PDA

View Full Version : ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΟΣΦΠ



boos
23/11/2006, 06:56
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΝ ΟΤΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΟΒΑΡΑ!!
ΟΜΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΙ ΧΘΕΣ, ΡΟΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
ΕΜ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΑ Ο ΡΙΜΠΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΤΟ 2ο !!!!
ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ , ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΗ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ....
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΟΝ ΔΥΣΚΟΛΑ Θ ΑΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ!!!!
ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΤΟΣΟ ΧΡΗΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ ΜΕ ΜΟΡΑ -ΓΕΩΡΓΕΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΔΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ!!!

boss


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


70251

zoropatra
23/11/2006, 08:21
δεν ειναι σωστο αυτο που κανεις!!!!!

γιατι μετα λεμε τους ολυμπιακους κομπλεξικους!!!!!

περιμενε τουλαχιστον να ανοιξουν αυτοι ενα θρεντ!!!




ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
23/11/2006, 08:30
εεεεεεεεε δε παιζοσαστε ρε μλκες....

κερδισατε τη μιλαν και καλα της κανατε!!!!

δεν ασχοληθηκε κανεις ολυμπιακος μαζι σας!!!!

δεν ειπαμε πουθενα την αποψη μας!

δεν σας ειρωνευτηκαμε σε τπτ!

αλλωστε δε μας ενδιαφερεται παρα μονο οταν σας αντιμετωπιζουμε!!!!!

το κομπλεξ το εχετε εσεις και το αποδυκνυετε οποτε ο ολυμπιακος παιζει εντος η εκτος συνορων!!!!!!!

idi εισαστε πουθεναδες και για αυτο μας προκαλειτε!!γαι να δειξετε οτι υπαρχετε και εσεις καπου!!!!!!!!!!!!

εμεις παλι...σας γραφουμε *χ/μας και σας ευχομαστε ολοψυχα να καταφερετε καποια στιγμη ο κοσμος να ασχολειτε μαζι σας οπως ασχολειστε εσεις με εμας!!!!!!!!!!!!!!

κατα τα αλλα συμφωνω με τον boos!!!!του ολυμπιακου του λειπει η ψυχη εξω!!!!!!!
και φυσικα η τυχη(δεν αναφερομαι στο χτεσινο ματσακι)!!!!!!!
αντιθετα στην ελλαδα περνει τα παιχνιδια με τη φανελα!!!!!

αυτα!

:wave2:

zoropatra
23/11/2006, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εεεεεεεεε δε παιζοσαστε ρε μλκες....

κερδισατε τη μιλαν και καλα της κανατε!!!!

δεν ασχοληθηκε κανεις ολυμπιακος μαζι σας!!!!

δεν ειπαμε πουθενα την αποψη μας!

δεν σας ειρωνευτηκαμε σε τπτ!

αλλωστε δε μας ενδιαφερεται παρα μονο οταν σας αντιμετωπιζουμε!!!!!

το κομπλεξ το εχετε εσεις και το αποδυκνυετε οποτε ο ολυμπιακος παιζει εντος η εκτος συνορων!!!!!!!

idi εισαστε πουθεναδες και για αυτο μας προκαλειτε!!γαι να δειξετε οτι υπαρχετε και εσεις καπου!!!!!!!!!!!!

εμεις παλι...σας γραφουμε *χ/μας και σας ευχομαστε ολοψυχα να καταφερετε καποια στιγμη ο κοσμος να ασχολειτε μαζι σας οπως ασχολειστε εσεις με εμας!!!!!!!!!!!!!!

κατα τα αλλα συμφωνω με τον boos!!!!του ολυμπιακου του λειπει η ψυχη εξω!!!!!!!
και φυσικα η τυχη(δεν αναφερομαι στο χτεσινο ματσακι)!!!!!!!
αντιθετα στην ελλαδα περνει τα παιχνιδια με τη φανελα!!!!!

αυτα!

:wave2:


1) δεν ειμαι o idi

2) θα ασχολουμε οπως εσεις ασχολειστε σε καθε ηττα της αεκ εντος και εκτως συνορων!!!!

3)αντε και του χρονου παιδακια!!!!!!!

TROOPER
23/11/2006, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
1) δεν ειμαι o idi

2) θα ασχολουμε οπως εσεις ασχολειστε σε καθε ηττα της αεκ εντος και εκτως συνορων!!!!

3)αντε και του χρονου παιδακια!!!!!!!

1.εχεις δικιο!!!!!!!!!!! αλλα εχεις και το ιδιο αβαταρ με τον γιωργη

2.δεν ασχολουμαστε με τις ηττες σας!!!!ουτε με τις νικες σας!!!!!!!!!!

3.το αυτο επιθυμουμε και δι υμας!!!!!!!!!

:wave2:

zoropatra
23/11/2006, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
1.εχεις δικιο!!!!!!!!!!! αλλα εχεις και το ιδιο αβαταρ με τον γιωργη

2.δεν ασχολουμαστε με τις ηττες σας!!!!ουτε με τις νικες σας!!!!!!!!!!

3.το αυτο επιθυμουμε και δι υμας!!!!!!!!!

:wave2:


εσυ αληθεια μπορει να μην ασχολεισε αλλα οι υπολοιποι που ειναι εδω μεσα σιγουρα σχολουνται!

αν θες πες μου να βαλω λινκ τα θρεντ που τα εχουν ανοιξει γαυροι και αφορουν την αεκ!!!!

stradas
23/11/2006, 08:51
Na do gia poso kairo akoma tha vlepoume ta koyrasmena palikaria na sernontai sto gipedo... Den mporo na po, kai o djorjevic kai o rivaldo htan paiktarades kai exoun prosferei para polla sthn omada kai kai kai, alla ftanei pia!!!
Yparxoyn fysikoi nomoi pou den allazoun, den antexoun na paizoun se tetoio epipedo, se afti tin ilikia... pos na to kanoume, den mporoun pia!!! Eleos...

A, kai aftos o Okkas... pio vlakas, pethaineis...

TROOPER
23/11/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
εσυ αληθεια μπορει να μην ασχολεισε αλλα οι υπολοιποι που ειναι εδω μεσα σιγουρα σχολουνται!

αν θες πες μου να βαλω λινκ τα θρεντ που τα εχουν ανοιξει γαυροι και αφορουν την αεκ!!!!

οκ...μην κανεις τον κοπο.:beer:

DUKASII
23/11/2006, 08:53
τωρα ρε παιδιά...δηλαδή περίμενε κανείς να κάνει κατι ο γαυρος χθες μεσα στο Μεστάγια?
νταξ εχασε ρελαντι και τι εγινε δηλαδη θα βγουμε τωρα να πουμε οτι καποια αλλη Ελληνική ομάδα θα΄κερδιζε ξερω γω?
ψυχραιμία.

δεν εγινε και τιποτα....

zoropatra
23/11/2006, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οκ...μην κανεις τον κοπο.:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
23/11/2006, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τωρα ρε παιδιά...δηλαδή περίμενε κανείς να κάνει κατι ο γαυρος χθες μεσα στο Μεστάγια?
νταξ εχασε ρελαντι και τι εγινε δηλαδη θα βγουμε τωρα να πουμε οτι καποια αλλη Ελληνική ομάδα θα΄κερδιζε ξερω γω?
ψυχραιμία.

δεν εγινε και τιποτα....

αυτο προσπαθουσα να πω αλλα δε τα καταφερα δουκα....

αλλα νταξει τους καταλαβαινω !!!!!!!!!!

ειναι ζαλη να εισαι αεκ και να κερδιζεις τη μιλαν και αυτοι ακομα δεν εχουνε συνελθει με το δικιο τους.

:wave2:

zoropatra
23/11/2006, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τωρα ρε παιδιά...δηλαδή περίμενε κανείς να κάνει κατι ο γαυρος χθες μεσα στο Μεστάγια?
νταξ εχασε ρελαντι και τι εγινε δηλαδη θα βγουμε τωρα να πουμε οτι καποια αλλη Ελληνική ομάδα θα΄κερδιζε ξερω γω?
ψυχραιμία.

δεν εγινε και τιποτα....

για εμενα δεν φταινε οι οπαδοι του ολυμπιακου αλλα η διοικηση που οταν
αρχισε το τσου λου τους εταζε μεχρι και τελικο.........

TROOPER
23/11/2006, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
για εμενα δεν φταινε οι οπαδοι του ολυμπιακου αλλα η διοικηση που οταν
αρχισε το τσου λου τους εταζε μεχρι και τελικο.........


και τους πιστεψαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:yuck: :yuck: :yuck:

DUKASII
23/11/2006, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αυτο προσπαθουσα να πω αλλα δε τα καταφερα δουκα....

αλλα νταξει τους καταλαβαινω !!!!!!!!!!

ειναι ζαλη να εισαι αεκ και να κερδιζεις τη μιλαν και αυτοι ακομα δεν εχουνε συνελθει με το δικιο τους.

:wave2: ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΚ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ.

TROOPER
23/11/2006, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΚ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ.

το ξερω.....και εσενα εβαζα μεσα σε αυτους που ακομα ζαλιζοντε!!!!!!!!!!

:wave2:

zoropatra
23/11/2006, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΚ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ.

και αν θες να εχεις για παντα αυτη την ζαλη πατα ΕΔΩ (http://www.original21.com/wbb2/thread.php?threadid=3508)

alximistis
23/11/2006, 10:04
Μην πειράζετε τους φίλους μας τους γαύρους ρε σεις... προσφέρουν κοινωνική υπηρεσία!!!
Τόσο θέαμα στην Ευρώπη... θάμπωσαν πάλι τα ευρωπαϊκά σαλόνια...

και μεταξύ μας τώρα για να είμαστε και σοβαροί. Τι θα έκανε ρε παιδιά μέσα στο Μεστάγια; Μην τρελλαθούμε κι εντελώς...
το ζήτημα είναι να καταλάβουν ότι πρέπει να αλλάξουν ψυχολογία και νοοτροπία! Αυτό είναι το θέμα.
Ότι και να κάνουν όσο ξεκούραστου ςπαίκτες κι αν έχουν αν δεν αλλάξει η νοοτροπία και η ψυχολογία τους δεν θα γίνει τίποτα.
Από την άλλη άμα γίνει αυτό... με τι θα γελάει η καυμένη η Ευρώπη;;;

XTMPAM
23/11/2006, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΚ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ.

Να σε δωσω ενα Ντεπον ρε φιλαρακι?

Οσο για τουσ γαυρους τι να λεμε!Βαρεθηκαμε να τα λεμε τα ιδια και τα ιδια!!


70278

boos
23/11/2006, 12:10
ετσι ειναι αν ετσι νομίζετε!!!!!
boss

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






ante gia
για σήμερα ενοω θα επανέλθουμε μετά τον ΠΑΟ

Gandalf dr685sm
23/11/2006, 12:45
Σε αυτό που είπε ο φίλος Trooper, είχε δίκιο...

Κανείς δεν είπε το παραμικρό για εμάς... Που η νίκη μας ήταν τεράστια, αλλά είχαμε και τύχη ρε παιδιά... εξωαγωνιστική κυρίως μιας και το 2-2 στο Λίλ-Αντερλεχτ μας έδωσε φτερά για τους 16 (αν περάσουμε...που μάλλον θα περάσουμε).

Αφήστε τους. Έχουν ξυπνήσει αρκετά. Δείτε τις εφημερίδες και το κανάλι τους , και θα δείτε οτι έχουν αρχίσει και δεν τρώνε κουτόχορτο για κούπες και εσωτερικά πρωταθλήματα πλέον.

Για το παιχνίδι , χθες... δεν το είδα... το άκουσα στο ραδιόφωνο, καθότι χάλια με πυρετό (είχε ψύχρα και δροσιά στο ΟΑΚΑ) και δεν είχα διάθεση για καθισιό στο σαλόνι και τηλεόραση.
Καλύτερα πάντως γιατί ακόμα και απο το ράδιο , πήρα την αντίληψη οτι το παιχνίδι ήταν αγγαρεία.

