PDA

View Full Version : θα εισαι παντα στην καρδια μας...



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
28/06/2004, 13:39
http://www.motomag.gr/forum/forumessage.jsp?vthread=8753&vid=53197

jimbar
28/06/2004, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

Κρίμα στο παλικάρι.

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην Ειρήνη & σε όλα τα παιδιά που τον γνώριζαν ..

Μπορεί να μην τον γνώριζα, αλλά θα ήθελα με το παρόν ποστάκι μου, να συμπαρασταθώ στα παραπάνω άτομα, απλά με μια μικρή αλλά ανθρώπινη και μοτοσικλετιστική σιγή.

Πάντα όρθιοι .. ..

jimbar
28/06/2004, 14:20
..

Alkis
29/06/2004, 00:06
Είναι άδικο! Είναι άδικο! Είναι άδικο! Δεν είναι δυνατόν ένας άνθρωπος που λατρεύει τη ζωή, λατρεύει την στιγμή που ο αέρας θα χαϊδέψει το πρόσωπό του, γίνεται ένα με το δίτροχο λευκό άλογό του, που απλά και όμορφα γεμίζει την ψυχή του, που χαμογελά με όλη του την καρδιά σε κάθε διαδρομή... είναι άδικο να φύγει έτσι!!!! Κάποιοι εκεί ψηλά το γνωρίζουν όμως καλά, και φωνάζουν στα αγαπημένα του πρόσωπα, να συνεχίσουν το έργο του, την αγάπη για τη ζωή, την αγάπη για την ελευθερία, γιατί είναι κάτι που άφησε ανεκπλήρωτο, κάτι που πρέπει να συνεχιστεί, κάτι που πρέπει κάποιος να το φωνάξει δυνατά, κάτι που κάποιος πρέπει να ζήσει γι αυτό, κάτι που κάποιος πρέπει να νιώθει την αγάπη μέσα του, την αγάπη για το ελαφρύ αεράκι της ζωής.....

ΚΑΤΙ... ΠΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ!!!! Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΒΟΛΕΨΑΚΗΔΕΣ, ΝΙΩΘΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΗΣ ΖΩΗΣ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ! ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΜΝΗΜΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ! ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ!!!! ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ, ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ!

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ! ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ! ΖΩΑ!!!!!!!


Οι δύο τροχοί, είναι τα νότα μας, είνα το δεξιά και το αριστερά μας, είναι το μπρος μας και το πίσω μας, είναι η αγάπη για τη ζωή!



ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!! ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ! ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!

ireneepi
29/06/2004, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis



ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!! ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ! ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!



Συνεχισε το εργο σου εκει ψηλα....


Κριμα μεγαλο κριμα...

periklisk
30/06/2004, 10:49
Ρε παιδιά δεν ξέρω.....

Κάθε φορά που διαβάζω κάτι τέτοιο με πιάνουν ένα σωρό συναισθήματα!

Λύπη για τον άνθρωπο που έφυγε από τη ζωή που είναι γλυκειά...
Λύπη για τους ανθρώπους που αφήνει πίσω του και τρώνε το λούκι...
Όργη για αυτόν που ήταν υπαίτιος, είτε από λάθος, είτε από κακή εκτίμηση, είτε από οτιδήποτε άλλο....
Θυμός για το "κράτος" που δεν κάνει τίποτα για να προστατέψει τον πολίτη από τέτοιες καταστάσεις..... Γιατί μη μου πει κανείς πως θα γινόταν αυτό αν υπήρχε νυσίδα στη μέση.....

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει και ας περνάει καλά εκεί που είναι!!!!