εγώ περιέργεια να δω τι θα γράψει! Πες του να ανοίξει καινούργιο ποστ για να το δούμε!!!!!

milaber
29/06/2004, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Αυτό περιμένω και γω...
Πάντως απ'ότι έδειξε στην αρχή χάρηκε όταν του είπα ότι έγινε θέμα σε κάποιο post. Μετά όταν του είπα το τίτλο, για να το βρει πιο εύκολα και όχι για κάποιο άλλο λόγο, τον είδα ότι χαλάστηκε.
Είδομεν...

Συγγνώμη, αλλά ποιός από εμάς δεν θα χαλιόταν με αυτόν τον τίτλο και γνωρίζοντας πως έχει θέμα συζήτησης (και ατέλειωτης μαλακίας) τόσες μέρες;

parji
29/06/2004, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Συγγνώμη, αλλά ποιός από εμάς δεν θα χαλιόταν με αυτόν τον τίτλο και γνωρίζοντας πως έχει θέμα συζήτησης (και ατέλειωτης μαλακίας) τόσες μέρες;


Σωστά!
Ο καθένας θα χαλιόταν όταν θα το άκουγε.
Γι'αυτό το λόγο και γω αρχικά δεν ήθελα να του το πω του παιδιού, αλλά δεν ήξερα άλλο τρόπο ώστε να βρει το συγκεκριμένο post.
Ανεξάρτητα απ'αυτό πιστεύω ότι ο τίτλος ήταν επιεικώς προσβλητικός. Ο NLS δυστυχώς δε σκέφτηκε καθόλου, ούτε ότι δεν ήξερε το συγκεκριμένο άτομο, ούτε τι συνέπειες μπορεί να δμηιουργήσει κάτι τέτοιο.
Το παιδί μόλις το άκουσε χαλάστηκε όπως ήταν φυσικό και απάντησε με το τρόπο που είπα στο αρχικό post.
Πάντως και να μπει στο site και να διαβάσει το post, δε νομίζω ότι θα κάνει εγγραφή ώστε να απαντήσει σε κάποιους. Το πολύ πολύ να μπει, να δει και να τη κάνει μιας και δεν είναι fan του διαδυκτίου, απ'ότι μου είπε.

milaber
29/06/2004, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Πάντως και να μπει στο site και να διαβάσει το post, δε νομίζω ότι θα κάνει εγγραφή ώστε να απαντήσει σε κάποιους. Το πολύ πολύ να μπει, να δει και να τη κάνει μιας και δεν είναι fan του διαδυκτίου, απ'ότι μου είπε.

Να μπει, να δει και να απορήσει με την μαλακία και το κουράγιο μας εδώ μέσα να μαλώνουμε αδιάκοπα τόσες μέρες...

sas
29/06/2004, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Να μπει, να δει και να απορήσει με την μαλακία και το κουράγιο μας εδώ μέσα να μαλώνουμε αδιάκοπα τόσες μέρες...

Ναι....αλλά βλέπω μια τεράστια όρεξη να το συνεχίσετε.

milaber
29/06/2004, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Ναι....αλλά βλέπω μια τεράστια όρεξη να το συνεχίσετε.

Τι να συνεχίσ"ουμε" φίλε μου;

Δεν άρχισα τίποτα από αυτά, δεν συμμετείχα σε καμία φάση και ούτε έχω καμιά διαθεση να κάνω κάτι τώρα.

Αλλά όταν κάτι είναι λάθος πρέπει να λέγεται!

NLS
29/06/2004, 10:29
ο NLS (ο οποίος έμαθε για το thread αυτό και γι'αυτό μπήκε - και θα ξαναβγει) μια χαρά σκέφτηκε

ο NLS επίσης, ήδη έχει πει ότι τα ίδια θα έλεγε έτσι κι αλλιώς (γιατί είχε τεθεί το θέμα ότι το είπα επειδή ήταν άγνωστος) - επίσης να πω ότι ο NLS θα ήθελε και να τα ακούσει αν το είχε κάνει ο ίδιος

ο NLS δεν είδε πουθενά τον συγκεκριμένο τύπο να μιλάει για το λάθος ΤΟΥ - απλά "χαλάστηκε" που κάποιος "που περνιέται για έξυπνος" μίλησε τόσο χύμα για το "ατύχημα" (θυμίζω ότι ατύχημα = κάτι που έγινε από έλειψη τύχης, όχι βλακεία)

ο NLS τώρα σας χαιρετά μια και τα έχετε βρει μια χαρά χωρίς αυτό τον παπάρα που σας ενοχλούσε (μέχρι για μπύρες κατέληψε το thread εκείνο χεχεχε... φυσικά ΕΝΑΣ ήταν ο ένοχος, τον "στείλαμε" και ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι λάδι... αθώοι, καλοί, έξυπνοι και ΦΥΣΙΚΑ μοτοσυκλεταράδες - αφήνω αυτά τα... λάδια στη νιρβάνα τους και πάλι)

α και όποιος θέλει να με ξαναβρίσει επειδή δεν με πάει γενικά, να το κάνει αυτή τη φορά αλλιώς: pm (περνάω κατά καιρούς να διαβάσω) με τρόπο να μου το πει από κοντά

ωπ... και ευτυχώς που ο τύπος ΕΙΝΑΙ καλά τελικά (και ακόμα και αν δεν το παραδέχεται να είναι προσεκτικότερος πια)

milaber
29/06/2004, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ο NLS (ο οποίος έμαθε για το thread αυτό και γι'αυτό μπήκε - και θα ξαναβγει) μια χαρά σκέφτηκε

ο NLS επίσης, ήδη έχει πει ότι τα ίδια θα έλεγε έτσι κι αλλιώς (γιατί είχε τεθεί το θέμα ότι το είπα επειδή ήταν άγνωστος) - επίσης να πω ότι ο NLS θα ήθελε και να τα ακούσει αν το είχε κάνει ο ίδιος

ο NLS δεν είδε πουθενά τον συγκεκριμένο τύπο να μιλάει για το λάθος ΤΟΥ - απλά "χαλάστηκε" που κάποιος "που περνιέται για έξυπνος" μίλησε τόσο χύμα για το "ατύχημα" (θυμίζω ότι ατύχημα = κάτι που έγινε από έλειψη τύχης, όχι βλακεία)

ο NLS τώρα σας χαιρετά μια και τα έχετε βρει μια χαρά χωρίς αυτό τον παπάρα που σας ενοχλούσε (μέχρι για μπύρες κατέληψε το thread εκείνο χεχεχε... φυσικά ΕΝΑΣ ήταν ο ένοχος, τον "στείλαμε" και ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι λάδι... αθώοι, καλοί, έξυπνοι και ΦΥΣΙΚΑ μοτοσυκλεταράδες - αφήνω αυτά τα... λάδια στη νιρβάνα τους και πάλι)

α και όποιος θέλει να με ξαναβρίσει επειδή δεν με πάει γενικά, να το κάνει αυτή τη φορά αλλιώς: pm (περνάω κατά καιρούς να διαβάσω) με τρόπο να μου το πει από κοντά

ωπ... και ευτυχώς που ο τύπος ΕΙΝΑΙ καλά τελικά (και ακόμα και αν δεν το παραδέχεται να είναι προσεκτικότερος πια)

M' αρέσει που κάποτε λέγαμε κομπλεξικό τον afro αδερφάκι μου...

NLS
29/06/2004, 10:44
ενώ τώρα με αυτό που διάβασες βρήκες εμένα μεγαλύτερο

αν θες σε PM πες μου ποιό κομάτι σου δημιούργησε αυτό το συμπέρασμα, αν πάλι βαριέσαι δεν πειράζει (στο κάτω κάτω το είπες αυτό που ήθελες)

idi
29/06/2004, 11:03
NLS προσωπικά δε μου έλειψες καθόλου. Keep walking …

Κανένας
29/06/2004, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
M' αρέσει που κάποτε λέγαμε κομπλεξικό τον afro αδερφάκι μου...

Εντελώς ατυχής η σύγκριση :nono:
Δεν θέλω να υπερασπιστώ τον νλς, αλλά ο άφρονας είναι επιτηδευμένα,απαράδεκτος και αηδιαστικός :alien:

Ο νλς, πολλές φορές, πέρα από το ότι, ακραιους χαρακτηρισμούς , έχει δίκιο στην ουσία των πραγμάτων

Αν ίσως διόρθωνε τα κοσμητικά του επίθετα, στον προσδιορισμό των εκφράσεων των σκέψεων του και δεν έγραφε εν θερμω, όλοι θα διαφωνούσαν , πολύ λιγότερο μαζί του
Ίσως να είναι και στον χαρακτήρα του όμως και να μην διορθώνεται :look: :smokin:

milaber
29/06/2004, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Εντελώς ατυχής η σύγκριση :nono:
Δεν θέλω να υπερασπιστώ τον νλς, αλλά ο άφρονας επιτηδευμένα, είναι απαράδεκτος και αηδιαστικός :alien:


Εξήγησα πως το εννούσα.

Aναφερόμουν στις αντιδράσεις δηλαδή του άφρου όταν έλεγε πως θα φύγει και αυτός και απέσυρε τα κείμενα του και λοιπά.

Κατά τα άλλα με βρίσκεις σχεδόν σύμφωνο.

ireneepi
29/06/2004, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

όσα παιδιά έχω γνωρίσει από την Λέσχη Kawa, είναι πραγματικά καλά παιδιά.




Αυτοι ειμαστε εμεις...:D

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/07/2004, 18:16
εγω πρωσοπηκα δεν με ενοχλησε ουτε ο αφρο ουτε ο NLS με τα γραφομενα τους. μεσα στο φοπουμ περα απο την επικηνωνια μας πρεπει (νομιζω) να δεχωμαστε το αλλο οπως ειναι. καποιοι μπορει να θεωρουντε προκλητικοι, καποιοι κατι αλλο. να σας θημησω το ποστ της λινας οταν προτοεγραψε τον τροπο που αντιδρασατε? ησασταν η δεν ησασταν προσβλητικοι με αυτα που της γραφατε? μηπως δεν σας συμφερη και τα ξεχνατε? μεσα στα εκαστοτε φορουμ θα υπαρχουν καποια που θα σας αρεσουν και καποια οχι. αυτο δεν συμενη οτι πρεπει να χαρακτηριζετε καποιους και να τους κακολογητε. εγω προσοπηκα αν καποιος εγραφε κατι προσβλητικο για εμενα θα σκευτομουν οτι μπορει να το κανει για να με πηραξει προτα, και αν εβλεπα οτι με προσβαλε εσκεμενα θα του τα εχωνα και μετα δεν θα του ξανα απαντουσα. η απλα θα του εγραφα οτι τον εχω γραμενο και εληξε για εμενα το θεμα. μπορει οπως λετε ο αφρο να ειναι προσβλητικος στα γραφομενα του. σκευτηκατε οτι το κανει αυτο για να σας πηραξει? μπορει να την βρησκη να σας σπαει τα νευρα. οποιος ενοχλητε δεν του απαντα. στο κατω κατω τα χωραφια μας ειναι χωρισμενα. περα απο την πλακα μας και της ανταλαγες αποψεων μας κανεις δεν μπορει να αλλαξη τον αλλο. δεν σου αρεσει? δεν του απαντας. απλα δεν ασχολησε μαζι του. σε γιτονικο φορουμ ειναι ενας τυπος που γραφει με το ονομα γστε. αν νομιζετε οτι ο αφρο η ο NLS ειναι προκλητικοι η οτιδηποτε...αυτος να δητε... αλλα αμα τον γνωρισετε απο κοντα δεν θα πιστευετε οτι ειναι αυτος που γραφει μεσα στο φορουμ και μας σπαει τα νευρα.ειναι ενα ατομο μορφομενο, φοβερο στην παρεα, που οταν εισαι μαζι του για καφε χερεσε να σηζητας μαζι του. στο φορουμ ειναι προκλητικος. οταν τον ρωταμε γιατι το κανει, μας λεει γιατι τα περνουμε ολλα στα σοβαρα. (υπαρχουν πραγματα που πρεπει να ειναι σοβαρα και μενουν σοβαρα, και πραγματα που ειναι να κανεις πλακα. αν με το παραμικρο αρπαζεστε και τσιμπατε σαν χανοι εγω θα σας τσιγκαω για να γινετε χαβαλες.) αυτο που γινετε και εδω. ηρεμηστε αν σας ειπε καποιος κατι, μην το περνετε και της μετρητης. και μην κανετε σαν τα παιδια που σας πηραν το γληφηντζουρι απο το στομα.
αρκη να σας αναφερω οτι λογο του οτι ειμαι ανορθογραφος οταν εγραψα το πρωτο μου ποστ σε γητονικο φορουμ πριν πολυ πολυ καιρο εφαγα το κραξημο της αρκουδας. αλλα αυτος ειμαι. δεν παρεξηγησα κανεναν και τους ειπα ηρεμα οτι παιδια αυτο και αυτο αν σας αρεσω αν δεν σας αρεσω μην μου απαντατε. με γνωρισαν μετα απο καιρο και τωρα τους τα χονο και δεν λενε τιποτα γιατι ξερουν οτι το κανω για να γηνη χαβαλες. ενω αν πω εδω οτι ο ταδε ειναι ραμολη, και η μοτο του ειναι χρεπη θα πεσετε να με φατε. αλλα εγω θα το κανω να τον πηραξω. ηρεμηστε ρε ΠΑΡΤΑΛΙΑ και να πατε να πεταξετε τους κουβαδες σας στην θαλασσα. αλλοστε μονο για τσαμαδουρες σε βαρκες κανουν.:D γιωργος

milaber
02/07/2004, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
ηρεμηστε ρε ΠΑΡΤΑΛΙΑ και να πατε να πεταξετε τους κουβαδες σας στην θαλασσα. αλλοστε μονο για τσαμαδουρες σε βαρκες κανουν.:D γιωργος

:lol: :lol: :lol:

Γειά σου ρε Γιώργο!

:lol: :lol: :lol:

periklisk
02/07/2004, 18:30
Γεια σου Γιώργαρε με τη Γιαγιά !!!!!!

Είσαι ωραίος!!!:wave2: :wave2: :wave2: :beer: :beer: :beer:

milaber
02/07/2004, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Γεια σου Γιώργαρε με τη Γιαγιά !!!!!!

Είσαι ωραίος!!!:wave2: :wave2: :wave2: :beer: :beer: :beer:

Με αντιγράφεις ρε αλήτη;

:mad: :mad: :mad:

Πως πάει το στρώσιμο του μωρού;

:D :D :D

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/07/2004, 18:36
καλα εσυ περικλη μην το πεταξης ακομα γιατι ειναι καινουριο.

οσο για τον milaber τι να πεταξη το ινοβα αφου ουτε φουσκοτο δεν αντεχει να δεθη πανω του θα ξεσηρη απο την θεση της η βαρκα.:wave2:

milaber
02/07/2004, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
οσο για τον milaber τι να πεταξη το ινοβα αφου ουτε φουσκοτο δεν αντεχει να δεθη πανω του θα ξεσηρη απο την θεση της η βαρκα.:wave2:

Το Innova ρε και να το στείλω για μπάνιο μια χαρά θα κολυμπήσει!

Πάπια έχουμε κύριε και γουστάρουμε τα νεράκια, πως να το κάνουμε!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
02/07/2004, 18:44
axaxaaaxxax!!!!!


Το στρώσιμο καλά πάει.... μόνο που νομίζω πως πάω με 60 και ας πηγαίνω με 100+

milaber
02/07/2004, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
axaxaaaxxax!!!!!


Το στρώσιμο καλά πάει.... μόνο που νομίζω πως πάω με 60 και ας πηγαίνω με 100+

Έτσι είναι αυτά τα μηχανάκια.

Ξέρω εγώ από αυτά!
Με το Innova πάω με 60 και νομίζω ότι έχω πιάσει 200άρα!

:lol: :lol: :lol:

Άσε με γιατί σήμερα ερωτεύτηκα ένα μωράκι αλλά αναρωτιέμαι αν αξίζει...

:( :( :(

idi
03/07/2004, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Έτσι είναι αυτά τα μηχανάκια.

Ξέρω εγώ από αυτά!
Με το Innova πάω με 60 και νομίζω ότι έχω πιάσει 200άρα!

:lol: :lol: :lol:

Άσε με γιατί σήμερα ερωτεύτηκα ένα μωράκι αλλά αναρωτιέμαι αν αξίζει...

:( :( :(

ααααααα

κατερινα και ρωσιδα δε σου φτανουν? α ρε ερωτηλε....


για λεγε, για λεγε...:lol:

milaber
03/07/2004, 04:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ααααααα

κατερινα και ρωσιδα δε σου φτανουν? α ρε ερωτηλε....


για λεγε, για λεγε...:lol:

Ρε μου άρεσε πολύ (μην γελάσετε τώρα!) το XR125L!

Ο θειός του κολλητού μου έχει μαγαζί Honda (να 'χα έναν τέτοιο θείο!) και σήμερα το καβάλησα και γούσταρα τρελλα!

Είναι ωραία εκεί ψηλα και με βόλεψε μια χαρά!

Μόνο το ταμπούρο πίσω με χάλασε λίγο.

Το ζήτημα είναι ότι είναι 125 (δυό άλογα παραπάνω βγάζει από το Innova, αλλά τραβάει σκαλισματάκι) αλλά από την άλλη είναι και μόνο 2.800!

Φεύγεις από τα 125 για να πας στα 125 πάλι;

Ιδού η απορία!

Δεν ξέρω ρε γαμώτο...

:( :( :( :( :( :(

idi
03/07/2004, 18:56
ΞΕΡΩ ΕΓΩ....:

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!!! ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ STREET!!! KAI OXI HONDA!!! :wave2:

milaber
03/07/2004, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΞΕΡΩ ΕΓΩ....:

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!!! ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ STREET!!! KAI OXI HONDA!!! :wave2:

Καλά ντε!
Μη φωνάζεις!

Το ζήτημα είναι πως για να μαζέψω τα φράγκα για streetάκι θα περάσει καιρός...

Ora_Nihil
04/07/2004, 04:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber

Το ζήτημα είναι ότι είναι 125 (δυό άλογα παραπάνω βγάζει από το Innova, αλλά τραβάει σκαλισματάκι) αλλά από την άλλη είναι και μόνο 2.800!


Ρε δε πά να το σκαλίσεις μέχρι να ματώσει.


Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκατά, λουκούμια δε θα γίνουν!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


(Αρχαιοελληνική παροιμία του 6αι Π.Χ) :lol: :lol:

milaber
05/07/2004, 03:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nihil
Ρε δε πά να το σκαλίσεις μέχρι να ματώσει.


Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκατά, λουκούμια δε θα γίνουν!!!!!!!!


(Αρχαιοελληνική παροιμία του 6αι Π.Χ)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτό το αθάνατο αρχαίο ελληνικό πνεύμα ρε παιδί μου!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: