PDA

View Full Version : Burn Out- After Dark



AFTER
22/11/2006, 00:01
Μερικοι πετανε ενα 10ευρω αναβοντας ενα πουρο!
Εγω σημερα αγορασα την ειδικη εκδοση του burn out, ''after dark''!

Ανοιγω λοιπον και τι να δω
Πρωτα απο ολα, με ΜΕΓΑΛΑ γραμματα ''ειμαστε κατα τις κοντρας, και θελουμε να διευκοληνουμε το εργο της αστυνομιας κτλ, εμεις απλως καταγραφουμε γεγονοτα που γινονται'' :rolleyes:

Παμε παρακατω.....

Ξεφυλιζω λιγο το περιοδικο, και ολο μα ΟΛΟ το περιοδικο, εχει φωτο απο διαφορους καγκουρες τετρατροχους και διτροχους, να κανουν διαφορα κολπα οπως σουζες(ακρανωτοι φυσικα), παντιλικια, κοντρες κτλ.

Λεζαντες απο κατω του τυπου ''μπραβο μεγαλε'' ''σχιστο το εργαλειο'' κτλ.
Ευτυχως που ειναι και κατα τις κοντρας δηλαδη...

Στις φωτο, κατι ατομα, ολοι μαζεμενοι εκεινοι που καμια φορα τους βλεπουμε στο φαναρι και λεμε ''Μα τι καραγυφτας ειναι αυτος?''
Ειδικα μερικοι με μηχανες/μηχανακια, ακρανωτοι καγκουρες, που μου ερχεται να τους δωσω και καμια σφαλιαρα ετσι επικινδυνα που οδηγανε για τους αλλους

Συγχαρητηρια στο καγκουροπεριοδικο για τους αναγνωστες που εχει, και με τους χαμπουργκεροαναθρεμενους συντακτες του, που παρακολουθουνε την δημιουργια τους(γιατι αυτο ειναι, παρακεινοντας τα πιτσιρικια να φτιαξουν τα αμαξια τους και να πανε εκει) τρωγοντας ''βρωμικα'' απο τις διαφορες καντινες

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ, ειναι στο editiorial, που γραφει ο συντακτης οτι ολα αυτα τα κανουν γιατι δεν φτιαχνουν οι ''βλακες'' ΜΙΑ ΠΙΣΤΑ να πανε να ξεδωσουν!!!!!!!

Και τα ΜΕΓΑΡΑ τι ειναι ρε μεγαλε?
Οι ΣΕΡΡΕΣ μηπως?
Ανοιχτα ειναι καθε μερα για αυτοκινητα, με κοστος πολυ κατω απ'οτι με χρηση με μοτοσυκλετα(40?)

Ντροπη και αισχος, ειστε γελοιοι.
Κριμα που ειμαστε τετοιο μπουρδελο κρατος, και δεν σας εχουν βαλει λουκετο...:mad:

TROOPER
22/11/2006, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Κριμα που ειμαστε τετοιο μπουρδελο κρατος


ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:



γιωργο μου σοβαρα τωρα....εσυ φταις που το αγορασες!!!!!!

:wave2:

AFTER
22/11/2006, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:



γιωργο μου σοβαρα τωρα....εσυ φταις που το αγορασες!!!!!!

:wave2:

Ειπα, ηθελα να πεταξω 8.9?
Πες οτι μου καηκε η λαμπα και την αλλαξα, ετσι απλα...

Και μαλιστα ανοικει στον ιδιο ομιλο με το Μoto(Mototech).
Μπραβο παιδια, ΜΠΡΑΒΟ, βεντουζα βεντουζα... :a31: :a31: :a31:

o_gavros
22/11/2006, 00:44
ρε φιλαράκι να σε ρωτήσω κάτι?
γιατί δεν το έκαψες το γαμίδι το 10αρικο να ανάψεις ένα πούρο για τη νίκη της ομάδας σου σήμερα,
και το πέταξες στο Burn Out???

έπρεπε να ξέρεις καλύτερα...

Davelis
22/11/2006, 02:06
εισαι σοβαρος;
πηγες και αγορασες αυτη τη μαλακια;
ολοι οι καφροι αυτο διαβαζουν
ελεος
για κλαματα ειναι

AFTER
22/11/2006, 06:20
Θα κατσω ζητιανος στην Ομονοια μεχρι να τα ξαναμαζεψω

Ομως ειπα, το πηρα εν γνωση μου, ηξερα τι λακαμια ειναι

SF
22/11/2006, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Davelis
εισαι σοβαρος;
πηγες και αγορασες αυτη τη μαλακια;
ολοι οι καφροι αυτο διαβαζουν
ελεος
για κλαματα ειναι


Και δεν είναι η μόνη μαλακία... κάθε χρόνο ξεφυτρώνει και μια νέα (είτε για μοτο είτε για οτο)...

:rolleyes:


ΥΓ. Μου άρεσε τόσο πολύ το κοντράστ της σελίδας αυτής που την έσωσα!


70177

MIKE_16V
22/11/2006, 07:57
Και που να ηξερες τι πωλησεις κανει το συγκεκριμενο περιοδικο:rolleyes:

Απλα θα σου πω οτι ειναι μπροστα απο ολα τα μοτοπεριοδικα:(

kalesin
22/11/2006, 08:52
εγω το επαιρνα παλιοτερα γιατι γουσταρω τα φτιαγμενα αυτοκινητα, ομως καταντησε αηδια [ κ αυτο κ 1-2 αλλα που επαιρνα] κ τα εκοψα.

τωρα μονο κατι αγγλικα περιοδικα που κ που.

vassilis88
22/11/2006, 12:27
οταν ειχε βγει το fast and furious επαιρνα το max power.

τα περιοδικα αυτα εχουν αρκετο κοινο απο τετοιες ηλικιες.γυμνασιο πηγαινα τοτε.κ παρασυρουν πολυ.

αλλα επειδη μ αρεσανε οι αγωνες παντα(μηχανοκινητου αθλητισμου ειτε μοτο ειτε αυτο),τα συγκεκριμενα δεν ειχαν ποτε καποιο νεο.ετσι σταματησα κ ξαναρχισα 4τροχους κ.α.

οι περισσοτεροι ομως δν εχουν ιδεα απο αγωνες,κ παρασυρονται απο τετοια περιοδικα,κ ακουνε τις διαφορες μλκιες που γραφουν.

ειδικα μικροτερων ηλικιων αναγνωστες που "ρουφανε" οτι τους λενε πιο ευκολα.κ μεγαλωνουν νομιζοντας οτι οτι ειναι πιο γρηγορο στο 400αρι ειναι το καλυτερο.

γι αυτο κ πολλοι,κωλοφτιαχνουν τα παπια,δινουν τρελα λεφτα,κ δν παιρνουν κανονικη μηχανη.

AFTER
22/11/2006, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88


γι αυτο κ πολλοι,κωλοφτιαχνουν τα παπια,δινουν τρελα λεφτα,κ δν παιρνουν κανονικη μηχανη.


Το 99.9% των καγκουροπαπακιδων ετσι κανουν

Davelis
22/11/2006, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Το 99.9% των καγκουροπαπακιδων ετσι κανουν

και κλασικα ακρανωτοι
και το παπακι εξω απο τις καφετεριες να σου σπαει τα νευρα με την κολοεξατμιση

zilmer
22/11/2006, 22:53
μηπως ειδες καμμια γκομενα στο εξωφυλλο και αγορασες το περιοδικο ρε γιωργο??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
22/11/2006, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από zilmer
μηπως ειδες καμμια γκομενα στο εξωφυλλο και αγορασες το περιοδικο ρε γιωργο??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και αυτες που εχουν στις φωτο, κατι ξεκωλακια ειναι σαν αυτες που περιγραφει ο μεγιστος Γκουσγκουνης στο V for Ventuza!

:lol:

loukasfilm
23/11/2006, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Και αυτες που εχουν στις φωτο, κατι ξεκωλακια ειναι σαν αυτες που περιγραφει ο μεγιστος Γκουσγκουνης στο V for Ventuza!

:lol:


Αυτό το "περιοδικό", δεν υπάρχουν λέξεις να το περιγράψεις αν δεν θέλεις να βρίσεις. Ο κωλοπαιδισμός στην χειρότερη μορφή του.
:yuck:

Xrider
24/11/2006, 08:28
Ε,ρε που θα παει...δεν θα ερθει το υποχρεοτικο ΚΤΕΟ ανα 2 χρονια και στην Ελλαδα!?
Εχει να πεσει γελιο!!!!
Μια ερωτηση μονο...το ηθικος αυτουργος για περιοδικα στεκει σαν κατηγορια στο δικαστηριο?
Παντως απο την μια μερια καταλαβαινω τους πιτσιρικαδες...υπηρξα και εγω πιτσιρικας με Motosport εξατμιση (χτυπαγαν οι συναγιαρμοι των αυτοκ. οταν περνουσα) αλλα μου ειχαν παρει και το παπι 5 φορες στην τροχαια.
Μεγαλωνοντας "εστρωσα" (πηρα Ducati :lol: ). και μου την δινουν τωρα τα παπακια και γενικα τα "μπουρδελα" φτιαγμενα "γκομενες".
Ειναι μαλλον το περασμα της εφηβειας..που σε αλλους και μενει ακομα στον εγκεφαλο μαζι με την :a31:

adam_tsouk
24/11/2006, 09:22
μα πας και αγοραζεις κατι μλκιες ρε φιλε....




εγω δεν θα το αγορασω με τπτ....




να περασω απο το μαγαζι να μου το δωσεις να το διαβασω;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
24/11/2006, 09:32
Να Μαθεις Να Καις Λαστιχα Εεεεεε ;;;

Γιατι Αν Καθε Φορα Αγοραζεις Καινουργιο Και δε Λοιωνεις Το Παληο Θα Σε βαρεσω !!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
24/11/2006, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μα πας και αγοραζεις κατι μλκιες ρε φιλε....




εγω δεν θα το αγορασω με τπτ....




να περασω απο το μαγαζι να μου το δωσεις να το διαβασω;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ελα την αλλη βδομαδα γιατι το εδωσα ηδη σε εναν φιλο μου να το διαβασει για να γελασει λιγο και αυτος!:rotflmao:
Οταν μου το γυρισεις και εσυ παντως, θα το κανω DARTS(αν δεν το εχετε σαλιωσει απο το φτυσιμο)!!!

SUPERMARIO
24/11/2006, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ελα την αλλη βδομαδα γιατι το εδωσα ηδη σε εναν φιλο μου να το διαβασει για να γελασει λιγο και αυτος!:rotflmao:
Οταν μου το γυρισεις και εσυ παντως, θα το κανω DARTS(αν δεν το εχετε σαλιωσει απο το φτυσιμο)!!!











καλα ρε, επειδη πεταξες 10 ευρω για το περιοδικο πας τωρα με αυτον τον τροπο (εμαθα οτι το νοικιαζεις σε γνωστους) να παρεις τα λεφτα σου πισω;;;;:evil:

Multijohn
25/11/2006, 08:11
Eχω πελάτες στη δουλειά όλους τους συντελεστές του περιοδικού!
ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το είπες AFTER!χαμπουργκεροπαιδα!Μπούλιδες λέμε που τρέχουν πίσω απο το μ*νί σε ρυθμούς R n B!Φλώροι

vassilis88
25/11/2006, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Eχω πελάτες στη δουλειά όλους τους συντελεστές του περιοδικού!
ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το είπες AFTER!χαμπουργκεροπαιδα!Μπούλιδες λέμε που τρέχουν πίσω απο το μ*νί σε ρυθμούς R n B!Φλώροι

χαχαχ τωρα μου ρθε στο μυαλο μια διαφημιση μαγαζιου σε περιοδικο!που δειχνει ενα χοντρο να καθεται να βλεπει τηλεοραση κ διπλα ενα με Ζ1000 να στριβει!

ε κ το αμαξι δε διαφερει πολυ απ τον καναπε απ οτι φαινεται ε?!:lol:

adam_tsouk
26/11/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Να Μαθεις Να Καις Λαστιχα Εεεεεε ;;;

Γιατι Αν Καθε Φορα Αγοραζεις Καινουργιο Και δε Λοιωνεις Το Παληο Θα Σε βαρεσω !!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πατελα με πληγωνεις.

εμαθα να το κανω και δε με αφηνεις!



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: