PDA

View Full Version : ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΕ 9...??ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ!!



el_mojito
22/11/2006, 23:42
ΓΛΥΦΑΔΑ,ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ.
ΠΗΓΕ 7 Η ΩΡΑ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΑΩ.
ΦΕΥΓΩ ΛΙΓΑΚΙ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙΝΗΣΗ (ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ.
ΤΟ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟ SCOOTER ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ... :yuck:

ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ (ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ) ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ...
ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΠ'ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΧΕΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΗ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ...ΚΑΝΑ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΛΕΩ ΘΑ'ΓΙΝΕ.ΥΠΟΜΟΝΗ...
ΑΚΟΥΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΤΟΝ ΣΠΟΡ FM.ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ Η ΩΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ...
ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΡΕ ΓΜΤ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΤΟΣΗ ΚΙΝΗΣΗ?ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ SAXO ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΟΥΣΑ!Ο ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΠΙΣΗΣ...
Η ΩΡΑ 8:10 ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΦΛΟΙΣΒΟ...!ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ... :a018:
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ!ΑΝΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΗΦΙΣΣΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ...!ΑΜ ΔΕ...!ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΕΦ Η ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΓΡΑΦΕ...ΕΞΟΔΟΣ ΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΣΟ ΚΛΕΙΣΤΗ-ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ!!:uplate:
Η ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ¨8:40 KI ΕΓΩ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΤΣΟ (ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ:ΤΟΝ 1ο) ΜΕΣΑ Σ'ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΧΕΔΟΝ.ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΣΟΥΛΑΓΕ ΔΛΔ) ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ...!ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΠΑΤΣΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΟΣ.
ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΜΠΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ...ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΚΙ ΕΚΕΙ.
ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΛΑΙΣ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!ΑΠΟΛΑΥΣΗΗΗ!!ΗΔΟΝΗΗΗΗ!!
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΕ 9?ΕΓΩ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ!!:a09:

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΑΚΛΙΣΜΟ?ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ??ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ -5 ΒΑΘΜΟΥΣ??ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟ!SCOOTERARA ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣΟ Σ'ΑΓΑΠΩ!!

Λεωνίδας
23/11/2006, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΛΑΙΣ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!ΑΠΟΛΑΥΣΗΗΗ!!ΗΔΟΝΗΗΗΗ!!
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΕ 9?ΕΓΩ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ!!:a09: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
23/11/2006, 08:34
:eyepop:

DUKASII
23/11/2006, 08:41
κινούμενος καθημερινά και ΜΟΝΟ με μοτο παντου και πάντα...βλέπω τους οδηγους των αυτοκινήτων και πραγματικά ρε παιδια τους λυπάμε...ξερω πχ..οτι αυτος που φευγει απο το Μαρουσι μαζι μου..θα φτασει σπιτι του μετα απο μια ωρα.!!!!


ΠΩΣ ΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ??????:rolleyes: :rolleyes:

ktm640lc4
23/11/2006, 08:55
Συνηθειο...

Ειναι μεσα στην καθημερινοτητα...

Ταξιδευτής
23/11/2006, 09:06
Φοβερο ειναι παντως... Το σκεφτομουν εχθες το μεσημερι που πηγα σε μια δουλεια και γυρνοντας εβλεπα την τραγικη κινηση στον περιφερειακο της Κατεχακης... Ουρα χιλιομετρων...
Απο τοτε που πηρα την μηχανη περναω τα ακινητοποιημενα αυτοκινητα και με πιανει η καρδια μου. Πως το αντεχα αυτο το χαλι τοσα χρονια;;; :uplate: :uplate:

FestoNero
23/11/2006, 09:41
Εγω παλι δεν κυκλοφορω μερα στην Αθηνα,
μονο με μετρό.
Μια φορα ετυχε να εχω παει στο ΙΙΚΕΑ και στο γυρισμο να χασω την εξοδο για Imittos ring,
Οποτε και συνεχισα γιατι ηθελα να παω Πειραια..
Σκεφτομαι, τι καλυτερο απο την Εθνικη, σε πεταει κατευθειαν εκει που θες!
Ε, προχωρα προχωρα, εφτασα στην εξοδο μου, ανεβαινω τη γεφυρα που βγαζει στην εθνικη
και ξαφνικα πανω στη γεφυρα, κινηση!
Ε, στο τελος παρατησα τον Πειραια και προσπαθησα να γυρισω σπιτι..
Ηταν 4:50 οταν μπηκα στην εθνικη (καπου Φιλαδελφεια, δε ξερω καν που ειναι)
και εφτασα σπιτι μου (Υμηττος) στις 6 και βαλε..
Η κινηση ( η μηπως ακινησια; ) ηταν τεραστια!
Δεν το εχω ξαναπετυχει αυτο το πραγμα!
Ημουν σιγουρος οτι υπηρχε καποιο ατυχημα, αλλα τελικα δεν ειδα τιποτα!
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Sabre
23/11/2006, 09:41
Να θέσω ερώτηση ποιό έχει "προτεραιότητα" το ψιλό η το χονδρό? :p /end spam

Στην Α.Ο αν κάνεις και σταματήσεις στην άκρη επειδή..... νταξ δεν κρατιέσαι βρε παιδί μου σου σκάει το κίκινο βανάκι με φάρους !:hypnotize

κατούρα να φύγουμε....

latris mixanis
23/11/2006, 09:54
Aν κατούρησες όλα εντάξει...!:p
Πέραν της πλάκας όμως ευτυχώς που υπάρχουν τα Mac & Goody's και αν είναι στο δρόμο σου μπορείς να πας μια. Επίσης εσείς τα αγόρια έχετε το πλεονέκτημα ότι μπορείτε να πάτε παντού:rolleyes: , ενώ εμείς τα κορίτσια :sick:

alximistis
23/11/2006, 10:06
Εμ έτσι είναι τρελοκοτσιδού μου...
αν μπορείτε κατουρήστε όρθιες!

makis206
23/11/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Εμ έτσι είναι τρελοκοτσιδού μου...
αν μπορείτε κατουρήστε όρθιες!

