PDA

View Full Version : ενημερωση για Γιωργο και λιλιαν



lagel
14/11/2003, 10:50
Παιδια καλημερα!Δεν ξερω οτι γνωριζεται οτι ειμαι απο θεσσαλονικη και εδω και 2-3 μερες που γνωριστηκα και με την Λια,αποφασισαμε να κανουμε καποια εκδηλωση για ενισχυση προς τον Γιωργο.Ηρθα σε επαφη με 2 λεσχες,τον ΜΟΘ και το chopper riders club οι οποιοι συμφωνησανε φυσικα να βοηθησουν.Η σκεψη μας ειναι να κανουμε μια μουσικη βραδια σε καποιο μαγαζι η χωρο.Εγω προσωπικα εχω(οχι δικα μου)2 μαγαζια στα λαδαδικα.Το ενα ειναι ενα καφε,το οποιο μπορουμε να φωναξουμε τους PRISMA να παιξουν ελληνικο ροκ και ξενο αλλα ειναι μικρο(60-70)ατομα και το αλλο ειναι το νυχτερινο φροντηστηριο που πρεπει να κανονισουμε πως και ποσο θα ειναι η εισοδος γιατι σιγουρα θελει να βγαλει και το μαγαζι τα εξοδα του.Γι'αυτο το μαγαζι μπορουμε μονο κυριακη-δευτερα-τριτη-τεταρτη-πεμπτη.Αν το οργανωσουμε θα πρεπει να ειμαστε σιγουροι οτι θα ερθει πολυς κοσμος,η αν υπαρχει καμια αλλη ιδεα για να βοηθησουμε την κατασταση.Εγω μπορω μονο αυτο και να περασω απ'ολα τα καταστηματα μοτοσυκλετας για ενημερωση.Σιγουρα και ολες οι λεσχες να κανουν καποιο ταμειο γι'αυτο το λογο.Προσοχη για να μην παρεξηγουμαστε,δεν ζηταμε χρηματα απο τα ταμεια τον λεσχων γιατι ξερω οτι ισως να δημιουργηθουν προβληματα αργοτερα σε μια παρομοια περιπτωση(που ευχομαι να μην χρειαστη ποτε να ξαναβρεθουμε σε τετοιες καταστασεις)Θελω συμβουλες γιατι οπως ολος ο κοσμος ο καθενας εχει τα δικα του προσωπικα προβληματα.Δεν ζηταμε πολλα,ζηταμε σ'αυτο που θα οργανωθει να ειμαστε ολοι παρων για λιγο.Σας ευχαριστω και περιμενω συμβουλες απο ολους σας!