PDA

View Full Version : καιρο ειχα



Spazz
29/06/2004, 11:28
να μπω και σας πεθυμησα.κατι ειχε παθει η συνδεση.και ξαναφτιαχτηκε μονο του.τι γινεστε ολοι??????ελπιζω να περνατε ωραια και να πηγαινετε σε συναυλιες μιας και γινονται συνεχεια τωρα το καλοκαιρι............


να συμπληρωσω........julius οτι χθες οδηγησα στην πιστα ενα 525 SX.φοραγε και akrapovic. δεν μπορεις να φανταστεις βρωμογκαζο!!!!!!4ταχυτο ειναι κι οτι κι αν βαλεις εννοειται σκαβει.......ταφους


καλημερες και τετοια

idi
29/06/2004, 12:41
γειααααααααα


ζηλευωωωωωωωωωωω:bigcry:

xxxristos
29/06/2004, 15:29
525 SX? Μηλάς για το KTM? Το έχει ένας φίλος μου και τρώει συνέχεια σκόνη από το KLX μου ειτε σε ευθείες είτε σε στροφές. Το έχω οδηγήσει κι εγώ και ακόμα τον κοροϊδεύω για τα λεφτά που πέταξε πάνω στον καρκίνο. Τα ίδια και χειρότερα έπαθε και ένας άλλος γνωστός μου με Husaberg 650. Μιλάμε όποτε πάμε γρήγορες βόλτες κόβω για να με φτάσουν! Και να φανταστείς οτι η μηχανή δε μου έχει κοστίσει πάνω από 7000 ευρώ αγορά (μεταχειρισμένο) και βελτίωση μαζί...


Ηθικό δίδαγμα: Μακρυά από τους ευρωπαϊκούς καρκίνους που κουδουνίζουν και πάνε κάπως καλα...

XTMPAM
29/06/2004, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
525 SX? Μηλάς για το KTM? Το έχει ένας φίλος μου και τρώει συνέχεια σκόνη από το KLX μου ειτε σε ευθείες είτε σε στροφές. Το έχω οδηγήσει κι εγώ και ακόμα τον κοροϊδεύω για τα λεφτά που πέταξε πάνω στον καρκίνο. Τα ίδια και χειρότερα έπαθε και ένας άλλος γνωστός μου με Husaberg 650. Μιλάμε όποτε πάμε γρήγορες βόλτες κόβω για να με φτάσουν! Και να φανταστείς οτι η μηχανή δε μου έχει κοστίσει πάνω από 7000 ευρώ αγορά (μεταχειρισμένο) και βελτίωση μαζί...


Ηθικό δίδαγμα: Μακρυά από τους ευρωπαϊκούς καρκίνους που κουδουνίζουν και πάνε κάπως καλα...


ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ???ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!ΡΕ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΩΡΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!KLX ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!!!

Μικρή Λουλού
29/06/2004, 15:47
LOIPON XXXRHSTAKH.......ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ...


ΟΚΑΝΑ ....210-7622ΛΛΛΛΛ

ΣΤΡΟΦΗ.....210-5378ΜΜΜΜΜ

18 ΑΝΩ.......210-434352ΠΠΠΠ


ΚΟΨ'ΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ........


ΑΚΟΥ ΚLX...............ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xxxristos
29/06/2004, 20:05
Κλασσικοί μαλάκες κολημένοι με τα ευρωπαϊκά που όταν δουν πειραγμένο Ιαπωνικό κάνουν πως κοιτούν αλλού γιατί ξέρουν τι τους πςριμένει... Άσε το δικό μου, για να μην ευλογώ μόνο τα γένια μου, τα παραπάνω χάρβαλα έχουν πάρει μεγάλο πούλο και από ΧΤ 600 beneton με 60 πραγματικούς ίππους. ΝΑΙ, ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΧΤ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ... Απλά όσοι πήραν ευρωπαϊκό το μετάνοιωσαν και ντρέπονται να το πουν τώρα γιατί θα τους κοροϊδεύουν για τα λεφτά που εδωσαν...

DUKASII
30/06/2004, 08:05
giati agori moy;;e ;;giati;;
giati les malakes ta paidia poy eipane th gnomh toys;
eisai kako paidi to xereis;;

gia xalarose re grigore ...xalarose kai pes sth thia soy kai sth giagia soy poy exoyne parei ktm kai husa na mh trexoyne kai toys fygei kana tagier!

KAI NA SOY PO RE ....

TO KLX..TO POYLAS POY THELO KATI NA KLEINO TO KOTETSI MOY STO XORIO;;;ANTE GIATI MOY XALASE KAI H PORTA POY EIXA KAI THA MOY FYGOYNE OI KOTES..



AKOU KLX....KAI XT...

MPOYXAXAXAXAXAXXAX XX X X X XAXAXXA XA XAXA AXXAXA XA XA XA XAXA XA XA XA XAXA

NAI SAI KALA RE XRISTAKH..GELASAME TORA POY TELEIOSE KAI O MHTSIKOSTAS..

LoLa_sketo
30/06/2004, 08:11
Ωρέ Χριστάρα μήπως έχεις κανένα KLX 1200 ?? ελαφρύ
και σβέλτο ??? Δε μας το δείχνεις σε καμμιά φωτό ???


Καλημέρα και Καλά Κρασά !!!!!

GST
30/06/2004, 08:22
ρε φιλε αμα το κτμ το ειχε καμια κουλαμαρια φυσικο ειναι να το περνασ. αν ειναι ετσι ολοι θα τρεχανε με κλχ και στο παγκοσμιο................................μη τρελαθουμε τωρα :cry:

GST
30/06/2004, 08:25
ρε συ χριστο και εγω απο μυτιλινη ειμαι ρεεεεεεεεεεεεεε
ρε πατριδα για περνα απο τα παιδια που τρεχουν κατω να σου πουνε λιγο τι παιζει γενικα στο χωμα..........σε πιον το ευτιαξεσ το εργαλειο ρε;:wave2:

darkCount
30/06/2004, 08:26
"Κλασσικοί μαλάκες κολημένοι με τα πειραγμένα Ιαπωνικά (που τα αγοραζουν απο τσιγκουνια και στην τελικη τους κοστιζει περισσοτερο απο ενα γαμάτο ετοιμο) που όταν δουν ευρωπαϊκά κοιτούν και ξέρουν τι τους περιμένει...αλλά μέσα τους τους βασανίζει το κομπλεξ κατωτερότητας τους και αρχίζουν να τρέχουν μόνοι τους από φανάρι σε φανάρι νομίζοντας ότι τους έχουν πιπώσει όλους.....αλλά πάλι, στην πραγματικότητα τρέχουν μόνοι τους γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ άνθρωπος που σέβεται τον ευατό του και τη μηχανή του ΔΕΝ σας δίνει σημασία!!! Σας γράφουμε όλοι στα παπάρια μας και σας και τα παρτάλια σας!!"

Nomizw h perigrafh ayth soy paei ganti xxxristaki. Safws kai den eixa pro8esei na se prosbalw alla esy to ksekinhses legontas mas malakes!
AAAAAAAAANTE geiaaaaaaaaaaaa:beer: :beer: :beer:

xxxristos
30/06/2004, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ρε συ χριστο και εγω απο μυτιλινη ειμαι ρεεεεεεεεεεεεεε
ρε πατριδα για περνα απο τα παιδια που τρεχουν κατω να σου πουνε λιγο τι παιζει γενικα στο χωμα..........σε πιον το ευτιαξεσ το εργαλειο ρε;:wave2:

Φίλε GST δε μένω Μυτιλήνη από εκεί κατάγομαι. Μόνος μου το έφτιαξα το εργαλείο, όπως και ένα RGV. Δεν είμαι εντουράς και ούτε πρόκειται να γίνω ποτέ. Δέ ξέρω τί κάνει η ΚΤΜ στο χώμα αλλά στην άσφαλτο (για SM μιλάμε) είναι πολύ πίσω από πολλά ψαγμένα Ιαπωνικά. Ξαναλέω άσε το δικό μου (που σύντομα θα ανεβάσω φωτό του να δείτε όλοι τι παίζει...), κάθε ευρωπαίος θα έχει νοιώσει τουλάχιστον μια φορά την οργή του Ιάπωνα. Ακόμα κι εγώ χάνω από WR φτιαγμένο 450 με ΥΓΡΟ κάρτερ μετατροπή. Φαντάσου τί κάνει αυτό το 450 στο "γρήγορο" 525...

xxxristos
30/06/2004, 12:04
Και φυσικά κανείς δε μίλησε για το παγκόσμιο όπου η ΚΤΜ έχει τους ικανότερους οδηγούς και τη μεγαλύτερη υποστήριξη. Μιλάω για την καθημερινότητα. Κανένας από αυτούς που βιάστηκαν να αμφισβητήσουν τη γνώμη μου δεν έχει σαν επάγγελμα την μοτοσυκλέτα. Απλά ασχολούνται με αυτή. Επειδή οι Ευρωπαίοι βγάζουν ακριβά μηχανάκια με πολλά άλογα από το εργοστάσιο δε σημαίνει οτι στην αγορά δεν υπάρχουν εκατομμύρια after market προϊόντα για να απαντήσουν τα Ιαπωνικά που στερούνται ιπποδύναμης από το εργοστάσιο...

Άν διάβασε κανείς σε άλλο post ζητάω να αγοράσω ζάντες SM για KLX. Είναι η δεύτερη φορά που η πίσω ζάντα χτυπάει ρουλεμάν και κόβει ακτίνες...

DUKASII
30/06/2004, 12:05
NA SOY THIMISO..EIXE PALIOKAIRO TH MERA POY SE GNOOOOOOORISAAAAAAAAA....

:rotflmao: :rotflmao:

H KTM STA SM;;TIPOTA RE SY...TIPOTA MONO POY EXEI MONOPOLYSEI TA PAGOSMIA..PANEYROPAIKA KTL...SM PROTATHLIMATA ....

A KAI AMA DE KERDIZEI H KTM...KOITA NA DEIS..PALI EYROPAIKO KERDIZEI RE GAMOTH MAS...FTOY KAKA..
HUSVARNA..KTL...
:bigcry: :bigcry:

LOIPON QUIZ...
POTE KERDISE AGONA SM IAPONIKO KATASKEYASMA...
???????

OPOIOS TO BREI...KERDIZEI TSAGIERA EYROPAIKH!

AKOY WR..MPOOYXAXAXAXA MAPXOXAY XAXAXAXAX AXAX XAXA XA XA XAXAXA

RE ADMINS..AS TO METAFEREI KAPOIOS STA ANEKDOTA TO POSTAKI EDO!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


RE TRELO GAZI LEME..KLX..KAI XT..KAI TORA TO ENA TO MONADIKO..TO ANEPANALHPTO...TO TERAS DYNAMHS..TO WR ME TH XONA KYLINDRO..TO TZITZELO..TO TERMA GAZI....WR....450....ME YGRO SAPOUNAKI GIA TA XERIA!!![XEIROKROTHMA EDO TORA]

PAO NA POYLHSO TO KTM...NA PARO KANA JAPAN MOTARDS POY GAMANE AYTA NTEEEEEEEE!!
AKOY EKEI XANEI APO TO WR TO ALO PYRAYLOKINHTO KLXXXXXX OUAAAAAOOOOOOOOOO!

Spazz
30/06/2004, 12:27
μια χαρα ειναι και τa wr-f αλλα sorry τα husaberg 650 και τα KTM 525 ποσο μαλλον το sx ειναι μακραν μπροστα.και χαιρω πολυ αν ειναι φτιαγμενο το wr f φαντασου να φτιαξεις τα αλλα δυο.
κι εγω wrf θα επαιρνα ομως γιατι αν δεν εισαι ευθειακιας το γκαζι του μια χαρα ειναι και τοσους κραδασμους δεν εχει και οπως και να το κανουμε ειναι ιαπωνικο και την ευρωπη την πληρωνεις....απειρα σπασμενα husaberg..........ασχετα αν ειναι πιστολια

GST
30/06/2004, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
μια χαρα ειναι και τa wr-f αλλα sorry τα husaberg 650 και τα KTM 525 ποσο μαλλον το sx ειναι μακραν μπροστα.και χαιρω πολυ αν ειναι φτιαγμενο το wr f φαντασου να φτιαξεις τα αλλα δυο.
κι εγω wrf θα επαιρνα ομως γιατι αν δεν εισαι ευθειακιας το γκαζι του μια χαρα ειναι και τοσους κραδασμους δεν εχει και οπως και να το κανουμε ειναι ιαπωνικο και την ευρωπη την πληρωνεις....απειρα σπασμενα husaberg..........ασχετα αν ειναι πιστολια

γιατι ρε παιδια γιαπωνεζικα υπερκυβισμενα με whitebrother επανω και χιλια δυο αλλα δεν σπανε δηλαδη;;;;;;;;;;

εσεισ τωρα λετε οτι οτι τα ιαπωνικα περνουν μεγαλυτερεσ βελτιωσεισ.
και προπερσι νομιζο τρεχανε στα σμ τα δικα μασ χοντα 650 φτιαγμενο στα μπουνια και επινε τσαγακια απο το μπουστα με vor εργοστασιακο

Spazz
30/06/2004, 13:03
ενταξει ο μπουστας ομως ειναι και τιμονι..........και γιατι τωρα πια τρεχει με ιαπωνικο??

xxxristos
30/06/2004, 13:16
Είπε κανείς οτι στις πίστες όλου του κόσμου δεν πρωταγωνιστούν τα Ευρωπαϊκά; Είναι μηχανές καλοστημένες και δυνατές, για πίστα. Στο δρόμο όμως κυκλοφορούν κάτι φαρμακοψώλικα βρωμόγκαζα με πολλά πολλά after market (ναι σπάνε και αυτά το ίδιο εύκολα με τα Ευρωπαϊκά, δεν πειράζει) τα οποία φτάνουν καμιά φορά σε ιπποδύναμη και τη διπλάσια από τα... "γρήγορα" ΚΤΜ. Αν φίλε Douka αυτοί που τα είχαν αυτά τα εργαλεία ήταν κομπλεξικοί ή επιδειξιομανείς θα έτρεχαν να βάλουν το πυραυλάκι τους σε κάποιο περιοδικό που ασχολείται με μετατροπες αλλά αντίθετα αυτά τα παιδιά προτιμούν να περιμένουν κάτι τυπάκους σαν εσένα στο φανάρι... Αλλά από οτι καταλαβαίνω εσείς δεν ασχολείστε με τετοια. Ποιός από εδώ έχει φτιαγμένο δίκυκλο (και δε μηλάω μόνο για εξάτμιση και καπμπυλατέρ); Όλοι προτημούν τα μαμίσια εργαλεία. Έτσι όμως δε πάει μπροστά ο κόσμος... ψαχτείτε λιγο να δείτε τι παίζει απο ανταλλακτικά στο εξωτερικό κυρίως. Καλά τώρα βέβαια αυτοί με τα duke τι να ψαχτούν...

Ακόμα ψάχνο τροχούς, έστω έναν πίσω μόνο....

DUKASII
30/06/2004, 13:18
kai giayto protos sth bathmologia tora einai o mikes..mias kai se enan agona o boystas de phre meros..kathos to hondaki..toy ta dose sto xeri kai papalaaaaaa...

KAI ETSI DEN PHRE MEROS STON AGONA..KAI TORA GIA NA PAREI PALI TO PROTATHLIMA PREPEI NA NIKAEI SYNEXEIA..KAI NA PERIMENEI KAI STRABOPATHMA APO TOYS ANTIPALOYS TOY!

ALA AYTO DEN EINAI TO THEMA!

O BOYSTAS KAI ME KARELI NA TREXEI THA PHGENEI KALA!


to gegonos oti phge pali se iaponeziko den exei na kanei me tis protimhseis toy ....

persy etrexe me to tm ths konstatninas edo kai ola phgenan mia xara..mexri poy stoys 2 teleytaioys agones..etrexe me crf...
lete na katalabe ekei poy htane prwtos sto sm protathlima..oti...einai kalytera ta crf;

GST
30/06/2004, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Είπε κανείς οτι στις πίστες όλου του κόσμου δεν πρωταγωνιστούν τα Ευρωπαϊκά; Είναι μηχανές καλοστημένες και δυνατές, για πίστα. Στο δρόμο όμως κυκλοφορούν κάτι φαρμακοψώλικα βρωμόγκαζα με πολλά πολλά after market (ναι σπάνε και αυτά το ίδιο εύκολα με τα Ευρωπαϊκά, δεν πειράζει) τα οποία φτάνουν καμιά φορά σε ιπποδύναμη και τη διπλάσια από τα... "γρήγορα" ΚΤΜ. Αν φίλε Douka αυτοί που τα είχαν αυτά τα εργαλεία ήταν κομπλεξικοί ή επιδειξιομανείς θα έτρεχαν να βάλουν το πυραυλάκι τους σε κάποιο περιοδικό που ασχολείται με μετατροπες αλλά αντίθετα αυτά τα παιδιά προτιμούν να περιμένουν κάτι τυπάκους σαν εσένα στο φανάρι... Αλλά από οτι καταλαβαίνω εσείς δεν ασχολείστε με τετοια. Ποιός από εδώ έχει φτιαγμένο δίκυκλο (και δε μηλάω μόνο για εξάτμιση και καπμπυλατέρ); Όλοι προτημούν τα μαμίσια εργαλεία. Έτσι όμως δε πάει μπροστά ο κόσμος... ψαχτείτε λιγο να δείτε τι παίζει απο ανταλλακτικά στο εξωτερικό κυρίως. Καλά τώρα βέβαια αυτοί με τα duke τι να ψαχτούν...

Ακόμα ψάχνο τροχούς, έστω έναν πίσω μόνο....


ρε μυτιλινιε θα με τρελανεισ ρεεεεεεεεεεεεε αυτοσ ειναι ο μοτοσυκλετισμοσ;;;;;;;;;;;;;; να πληρωνεισ με δανεια και οπωσ αλλιωσ το tuning και οτιδιποτε ζημια καθε βδομαδα για να την λεσ στα φαναρια ..................ανωριμα του κερατα ..............το μηχανακι το χαιρεσε για παρτι σου και οποιοσ ειναι μαγκασ φορμουλα και γυρολογιο............

DUKASII
30/06/2004, 13:26
poios eimai kai me ti asxoloyme...na se plhroforhso oti kata kairoys me to rhmado ktm moy poy den einai grigoro..exo kanei pelates moy diaforoys..
kai anamesa se aytoys ena kai monadiko iaponiko..kathos kanena alo den exei ''katadextei''' na moy deixei poso agria einai ta iaponika!
loipon ego me ena iaponiko poy anoixa to ktm moy...de xreiasthke na balo kan 5!
to iaponiko einai ena xr 650 megalomeno sta 710 kybika me oti skata alo exei balei pano...ktl ktl..

KALOS PELATHS AYTOS PANTOS....PLERONEI KALA!!



LOIPON MIAS KAI ESY EISAI MPRIZOMENOS GIA KONTRES...EXOYME KAI LEME...

APO KATO EINAI TO MAMISIO KTM MOY...
FERE MOY ENA IAPONEZIKO MONOKYLINDRO NA DOYME DIAFORES...
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


2842

niko13g
30/06/2004, 13:36
ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΦΩΤΟ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ …….
.
.
ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΚΟ KLX AFTER MARKET ΚΩΛΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ
.
.
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


2843

xxxristos
30/06/2004, 13:39
Δυστυχώς τώρα το KLX έχει δυαλιθεί στα εξ ών συνετέθει για αλλαγή χρώματος (κοινώς βάψιμο) αλλά φωτογραφίες θα έρθουν σύντομα (αναμείνατε). Εγώ βέβαια δε φοράω Αkrapovic αλλά μια παλιοLaser των 180 ευρώ μόνο (ο πατριώτης μου είπε οτι παίρνουμε δάνεια για να φτιάξουμε τις μηχανές). Δε μπορώ να καταλάβω αν φοράς FCR, εγώ φοράω το 42,5. Φυσικά δε μπορώ να δώ αν φοράς βαλβίδες oversize, εγώ ναι, Ferrea. Δε μπορώ να διακρίνω την μπιέλα σου, εμένα λέει επάνω Carillo. Το πιστόνι σου ΙΣΩΣ είναι JE όπως το δικό μου αλλά σίγουρα εσένα είναι μικρότερο (αλπίζω μόνο το πιστόνι...). Η ροϊκή εξέλιξη της κεφαλής μου έχει γίνει σε flow bench, εσένα δε νομίζω να έχει βγεί ποτέ πάνω από το μοτέρ. Οι εκκεντροφόροι είναι white brothers με 300 μοίρες διάρκεια και 10mm βύθισμα, εσένα έχουν δεί ποτέ τέτοια νούμερα οι βαλβίδες σου; Άν δεν σου έπεσαν τα αυτιά ακόμα, ανάμενε φωτό...

GST
30/06/2004, 13:40
:uplate: :uplate: :uplate:

DUKASII
30/06/2004, 13:44
ORAIA OLA AYTA POY EXEIS BALEI STO IAPONIKO SOY PARTALI...




KAI TELOSPANTON...GIATI DE MOY APANTAS EYTHEOS..OTI NAI THA FERO TO DIKO MOY TERAS KLX..NA SE PATHSO KATO;;KONTRES DE THELEIS;;TI SE NOIAZEI TI FORAEI TO DIKO MOY;;MAMA EINAI!!

ESY DEN EISAI SIGOYROS GIA TO KLX;;TI SE NOIAZOYNE OLA TA ALA;

EGO GIA TO KTM MOY EIMAI SIGOYROS PANTOS..OPOIOS LOIPON EXEI ANTERA...MOY LEEI..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MAMA KTM MONO...PSAXNEI...

DUKASII
30/06/2004, 13:45
AMA SKASEI KANA TETOIO...FERE MAZI KAI TO MOTER APO TO BUSA POY EXOYME PATENTAREI GIA TO KTM MOY!

MPOUXAXAXAXAXAXAXAXAXA:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TI MALAKAS EINAI AYTO TO PAIDI...

GST
30/06/2004, 13:46
ωραια ολα αυτα ρε χρηστο αλλα πεσ μου σε παρακαλω πολυ ποσα χλμ εχεισ κανει απροβληματιστα με αυτο το εργαλειο γενικα και αν σε παει μεχρι λαμια και πισω τερμα γκαζι:confused:

:beer:

GST
30/06/2004, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ωραια ολα αυτα ρε χρηστο αλλα πεσ μου σε παρακαλω πολυ ποσα χλμ εχεισ κανει απροβληματιστα με αυτο το εργαλειο γενικα και αν σε παει μεχρι λαμια και πισω τερμα γκαζι:confused:

:beer:

και να προσθεσω και μια αλλα ερωτηση το πλαισο τα σηκωνει ολα αυτα;;;;;;;;;; απο αναρτησεισ πωσ πασ;;;;;;;;;;; στριβει καλα;;;;;;;;;;;;; και αν ξαφνικα καποιοσ πεταχτει μπροστα σου σταματαει το εργαλειο;;;;;;;

xxxristos
30/06/2004, 13:52
Πάντως χειρότερος μαλάκας απο σένα αποκλείεται να είμαι... Ποτέ δεν θα την έλεγα έτσι για κόντρα σε κάποιον, έχω μια άλφα σοβαρότητα (έστω και λίγη). Αλλά μόλις ξαναστηθεί το KLX στις ρόδες του θα σε βρώ κάπου εδώ να κανονίσουμε... μή λέμε και λόγια του αέρα τώρα!

Γίνανε γρήγοροι και οι κομπλεξικοί με τα Duke τώρα... Μου θύμησες έναν μαλακάκο πιτσιρικά με ένα EXC 125 SM που μου κολλούσε μια φορά στο δρόμο... Ας μιλήσει κανένας αξιόλογος ιδιοκτήτης Ευρωπαϊκής μηχανής γιατί με τέτοια παραδείγματα θα αρχίσω να πιστεύω οτι όλοι μαλάκες είναι...

swtos
30/06/2004, 13:52
Ωρέ Χρηστάρα να σε ρωτήσω κάτι ???
Εχεις μηχανάκι ??

GST
30/06/2004, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Πάντως χειρότερος μαλάκας απο σένα αποκλείεται να είμαι... Ποτέ δεν θα την έλεγα έτσι για κόντρα σε κάποιον, έχω μια άλφα σοβαρότητα (έστω και λίγη). Αλλά μόλις ξαναστηθεί το KLX στις ρόδες του θα σε βρώ κάπου εδώ να κανονίσουμε... μή λέμε και λόγια του αέρα τώρα!

Γίνανε γρήγοροι και οι κομπλεξικοί με τα Duke τώρα... Μου θύμησες έναν μαλακάκο πιτσιρικά με ένα EXC 125 SM που μου κολλούσε μια φορά στο δρόμο... Ας μιλήσει κανένας αξιόλογος ιδιοκτήτης Ευρωπαϊκής μηχανής γιατί με τέτοια παραδείγματα θα αρχίσω να πιστεύω οτι όλοι μαλάκες είναι...


καταρχασ ρε πατριδα μη βριζεισ και κατα δευτερον πρεπει να ξερεισ οτι αυτο που μετραει ειναι ο οδηγοσ και οχι το μηχανακι οτι και να εχει αυτο επανω.........γιατι στην ευθεια ολοι μαγκεσ ειναι...

xxxristos
30/06/2004, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
και να προσθεσω και μια αλλα ερωτηση το πλαισο τα σηκωνει ολα αυτα;;;;;;;;;; απο αναρτησεισ πωσ πασ;;;;;;;;;;; στριβει καλα;;;;;;;;;;;;; και αν ξαφνικα καποιοσ πεταχτει μπροστα σου σταματαει το εργαλειο;;;;;;;

Φίλε μου δεν έχω οδόμετρο αλλά έχω κάνει 3 service από τότε που το έφτιαξα, αν σου λέει κάτι αυτό. Φυσικά και δεν πάει Λαμία, δεν πενεύτικα ποτέ οτι είναι ταξιδιάρικο!!!

Το πλαίσιο δεν έχει (μεχρι τώρα τουλάχιστον) διαμαρτυριθεί και τώρα που το έλυσα για βάψιμο το εξέτασα πολύ καλά για τίποτα κράκ και ήταν καθαρό.

Τα ΚΥΒ του είναι ακόμα σε άριστη κατάσταση μιας και η μηχανή είναι μοντέλο 2001 και αν και μαμίσια τα καταφέρνουν καλά.

Απο φρένα παίζουν μαργαρίτες μπρος πίσω στην μαμίσια διάσταση και σωληνάκια υψηλής, τιποτε παραπάνω. Δεν είναι άγκυρες αλλά πάντα σώζουν την κατάσταση και δεν υπερθρμαίνονται.

GST
30/06/2004, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Φίλε μου δεν έχω οδόμετρο αλλά έχω κάνει 3 service από τότε που το έφτιαξα, αν σου λέει κάτι αυτό. Φυσικά και δεν πάει Λαμία, δεν πενεύτικα ποτέ οτι είναι ταξιδιάρικο!!!

Το πλαίσιο δεν έχει (μεχρι τώρα τουλάχιστον) διαμαρτυριθεί και τώρα που το έλυσα για βάψιμο το εξέτασα πολύ καλά για τίποτα κράκ και ήταν καθαρό.

Τα ΚΥΒ του είναι ακόμα σε άριστη κατάσταση μιας και η μηχανή είναι μοντέλο 2001 και αν και μαμίσια τα καταφέρνουν καλά.

Απο φρένα παίζουν μαργαρίτες μπρος πίσω στην μαμίσια διάσταση και σωληνάκια υψηλής, τιποτε παραπάνω. Δεν είναι άγκυρες αλλά πάντα σώζουν την κατάσταση και δεν υπερθρμαίνονται.

ρε καλοκαιρι κατεβαινεισ καθολου νησι;,,,,,

DUKASII
30/06/2004, 14:02
MALAKA DEN EIPA ESENA ALA TON KOLHTO MOY TO NIKO13G!!

LOIPON KANE MOY TH XARH KAI ANTE BAPSE MPLE TO KLX KAI STEILTO APO KANA GREMO STH THALASA..NA TO KANOYNE TA PSARIA XESTRA!!


STHN ARXH TOY POST..MALAKES EIPES ESY TA PAIDAKIA TA ALA POY APANTHSANE..OPOTE KALYTERA NA KOITAS GIA MPIELES ESY..PARA NA GRAFEIS POST!

TORA OSO AFORA TIS KONTRES KAI TIS PAPARIES SOY TRABA PROTA DES AN THA DOYLEPSEI GIA OLH TH KONTRA TO RHMADI POY EXEIS FTIAXEI EKEI KAI NOMIZEIS OTI EXEIS GAZI...KAI META MPES NA MAS TA ZALISEIS!

AINTE MESHMERIATIKO ME TA KLX...

xxxristos
30/06/2004, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ρε καλοκαιρι κατεβαινεισ καθολου νησι;,,,,,

Καλοκαίρι χωρίς νησί γίνεται; Δε γίνεται... Φέτος είναι το μοναδικό καλοκαίρι που λόγω δουλειάς έμπλεξα και δεν έχω κατεβεί ακόμα, αλλά σύντομα θα την κάνω δεν αντεχω άλλο!...

niko13g
30/06/2004, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Πάντως χειρότερος μαλάκας απο σένα αποκλείεται να είμαι...

.
Αυτο το είπε για μένα , για την φώτο που έβαλα .
.
και χαλάρωσε λιγο.

xxxristos
30/06/2004, 14:05
Μπλέ.....

Ενδιαφέρον χρώμα.....

Για μαούνες, όπως τα Duke.....

Αλλά η Kawa έχει επίσημο χρώμα το πράσινο, δυστυχώς...

GST
30/06/2004, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Καλοκαίρι χωρίς νησί γίνεται; Δε γίνεται... Φέτος είναι το μοναδικό καλοκαίρι που λόγω δουλειάς έμπλεξα και δεν έχω κατεβεί ακόμα, αλλά σύντομα θα την κάνω δεν αντεχω άλλο!...


αν ειναι αυτο το κλχ που ειδα περισυ στη shell στο γονιδελη στο μακρυ γυαλο I KNOW U

εσυ εισαι;

xxxristos
30/06/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
.
Αυτο το είπε για μένα , για την φώτο που έβαλα .
.
και χαλάρωσε λιγο.

Χαλαρός είμαι, συγνώμη.

Δε γράφω πολύ συχνά στα post όπως βλέπεις αλλά την κακία μου για τα ΚΤΜ ήθελα να την πω. Από εκεί και πέρα ξεφύγαμε όλοι...

Προσπαθώ να κρατώ χαμηλούς τόνους γενικότερα, αν και αυτό σου ακούγεται ανέκδοτο τώρα...

xxxristos
30/06/2004, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
αν ειναι αυτο το κλχ που ειδα περισυ στη shell στο γονιδελη στο μακρυ γυαλο I KNOW U

εσυ εισαι;

Όχι καμία σχέση και μάλλον αυτό που λές είναι D-tracker. Για πρόσεξέ το καλύτερα...

DUKASII
30/06/2004, 14:10
NA KANEIS KATI XRHSIMO ME TO RHMADI SOY..ANTE NA XESOYNE KAI TA PSARAKIA LEME...



A KAI POY SE GST..TO KLX TOY EINAI ENA PRASINO RE ME MPIELA GARILO..THA TO DEIS..FENETE!

GST
30/06/2004, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Όχι καμία σχέση και μάλλον αυτό που λές είναι D-tracker. Για πρόσεξέ το καλύτερα...

κλχ μοταρδ ηταν περυσι το ειχα δει 2-3 φορεσ εκτοσ αν ητανε αλλουνου

GST
30/06/2004, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
NA KANEIS KATI XRHSIMO ME TO RHMADI SOY..ANTE NA XESOYNE KAI TA PSARAKIA LEME...



A KAI POY SE GST..TO KLX TOY EINAI ENA PRASINO RE ME MPIELA GARILO..THA TO DEIS..FENETE!



καλα ρε duka θα παρω και το στηθοσκοπιο στισ διακοπεσ:rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
30/06/2004, 16:00
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ!(ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)!!!ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ!!

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ KLX 70 ΑΛΟΓΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ!!!
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕΣ!!!ΤΟ ΚΤΜ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΛΟΓΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΤΟ ΚΤΜ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ 60 ΑΛΟΓΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΧΤ 600 ΄89 ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝΟΜΟΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΒΑΡΟΥΣ, ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΦΡΕΝΩΝ, ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ!!!
ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΨΩ ΣΤΟ ΧΡΥΣΟ ΚΥΛΙΝΔΡΟ 709CC ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η ΚΤΜ!!!ΕΚΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΧΙ ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΜΟ ΤΟΥ ΤΟ KLX!!!

AYTA EIXA NA ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.....ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
:wave2:

Spazz
30/06/2004, 17:37
καλα ρε σιγα κατουριστε και λιγο.
πηγαινετε τα μια και λυθηκε η παρεξηγηση ....βαλτε τα και σε καμια στροφη ........

Μικρή Λουλού
30/06/2004, 19:29
ΡΕ ΧΧΧΡΗΣΤΑΚΟ....ΕΝΤΑΞΕΙ,ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΨΑΓΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΚΩΛΟΤΡΩΓΕΣΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ...
Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΗ...
ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΟΣΤΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ "ΤΗΝ ΛΕΣ" ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ??
ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΧΡΕΠΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΞΙΩΘΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΝΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ..ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΤ,ΤΤ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣ Τ,Χ,R,...
ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΙΣ "ΣΥΝΗΘΕΙΣ" ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ,ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ,ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...
ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ, ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΟΣΤΟΣ,ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΚΟΛΩΝΑ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ...
ΣΤΗΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ 2.200.000 +2.000.000 ΑΦΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΟΡΙΟ ΖΩΗΣ 17 ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ,ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΕΤΕ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΟΥΤΑ
ΝΑΙ ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ !!!

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ..???

ΟΤΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΛΕΣ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΩΛΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ XT,XR,KLX..ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣ Τ,Χ,R.....ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΛΕΞΗ ΚΤΜ......
ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ....

ΚΡΙΜΑ.....ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ.....

xxxristos
30/06/2004, 19:31
Δε βγάζει πουθενά να φωνάζω μόνος εναντίων όλων.....

Ας περιμένει λίγο ο Dukas να τελειώσω το βάψιμο......

Και άντε να τρέχω να βρίσκω μπλέ χρώμα τωρα....

xxxristos
30/06/2004, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
κλχ μοταρδ ηταν περυσι το ειχα δει 2-3 φορεσ εκτοσ αν ητανε αλλουνου

Άν είχε χρυσά κέντρα και χρυσές δαγκάνες και αυτοκόλλητα βελτιωτικών προϊόντων παντού και χωρίς πινακίδα τότε αυτό ήταν... Η μεγάλη αλλαγή τώρα είναι οτι θα με αναγκάσει ο Dukas να το βάψω μπλέ....

xxxristos
30/06/2004, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΧΧΧΡΗΣΤΑΚΟ....ΕΝΤΑΞΕΙ,ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΨΑΓΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΚΩΛΟΤΡΩΓΕΣΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ...
Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΗ...
ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΟΣΤΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ "ΤΗΝ ΛΕΣ" ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ??
ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΧΡΕΠΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΞΙΩΘΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΝΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ..ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΤ,ΤΤ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣ Τ,Χ,R,...
ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΙΣ "ΣΥΝΗΘΕΙΣ" ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ,ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ,ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...
ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ, ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΟΣΤΟΣ,ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΚΟΛΩΝΑ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ...
ΣΤΗΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ 2.200.000 +2.000.000 ΑΦΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΟΡΙΟ ΖΩΗΣ 17 ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ,ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΕΤΕ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΟΥΤΑ
ΝΑΙ ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ !!!

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ..???

ΟΤΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΛΕΣ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΩΛΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ XT,XR,KLX..ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣ Τ,Χ,R.....ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΛΕΞΗ ΚΤΜ......
ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ....

ΚΡΙΜΑ.....ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ.....

Τόσα ξέρεις, τόσα λες...

Μέχρι εκεί μπορεί να φτάσει το μυαλό σου ή έτσι σου έχουνε πει να λες; Τελικά είναι αλλόκοτη η συμπεριφορά όλων των κατόχων ΚΤΜ. Δε παραδέχονται οτι έχουν μπουρδέλα, στο είπα είστε κομπλεξικοί.

Η μηχανή έχει ήδη πολύ περισσότερες από 17 ώρες λειτουργεία, λες να χρειάζεται επειγόντως λύσιμο και ανακατασκευή;;;;;;;;;

Όπως και να έχει το πράγμα, το 525 ήπιε τσάι είτε σας αρέσει είτε όχι.

Μικρή Λουλού
30/06/2004, 19:42
ΑΑΑΑ......ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ'ΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....

ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΤΜ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ,ΤΗ ΚΙΝΗΣΗ,ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ..ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ "ΨΩΝΙΣΟΥΝ" ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΥΛ S/Μ ΧΤ, ΧR,ΚLX,...KAI OΛΑ ΤΑ ΕΙΣ Τ,Χ,R,...?????????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΣΑΣ ΑΠ 'ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,Η ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΤΕ ΙΠΠΟΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.....
ΑΛΛΟΙΩΣ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΣΤΑ ΚΑΡΤΕΡ.....



ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.....

Μικρή Λουλού
30/06/2004, 19:44
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
[B]Τόσα ξέρεις, τόσα λες...

Μέχρι εκεί μπορεί να φτάσει το μυαλό σου ή έτσι σου έχουνε πει να λες; Τελικά είναι αλλόκοτη η συμπεριφορά όλων των κατόχων ΚΤΜ. Δε παραδέχονται οτι έχουν μπουρδέλα, στο είπα είστε κομπλεξικοί.

Η μηχανή έχει ήδη πολύ περισσότερες από 17 ώρες λειτουργεία, λες να χρειάζεται επειγόντως λύσιμο και ανακατασκευή;;;;;;;;;



ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ......ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xxxristos
30/06/2004, 19:46
Όχι δεν έχω δει βέβαια αφού τα οδηγούν κάτι κότες που φοβούνται να τα ανοίξουν λίγο παραπάνω για να μη χτυπήσει τίποτα και τρέχουν πάλι σε κάποιο από τα πολλά... φτηνά Hellinstores. Εγώ τουλάχιστον από τιμές είμαι υπέρ ευχαριστημένος (εμπρός φανάρι 17 ευρώ, service manual 20 ευρώ αυτά έχω αγοράσει μέχρι τώρα από την αντιπρωσωπία).

Μικρή Λουλού
30/06/2004, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos


Όπως και να έχει το πράγμα, το 525 ήπιε τσάι είτε σας αρέσει είτε όχι. [/B]


ΤΟ 525 ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ SHOGUN 125 (4 ΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ)....ΑΥΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ...???


ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ .....

xxxristos
30/06/2004, 19:49
Καθόλου απίθανο να έχει γίνει και αυτό καθόλου πρωτότυπο. Μα τέλος πάντων μαζί με τα ΚΤΜ σας βάζουν και σκατά μεσα στο κεφάλι σας όταν τα αγοράζετε;;;;;;;

Μικρή Λουλού
30/06/2004, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Καθόλου απίθανο να έχει γίνει και αυτό καθόλου πρωτότυπο. Μα τέλος πάντων μαζί με τα ΚΤΜ σας βάζουν και σκατά μεσα στο κεφάλι σας όταν τα αγοράζετε;;;;;;;



ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΗΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ....
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...

ΣΥΓΝΩΜΜΗ ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ.....ΣΕ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.....

xxxristos
30/06/2004, 19:54
Μάθανε όλοι τώρα και εκφέρουν άποψη και μάλιστα χωρίς κάν να έχουν δει τι παίζει από την άλλη πλευρά..... Απλά επειδή έχετε ΚΤΜ έχετε το καλύτερο, το απόλυτο.

Κανονικά έπρεπε να επιτρέπεται να μηλάνε μόνο σχετικοί με το θέμα εδώ....

Φαντάζομαι δεν υπάρχουν και πολλοί μηχανολόγοι εδω ε; Μάλλον θα αρχήσω να scannaro τα πτυχία μου σιγα σιγα...

xxxristos
30/06/2004, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΗΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ....
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...

ΣΥΓΝΩΜΜΗ ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ.....ΣΕ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.....

Σκύψε λίγο παραπάνω να πάρεις και μια πιπούλα τότε, γιατί τα αρχίδια μου δε σε ακούνε καλά...

Capo_Di_Capi
30/06/2004, 21:29
Ήξερα ότι οι Μυτιλινιοί είναι λίγο κολλημένοι με τ'αρχίδια τους αλλά αυτό είναι άλλο πράμα.


Κύριε ΧΧΧΧρήστο με μεγάλη ευκολία χρησιμοποιείς στερεότυπα για να εκφραστείς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Φαίνετε ότι έχεις αποθημένα από μικρός τότε που τα παιδάκια με τα ΒΜΧ σου έριχναν στ'αυτιά ενώ εσύ είχες ένα απλό Velosolex. Καταραμένη καινωνία που με γέννησες φτωχό.

Έχει λοιπόν τύχει να τα ρίξω με το βαπόρι μου (caponord) σε στροφιλίκι σε GSXR750 '02. Αυτό τι μας λέει; Ότι έχω καλυτερότερο μοτόρι; Η ότι ο συγκεκριμένος οδηγός δεν ήθελε ή δεν μπορούσε να εκμεταλευτεί τις δυνατότητες της μηχανής του?

Συγκεντρώσου και μάθε να φέρεσε. Η προκλητικότητα πίσω από ένα πληκτρολόγιο και μία οθόνη μόνο κακίες και προβλήματα δημιούργησε.

xxxristos
30/06/2004, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Συγκεντρώσου και μάθε να φέρεσε. Η προκλητικότητα πίσω από ένα πληκτρολόγιο και μία οθόνη μόνο κακίες και προβλήματα δημιούργησε. [/B]

Αυτό ξαναπές το αφού διαβάσεις από την αρχή ολόκληρο το ποστ και απευθύνσου και αλλού, όχι μόνο σε μένα που παραδέχομαι οτι έχεις δίκιο. Είπα και πριν, να μη λέμε λόγια περιττά, όποιος θέλει να δοκιμάσει βάζει λεφτά κι έρχομαι αεράτος, ωραία και καλά, χωρίς βρισιές και διαφωνίες εκ του ασφαλούς...

xxxristos
30/06/2004, 23:17
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΤΜ ΑΚΙΔΕΣ:

Όποιος έχει κάτι γρήγορο να μας δείξει σας περιμένει το παρακάτω RGV από εξωτερικό με τριψήφιο αριθμό ίππων. Κανένας γενναίος Ευρωπαίος για τον Ιάπωνά μου; Ελάτε μη φοβάστε, δίχρονο 7ετίας ειναι.......

xxxristos
30/06/2004, 23:20
.........................................................


2846

DUKASII
01/07/2004, 08:00
FERE TO RGV SOY KAI 1000 EYROYLAKIA TO BRADY NA DOYME TI SKATA 100+ ALOGA EXEIS!OK KOYKLE;SOY EXO EGO ENA EYROPAIKO...NA KANEIS KONTRA..ALO PRAMA SOY LEO...


A KAI BAPSE SE PARAKALO LIGO GRIGORA TO ALO TO TERAS POY EXEIS KAI MAZEPSE ALA 1000 EYRO GIA NA SE BALO KAI SENA STOYS GENAIOYS DOROTHETES THS AYSTRIAKHS AITERIAS!

LOIPON..PERIMENO TO MEROS POY THA DIALEXEIS GIA NA MAS DEIXEIS TI KANEI TO RGV SOY!

darkCount
01/07/2004, 08:20
Katarxas xxxxx an diabaseis to post apo thn arxh opws protrepeis tous allous na kanoun.....nai aytous pou den parakolou8hsan to solo sou apo thn arxh....8a deis oti ektos oti eisai o PRWTOS pou ebrise...paremeines kai o MONOS!!!

Kai proxwrw sto parasyn8hma....to complex sou fainetai toso megalo kai aniato pou xaramizeis lefta se partalia apo to na pareis kati kalo.Oti kai an einai auto.

Syn to gegonos oti den exeis thn paramikrh idea me ti an8rwpous exeis milhsei kai exeis prosbalei bebaiws bebaiws...esy pou kata t'alla prospa8eis na kratas panta xamhlous tonous opws aytodiafhmizesai.
Giauto kane mas mia xarh kai bale ta peribohta ptyxia sou ekei pou den mpainei to fws tou hliou kai traba sta filarakia sou na kaneis ton eksypno. Bebaia 8a prepei na bgaleis prwta to kefali sou apo ton kwlo sou gia na xwresoun ta ptyxia afou opws les ta exeis polla.

Kai katalhgw oti to la8os den htan diko sou. To la8os htan diko mas...olwn pou mphkame ston kopo na sou apanthsoume parolo ou eidame oti foras tampela "TRAMPARIFAS" sto koutelo.
Pantws mas xarises gelio, ayto sto anagnwrizw:wave2:

Kai pou'sai...yparxei eidikh kathgoria sto forum gia kati apopseis san kai tis dikes sou...kai kati episthmones osan kai sena....

ANEKDOTA:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Na'sai kala megale....synexise....keep walking......keep walking....kai otan akouseis to mploum stamata!:wave2:

niko13g
01/07/2004, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
παρακάτω RGV από εξωτερικό με τριψήφιο αριθμό ίππων. .......

Αν δεν κάνω λάθος το RGV φτάνει μαμίσιο περίπου 55 hp .
Σοβαρά τώρα θα ήθελα να μάθω τι έχει γίνει πάνω στο μηχανάκι και έχει πάρει
50 άλογα παραπάνω??? Έκτος αν εννοείς τριψήφιο τον αριθμό 055 ……:lol: :lol: :lol:
Αλλά δεν θέλω να μου πεις ένα κατεβατό από after market προϊόντα γιατί
Αυτό δεν μου λέει και πολλά .Υπάρχει δυναμομέτριση ? ή επειδή βάλαμε όλα τα
Καλά που υπάρχουν στην αγορά φτάσαμε τους 100+ ίππους ?

DUKASII
01/07/2004, 08:37
KANEI TO KOMATI TOY! TOSA PTYXEIA EXEI!


LOIPON XXXXX SOY PARATHETO APO KATO TO KTM POY EXOYME GIA KONTRES..

EINAI ENA KTM SX 65!! STO OPOIO DE FENAITE BEBEA O KATERGASMENOS V-2 KINHTHRAS APO TO LC-8 POY TOY EXOYME KOTSAREI PIO PISO [DE FENETAI EINAI SE KAROTSA] KAI TO MHXANAKI EXEI AYTH TH STIGMH KONTA STA 130 ALOGA STO TROXO KAI EINAI GYRO STA 70 KILA GEMATO!

A EXOYME BALEI KAI MPIELES CARIOCA..EKKENTROFOROYS BLACK BROTHER...
PISTONIA APO TANKS...
EXATMISEIS APO LABORGINI DIABLO...

KAI MH SOY PO GIA BYTHISMA BALBIDON KAI SOY PESOYNE TA MALIA LEME!! THA KARAFLIASEIS SOY LEO KAI EXEI KLEISEI KAI H DHI GIA KALOKAIRI!


2852

x-rider
01/07/2004, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KANEI TO KOMATI TOY! TOSA PTYXEIA EXEI!


LOIPON XXXXX SOY PARATHETO APO KATO TO KTM POY EXOYME GIA KONTRES..

EINAI ENA KTM SX 65!! STO OPOIO DE FENAITE BEBEA O KATERGASMENOS V-2 KINHTHRAS APO TO LC-8 POY TOY EXOYME KOTSAREI PIO PISO [DE FENETAI EINAI SE KAROTSA] KAI TO MHXANAKI EXEI AYTH TH STIGMH KONTA STA 130 ALOGA STO TROXO KAI EINAI GYRO STA 70 KILA GEMATO!

A EXOYME BALEI KAI MPIELES CARIOCA..EKKENTROFOROYS BLACK BROTHER...
PISTONIA APO TANKS...
EXATMISEIS APO LABORGINI DIABLO...

KAI MH SOY PO GIA BYTHISMA BALBIDON KAI SOY PESOYNE TA MALIA LEME!! THA KARAFLIASEIS SOY LEO KAI EXEI KLEISEI KAI H DHI GIA KALOKAIRI!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ DUKAS II EISAI APISTEYTOS:beer:

POY TA ΒΡΙΣΚΕΙΣ..:rotflmao: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!:sun:

LoLa_sketo
01/07/2004, 09:03
Που λέτε παλουκάρια, πριν χρόνια αρκετά όταν είχαμε
αρχίσει τα πειράματα με τα κίτρα και τα νίτρα, έγινε η πρώτη
δοκιμή σε zundapp 100cc. To μηχανάκι σκότωνε!!! Και άντεξε
περίπου 100 Km. Από τότε άλλα δύο δοκιμάστηκαν με τις
απαραίτητες αλλαγές σε πιστόνια, ελατήρια, χιτώνια και κομβία
και τα μηχανάκια ξανασκότωναν. Δεν τα είχαμε μετρήσει βεβαίως βεβαίως,
αλλά σίγουρα είχαν την τριπλάσια ισχύ και αργότερα την πενταπλάσια.
Οπότε γενικά είναι εύκολο να βγάζεις άλογα με μη θεμιτούς τρόπους. Και να χρησιμοποιείς για άλλοθι τις μάρκες των εκκεντροφόρων και τις γωνίες έναυσης ....
Ολα αυτά βεβαίως μπορούν να αποδειχτούν περίτρανα αν δυό
τρείς ακριβείς φωτογραφίες παρατεθούν στο σάιτ.
Και σαν έρθει η ώρα της κρίσης μιά επιτροπή από 2-3 άτομα
θα κρίνει αν υπάρχουν αθέμιτα μέσα παραγωγής ισχύος....

Σε ότι αφορά όλα τα υπόλοιπα, τα θεωρώ ανάξια απάντησης ...
Ανθρωπος με πτυχία πολλά που ξεκινά τις φράσεις του με "μαλάκα"
και τελειώνει με "μαλάκες", μόνο να λερώσει μπορεί (κανένα τοίχο) και τίποτις παραπάνω ...


Α και καλά Κρασά !