Πάντως η επόμενη αγωνιστική στο σεντόνι , είναι Υπέρ πάντων αγώνες , μιας και η ΑΕΚ παίζει για 16 και ο ΟΣΦΠ για το UEFA. Αν περάσουμε και οι δύο φυσικά αντίστοιχα στους στόχους μας.



Gandalf

dimitris74
23/11/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Σε αυτό που είπε ο φίλος Trooper, είχε δίκιο...

Κανείς δεν είπε το παραμικρό για εμάς... Που η νίκη μας ήταν τεράστια, αλλά είχαμε και τύχη ρε παιδιά... εξωαγωνιστική κυρίως μιας και το 2-2 στο Λίλ-Αντερλεχτ μας έδωσε φτερά για τους 16 (αν περάσουμε...που μάλλον θα περάσουμε).

Αφήστε τους. Έχουν ξυπνήσει αρκετά. Δείτε τις εφημερίδες και το κανάλι τους , και θα δείτε οτι έχουν αρχίσει και δεν τρώνε κουτόχορτο για κούπες και εσωτερικά πρωταθλήματα πλέον.

Για το παιχνίδι , χθες... δεν το είδα... το άκουσα στο ραδιόφωνο, καθότι χάλια με πυρετό (είχε ψύχρα και δροσιά στο ΟΑΚΑ) και δεν είχα διάθεση για καθισιό στο σαλόνι και τηλεόραση.
Καλύτερα πάντως γιατί ακόμα και απο το ράδιο , πήρα την αντίληψη οτι το παιχνίδι ήταν αγγαρεία.

Πάντως η επόμενη αγωνιστική στο σεντόνι , είναι Υπέρ πάντων αγώνες , μιας και η ΑΕΚ παίζει για 16 και ο ΟΣΦΠ για το UEFA. Αν περάσουμε και οι δύο φυσικά αντίστοιχα στους στόχους μας.



Gandalf

το παιχνιδι εμοιαζε σαν προπόνηση της βαλένθια. δεν ειχαν διάθεση να τρέξουν εβαλαν δυο μπαλάκια και τελείωσε. ο γαυρος προσπαθουσε να κάνει κάτι αλλα ουσιαστικά έκανε οτι του επέτρεπε η βαλένθια. ειναι τυχεροι που εχει ντερμπυ με την ρεαλ την κυριακή και κράτησαν δυνάμεις.


ps. αυτος ο morientes ειναι σιγουρα λεφτα για σκορερ. οπου βρει έλληνα το εχει σιγουρο το μπαλάκι.


ps2. αυτος ο νικοπολίδης εχει άγιο. για λίγα χιλιοστά θα εβλεπε με την χαρακτηριστική του άνεση να τρώει ενα απο τα ωραιότερα γκολ του τσουλου.

arxaios
23/11/2006, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


δεν ασχοληθηκε κανεις ολυμπιακος μαζι σας!!!!

δεν ειπαμε πουθενα την αποψη μας!

δεν σας ειρωνευτηκαμε σε τπτ!


:wave2:

ΤROOP γαυροφιλαράκι μου ΜΗΝ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ γι' αυτό...............
Για ρίξε μια ματιά στο ΑΕΚ-ΛΙΛ να δεις ποσοι και ΠΟΙΟΙ αχσολήθηκαν και ειρωνεύτηκαν ...................
:wave2: :wave2: :wave2:

o_gavros
23/11/2006, 13:37
Nαι ναι όπως τα λέτε κάποιοι.
τα δευτερα της Βαλένθια-άκουσον άκουσον-κάνανε προπόνηση με τον Ολυμπιακό!
ποια ήταν τα δευτερα?έλα μωρέ τώρα κάτι πουθενάδες κάτσε να δεις πως τους λέγανε...
α,ναι...Βιγια,Μοριέντες,Χοακίν(τι παιχτούρα είναι αυτό το παληκάρι!!!),Μπαράχα,Ανγκούλο,Αγιάλα...
τα δευτερα της Βαλένθια κοστίζουν όσο ΟΣΦΠ,ΑΕΚ,ΠΑΟ (και ίσως κάποιος ακόμα) μαζί!
Όσο για το κάνανε προπονηση,κι εδώ διαφωνώ.μέχρι το '90 πίεζαν και το πάλευαν για επιπλέον γκολ.
Αυτές είναι ομάδες και δεν ξέρω τιλέτε αλλά απέχουμε έτη φωτός απο αυτά τα πρότυπα.
Αυτές τις μέρες,ειδικά με τη νίκη της ΑΕΚ,άκουσα κάποιες ειρωνείες για την δικαιολογία περι μπάτζετ.

Για σκεφτείτε ποια ελληνική ομάδα με 7βασικές απουσίες θα είχε τη δυνατότητα όχι να παίρνει αποτελέσματα στο Τσ.Λ. αλλά απλά να μπορεί να παίζει καλή μπάλα???
εκεί έρχεται κατά τη γνώμη μου και μπαίνει το μπάτζετ.βγάζεις Βίγια και βάζεις Μοριέντες!!!
χαωδης απόσταση απο το βγάζεις Κωνσταντίνου και βάζεις Μάριτς...


Μπορεί να είμαι μες τη στεναχώρια αλλα δεν τα μηδενίζω όλα.στο πρωτο ημιχρονο η ομάδα πήγε πολύ καλά.είναι ηλίου φαεινότερο όμως ότι πλέον η ομάδα έδειξε ότι εκεί έχει ταβάνι.
Το τι χρειάζεται η ομάδα μας το ξέρουμε οι ίδιοι,ώρα είναι να το δούμε και σε εφαρμογή (επιτέλους) και απο τον Κόκκαλη.
Γελάω απίστευτα με την μιζέρια που βγάζουν φίλοι άλλων ομάδων λοιδορώντας τον Ολυμπιακό.
δείχνει πόσο "μικροί" είναι κάποιοι και πόσο τους έχει πονέσει ο Ολυμπιακος.
Περαστικά μας και σίγουρα τα πράγματα μόνο καλύτερα θα πάνε.

H.A.Balafoutre
23/11/2006, 13:45
Κρίμα για την ήττα, δύσκολος αγώνας και έδρα με μια πολύ καλή ομάδα. Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν πως ο Ολυμπιακός έδινε την αίσθηση πως πέρα από το κέντρο δεν μπορούσε να πάει. Πιστεύω όμως πως οι ελληνικές ομάδες λανθασμένα δεν καλοβλέπουν το κύπελο UEFA.

dimitris74
23/11/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
Nαι ναι όπως τα λέτε κάποιοι.
τα δευτερα της Βαλένθια-άκουσον άκουσον-κάνανε προπόνηση με τον Ολυμπιακό!
ποια ήταν τα δευτερα?έλα μωρέ τώρα κάτι πουθενάδες κάτσε να δεις πως τους λέγανε...
α,ναι...Βιγια,Μοριέντες,Χοακίν(τι παιχτούρα είναι αυτό το παληκάρι!!!),Μπαράχα,Ανγκούλο,Αγιάλα...
τα δευτερα της Βαλένθια κοστίζουν όσο ΟΣΦΠ,ΑΕΚ,ΠΑΟ (και ίσως κάποιος ακόμα) μαζί!
Όσο για το κάνανε προπονηση,κι εδώ διαφωνώ.μέχρι το '90 πίεζαν και το πάλευαν για επιπλέον γκολ.
Αυτές είναι ομάδες και δεν ξέρω τιλέτε αλλά απέχουμε έτη φωτός απο αυτά τα πρότυπα.
Αυτές τις μέρες,ειδικά με τη νίκη της ΑΕΚ,άκουσα κάποιες ειρωνείες για την δικαιολογία περι μπάτζετ.

Για σκεφτείτε ποια ελληνική ομάδα με 7βασικές απουσίες θα είχε τη δυνατότητα όχι να παίρνει αποτελέσματα στο Τσ.Λ. αλλά απλά να μπορεί να παίζει καλή μπάλα???
εκεί έρχεται κατά τη γνώμη μου και μπαίνει το μπάτζετ.βγάζεις Βίγια και βάζεις Μοριέντες!!!
χαωδης απόσταση απο το βγάζεις Κωνσταντίνου και βάζεις Μάριτς...


Μπορεί να είμαι μες τη στεναχώρια αλλα δεν τα μηδενίζω όλα.στο πρωτο ημιχρονο η ομάδα πήγε πολύ καλά.είναι ηλίου φαεινότερο όμως ότι πλέον η ομάδα έδειξε ότι εκεί έχει ταβάνι.
Το τι χρειάζεται η ομάδα μας το ξέρουμε οι ίδιοι,ώρα είναι να το δούμε και σε εφαρμογή (επιτέλους) και απο τον Κόκκαλη.
Γελάω απίστευτα με την μιζέρια που βγάζουν φίλοι άλλων ομάδων λοιδορώντας τον Ολυμπιακό.
δείχνει πόσο "μικροί" είναι κάποιοι και πόσο τους έχει πονέσει ο Ολυμπιακος.
Περαστικά μας και σίγουρα τα πράγματα μόνο καλύτερα θα πάνε.

ξαναδες το ματς χωρις κοκκινα γυαλια.
δεν μιλησα για δευτερα.

η βαλένθια δεν φορτσαρε σε κανενα σημείο. η μαλλον δυο τρεις φορες που εγιναν μερικες φάσεις. γυριζε την μπαλα στο κεντρο και περιμενε εκει τον ολυμπιακο μπας και κανει τιποτα. αν συνεχιζε να κυνηγάει οπως στο στις αρχες του δευτερου ημίχρονου θα εγραφε και αλλα το κοντερ.
δυστηχως οι αποστάσεις μεγαλώνουν οσο και να μην θελουμε να το παραδεχτούμε.

zzr2005
23/11/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
Nαι ναι όπως τα λέτε κάποιοι.
τα δευτερα της Βαλένθια-άκουσον άκουσον-κάνανε προπόνηση με τον Ολυμπιακό!
ποια ήταν τα δευτερα?έλα μωρέ τώρα κάτι πουθενάδες κάτσε να δεις πως τους λέγανε...
α,ναι...Βιγια,Μοριέντες,Χοακίν(τι παιχτούρα είναι αυτό το παληκάρι!!!),Μπαράχα,Ανγκούλο,Αγιάλα...
τα δευτερα της Βαλένθια κοστίζουν όσο ΟΣΦΠ,ΑΕΚ,ΠΑΟ (και ίσως κάποιος ακόμα) μαζί!
Όσο για το κάνανε προπονηση,κι εδώ διαφωνώ.μέχρι το '90 πίεζαν και το πάλευαν για επιπλέον γκολ.
Αυτές είναι ομάδες και δεν ξέρω τιλέτε αλλά απέχουμε έτη φωτός απο αυτά τα πρότυπα.
Αυτές τις μέρες,ειδικά με τη νίκη της ΑΕΚ,άκουσα κάποιες ειρωνείες για την δικαιολογία περι μπάτζετ.

Για σκεφτείτε ποια ελληνική ομάδα με 7βασικές απουσίες θα είχε τη δυνατότητα όχι να παίρνει αποτελέσματα στο Τσ.Λ. αλλά απλά να μπορεί να παίζει καλή μπάλα???
εκεί έρχεται κατά τη γνώμη μου και μπαίνει το μπάτζετ.βγάζεις Βίγια και βάζεις Μοριέντες!!!
χαωδης απόσταση απο το βγάζεις Κωνσταντίνου και βάζεις Μάριτς...


Μπορεί να είμαι μες τη στεναχώρια αλλα δεν τα μηδενίζω όλα.στο πρωτο ημιχρονο η ομάδα πήγε πολύ καλά.είναι ηλίου φαεινότερο όμως ότι πλέον η ομάδα έδειξε ότι εκεί έχει ταβάνι.
Το τι χρειάζεται η ομάδα μας το ξέρουμε οι ίδιοι,ώρα είναι να το δούμε και σε εφαρμογή (επιτέλους) και απο τον Κόκκαλη.
Γελάω απίστευτα με την μιζέρια που βγάζουν φίλοι άλλων ομάδων λοιδορώντας τον Ολυμπιακό.
δείχνει πόσο "μικροί" είναι κάποιοι και πόσο τους έχει πονέσει ο Ολυμπιακος.
Περαστικά μας και σίγουρα τα πράγματα μόνο καλύτερα θα πάνε.

το ότι η Βαλένθια βαριόταν να τρέξει φαινόταν σε κάθε κίνηση των παιχτών...δεν προσπάθησε ποτέ να πιάσει ρυθμό εκτός ίσως από το 45-55 λεπτό...έβλεπε με φοβΕρή υπεροψία τον Ολυμπιακό κ αυτό απεικονιζόταν στις χαλαρές πασούλες στην άμυνα που συχνά οδηγούσαν σε λάθη τα οποία δεν μπόρεσαν να εκμεταλευτούν οι παίχτες του ΟΣΦΠ...(ΕΛΕΊΨΗ ΣΟΒΑΡΟΎ ΠΡΈΣΙΝΓΚ)
επίσης χαρακτηριστικό είναι οι πάμπολες φάσεις όπου οι παίχτες της Βαλένθια μιλάγανε μεταξύ τους και κάνανε χαβαλε (εστίασε πολλές φορές κ ο σκηνοθέτης)...τέτοιο χαλαρό κλίμα σε CL ΛΈΕΙ ΠΟΛΛΑ......

ειδικά αυτό ο Χοακίμ όλο γελούσε κ προσπαθούσε να τους περάσει όλους μόνος του λες κ έπαιζε στην αλάνα...

όσο για τις 7 απουσίες του ΟΣΦΠ...ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ?????????:bigcry:
ποιες είναι οι 7 βασικές απουσίες?????
ο ΝΕ έγινε ξαφνικά βασικός και απουσία συνάμα???που μέχρι χτες ήταν εκτός 18αδας???έλεος
ή μήπως θεωρείς απουσία κ του Κωνσταντίνου που τραυματίστηκε στο ματς...:lol: :lol:
ο Ολυμπιακός έπαιξε ε όλα τα ατού του
την άμυνα που παρατάσει πάντα...(οι κεντρικοί αμυντικοί διαφέρουν ανάλογα μετα κέφια του Σόλιντ), Ριβάλντο, Καστίγιο, Κωνσταντίνου, Τζώρτζεβιτς κτλ κτλ...που ειναι οι απουσίες ρεεεεε?????ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ

Gandalf dr685sm
23/11/2006, 14:28
Καλά δικαιολογίες δεν έχει ο ΟΣΦΠ... μην τρελαθούμε τώρα...

Αλλά ρε παιδιά...αφήστε τους στον πόνο τους τώρα.

Α... πραγματικά θα κάτσω να δώ Magic , το απόγευμα για να ρίξω και πάλι το γέλιο της αρκούδας. Ε ρε γλέντια....


΄Για εμάς... κοιτάμε μπροστά και περιμένουμε το παιχνίδι του πρωταθλήματος και το παιχνίδι με την Αντερλεχτ. Υπενθυμίζω οτι αν η ΑΕΚ κερδίσει, ότι και να γίνει είναι στους 16!!!

Για τον ΠΑΟ... νομίζω οτι πάει φούλ για πρώτος στον όμιλο του.

Και τώρα λίγο πικάρισμα έτσι;...δεν μπορώ να μην πειράξω τους φίλους γάυρους. Μετά απο 20 μέρες λοιπόν ας πουμε κάτι τέτοιο.

1) Η ΑΕΚ ΣΤΟΥΣ 16.
2) Ο ΠΑΟ ΣΤΟ UEFA και πρώτος στον όμιλο του.
3) Ο ΟΣΦΠ στον πειραιά και να ετοιμάζεται να πάρει εσωτερική κούπα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

blueblack
23/11/2006, 14:33
αντιθετα στην ελλαδα περνει τα παιχνιδια με τη φανελα!!!!!



ΒΡΕ TROOPER.............ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.............

Τά παίρνει καί μέ τίποτε άλλο έκτός άπό τή φανέλλα.....???????????
Λέω έγώ τώρα....!!!!!!!!!!

Άφού δέν κερδίσατε χθές ...ΔΕΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ....!!!!!!!
Οί άνθρωποι μόλις έμαθαν γιά τό γκόλ τής Σαχτάρ.....
ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝ.........ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ
περπατούσαν καί τά άστέρια τού ΟΣΦΠ πλήν ένός καλού σούτ άπό τόν
Ριβάλντο....!!!!!!!!


:wave2: :wave2:

o_gavros
23/11/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005


όσο για τις 7 απουσίες του ΟΣΦΠ...ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ?????????:bigcry:
ποιες είναι οι 7 βασικές απουσίες?????
ο ΝΕ έγινε ξαφνικά βασικός και απουσία συνάμα???που μέχρι χτες ήταν εκτός 18αδας???έλεος
ή μήπως θεωρείς απουσία κ του Κωνσταντίνου που τραυματίστηκε στο ματς...:lol: :lol:
ο Ολυμπιακός έπαιξε ε όλα τα ατού του
την άμυνα που παρατάσει πάντα...(οι κεντρικοί αμυντικοί διαφέρουν ανάλογα μετα κέφια του Σόλιντ), Ριβάλντο, Καστίγιο, Κωνσταντίνου, Τζώρτζεβιτς κτλ κτλ...που ειναι οι απουσίες ρεεεεε?????ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ
μάλλον δεν κατάλαβες τι γράφω.
Σύγκρινα το πως η Βαλένθια είχε την άνεση να έχει 7 βασικούς της παίκτες εκτός μάχης και παρόλα αυτά πήρε το αποτέλεσμα που ήθελε.
Είπα λοιπόν ποια ελληνική ομάδα,με ανάλογες βασικές ελλείψεις θα μπορούσε όχι να πάρει αποτέλεσμα,αλλά έστω και να παίξει καλά?

TROOPER
23/11/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
αντιθετα στην ελλαδα περνει τα παιχνιδια με τη φανελα!!!!!



ΒΡΕ TROOPER.............ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.............

Τά παίρνει καί μέ τίποτε άλλο έκτός άπό τή φανέλλα.....???????????
Λέω έγώ τώρα....!!!!!!!!!!

Άφού δέν κερδίσατε χθές ...ΔΕΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ....!!!!!!!
Οί άνθρωποι μόλις έμαθαν γιά τό γκόλ τής Σαχτάρ.....
ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝ.........ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ
περπατούσαν καί τά άστέρια τού ΟΣΦΠ πλήν ένός καλού σούτ άπό τόν
Ριβάλντο....!!!!!!!!


:wave2: :wave2:

σωστο το δευτερο σκελος.

στο πρωτο οσο εισαι αεκ.....δεν μπορεις να μιλας οπως και ο παο οπως και εγω.

και για να σου δωσω 1 παραδειγμα
στο γκολ του οκκα με τη λιβερπουλ αδικηθηκα γιατι η διαιτησια ευνοησε τον δυνατο.ειναι κατι που συμβαινει παντου και παντα.το ιδιο εγινε με το χερι του ρ.καρλος.
το ιδιο γινεται με εμενα και τον αρη-λεβαδιακο-παναχαικη κλπ κλπ

το ιδιο γινεται και με σενα.

αρκει να σου πω οτι φετος δεν εχουμε κερδισει ακομα πεναλτυ στο ελλ.πρωταθλημα και πλησιαζουμε στη μεση της σεζον.εσυ ποσα ειπαμε εχεις κερδισει?????

:wave2:

TROOPER
23/11/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Και τώρα λίγο πικάρισμα έτσι;...δεν μπορώ να μην πειράξω τους φίλους γάυρους. Μετά απο 20 μέρες λοιπόν ας πουμε κάτι τέτοιο.

1) Η ΑΕΚ ΣΤΟΥΣ 16.
2) Ο ΠΑΟ ΣΤΟ UEFA και πρώτος στον όμιλο του.
3) Ο ΟΣΦΠ στον πειραιά και να ετοιμάζεται να πάρει εσωτερική κούπα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

και στο τελος :

1)η αεκ θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
2)ο παο θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
3)ο ολυμπιακος παλι θα ψηνει αρνια στον πειραια για το νταμπλ!!!!!!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

zzr2005
23/11/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
μάλλον δεν κατάλαβες τι γράφω.
Σύγκρινα το πως η Βαλένθια είχε την άνεση να έχει 7 βασικούς της παίκτες εκτός μάχης και παρόλα αυτά πήρε το αποτέλεσμα που ήθελε.
Είπα λοιπόν ποια ελληνική ομάδα,με ανάλογες βασικές ελλείψεις θα μπορούσε όχι να πάρει αποτέλεσμα,αλλά έστω και να παίξει καλά?


ok...sory...:wave2:

zzr2005
23/11/2006, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και στο τελος :

1)η αεκ θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
2)ο παο θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
3)ο ολυμπιακος παλι θα ψηνει αρνια στον πειραια για το νταμπλ!!!!!!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

ΤΟ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΩΣ.....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???;)

cityfly
23/11/2006, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και στο τελος :

1)η αεκ θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
2)ο παο θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
3)ο ολυμπιακος παλι θα ψηνει αρνια στον πειραια για το νταμπλ!!!!!!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao:


οπότε η όλη διαδικασία δεν έχει νόημα

τι ασχολείστε λοιπόν;

vangelis 64
23/11/2006, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και στο τελος :

1)η αεκ θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
2)ο παο θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
3)ο ολυμπιακος παλι θα ψηνει αρνια στον πειραια για το νταμπλ!!!!!!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao:


Τα πρώτα 2 είναι πολύ μεγάλες,προφητικές,νοστραδαμικές θα έλεγα κουβέντες.
Μεγάλε,πρέπει να έχεις χάρισμα!

Το δε τρίτο...τι να πώ.
Βλέπω από τωρα το λιμάνι ντυμένο στα κόκκινα,τον Κόκκαλη αγκαλιά με τον Τσουκαλά και τους γαύρους από κάτω να παραληρούν,να ονειρεύονται καινούργιους παιχταράδες στις μεταγραφές και να κάνουν σχέδια για τον επόμενο τελικό τού CH.L.

Γι αυτό θα είστε έτσι μια ζωή.Θα σάς ταϊζει κουτόχορτο ο Σωκρατάκιας,στο οποίο έχετε εθιστεί άλλωστε,θα πανηγυρίζετε στην Ελλάδα και ,στις ευρωπαϊκές σφαλιάρες,θα το ρίχνετε στη διαφορά μπάτζετ,στην ατυχία και θα ξεχνάτε τον πόνο σας με το ερχόμενο πρωτάθλημα.(Πρέπει νά'χω κι εγώ χάρισμα)
Οχι πως εμείς οι αεκζήδες-οι πουθενάδες όπως λέτε-και οι παναθηναϊκοί είμαστε καλύτεροι,αλλά σ'αυτό το επίπεδο τουλάχιστον ,κρατάμε την αξιοπρέπειά μας.

Να σού πω και τη γνώμη μου?Αν θέλετε να κάνετε κάτι καλό για τον Ολυμπιακό,κόφτε το γήπεδο και τον "πρωταθλητή" για κανά δυό μήνες,έτσι για αρχή.
Ισως τότε ο θείος τη δεί αλλιώς και φτιάξει μια πραγματικά καλή ομάδα.

Αλλιώς ,μια ζωή τσουκαλάδες!

Θ.Β_750z
23/11/2006, 18:01
τι ζορι τραβατε ολοι με τον γαυρο,δεν μπορω να καταλαβω.αντι οι αεκζηδες να ασχολειστε με την μεγαλη νικη της ομαδα σας,ασχολειστε με το πως θα φτιαξει ομαδα ο ολυμπιακος?
πολλυ συμπονια εχει πεσει ρε μαγγες....:bawl:

τελικα θα μας πειτε τι ομαδα εισαστε?:confused: :confused: :confused:

zoropatra
23/11/2006, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θ.Β_750z


τελικα θα μας πειτε τι ομαδα εισαστε?


με την ομαδαρα που επαιζε προχτες στο οακα και εβαλε ενα γκολ στην μιλαν

μηπως σε βοηθησα λιγακι?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
23/11/2006, 19:30
TI??!!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ???!!! :confused:

ΠΟΙΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ??

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ??!!!

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΝΟΜΠΑΡΑΝ (ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!!) ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙAΠΡΕΨΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ CH-L??!! (Υπο μια εννοια παντα διαπρεπουν στο ch -l...)

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΧΘΗΚΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???!!!

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΗΤΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ??!!!

ΟΧΙ....:a027:

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.....


ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!!!


....ΟΣΟ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ''ΜΑΘΗΜΑΤΑ'' ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ -ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ- ΣΤΑΣΗ ΣΑΣ , ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ....ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ , ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΟΠΥΡΓΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΣΑΣ...ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙΑ ΣΕ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ...
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΔΙΟΡΘΩΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΟΙ ΜΑΘΗΣΕΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΟ 100% ...

...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!! ΘΕΜΑ Η ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ Η ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ ΒΑΘΜΩΝ ΣΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ ΟΚ??
ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΟΡΩΝΕΙ ΟΣΟ ΣΑΣ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ....


για τους αλλους - ελαχιστους - γαυρους που εχουν ικανοτητα κριτικης σκεψης και βλεπουν τα πραγματα ρεαλιστικα , δεν ξερω τι να πω....ειναι πολλα που πρεπει να αλλαξουν και μαλλον τα ξερετε καλυτερα εσεις...κριμα παντως(και το λεω ειλικρινα και χωρις καμια ειρωνικη διαθεση)

kalant
23/11/2006, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
TI??!!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ???!!! :confused:

ΠΟΙΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ??

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ??!!!

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΝΟΜΠΑΡΑΝ (ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!!) ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙAΠΡΕΨΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ CH-L??!! (Υπο μια εννοια παντα διαπρεπουν στο ch -l...)

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΧΘΗΚΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???!!!

ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΗΤΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ??!!!

ΟΧΙ....:a027:

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.....


ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!!!


....ΟΣΟ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ''ΜΑΘΗΜΑΤΑ'' ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ -ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ- ΣΤΑΣΗ ΣΑΣ , ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ....ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ , ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΟΠΥΡΓΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΣΑΣ...ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙΑ ΣΕ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ...
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΔΙΟΡΘΩΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΟΙ ΜΑΘΗΣΕΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΟ 100% ...

...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!! ΘΕΜΑ Η ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ Η ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ ΒΑΘΜΩΝ ΣΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ ΟΚ??
ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΟΡΩΝΕΙ ΟΣΟ ΣΑΣ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ....


για τους αλλους - ελαχιστους - γαυρους που εχουν ικανοτητα κριτικης σκεψης και βλεπουν τα πραγματα ρεαλιστικα , δεν ξερω τι να πω....ειναι πολλα που πρεπει να αλλαξουν και μαλλον τα ξερετε καλυτερα εσεις...κριμα παντως(και το λεω ειλικρινα και χωρις καμια ειρωνικη διαθεση)

το χαβα του κ@λου σου εχεις εσυ...

ποιος γαυρος απο εδω μεσα ειπε οτι θα παρουμε champions league?

αν ειπε καποιος κατι τετοιο κανε αντιπαραθεση μαζι του...

ξεκολλα λιγο με την υπεροψια γιατι το εχεις παραχεσει το θεμα...

arxaios
23/11/2006, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
το χαβα του κ@λου σου εχεις εσυ...

ποιος γαυρος απο εδω μεσα ειπε οτι θα παρουμε champions league?

αν ειπε καποιος κατι τετοιο κανε αντιπαραθεση μαζι του...

ξεκολλα λιγο με την υπεροψια γιατι το εχεις παραχεσει το θεμα...

Να ΜΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ για υπεροψία ;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!

ΑΠΛΑ ΓΕΛΟΙΟ !!!!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

kalant
23/11/2006, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Να ΜΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ για υπεροψία ;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!Α!

ΑΠΛΑ ΓΕΛΟΙΟ !!!!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

:confused:

δεν καταλαβες...

ή εγω δεν καταλαβα :rolleyes:

για την και καλα δικια μας (οπως υποστηριζετε και ιδιως ο απο πανω) υπεροψια μιλησα...

TROOPER
23/11/2006, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ΤΟ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΩΣ.....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???;)


:nono:

ΧΡΟΝΙΚΗ διαφορα εχει...

οχι ποιοτικη!!!!!

δε θα ξεχασουμε και τα ελληνικα μας !!!!!!!!!!!

:wave2:

dimitris74
23/11/2006, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και στο τελος :

1)η αεκ θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
2)ο παο θα αποκλειστει αργα η γρηγορα
3)ο ολυμπιακος παλι θα ψηνει αρνια στον πειραια για το νταμπλ!!!!!!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

η όπως λένε

1) οι δυο πρωτοι πάνε στην επόμενη φαση του τσουλου
2) ο τριτος ουέφα, και
3) ο τεταρτος στον πειραια


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
23/11/2006, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
το χαβα του κ@λου σου εχεις εσυ...

ποιος γαυρος απο εδω μεσα ειπε οτι θα παρουμε champions league?

αν ειπε καποιος κατι τετοιο κανε αντιπαραθεση μαζι του...

ξεκολλα λιγο με την υπεροψια γιατι το εχεις παραχεσει το θεμα...

καλα , για κολους μην μιλας μετα τα χθεσινα...παει αλλου η κουβεντα...

αν διαβασες το κειμενο απευθυνομε σε συγκεκριμενους οπαδους της ομαδας σου πολλοι απο τους οποιους γραφουν και εδω, τωρα γιατι το πηρες επι προσωπικου δεν ξερω....εκτος και αν ανηκεις σε αυτους που μας επρηζαν τα συκωτια με το ιστορικο πλεον:

''εμεις στο ch- l και εσεις στο ΟΥΕΦΑ''....

α , και αν εχει παραχεσει καποιος κατι μπορεις να το αναζητησεις και να το διαπιστωσεις στα λεγομενα τους (σας?) ολο αυτον τον καιρο.

Δυστυχως -για εσας- οπως εχουν διαμορφωθει (και αναμενοταν ) οι καταστασεις , εκτεθηκατε αλλη μια φορα ... παλι ομως κανατε το ιδιο λαθος....ανοιχτηκατε βρε κουτα ....δηλωσεις , κοντρα δηλωσεις , σχολια , ειρωνιες....τωρα λοιπον θα κατσετε να τα ακουσετε και θα πειτε και ενα τραγουδι!!! π.χ. το θρυλε θεε μου - ολυμπιακε μου....

ανακεφαλαιωνω λοιπον και για να μην παρεξηγουμεστε , απευθυνομαι σε οσους εμπιπτουν στις κατηγοριες που ειπα παραπανω...:


ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!!



:wave2:

zoropatra
23/11/2006, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
καλα , για κολους μην μιλας μετα τα χθεσινα...παει αλλο η κουβεντα...

αν διαβασε το κειμενο απευθυνομε σε συγκεκριμενους οπαδους της ομαδας σου πολλοι απο τους οποιους γραφουν και εδω, τωρα γιατι το πηρες επι προσωπικου δεν ξερω....εκτος και αν ανηκεις σε αυτους που μας επρηζαν τα συκωτια με το ιστορικο πλεον:

''εμεις στο ch- l και εσεις στο ΟΥΕΦΑ''....

α , και αν εχει παραχεσει καποιος κατι μπορεις να το αναζητησεις και να το διαπιστωσεις στα λεγομενα τους (σας?) ολο αυτον τον καιρο.

Δυστυχως -για εσας- οπως εχουν διαμορφωθει (και αναμενοταν ) οι καταστασεις , εκτεθηκατε αλλη μια φορα ... παλι ομως κανατε το ιδιο λαθος....ανοιχτηκατε βρε κουτα ....δηλωσεις , κοντρα δηλωσεις , σχολια , ειρωνιες....τωρα λοιπον θα κατσετε να τα ακουσετε και θα πειτε και ενα τραγουδι!!! π.χ. το θρυλε θεε μου - ολυμπιακε μου....

ανακεφαλαιωνω λοιπον :

ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!!



:wave2:

αστα τα παιδια γιατι κοντευουν να σκασουν οταν ο θειος κροκαλης τους εταζε οτι λογο οτι ο τελικος του τσου λου θα γινει στην ελλαδα θα φτασουν μεχρι εκει!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
23/11/2006, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!!



:wave2:

apres vous monsieur !!!!!!!!!!!!!!!

:wave2:

el_hymador
23/11/2006, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
apres vous monsieur !!!!!!!!!!!!!!!

:wave2:

Στα Ισπανικα παρακαλω...

:wave2:

TROOPER
23/11/2006, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Στα Ισπανικα παρακαλω...

:wave2:

στα ισπανικα εσεις τον μαη !;)

el_hymador
23/11/2006, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
στα ισπανικα εσεις τον μαη !;)

Μαη problem

Μαη - Τσε - Τουνγκ

Κλαϊν Μαη

Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι:winka:

Μαη στε εντελως απαρδεκτοι!! ...παλι δηλωσεις κανετε και σας βλεπω να το ριχνετε στην συρτη για ζαργανες και στο πλεξιμο σταυροβελονια φτιαχνοντας σεμεν ....

προς το παρον μια ερωτηση...

αγορακια?? ...τι φρουτα βγαζει η Βαλενθια??


70314

TROOPER
23/11/2006, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μαη problem

Μαη - Τσε - Τουνγκ

Κλαϊν Μαη

Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι:winka:

Μαη στε εντελως απαρδεκτοι!! ...παλι δηλωσεις κανετε και σας βλεπω να το ριχνετε στην συρτη για ζαργανες και στο πλεξιμο σταυροβελονια φτιαχνοντας σεμεν ....

προς το παρον μια ερωτηση...

αγορακια?? ...τι φρουτα βγαζει η Βαλενθια??


οτι πεις !!!!!!!!!

μη σε χασουμε και απο πελατη !!!!!!!!!!:winka:

dimitris74
24/11/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μαη problem

Μαη - Τσε - Τουνγκ

Κλαϊν Μαη

Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι:winka:

Μαη στε εντελως απαρδεκτοι!! ...παλι δηλωσεις κανετε και σας βλεπω να το ριχνετε στην συρτη για ζαργανες και στο πλεξιμο σταυροβελονια φτιαχνοντας σεμεν ....

προς το παρον μια ερωτηση...

αγορακια?? ...τι φρουτα βγαζει η Βαλενθια??

nomizo lemonia vgazei

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


70315

vangelis 64
24/11/2006, 01:08
Λεμόνια,πορτοκάλια....νυχτερίνια!

blueblack
24/11/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
nomizo lemonia vgazei

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΑ.............

Έχεις χιούμορ....!!!!!!!!!!!

:wave2: :wave2:

blueblack
24/11/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ok...sory...:wave2:


ΤΙ SORRY............ΡΕ ΦΙΛΕ.......

Είδες τίς άπουσίες τής ΑΕΚ προχθές....???

ΓΕΩΡΓΕΑΣ..........!!!!!!!!
ΠΑΟΥΤΑΣΟ............!!!!!!!!!!
ΛΑΓΟΣ...............!!!!!!!!!!!!!

Μή τρελλαθούμε τώρα...:lol:



:wave2: :wave2: