PDA

View Full Version : Απόφαση... διάλυσης της ΑΕΚαρας...



idi
29/06/2004, 14:29
Απόφαση... διάλυσης
--------------------------------------------------------------------------------

Σοκ στην ΑΕΚ για τη δικαστική απόφαση που οδηγεί το «κιτρινόμαυρο καράβι» σε ναυάγιο! Απορρίφθηκε η αίτηση της ΠΑΕ για την υπαγωγή της στο άρθρο 44 του νόμου περί εξυγίανσης ανωνύμων εταιρειών, με την επιτροπή του Εφετείου να στηρίζεται στο γεγονός ότι οι μετοχές της ENIC και της Netmed είναι ανενεργές. Η απόφαση «τινάζει στον αέρα» το σχέδιο Νικολαΐδη και διαμορφώνει εικόνα... διάλυσης στην Ένωση.





ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΛΥΣΗ ΤΑ ΒΡΟΜΟΣΚΥΛΑ
ΡΕ ΘΑ ΦΑΤΕ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ...

ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΙΣ ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΛΕΠΩ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΕΡΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


2800

ireneepi
29/06/2004, 19:59
Εχω την εντυπωση οτι ειναι στημενο ωστε καποιο "θυμα" γνωστο κ ζαμπλουτο να βγει (που σαφως ηθελε απ την αρχη να την αγορασει κ δεν μπορουσε) και τωρα που βρηκε την ευκαιρια να παρει και τισ μετοχες και ολα.....



Μιλαμε για 165.000 ευρω η (δεν θυμαμαι καλα) 165.000.000 δρχ.......!!!!!!!!
Αρα δεν θα ειναι οποιος και οποιος....!:nono:

milaber
30/06/2004, 00:24
A ρε καταληψίες ΑΕΚτσήδες που θα βάψετε και τη Ολυμπιάδα μαυροκίτρινη!

Έτσι!
Έτσι!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

greekshadow
30/06/2004, 06:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi




Μιλαμε για 165.000 ευρω η (δεν θυμαμαι καλα) 165.000.000 δρχ.......!!!!!!!!

165.000.000 ευρώ :eyepop: σκούρα τα πράγματα:look:

idi
30/06/2004, 10:41
ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ:


From : .:: ORIGINAL 21 :: FORUM ::. <domatiaki@original21.com>
Sent : Wednesday, June 30, 2004 2:12 AM
To : domatiaki@original21.com (.:: ORIGINAL 21 :: FORUM ::. Members)
Subject : Oloi Ekei...

| | | Inbox


Επειδή η Α.Ε.Κ. δεν μπορεί να κλαίει την ώρα που όλη η Ελλάδα πανηγυρίζει,

Επειδή η αξιοπρέπεια μας εκλαμβάνεται για άλλη μια φορά σαν αδυναμία,

Επειδή η δικαιοσύνη είναι " τυφλή " και αυστηρή μόνο με την Α.Ε.Κ.,

Επειδή η Ελλάδα δεν είναι Ιταλία και η Α.Ε.Κ. δεν είναι το κορόϊδο να γίνει η
πρώτη Φιορεντίνα,

Επειδή η Ολυμπιάδα δεν γίνεται χωρίς την Α.Ε.Κ. στην Α' Εθνική,

Παίρνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ την κατάσταση στα χέρια μας και 44 μέρες πριν την Ολυμπιάδα
απαιτούμε από την Πολιτεία να τιμωρήσει τους πραγματικούς ενόχους για την
λεηλασία της αγαπημένης μας Α.Ε.Κ.. Ζητάμε με όλη τη δύναμη της φωνής μας από το
Ελληνικό κράτος, να δώσει στην ομάδα που οι παίχτες της και ο Πρόεδρος της
αποτελούν τον κορμό της Εθνικής μας υπερηφάνειας, το δικαίωμα να κάνει μια νέα
αρχή απαλλαγμένη από τα χρέη που δημιουργήθηκαν από την ανοχή του Ελληνικού
κράτους στα κάθε είδους λαμόγια.

ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛ. ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ, 30 / 06 / 2004, ΣΤΙΣ 7μ.μ.

Υ.Γ. Την ώρα που η καρδιά του κάθε αγνού ΑΕΚτζή θα χτυπάει στο κέντρο της
Αθήνας, τα αδέρφια μας της επαρχίας θα δίνουν τη δική τους μάχη έξω από την
Νομαρχία του κάθε νομού.


Μετά τιμής,
" 21 φίλοι "

Regards,

The Team
http://r21.proboards2.com/index.cgi






ΘΑ ΤΑ Γ@&^%&* ΟΛΑ._

GST
30/06/2004, 10:50
καλα χαλαρωστε λιγο γιατι εγω μολλισ εμαθα οτι μεχρι το μεσημερι θα υπαρχουν εξεληξεισ που θα δινουν αβαντα στην ενωση για αποπληρωμη των χρεων περιπου 15 χρονια.

ο αρησ σασ πληροφορω ειναι σε χειροτερη μοιρα

idi
30/06/2004, 11:17
ΦΙΛΕ Ο ΑΡΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ... ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΑΚΙ

ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΤΡΕΛΑ (ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...) ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΟΛΟΚΡΑΤΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΟΙ «ΑΛΗΤΕΣ» ΒΡΙΖΑΝ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ ΤΟ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ: Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΔΟΜΟΥΡΗ ΠΡΟΔΟΤΗ ΙΟΥΔΑ. ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΚΑΤΑΛΗΣΤΕΨΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΡΕΩΣΑΝ ΤΗΝ ΑΕΚ ... ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΝΟΙΑΖΕ... ΜΟΝΟ Ο ΑΡΧΙΔΗΣ Ο ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ. ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΟΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΙΚΟΥΝΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΤΑ 10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ (ΠΟΙΑ???) ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΜΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΓΑΜΟΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΙΝΤΕΡΠΟΛ ΚΑΙ Η CIA ΤΑ ΤΡΟΜΟΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΤΗΣ «ΑΛ- ΑΕΚ ΑΝΤΑ» ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ.

ORIGINAL ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΚΗΡΥΞΑΝ ΙΔΗ ΤΗΝ ΙΝΤΙΦΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΙΣΤΑΝ...
:mad: :mad: :mad: :mad:

milaber
30/06/2004, 12:20
Σπάστε τα όλα ρεεε!

Μαζί σας (αλλά όχι και προδότης ο πρίγκιπας!)!

:D :D :D :D :D :D

GST
30/06/2004, 13:07
ολα σωστα αυτα που λεσ ομωσ η ολυμπιαδα δεν παιζει κανενα ρολο σε ολα αυτα γιατι την πληρωνουν ολοι οι ελληνεσ και αν κατι παει στραβα θα φαμε ολοι τον πουλο:uplate: οσον αφορα τισ διοικησεισ τα τελευταια 10 χρονια αυτουσ πρωτα πρεπει να καψετε αλλα κατα ψωμιαδη μερια δε παταει κανενασ. παντωσ κανενασ δε νομιζω οτι ομαδα και να ειναι να θελει να πεσει η αεκ γιατι ειναι κακο για ολουσ ................................


:wave2:

Capo_Di_Capi
30/06/2004, 13:31
Αγαπητέ Γιώργο (idi)
και μέσω εσού απευθύμομαι σε όλους όσους θέλουν να έχουν τα αυτιά τους τεντωμένα. ΑΕΚιτζήδες, Αριανοί, Γιαννώτες κλπ κλπ.

1. Δεν καταλαβένω γιατί θα πρέπει να χρεωθώ εγώ κσι άλλα 11.000.000 φορολογούμενοι τα χρέη μια ομάδας. Δεν με ενδιαφέρουν οι πολιτικές που ακολουθήθηκαν από την διοίκησή της και καθότι είναι ανώνυμη εταιρία καλά να πάθει.

2. Είναι απαράδεκτη και αχαρακτήριστη η συμπεριφορά των ηλιθίων της Θύρας 21 με απειλές του τύπου "θα τα σπάσουμε όλα στη Ολυμπιάδα". Θέμα άσχετο με την ΑΕΚ. Άμα λέγατε θα σπάσουμε το σπίτι του Μάκαρου και του Τροχανά ή τις εγκαταστάσεις της ΝΕΤΜΕD τότε θα σας έλεγα μπράβο αλλά με τον τρόπο αυτό δείχνετε τι ΑΛΗΤΕΣ και ΔΕΙΛΟΙ είσαστε.

3. Το απόστημα των ΠΑΕ (Ποδοσφαιρικών ΑΝΩΝΥΜΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ) πρέπει κάποια στιγμή να σπάσει. ΔΕΝ με ενδιαφέρει καθόλου το όνομα από το οποίο θα ξεκινήσει το ξεκαθάρισμα. Εταιρίες είναι πανε καλά ΟΚ, δεν πάνε κλείνουνε. Άλλες καταστάσεις τύπου Ολυμπιακής Αεροπορίας και τριών κρατικών προγραμμάτων εξυγίανσης δεν τις σηκώνει ο τόπος.

4 Καλώς ή κακώς δεν έχετε βάλει λεφτά οπότε δεν σας πέφτει και λόγος. Άμα έχετε μπαλάκια μαζεύτε 160.000.000 € και τότε ο κύριος Χατζηπαπαρομαλάκαρος να βγη να μιλήσει. Όχι τώρα, κρυμένος πίσω από το δήθεν ενδιαφέρον, να κάνει μόνο κριτική και από ουσία τίποτα. Ξέρω κι εγώ να ρίχνω λάδι στη φωτιά. Προτάσεις από αυτόν τον αρχιαληταρά δεν άκουσα ποτέ.

5. ΔΕΝ σας άκουσα να ζητάτε παραδειγματική τιμωρία για τους τύπους που έφεραν την ΠΑΕ σε αυτό το χάλι. Μόνο το "κωλοκράτος" σας φταίει.


Για αυτά και για άλλα πολλά δεν μου καίγεται καρφάκι σκουριασμένο για το άν κάποιες ομάδες θα δυαλυθούν

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ

Άντε γιατί μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με το αν θα κλεισει η ΑΕΚ, ο ΑΡΗΣ, ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ή όχι. Αν κλείσει η εταιρία που εργάζομαι θα πάει κανας ΑΕΚτζής να κλείσει δρόμους? Ευτηχώς που έχω τη δουλίτσα μου θα πει και άντε γειά. Κατανοητό?

GyPsy
30/06/2004, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Αγαπητέ Γιώργο (idi)
και μέσω εσού απευθύμομαι σε όλους όσους θέλουν να έχουν τα αυτιά τους τεντωμένα. ΑΕΚιτζήδες, Αριανοί, Γιαννώτες κλπ κλπ.

1. Δεν καταλαβένω γιατί θα πρέπει να χρεωθώ εγώ κσι άλλα 11.000.000 φορολογούμενοι τα χρέη μια ομάδας. Δεν με ενδιαφέρουν οι πολιτικές που ακολουθήθηκαν από την διοίκησή της και καθότι είναι ανώνυμη εταιρία καλά να πάθει.

2. Είναι απαράδεκτη και αχαρακτήριστη η συμπεριφορά των ηλιθίων της Θύρας 21 με απειλές του τύπου "θα τα σπάσουμε όλα στη Ολυμπιάδα". Θέμα άσχετο με την ΑΕΚ. Άμα λέγατε θα σπάσουμε το σπίτι του Μάκαρου και του Τροχανά ή τις εγκαταστάσεις της ΝΕΤΜΕD τότε θα σας έλεγα μπράβο αλλά με τον τρόπο αυτό δείχνετε τι ΑΛΗΤΕΣ και ΔΕΙΛΟΙ είσαστε.

3. Το απόστημα των ΠΑΕ (Ποδοσφαιρικών ΑΝΩΝΥΜΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ) πρέπει κάποια στιγμή να σπάσει. ΔΕΝ με ενδιαφέρει καθόλου το όνομα από το οποίο θα ξεκινήσει το ξεκαθάρισμα. Εταιρίες είναι πανε καλά ΟΚ, δεν πάνε κλείνουνε. Άλλες καταστάσεις τύπου Ολυμπιακής Αεροπορίας και τριών κρατικών προγραμμάτων εξυγίανσης δεν τις σηκώνει ο τόπος.

4 Καλώς ή κακώς δεν έχετε βάλει λεφτά οπότε δεν σας πέφτει και λόγος. Άμα έχετε μπαλάκια μαζεύτε 160.000.000 € και τότε ο κύριος Χατζηπαπαρομαλάκαρος να βγη να μιλήσει. Όχι τώρα, κρυμένος πίσω από το δήθεν ενδιαφέρον, να κάνει μόνο κριτική και από ουσία τίποτα. Ξέρω κι εγώ να ρίχνω λάδι στη φωτιά. Προτάσεις από αυτόν τον αρχιαληταρά δεν άκουσα ποτέ.

5. ΔΕΝ σας άκουσα να ζητάτε παραδειγματική τιμωρία για τους τύπους που έφεραν την ΠΑΕ σε αυτό το χάλι. Μόνο το "κωλοκράτος" σας φταίει.


Για αυτά και για άλλα πολλά δεν μου καίγεται καρφάκι σκουριασμένο για το άν κάποιες ομάδες θα δυαλυθούν

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ

Άντε γιατί μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με το αν θα κλεισει η ΑΕΚ, ο ΑΡΗΣ, ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ή όχι. Αν κλείσει η εταιρία που εργάζομαι θα πάει κανας ΑΕΚτζής να κλείσει δρόμους? Ευτηχώς που έχω τη δουλίτσα μου θα πει και άντε γειά. Κατανοητό?


Οσο και αν φαινετε σκληρο
εχει δικιο ο Γιωργος!!!

Capo_Di_Capi
30/06/2004, 14:52
Και μια ερώτηση για τους γνωρίζοντες

ΠΟΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ ΓΗΠΕΔΟ;

Για να σας βοηθήσω σας λέω ότι δεν παίζει στην Α' Εθνική.

idi
01/07/2004, 11:50
Σορυ αν γίνομαι αγενής... Αλλά έχετε χαζέψει εντελώς? Ωραία και καλά και δίκαια αυτά που γράφετε....

Είναι δυνατόν να ανεχτούμε τον υποβιβασμό της ΑΕΚ? (οι συγκρίσεις με λοιπούς συλογισκους του λιμανιού και λοιπόν με αφήνουν αδιάφορο) ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ το ιστορικότερο σωματείο στην Ελλάδα με ρίζες προσφυγικές με ιδρώτα και αίμα με αγώνες .... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!!!!!! Και το μεγαλύτερο σωματείο στην καρδιά μας ΔΕ ΠΕΦΤΕΙ!!!

Τόσα χρόνια που πληρώνετε για τους άλλους συλλόγους και συλογισκους δε σας ένοιαζε το δημόσιο χρήμα ε? ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ? Όποιος έχει ασχοληθεί, ξέρει ότι όλα τα αθλητικά σωματεία χρωστάγανε πάντα, και όλο τη σκαπουλάρανε

Το κολοκρατος τι έκανε όταν οι διοικούντες της ΑΕΚ τόσα χρόνια παρανομούσαν? ... και το ξέραν όλοι!
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ: ΤΙΠΟΤΑ. Άφηναν το σύλογο να χάνεται στο βούρκο... οι φίλαθλοι της ΑΕΚ που χρόνια τώρα ξέρουν, ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΡΗΞΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. Δε σιωπούσαμε... εσείς και το κράτος δεν ακούγατε.... Συνθήματα διαδηλώσεις, διαμαρτυρίες, δημοσιεύσεις καταλήψεις.... κάναμε.... πανό απλώσαμε... μας γράφατε στα μαλακά σας μόρια


ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ?


Να το θέσω αλλιώς....

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΕ ΑΕΚ ΣΤΗ Δ ΕΘΝΙΚΗ. ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.... ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΝΑ ΟΧΛΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ......


2859

Boxer
01/07/2004, 12:09
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΟΤΑΝ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΕ.ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ,ΑΕΚ,ΠΑΟ ΚΟΛΟΠΕΤΙΝΙΤΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ.

ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ;

ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΩΣΤΑΩ Π.Χ. 10 ΕΚ. ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΑΕ ΝΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΙ.

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!!

ΟΛΟΙ

ΚΑΙ Η ΑΕΚ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ.............ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.

ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΟΛΟΙ

BY THE WAY Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΜΑΚΗ ΨΩΜΙΑΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ.

ΜΠΑ

ΖΗΤΩ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ
ΖΗΤΩ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ.ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΨΗΦΟΥΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ 200 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ , ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ,ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ΚΛΠ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΟΜΗΡΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΙΜΑΙ ΦΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤ ΕΘΝΙΚΗ.

ΟΠΟΙΟΣ ΚΛΕΒΕΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΘΑΛΠΤΟΥΝ

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΥΘΜΙΣΗ.

kalgeorge
01/07/2004, 12:12
Ει ψιτ, λιγα με τον Πελοπα,

Πελοπαραααα πελοπααραααα οεοεοεοεοε:wave2:

Boxer
01/07/2004, 12:15
ΜΕΓΑΛΕ

Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΕΛΟΠΑ

Η ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΠΕΛΟΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

kalgeorge
01/07/2004, 12:21
Ελα ρε, εγω παλι εχω βγαλει την φωνη μου ουκ ολιγες φορες και εχω τυχει σε τρελα σκηνικα. Α ρε Πελοπαρα

Boxer
01/07/2004, 12:30
ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΑΤΟ

kalgeorge
01/07/2004, 12:32
George sorry σου γαμισαμε το ποστ.Οκ θα το συνεχισουμε σε π.μ.