Κι εμείς αμαλάχει έχουμε μάνικες και ντεπόζιτα έτοιμα για να μη μολύνουμε τη φύση :cool:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
23/11/2006, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι εμείς αμαλάχει έχουμε μάνικες και ντεπόζιτα έτοιμα για να μη μολύνουμε τη φύση :cool:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οντως παιδια ειναι πακετο να ..ουριεσαι και να εισαι εξω γενικα ειτε με μηχανακι ειτε με το τουτου.Ευτυχως στον πειραια π[ου δουλευω συνεχεια εχω σταμπαρει μερικες τουαλετες για να ξαλαφρωνω και ειδικα τωρα με τα κρυα κατουριεμαι συνεχεια ρε γμτ:uplate: :uplate: ΑΑΑ παω προς νερου μου τωρα τι μου το θυμισατε:mad: :mad: :p :p :rotflmao: :rotflmao:

VanDiemen
23/11/2006, 12:00
Μετά το ατύχημα που είχα, δεν ξέρω για ποιο λόγο, ίσως εξαιτίας του καθετήρα όταν ήμουν στην εντατική, η αίσθηση ότι πρέπει να πάω για ψιλό έρχεται απότομα σαν να το κρατούσα προηγουμένως μιάμιση ώρα! Με το μηχανάκι όταν κυκλοφορώ δεν τίθεται θέμα ύπαρξης κάποιου προβλήματος. Με το αυτοκίνητο.. εκεί έχω βρει τη λύση του να έχω ένα άδειο μπουκάλι νερού, το οποίο δόξα τω Θεό χρειάστηκε μόνο μια φορά, βράδυ, χωρίς να γίνω αντιληπτός! Το είχα τυχαία στο αυτοκίνητο και απλώς έκοψα το στόμιο στα γρήγορα με ένα σουγιά.

alximistis
23/11/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι εμείς αμαλάχει έχουμε μάνικες και ντεπόζιτα έτοιμα για να μη μολύνουμε τη φύση :cool:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μηχανάκι δεν έχετε!!!

Nostra
23/11/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Το είχα τυχαία στο αυτοκίνητο και απλώς έκοψα το στόμιο στα γρήγορα με ένα σουγιά.

Τεράστιεεεεεεεεεεε..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
23/11/2006, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Μηχανάκι δεν έχετε!!!

Θα κερνούσα ένα τσαγάκι τώρα αλλά φέρνει κατούρημα :evil: :evil:


:rotflmao: :lol: :beer: :lol:

LittleJohn
23/11/2006, 12:20
Να σε πιάσει κόψιμο από τα δύο κρουασάν σοκολάτα που έφαγες το πρωί, μέσα σε μποτιλιάρισμα στην λιοσίων και να μην ξέρεις που να πας , εκεί να δεις πίκρα...:uplate: :uplate: :lol:

makis206
23/11/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
Να σε πιάσει κόψιμο από τα δύο κρουασάν σοκολάτα που έφαγες το πρωί, μέσα σε μποτιλιάρισμα στην λιοσίων και να μην ξέρεις που να πας , εκεί να δεις πίκρα...:uplate: :uplate: :lol:

Α ρε επαρχία..

Όλο πλεονεκτήματα είσαι

:rotflmao: :rotflmao:

villy
23/11/2006, 12:37
To παν είναι να το παίζεις.... ΑΝΕΤΟΣ....:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


70290

makis206
23/11/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
To παν είναι να το παίζεις.... ΑΝΕΤΟΣ....:smokin:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Που πατάει ξυπόλητος ο μλκας !!:yuck:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ronin1
23/11/2006, 15:03
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

μεγάλη εφεύρεση το κατουρημα τελικα ρε παιδια...

bartlal
23/11/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

μεγάλη εφεύρεση το κατουρημα τελικα ρε παιδια...

ή ακομα καλυτερα: ευτυχια ειναι να βρισκεσαι ΕΓΚΑΙΡΑ στην τουαλετα!


:lol: :lol: :lol:

VanDiemen
23/11/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Τεράστιεεεεεεεεεεε..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι θέμα τεράστιου..:eyepop: Απλώς όχι απολύτως μικροσκοπικού !:cool:

Εξάλλου δε με αφορά πλέον αφού τον τελευταίο χρόνο η χρήση του περιορίζεται στη λειτουργία που περιγράφεται εκτενώς παραπάνω. :rolleyes:

cityfly
23/11/2006, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Τεράστιεεεεεεεεεεε..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kakofonixx
23/11/2006, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΛΑΙΣ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!ΑΠΟΛΑΥΣΗΗΗ!!ΗΔΟΝΗΗΗΗ!!
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΕ 9?ΕΓΩ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ!!:a09:

Αλλη φορα οταν δεις ταξιτζη στο δρομο να κανει μ@λακια, κατανοησε τον...
Μπορει και αυτος να νιωθει καπως ετσι :lol: :lol:

Primal
24/11/2006, 11:06
το χειρότερο είναι να κατουριέσαι, να είσαι με τι μηχανή, και είναι ο δρόμος γεμάτος λακκούβες και να χτυπάς επάνω στο τεπόζιτο :bawl: :rotflmao: :rotflmao: