PDA

View Full Version : video R1 2007 Qatar



sapila racing
21/11/2006, 22:00
Ενας γύρος,καλός όμως, στο Qatar με το R1 του 2007.
Από την παρουσίαση των νέων Yamaha...
http://www.youtube.com/watch?v=M5wmihG5ZPs

vassilis88
21/11/2006, 22:39
ολη την ωρα κοιτουσα το στροφομετρο!:eyepop: ωραιο βιντεακι!:beer:

jbear
21/11/2006, 23:39
Καλα παει... :hypnotize :lol: :rotflmao: :lol: :beer:

zilmer
21/11/2006, 23:55
:eyepop: :eyepop: πολυ καλο

gixxerpap
22/11/2006, 01:31
μηπως ειναι λιγο πιο ευστροφο απο το περσινο μοντελο???

λεω, μηπως......:confused:

χμμμμ, αυτο δεν ειναι κακο κι αρχιζει και με βαζει σε σκεψεις:rolleyes:

GIXXERAKIAS
22/11/2006, 12:05
εχμμ:confused: μια ερωτηση ρε παιδια?ο οδηγος που ηταν στην συγκεκριμενη φαση?Οσα βιντεακια βλεπω,ειδικα στις ευθειες,ο οδηγος φαινεται καθαροτατα οταν ειναι σκυμενος για προστασια απο το φαιρινγκ!Αυτος που στο διαλα ηταν ολη την ωρα?


Ισως και να ειπα μλκια αλλα μου εκανε αντυπωση γιατι το πλανο ειναι πολυ πανω απο την ζελατινα:confused:

Τες πα παντως ειναι πολυ γληγορο στις εξοδους και ο τυπακος πολυ πιλοτακι:beer: :wave2:

vassilis88
22/11/2006, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
εχμμ:confused: μια ερωτηση ρε παιδια?ο οδηγος που ηταν στην συγκεκριμενη φαση?Οσα βιντεακια βλεπω,ειδικα στις ευθειες,ο οδηγος φαινεται καθαροτατα οταν ειναι σκυμενος για προστασια απο το φαιρινγκ!Αυτος που στο διαλα ηταν ολη την ωρα?


Ισως και να ειπα μλκια αλλα μου εκανε αντυπωση γιατι το πλανο ειναι πολυ πανω απο την ζελατινα:confused:

Τες πα παντως ειναι πολυ γληγορο στις εξοδους και ο τυπακος πολυ πιλοτακι:beer: :wave2:

λες να πηγαινε μονο του??:rotflmao: :lol: :rotflmao:

κ μενα μου φανηκε παραξενο.

ktm640lc4
22/11/2006, 12:45
Αλι και τρισαλι και τετρασαλι, γιατι δεν μπορω να δω τιποτα απο το κωλ......youtybe????????/

Πρεπει να κανω register?

To κερ....το μου..................:confused:

sapila racing
22/11/2006, 12:51
Το αν θα φαίνεται ο οδηγός η όχι εξαρτάται από το που ειναι τοποθετημένη η κάμερα.
Προφανώς σ αυτό το video η κάμερα ειναι τοποθετημένη στο τεπόζιτο.
Που ειναι το περίεργο?

tati
22/11/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Αλι και τρισαλι και τετρασαλι, γιατι δεν μπορω να δω τιποτα απο το κωλ......youtybe????????/

Πρεπει να κανω register?

To κερ....το μου..................:confused:

register δε πρεπει να κανεις παντως, τωρα γιατι δε.....σε σενα

δε ξερω:wave2:

vassilis88
22/11/2006, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Πρεπει να κανω register?

σιγουρα οχι!παντως το χω δοκιμασει κ με firefox κ με opera κ με explorer κ παιζει κανονικα με ολα χωρις να χω κανει register.

sapila δν ειναι τπτ απλα στα περισσοτερα βιντεο εχω συνηθισει να τα δειχνει απο πιο κοντα.

παντως εβλεπα φωτος απο αυτους των περιοδικων που οδηγουσαν κ τους ειχαν βαλει κατι πανω στα κρανη.καμερα θα ταν.

sapila racing
22/11/2006, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
sapila δν ειναι τπτ απλα στα περισσοτερα βιντεο εχω συνηθισει να τα δειχνει απο πιο κοντα.

παντως εβλεπα φωτος απο αυτους των περιοδικων που οδηγουσαν κ τους ειχαν βαλει κατι πανω στα κρανη.καμερα θα ταν.

Αποκλείεται να ειναι με κάμερα στο κράνος, αν ηταν στις στροφές που ο οδηγός βγαίνει, η γωνία σε σχέση με το φαιρινγκ/ζελατίνα θα άλλαζε τελείως.
Και γενικά με κάμερα στο κράνος, το video γράφει οπου κοιταει ο οδηγός. :wave2:

GIXXERAKIAS
22/11/2006, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Το αν θα φαίνεται ο οδηγός η όχι εξαρτάται από το που ειναι τοποθετημένη η κάμερα.
Προφανώς σ αυτό το video η κάμερα ειναι τοποθετημένη στο τεπόζιτο.
Που ειναι το περίεργο? Ναι το ειπα και αυτο φιλτατε οτι δηλ ο οδηγος σε αλλαες περιπτωεσεις κανει μπαμ ειδικα στι\ην μεγαλη ευθεια ο τυπος φαινεται να μην σκυβει καθολου:confused: το πλανο ειναι πολυ πανω απο την ζελατινα και πολυ ανοιχτο,γι"αυτο μου φανηκε περιεργο!~Τεσπα εκει θα κολλησουμε? Το παει ταπα παντως ο τυπος:beer: :wave2: